Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 483K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το θεμα ειναι πως γινεται να βαζεις παγο στα συναισθηματα σου ως την επομενη φορα που θα συναντησεις τον/την αγαπημενο σου και ξαφνικα ο παγος γινει λαβα.
Αναρωτιεμαι πως γινεται να αγαπας εναν ανθρωπο, να τον λατρευεις και να διανοηθεις να περνας εστω και μια μερα μακρια του.

Σ αυτά που γράφεις,διαπιστώνει εύκολα κανεις ,ένα πάθος και παρορμητισμό ο οποίος δεν γίνεται να καταβάλει κανέναν λογικό άνθρωπο 24/7 ! Ο καθένας λοιπόν έχει μια ζωή η οποία συνεχίζεται ασχέτως ότι κάποια στιγμή συναντά τον σύντροφο της ζωής του,κάνοντας ότι έκανε και πρώτου συναντηθούν,το οποίο είναι παντελώς αποδεκτό και μη κατακριτέο,εν προκειμενω η σύζυγος δεν γινόταν να αρνηθεί μια πρόταση εργασιακή και ο σύζυγος ακολούθησε την δίκη του πορεία,ευχαριστημένοι και οι δυο τόσο επαγγελματικά όσο και συναισθηματικά ,γιατί κανένας δεν κρατά πίσω τον άλλο με ανούσιες μαλακιες του να είμαστε μαζί για πάντα και αλλά τέτοια.

Η λάβα θεωρώ ,μιας που και σύ ζεις στο εξωτερικό μόνη και παλεύεις για τα δικά σου θέλω,εν τούτοις τις πουτσες σου τις ψάχνεις που και που,καταλαβαίνεις πως προκύπτει όταν συναντάς τον άνθρωπο ο οποίος σε καλύπτει ερωτικά-σεξουαλικα γελώντας να του πετάξεις τα μάτια έξω και πίστεψε με η καθημερινότητα τρίβει το ζευγάρι όταν είναι κάθε μέρα μαζί .
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν το εχω δει. Ειναι η φωτο που εχει στο αβαταρ του ο τυπος.

Δεν χρειαζεται να πουμε κατι αλλο.

Τα βασικα να γνωριζεις πανω στη ψυχιατρικη, διαβαζοντας τα οσα γραφει, βλεποντας την αντιδραση του σε οτι του γραφουν, βλεποντας τη φωτο στο αβαταρ και διαβαζοντας την υποθεση της σειρας απο την οποια προερχεται η εικονα, αβιαστα βγαινει το συμπερασμα.

 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τι να σου πω ρε φιλε, εγω καποτε αφησα τη ζωη μου στην Αθηνα για να ακολουθησω εναν ερωτα.

Ολα μπαινουν στη ζυγαρια και αναλογως πραττεις..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν εχω ζυγαριες, κανω οτι μου δινει χαρα και καυλα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.203
Κριτικές
23
Like
7.859
Πόντοι
3.346
Κι εγω καποτε μαρακι για ενα ερωτα εφτασα μεχρι και σε χωριο!
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Στα αρχιδια μου, γραφω τη γνωμη μου σε οτι διαβαζω.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Ναι ειναι ελευθερη να παει με αλλους αν το εχει αναγκη, δεν χρειαζεται να μου ζητησει και την αδεια. Οταν πλεον 9/12 μηνες του ετους ειμαι μακριά τους περισσοτερο με ενδιαφερει οτι ειναι καλη μητερα πραγμα που συμβαινει. Επισης με χαροποιει πως οποτε ειμαστε ολοι μαζι ειμαστε καλα.
καλη μητερα σιγουρα ειναι
για το ποιος ειναι ο πατερας
δεν μπορω να πω
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
τι να σου πω ρε φιλε, εγω καποτε αφησα τη ζωη μου στην Αθηνα για να ακολουθησω εναν ερωτα.

Ολα μπαινουν στη ζυγαρια και αναλογως πραττεις..
εσυ ειμαι σιγουρος οτι με πλαστιγγα ζυγιζεις
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ολα στη ζωη ειναι απολυτα, τιποτα στο συμπαν δεν ειναι ετσι και ετσι ή στο περιπου και λοιπες ανοησιες.

Ολα απολυτα ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom