Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 480K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.178
Like
15.855
Πόντοι
2.256
Εγω εκανα το βημα και παντρευτικα.. με αυτον που καταφερα να μεινω καποια χτονια χωρις να βαρεθω... Ε... τελικα μετα το γαμο το χασαμε σμεσως... η μαλλον εγω το εχασα... Βαρεθηκα... οποτε χώρισα και μαντεψε... Ειμαι 37 χρονων... εχω την δουλεια μου και περναω καλα... Ζω εμπειριες που αν παρεμενα χαροπη νοικοκυρα δεν θα ζουσα ποτε
Θέλεις να μας διηγηθείς καμία;;;
Καλώς όρισες στο bou!!!
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.422
Πόντοι
206
Εγω εκανα το βημα και παντρευτικα.. με αυτον που καταφερα να μεινω καποια χτονια χωρις να βαρεθω... Ε... τελικα μετα το γαμο το χασαμε σμεσως... η μαλλον εγω το εχασα... Βαρεθηκα... οποτε χώρισα και μαντεψε... Ειμαι 37 χρονων... εχω την δουλεια μου και περναω καλα... Ζω εμπειριες που αν παρεμενα χαροπη νοικοκυρα δεν θα ζουσα ποτε

Καλά έκανες και χωρισες

Ζεις για σένα και οι για το κόσμο !!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.946
Κριτικές
5
Like
8.034
Πόντοι
2.306
:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Παραμένει μπαζάκι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω εκανα το βημα και παντρευτικα.. με αυτον που καταφερα να μεινω καποια χτονια χωρις να βαρεθω... Ε... τελικα μετα το γαμο το χασαμε σμεσως... η μαλλον εγω το εχασα... Βαρεθηκα... οποτε χώρισα και μαντεψε... Ειμαι 37 χρονων... εχω την δουλεια μου και περναω καλα... Ζω εμπειριες που αν παρεμενα χαροπη νοικοκυρα δεν θα ζουσα ποτε
Βλέπω ο γάμος κατέστρεψε και τα ελληνικά σας...
 

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0

KittyGo

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
33
Like
72
Πόντοι
0
Και μέσα από το γάμο... Εμείς εδώ είμαστε :wink:
Πθστεψε με στον γαμο δρν εκανα αταξιες... Βιτσια ναι ειχα κ χωρις ταμπου... Αλλα και ο αλλος ηταν μπουχεσας... Για τιποτα... Οι περιπετειες αρχισαν μετα...
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.422
Πόντοι
206
Πθστεψε με στον γαμο δρν εκανα αταξιες... Βιτσια ναι ειχα κ χωρις ταμπου... Αλλα και ο αλλος ηταν μπουχεσας... Για τιποτα... Οι περιπετειες αρχισαν μετα...

Κρίμα !!!

Το μεγάλο μου φετίχ είναι να βάψω νύχια μιας γυναίκας!!!

Αφού είμαι φανατικός ποδολαγνος!!!!
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.971
Κριτικές
60
Like
24.676
Πόντοι
20.486

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
793
Like
1.422
Πόντοι
206
Πθστεψε με στον γαμο δρν εκανα αταξιες... Βιτσια ναι ειχα κ χωρις ταμπου... Αλλα και ο αλλος ηταν μπουχεσας... Για τιποτα... Οι περιπετειες αρχισαν μετα...

Περιμένω να μου πεις τα βίτσια - φετίχ σου !!!

Έλα στα προσωπικά μηνύματα!!
 

Skorpio93

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
246
Κριτικές
13
Like
2.193
Πόντοι
1.191

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
steve irwin snakes GIF by Bustle
 

bioenergy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2023
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πθστεψε με στον γαμο δρν εκανα αταξιες... Βιτσια ναι ειχα κ χωρις ταμπου... Αλλα και ο αλλος ηταν μπουχεσας... Για τιποτα... Οι περιπετειες αρχισαν μετα...

Περιμένουμε να ακούσουμε τις καυλιαρικες ιστορίες σου
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
467
Πόντοι
21
Ο γάμος είναι ακόμη ένα ρίσκο. Αν το σκεφτείς καλά μπορεί και να σου κάτσει, BWG….
Think New Amsterdam GIF by NBC
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.414
Like
2.210
Πόντοι
456
Μακριά, για όσους το σκέφτονται. Και δεν είναι θέμα επιλογής μόνο, είναι και θέμα τύχης. Και δίνω ένα 5% να σου κάτσει η τέλεια γυναίκα, που μπορείς να βασιστείς ότι θα περάσεις καλά για μία ζωή.
Την επιλέγεις, ξαφνικά βρίσκεσαι με 1-2 παιδιά, η σύζυγος γυρνάει το τροπάριο, σου δίνει σεξ ΑΝ και ΟΠΟΤΕ θέλει, συνεισφέρει στα οικονομικά ΑΝ θέλει, προφασιζόμενη τα παιδιά και το σπίτι, ξαφνικά γίνεται κολλητή με τη μάνα της εκεί που ήταν στα μαχαίρια όσο ήταν ελεύθερη κλπ κλπ
Παθών και μαθών. Και ακόμα πληρών...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ματθαίος Γιωσαφάτ: Οι σκληρές αλήθειες για τη σύγχρονη ελληνική οικογένεια

« Ο γάμος είναι μία από τις σημαντικότερες αιτίες της χρόνιας κατάθλιψης.Το 80% των ζευγαριών στην Ελλάδα δεν τα πάνε καλά, το 50% χωρίζουν, το 30% δεν χωρίζουν για κοινωνικο-οικονομικούς λόγους, το 20% είναι σε σχετικά καλό επίπεδο και μόνο το 5%-10% είναι πραγματικά ευτυχισμένοι. Επομένως, η πλειονότητα των σχέσεων είναι ψεύτικες και βολεμένες. Δεν βρήκαν ποτέ το ιδανικό.»

:hi:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.821
Πόντοι
456
Εγω εκανα το βημα και παντρευτικα.. με αυτον που καταφερα να μεινω καποια χτονια χωρις να βαρεθω... Ε... τελικα μετα το γαμο το χασαμε σμεσως... η μαλλον εγω το εχασα... Βαρεθηκα... οποτε χώρισα και μαντεψε... Ειμαι 37 χρονων... εχω την δουλεια μου και περναω καλα... Ζω εμπειριες που αν παρεμενα χαροπη νοικοκυρα δεν θα ζουσα ποτε
παιδι εκανες?
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
Eίναι απλά τα πράγματα. Ο γάμος εφευρέθηκε σε προϊστορικές εποχές, για να υπάρχει μία τυπική δέσμευση του τότε κάφρου άντρα, ότι θα μείνει τριγύρω, μέχρι να μεγαλώσουν τα παιδιά. Η έννοια λοιπόν του γάμου, ισχύει μόνο αν θέλει κανείς να κάνει παιδιά και οικογένεια.
Τώρα ο γάμος για το γάμο (for the sake of it) είναι απλά μία έκφραση ατελείωτης ανασφάλειας, λες και ένα χαρτί θα σε εξασφαλίσει από το κέρατο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom