Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 483K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.439
Like
6.309
Πόντοι
1.056
Έτσι και αλλιώς ρε τύποι οι Έλληνες και οι Ελληνίδες ούτε παντρεύονται, ούτε παιδιά κάνουν. Γνωρίζω παρα πολλούς και πολλές που δεν θέλουν με τίποτα να κάνουν οικογένεια και φαίνεται να το εννοούν. Οπότε θεωρώ την συγκεκριμένη συζήτηση πιο άκαιρη από ποτέ.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Τυπε, βαριεμαι.

Καντο μονος σου. Πηγαινε στα ποστ σου και διαβασε τι χαρακτηρισμους χρησιμοποιεις για τις γυναικες.
Φιλε εσυ "φθειρεσαι" οπως λες σε αλλο θεμα και δεν μπορεις να βρεις γυναικα απο τις πολλες που εχεις, αλλα γραφεις εδω μεσα σεντονια. Εγω ευτυχως εχω ζωη κι εκτος απο εδω για να καθισω να ψαξω τα ποστ σου πισω. Φιλικα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Φιλε εσυ "φθειρεσαι" οπως λες σε αλλο θεμα και δεν μπορεις να βρεις γυναικα απο τις πολλες που εχεις, αλλα γραφεις εδω μεσα σεντονια. Εγω ευτυχως εχω ζωη κι εκτος απο εδω για να καθισω να ψαξω τα ποστ σου πισω. Φιλικα

Δεν χρειαζεται να τα ψαξω, τα διαβαζω κατα καιρους και σου λεω επι την ευκαιρια να ανατρεξεις να δεις μονος σου γιατι ειπα περι μισογυνισμου.

Τωρα για το τι ζωη εχει ο καθενας, ασε να το ξερουμε καλυτερα οσοι γνωριζομαστε μεσα απο εδω και εξω απο εδω.

Δεν περιμενω να καταλαβεις, απλα γιατι δεν εισαι παιχτης.

Ενας παιχτης καταλαβε, μπηκε, εγραψε ο ανθρωπος τα οσα εχει βιωσει και αυτος και αυτο ηταν.

Εσυ, συνεχισε μαζι με τους υπολοιπους να γραφετε τα δικα σας.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Έτσι και αλλιώς ρε τύποι οι Έλληνες και οι Ελληνίδες ούτε παντρεύονται, ούτε παιδιά κάνουν. Γνωρίζω παρα πολλούς και πολλές που δεν θέλουν με τίποτα να κάνουν οικογένεια και φαίνεται να το εννοούν. Οπότε θεωρώ την συγκεκριμένη συζήτηση πιο άκαιρη από ποτέ.

Μια χαρά παντρεύονται.Κάνε μια βόλτα ΣΚ πρωί και μόνο παντρεμένους με καροτσάκια θα βλέπεις.Καλά,επαρχία αν είσαι 30+ ανύπαντρος,σε δείχνουν με το δάχτυλο.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Μια χαρά παντρεύονται.Κάνε μια βόλτα ΣΚ πρωί και μόνο παντρεμένους με καροτσάκια θα βλέπεις.Καλά,επαρχία αν είσαι 30+ ανύπαντρος,σε δείχνουν με το δάχτυλο.

Αγγλία αν είσαι 30+ ανύπαντρος παίζει να είσαι πούστης.

Να τα λέμε κι αυτά.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Δεν χρειαζεται να τα ψαξω, τα διαβαζω κατα καιρους και σου λεω επι την ευκαιρια να ανατρεξεις να δεις μονος σου γιατι ειπα περι μισογυνισμου.

Τωρα για το τι ζωη εχει ο καθενας, ασε να το ξερουμε καλυτερα οσοι γνωριζομαστε μεσα απο εδω και εξω απο εδω.

Δεν περιμενω να καταλαβεις, απλα γιατι δεν εισαι παιχτης.

Ενας παιχτης καταλαβε, μπηκε, εγραψε ο ανθρωπος τα οσα εχει βιωσει και αυτος και αυτο ηταν.

Εσυ, συνεχισε μαζι με τους υπολοιπους να γραφετε τα δικα σας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποσο εισαι φιλε μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom