Νέα

Δίλημμα χωρισμού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FireHead_69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Οποιος λεει οτι μπορεις να εχεις και τα 2 και σουπερ πορνοσταρ στο κρεββατι και καλη χαρωπη happy ηρεμη συντροφο για σπιτι χωρις ιχνος παρεκτροπων, ειναι delusional και οποιος στα αληθεια το ισχυριζεται, ξερω οτι δεν εχει βαθια εμπειρια με γυναικες, αλλα ειναι γυρολογος του αερα.
Μια χαρά μπορείς να τα έχεις. Το θέμα είναι τι προσφέρεις εσύ που τα απαιτείς.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Μια χαρά μπορείς να τα έχεις. Το θέμα είναι τι προσφέρεις εσύ που τα απαιτείς.

Διαφωνω.

Δε εφτασα καν στο τι απαιτεις και τι προσφερεις. Δε μιλαω καν για game και negotiation

Μιλαω σε πολλα επιπεδα πιο πριν. Καθαρα βιολογικα και emotional.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Διαφωνω.

Δε εφτασα καν στο τι απαιτεις και τι προσφερεις. Δε μιλαω καν για game και negotiation

Μιλαω σε πολλα επιπεδα πιο πριν. Καθαρα βιολογικα και emotional.
Αν μιλάς για καθαρά βιολογικά, το ήρεμη σύντροφος για σπίτι δεν εμπλέκεται. Αυτό προκύπτει στην πορεία και αφού έχει το ζευγάρι "τριφτεί" αρκετά στη σχέση του.
Και καθαρά βιολογικά το ερώτημα παραμένει. Εσυ τι προσφέρεις ώστε να απαιτείς; Το εσύ, φυσικά, γενικό. Δε μιλάμε προσωπικά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
αγαπητε νηματοθετη @FireHead_69 ,τωρα που το καλοσκεφτηκα στο λεωφορειο που ερχομουν ο πτωχος, :think:
για την περιπτωση σου, μπορεις να ζητησεις και τη γνωμη ενος ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ μπιχτη μελους, που ακουει στο νικ @thrilos1986 :confused:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
PSE γκόμενα και κορίτσι για σπίτι δεν παίζει μάγκες μου, πρέπει να είναι πολύ σπάνιο φαινόμενο. Όπως γράφει το παιδί του νήματος για την κριαρίνα καυλιάρα γκόμενα έτσι και όλοι μας έχουμε παρόμοιες εμπειρίες από τέτοιες κοπέλες και ξέρουμε ότι δεν είναι για σπίτι.

Τυχαίνει πριν 3 βδομάδες να με πήρε τηλ. πρώην τέτοια γκόμενα να βγούμε, με σκοπό να ζηλέψει ο άντρας της γιατί δεν της έκανε κάποιο χατίρι. :uglystupid: Όχι σοβαρά με τέτοιες.
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
279
Πόντοι
0
Όχι φίλε ούτε καν.. Δεν την στήριξαν από την δουλειά της όταν αυτή ζήτησε να δουλέψει online απο την Ελλάδα όσο ήταν στα τελευταία η μανα της και γι αυτό σπάστηκε...Και όχι άδικα. Εγώ αντιθέτως της στάθηκα αρκετά και μάλιστα της είπα χεσε την δουλειά, υπάρχουν άπειρες.. Μανα δυστυχώς μόνο μια.. Εν τέλει το κατάλαβε αλλά ήταν αργά λίγο πια...
Στα υπόλοιπα δε διαφωνώ. Αν δεν αισθάνομαι καλά δεν υπάρχει λόγος να προχωρήσω ναι.. Γτ θα το βρω μπροστά μου σίγουρα πράγματα.
Επίσης θα πρέπει να αναρωτηθείς μήπως φταίνε οι παρούσες συνθήκες για το οτι "νοιώθεις έτοιμος για οικογένεια";
Μήπως τα λοκνταουν και η γενικότερη απομόνωση σου έχουν δημιουργήσει αυτό το συναίσθημα;
Είναι εύκολο να σκεφτεί κανείς πόσο διαφορετική είναι η ζωή ενός ανθρώπου που ζει μόνος του, έναντι κάποιου που έχει μόνιμη σχέση ή είναι παντρεμένος αυτούς τους καιρούς.
Σκέψου πως ο κορονοιός θα τελειώσει αργά ή γρήγορα. Μην αφήσεις να σε επηρρεάσει με τρόπο που θα είναι πιο μόνιμος απ τον ίδιο και μετά μείνεις με κάποια δεδομένα που ποτέ δεν επιθυμούσες πραγματικά. Νομίζω - εντελώς προσωπική γνώμη - πως θα πρέπει να αποφύγεις κάποια δέσμευση που θα έχει προκύψει απ την πρωτόγνωρη κατάσταση που ζούμε αυτά τα δύο χρόνια.
 

NtheGreek

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2019
Μηνύματα
30
Like
33
Πόντοι
0
φιλαρακι κατα 99,9 % θα την στειλεις αργα η γρηγορα και αυτή αλλά και όποια άλλη βρεθεί στο δρόμο σου γιατί πολύ απλα δεν συμβιβάζεσαι με τίποτα!
 

Billdabill

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
94
Like
275
Πόντοι
20
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
Αποφάσισε αυτή να έρθει να μείνει μαζι σου? Και απλά στο ανακοινωσε? Θα φας καλά..
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Αν μιλάς για καθαρά βιολογικά, το ήρεμη σύντροφος για σπίτι δεν εμπλέκεται.

Για εμενα εμπλεκεται φουλ.
Εαν εισαι μια τυπισσα πχ που εχει body count 100:

1.Δεν εχεις emotional control και regulation. Εαν ειχες δε θα εφτανες να ειχες φαει 100 πουτσες χωρις αξια.
2. Βιολογικα εχεις καταστρεψει το αναπαραγωγικο σου συστημα. Κυνηγας τη ντοπαμινη και το excitement κατα τον ιδιο τροπο που ενας πρεζακιας ζηταει την ηρωινη. Καλο ειναι να μην ειχες φτασεις στο σημειο.
3. Δεν εχεις high self esteem γιατι εαν ειχες θα πηγαινες για τη ποιοτητα αντι για τη ποσοτητα και θα σταματαγες στη μια ντουζινα εαν ειχες ως σκοπο την οικογενεια.
4. Δεν εχεις emotional intelligence ουτε περιποιητικοτητα πραγματα σημαντικα για εμενα για να μεγαλωσουν παιδια απο μια γυναικα.
5. Η γυναικα ειναι το επιλεκτικο ον. Αυτη επιλεγει γιατι αυτη εχει τον ελεγχο της αναπαραγωγης. Επιλεγει το καλυτερο που μπορει να εχει. Οταν αυτο το φιλτρο λειπει στα καλυτερα χρονια της και παει με οτι κατσει γιατι ¨νιωθει καυλες¨ και "empowerment" λειπει ενα vital κομματι της ψυχοσυνθεσης της και λεει περιπου 500 πραγματα σε αλλους 500 τομεις.

Και αλλοι 15 λογοι λιγοτερο η περισσοτερο μεγαλοι.
Και αυτα δε διορθωνονται με θεληση και power of thinking. Το brain wiring εχει αλλαξει κατα μονιμο τροπο. Οσο και αν εχεις μετανιωσει στα 35 σου και θελεις να γινεις η drama free νοικοκυρουλα. World doesn't work that way.

Οι κανονες ειναι γενικοι και δεν μελετω τη μια εξαιρεση που ισως υπαρχει.

Μαλλον μιλαμε για διαφορετικα πραγματα και φυσικα τιποτα προσωπικο κουβεντουλα κανουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.502
Like
4.205
Πόντοι
456
Εσυ τι προσφέρεις ώστε να απαιτείς; Το εσύ, φυσικά, γενικό. Δε μιλάμε προσωπικά.
Δεν απαιτω τιποτα ουτε μπαινω σε κουβεντα. Μιλαω απο τη θεση ανθρωπου high status με πολλες επιλογες (χωρις να πληρωσω), υψηλο εισοδημα/περιουσια που τo 99% τον παρακαλανε για να κανουν σχεση και εμενα δε καλυπτουν ουτε τα μισα των προυποθεσεων για σοβαρη οικογενεια τετοιου ειδους γυναικες.
Εχω βρει και απο τις αλλες που το κανουν αλλα δεν ειναι αυτες για τις οποιες σηζηταμε.

Σε τελευταια αναλυση εαν δεν ειναι 20-29 χρονων, χαριτωμενη, δοτικη, συνασθηματικα υγιης, ηρεμη, απο καλη οικογενεια να μου πει αυτη τι προσφερει για να θελει και αποκατασταση. :)
 
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
αγαπητε νηματοθετη @FireHead_69 ,τωρα που το καλοσκεφτηκα στο λεωφορειο που ερχομουν ο πτωχος, :think:
για την περιπτωση σου, μπορεις να ζητησεις και τη γνωμη ενος ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΥ μπιχτη μελους, που ακουει στο νικ @thrilos1986 :confused:
Την γαμησε την κουνιάδα αυτός τι έκανε τελικά?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εντωμεταξύ του λέτε να χωρίσει χωρίς να έχει βρει ο τύπος κάποια αλλη?.. Και άμα χωρίσει σήμερα κια μείνει αγαμιτος για 3 χρόνια μετά? Δεν είναι πιο καλά να εχιε αυτήν μέχρι να βρει καμία άλλη?? ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis
OP
OP
FireHead_69

FireHead_69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
263
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
301
Επίσης θα πρέπει να αναρωτηθείς μήπως φταίνε οι παρούσες συνθήκες για το οτι "νοιώθεις έτοιμος για οικογένεια";
Μήπως τα λοκνταουν και η γενικότερη απομόνωση σου έχουν δημιουργήσει αυτό το συναίσθημα;
Είναι εύκολο να σκεφτεί κανείς πόσο διαφορετική είναι η ζωή ενός ανθρώπου που ζει μόνος του, έναντι κάποιου που έχει μόνιμη σχέση ή είναι παντρεμένος αυτούς τους καιρούς.
Σκέψου πως ο κορονοιός θα τελειώσει αργά ή γρήγορα. Μην αφήσεις να σε επηρρεάσει με τρόπο που θα είναι πιο μόνιμος απ τον ίδιο και μετά μείνεις με κάποια δεδομένα που ποτέ δεν επιθυμούσες πραγματικά. Νομίζω - εντελώς προσωπική γνώμη - πως θα πρέπει να αποφύγεις κάποια δέσμευση που θα έχει προκύψει απ την πρωτόγνωρη κατάσταση που ζούμε αυτά τα δύο χρόνια.
Όχι ρε ποιος κορονοιος και μαλακιες, δεν μασάμε από τέτοια.. Νοητικά ήμαστε δυνατοί!! Είμαι σαν τύπος έτσι όμως, θέλω να κάνω οικογένεια ανέκαθεν. Απλά δεν έχει βρεθεί η κατάλληλη ακόμα. Πιο πριν δεν είχαμε και την οικονομική δυνατότητα, αλλά τώρα που από οικονομικά και δουλειά πάω καλά είναι το επόμενο βήμα πιστεύω
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.745
Like
14.317
Πόντοι
3.506
Όχι ρε ποιος κορονοιος και μαλακιες, δεν μασάμε από τέτοια.. Νοητικά ήμαστε δυνατοί!! Είμαι σαν τύπος έτσι όμως, θέλω να κάνω οικογένεια ανέκαθεν. Απλά δεν έχει βρεθεί η κατάλληλη ακόμα. Πιο πριν δεν είχαμε και την οικονομική δυνατότητα, αλλά τώρα που από οικονομικά και δουλειά πάω καλά είναι το επόμενο βήμα πιστεύω
Τύπε νηματοθέτη θα σου πρότεινα το εξής, ή παντρέψου την κοπέλα χωρίς να το πολυσκέφτεσαι ή πάρε 2 call girl να περάσεις το βράδυ σου :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Για εμενα εμπλεκεται φουλ.
Εαν εισαι μια τυπισσα πχ που εχει body count 100:

1.Δεν εχεις emotional control και regulation. Εαν ειχες δε θα εφτανες να ειχες φαει 100 πουτσες χωρις αξια.
2. Βιολογικα εχεις καταστρεψει το αναπαραγωγικο σου συστημα. Κυνηγας τη ντοπαμινη και το excitement κατα τον ιδιο τροπο που ενας πρεζακιας ζηταει την ηρωινη. Καλο ειναι να μην ειχες φτασεις στο σημειο.
3. Δεν εχεις high self esteem γιατι εαν ειχες θα πηγαινες για τη ποιοτητα αντι για τη ποσοτητα και θα σταματαγες στη μια ντουζινα εαν ειχες ως σκοπο την οικογενεια.
4. Δεν εχεις emotional intelligence ουτε περιποιητικοτητα πραγματα σημαντικα για εμενα για να μεγαλωσουν παιδια απο μια γυναικα.
5. Η γυναικα ειναι το επιλεκτικο ον. Αυτη επιλεγει γιατι αυτη εχει τον ελεγχο της αναπαραγωγης. Επιλεγει το καλυτερο που μπορει να εχει. Οταν αυτο το φιλτρο λειπει στα καλυτερα χρονια της και παει με οτι κατσει γιατι ¨νιωθει καυλες¨ και "empowerment" λειπει ενα vital κομματι της ψυχοσυνθεσης της και λεει περιπου 500 πραγματα σε αλλους 500 τομεις.

Και αλλοι 15 λογοι λιγοτερο η περισσοτερο μεγαλοι.
Και αυτα δε διορθωνονται με θεληση και power of thinking. Το brain wiring εχει αλλαξει κατα μονιμο τροπο. Οσο και αν εχεις μετανιωσει στα 35 σου και θελεις να γινεις η drama free νοικοκυρουλα. World doesn't work that way.

Οι κανονες ειναι γενικοι και δεν μελετω τη μια εξαιρεση που ισως υπαρχει.

Μαλλον μιλαμε για διαφορετικα πραγματα και φυσικα τιποτα προσωπικο κουβεντουλα κανουμε.
Μια γυναίκα μπορεί να είναι φωτιά στο κρεβάτι χωρίς να έχει πάει με τη μισή Αθήνα. Και μπορεί να σου προσφέρει, πολύ άνετα, αυτήν την PSE εμπειρία που ανέφερες, όντας μια εξαιρετική επιλογή για σύντροφος τις ώρες εκτός κρεβατιού. Τα υπόλοιπα που αναφέρεις σκιαγραφούν συμπεριφορά εθισμένου στο σεξ ατόμου, που δεν νομίζω να είναι το βασικό θέμα της ερώτησης ούτε της κουβέντας που κάνουμε.
Η δική μου ερώτηση λοιπόν είναι, γιατί το βλέπω να γραφεται συνέχεια από μύστες εδώ, αυτοί μπορούν να είναι PSE εμπειρία και σωστός σύντροφος εκτός κρεβατιού για να έχουν τις ανάλογες απαιτήσεις;
Κάποια σημεία που αναφέρεις και σε αυτό και στο επόμενο ποστ σου είναι μια "διαπραγμάτευση" για λήψη απόφασης γάμου. Συζήτηση αυτόνομη θα έλεγα που ίσως, για αρκετούς, να μη σχετίζεται με την ερωτική απόδοση της γυναίκας τους. Το βλέπουμε άλλωστε συνεχώς γύρω μας.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Κράτα την. Έτσι κι αλλιώς πας σε μπορδέλο, δεν πας; 2 μπορεί να γυρίσει και να είστε πάλι ΟΚ. Για την ώρα μη ζορίζεται. Υπάρχουν και οι κοπέλες στα μπουρδέλα και θα βρεις παρηγοριά. Για να γράφεις εδώ μέσα τις έκανες τι βόλτες σου στις λεωφόρους της ηδονής του αγοραίου έρωτα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Τα φώτα σας αδέρφια,

Είμαι σε τρελό προσωπικό δίλημμα τώρα τελευταία και γι αυτό ζητώ την γνώμη σας..

Είμαι με μια κοπέλα 3 χρόνια τώρα σε σχέση εξ αποστάσεως κυρίως.. Ήμασταν εξωτερικό και οι δύο, εγώ το τελευταίο χρόνο γύρισα Ελλάδα, αυτή έμεινε εκεί και μας βόλευε λίγο πολύ και τους 2 από θέμα ελευθερίας προτεραιοτητων κλπ.

Τον τελευταίο χρόνο πέρασε δύσκολα προσωπικά, έχασε την μητέρα της πριν 4 5 μήνες και επειδή δεν την στήριξαν από την δουλειά στις δύσκολες αυτές στιγμές, παραιτήθηκε και θέλει να γυρίσει Ελλάδα μιας και είμαι εγώ εδώ να ΜΕΙΝΟΥΝΕ ΜΑΖΙ αν και δεν της αρέσει το εργασιακό περιβάλλον της Ελλάδος.

Ελα όμως που εγώ δε θέλω, δεν είμαι έτοιμος και γενικά σκεφτόμουν και σκέφτομαι να χωρίσω.

Να τονίσω ότι το κορίτσι είναι καλό σαν άτομο και σαν ψυχή, δεν είναι κάνα ξεκολλο. Ίσως είναι αυτό μάλλον που μ έχει κρατήσει τόσο καιρό μαζί της και δεν έχω χωρίσει..

Στο σεξουαλικο κομμάτι, τα πάμε οκ, τπτ το ιδιαίτερο και είναι ένας από τους λόγους που θέλω να χωρίσω.. Δεν περνάω καλά, δεν νοιώθω άνετα.. Μου λείπουν πράγματα όπως πιπα πχ που κάνει μια στο τόσο και με χαλάει, κωλο με τπτ, και γι αυτό αναγκάζομαι να πηγαίνω με γυναίκες του κλάδου εδώ μέσα ?

Για να μην κουράσω κι αλλο, το ερώτημα είναι απλό... Κάθεσαι και δίνεις μια ευκαιρία στη σχέση να δεις πως θα πάει με την συγκατοίκηση βάζοντας στην άκρη αυτά που θες και σ αρέσουν να κάνεις, ή δίνεις ένα τέλος πριν γίνει πιο περίπλοκο το θέμα απ όσο είναι..

Σημειωτέον, είμαι Δίδυμος στο ζώδιο και αυτή είναι Αιγόκερως με ότι αυτό συνεπάγεται... :evil:
χωρίς να έχω διαβάσει τί σου προτείνουν οι συναγωνιστές

όπως τα περιγράφεις το κορίτσι είναι για "σπιτι" ...

αν προτεραιότητα στη ζωή σου είναι το να κάνεις οικογένεια ... το κορίτσι σου κάνει

αν θέλεις να είσαι με καλό κορίτσι , που να είναι όμορφη, να έχει και λεφτά, να είναι και πρόσχαρη, να είναι πουτάνα στο κρεβάτι, να....να...να ... μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι στη ζωή αυτή δε μπορούμε να τα έχουμε όλα.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
επίσης φίλε μου θα σου έλεγα

αν πραγματικά θες μια σωστή άποψη, μην το θέτεις εδώ μέσα, όχι ότι δεν υπάρχουν άνθρωποι να σου δώσουν σωστή απάντηση, αλλά θα πρέπει να ψάξεις πολύ για να την βρεις...

οι περισσότεροι θα κάνουν πλακίτσα...

ρώτα κανέναν παλιό που εμπιστεύεσαι και που έχει κάνει καλή οικογένεια....και προς Θεού μην πας σε ψυχολόγα....θα σε μπουρδουκλώσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom