Νέα

Διακοπές μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Οποιος δεν έχει έστω ενα φίλο η συγγενη διαθέσιμο για να πάει καπου θα πρέπει να κοιταχτει γιατι μάλλον εχει θεμα με τις κοινωνικες σχεσεις.Επίσης μπορει να αναρωτηθει αν ειναι καταλληλος για μόνιμος στο αγιο ορος

Κυριε οι φιλοι μου πεθαναν.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Οι χειροτερες ειναι οι ξενες που εχουν φωτο απο το Ματσου Πιτσου και γραφουν i love food wine and travel. Αυτες τις παντρευεσαι για να τις πληρωνεις καινα τις πηδαει ο αραπης.
Εμενα αμα μου λεει καμια στο διαδικτυο,Ελληνιδα η ξενη,οτι της αρεσει αυτο που περιεγραψες,της απανταω,Εισαι τυχερη,θα εχεις πολλα λεφτα για να μην εργαζεσαι και να κανεις ολα αυτα.Και μενει παγωτο.Ειναι απιστευτο πως θεωρουν οτι υπαρχουν παντου λιγουρηδες κοροιδα χορηγοι.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όχι,αλλά αν οι δυο φίλοι δεν έχουν ή δεν είχαν και ποτέ γκόμενα,μπορεί να τους βγει το όνομα.
Σοβαρευτείτε τύποι. Έχετε επηρεαστεί από το γεγονός ότι βλέπετε πολλούς πουστηδες κι έχετε γίνει καχύποπτοι. Μπακουρια είναι οι περισσότεροι και ψάχνουν γκομενες. Με την ίδια λογική οι γκομενες που πάνε 2αδες είναι λεσβίες ; Έλεος γαμω την πουτανα μου !
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
καθε φορα που ταξιδευω μονος περναω καλυτερα....
εχω παει Βαρκελωνη μονος, Ολλανδια, Κυπρο κ φυσικα στην Ελλαδα
Amsterdam πηγα πρωτη φορα πριν 14 χρονια με ενα φιλο....καλα περασαμε αλλα τις αλλες τρεις που πηγα μονος περασα καλυτερα...το ιδιο κ στη Βαρκελωνη τη δευτερη φορα που πηγα μονος κολησα με μια Κολομβιανη αστερι...
εχω κανει αρκετα ταξιδια κ παντα μονος περναω καλυτερα....
το 2014 πηγα μονος πρωτη φορα στη Ταιλανδη....απο τοτε περναω κανα μηνα το χρονο εκει κ μενω στο σπιτι της γκομενας που γνωρισα τη πρωτη φορα...δουλεβει σε ξενοδοχειο στο Phuket...καμια σχεση με βιζιτα....
στα ταξιδια μου παντα συνανταω μονους ταξιδιωτες
η αποψη μου ειναι να ταξιδευεις εστω κ μονος κ αν υπαρχει οικονομικη ανεση ακομα καλυτερα...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
ειχα παει παλαιοτερα, και λεω να παω και τωρα προς το τελος του μηνα...με κοιταζαν περιεργα οταν πηγαινα στην ταβερνα και καθομουν μονος μου...κατα τ αλλα στα αρχιδια μου  :afro:
Ταβερνα ψαρι τηγανητο και ρετσινα. Αυτα ειναι!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Σοβαρευτείτε τύποι. Έχετε επηρεαστεί από το γεγονός ότι βλέπετε πολλούς πουστηδες κι έχετε γίνει καχύποπτοι. Μπακουρια είναι οι περισσότεροι και ψάχνουν γκομενες. Με την ίδια λογική οι γκομενες που πάνε 2αδες είναι λεσβίες ; Έλεος γαμω την πουτανα μου !

ετσι ετσι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εμενα αμα μου λεει καμια στο διαδικτυο,Ελληνιδα η ξενη,οτι της αρεσει αυτο που περιεγραψες,της απανταω,Εισαι τυχερη,θα εχεις πολλα λεφτα για να μην εργαζεσαι και να κανεις ολα αυτα.Και μενει παγωτο.Ειναι απιστευτο πως θεωρουν οτι υπαρχουν παντου λιγουρηδες κοροιδα χορηγοι.
Πορνες παντου. Θηλυκό = καλοζωια με οποιοδηποτε τιμημα.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
187
Πόντοι
16
Πολλοί οι γαμιάδες μαζεύτηκαν εδώ μέσα. Δεν μπορούν χωρίς να γαμήσουν ούτε 3 μέρες.
(Η πικρή αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι δεν αντέχουν να μην το παίξουν 5 φορές την ημέρα και ΑΝ βρούνε κανένα 15ρικο την βδομάδα θα πάνε σε κανένα μπουρδέλο μπας και δούνε απο κοντά μουνί)

Το μεγάλο σας πρόβλημα είναι ΑΝ θα γαμήσει κάποιος στις διακοπές που θα πάει μόνος του.

Πόσες φορές έχετε πάει διακοπές στη ζωή σας?
Πόσες από αυτές τις φορές γαμήσατε κάποια που γνωρίσατε εκεί?

Για μένα, ξεκάθαρα, πιο πολλές πιθανότητες έχει κάποιος να γνωρίσει και να γαμήσει αν είναι μόνος σε κάποιο άσχετο μέρος από το να είναι με την πουτσοπαρέα του. Και δεν χρειάζεται να πας στο μπαρ/κλαμπ στις διακοπές για να γνωρίσεις μουνιά. Εκεί οι γκόμενές είναι με τις κεραίες σηκωμένες και τα καμάκια πάνε και έρχονται. Τεράστια ζήτηση, μικρή προσφορά.

Και στο κάτω κάτω κάποιος μπορεί να θέλει να πάει διακοπές για να ηρεμήσει, τόσο απλά.
Βγάλτε για λίγο το μουνί άπω το μυαλό σας, όσο πιο πολύ το έχετε σφηνωμένο εκεί τόσο λιγότερο γαμάτε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Σοβαρευτείτε τύποι. Έχετε επηρεαστεί από το γεγονός ότι βλέπετε πολλούς πουστηδες κι έχετε γίνει καχύποπτοι. Μπακουρια είναι οι περισσότεροι και ψάχνουν γκομενες. Με την ίδια λογική οι γκομενες που πάνε 2αδες είναι λεσβίες ; Έλεος γαμω την πουτανα μου !

Εγώ συμφωνώ μαζί σου.Αλλά ξαναλέω ότι εαν είναι δυο τύποι που είναι συνέχεια χωρίς γκόμενα(όχι γιατί είναι gay αλλά γιατί δεν βρίσκουν) και είναι κάποιας ηλικίας (δηλαδή όχι 18χρονοι αλλά 30 και πάνω),σίγουρα κάποια κακεντρεχή σχόλια μπορεί να ακουστούν γι'αυτούς.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Μόνος = Ελευθερία

Όποιος νομίζει ότι χρειάζεται φίλο για διακοπές η είναι ηλίθιος η είναι 13 χρονών. Μήπως πηγαίνετε χεράκι-χεράκι μαζί για να μη χαθείτε;


Εγώ γενικά πάντα και παντού κυκλοφορώ μόνος είτε διακοπές είτε όχι. Με παρέα θα βγω μόνο άμα γουστάρω εγώ, και θα ακολουθήσω μόνο άμα γουστάρω εγώ πάλι. Όχι "Όπου πει η παρέα".
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Την καταρα μου σε καθε ελλεηνιδα που αυτη την ωρα κανει διακοπες.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
  πουτανιαρη μου αγαπητε λες μαλακιες....χοντρομαλακιες μαλον...δεν το εχεις κανει να πας διακοπες μονος και αυτο φαινεται...ασε κανεναν αλον που εχει παει καιξερει τι [παιζει]....

10 χρονια πηγαινα μονος ταξιδια εξωτερικο!!!

Ελλαδα ομως δε πηγα ουτε θα παω ποτε γιατι δε γουσταρω τα βλεμματα των σλλων που σε θεωρουν ...ανωμαλο!
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
169
Πόντοι
16
Το να πας διακοπές με φίλο σου είναι πολύ χειρότερο από το να πας μόνος. Είστε σαν ζευγάρι gay. Εγώ αηδιάζω να πάω και για μπάνιο με άντρα. Αν δεν υπάρχει γυναίκα χίλιες φορές καλύτερα μόνος.

Πρωτη φορα που συμφωνουμε τυπε!!!
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ συμφωνώ μαζί σου.Αλλά ξαναλέω ότι εαν είναι δυο τύποι που είναι συνέχεια χωρίς γκόμενα(όχι γιατί είναι gay αλλά γιατί δεν βρίσκουν) και είναι κάποιας ηλικίας (δηλαδή όχι 18χρονοι αλλά 30 και πάνω),σίγουρα κάποια κακεντρεχή σχόλια μπορεί να ακουστούν γι'αυτούς.

Δες ποιος το έγραψε το μήνημα. Ο filter. Ο τύπος έλεγε σε άλλο θρεντ ότι ποτέ δε βγαίνει μόνος και μάλιστα είχε προτείνει σε άλλα μέλη εδώ να βγουν βόλτα για καμάκι (ίσως κάνω λάθος στο τελευταίο και είμαι λάθος. Αλλά 90% νομίζω ήταν αυτός).


Με τέτοια που γράφει μου δίνει την εντύπωση ατόμου, που ούτε τουαλέτα δε πάει μόνος και ότι φοβάται άμα βγει μόνος θα τον πουν αντικοινωνικό, απελπισμένο, weirdo, και ότι άλλο κοσμιτικό επίθετο θες.

Και μπακούρια να είναι γιατί να πάνε παρέα. Ο άλλος τι ρόλο βαράει; Την ορντινάτσα του;


10 χρονια πηγαινα μονος ταξιδια εξωτερικο!!!

Ελλαδα ομως δε πηγα ουτε θα παω ποτε γιατι δε γουσταρω τα βλεμματα των σλλων που σε θεωρουν ...ανωμαλο!

Χεσ'το εξωτερικό, λυπήσου την τσέπη σου πρώτα απ'όλα. Δεν είναι ταξιδάκι με τον ΗΣΑΠ Πειραιάς-Κηφισιά. Άμα δε γουστάρεις τη φάση πληρώνεις και το εισητήριο για επιστροφή, και αν έχεις κλείσει και ξενοδοχίο από πριν, πληρώνεις και το ξενοδοχίο. Γάμησε τα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom