Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Δεριγνύ 14

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
πεταμενα λεφτα το ιδρυμ αυτο
οποιοσ θελει να ακουσει παραμυθια και οτι και καλα μονο σ αυτον θα συμβει και οτι τον αγαπενε και οτι εχει κατι κτλ ασ παει
ειναι οτι θελει ο καθενας........
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
πεταμενα λεφτα το ιδρυμ αυτο
οποιοσ θελει να ακουσει παραμυθια και οτι και καλα μονο σ αυτον θα συμβει και οτι τον αγαπενε και οτι εχει κατι κτλ ασ παει
ειναι οτι θελει ο καθενας........
ολο ποιημα και η ποπη λεει οτι δεν εχει ξαναδουλεψει μου το ειπε ενας φιλος που πηγε και παω και μολις με ειδε της λεω τι παραμυθια λες στον κοσμο. χα χα χα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ναι στη θησέως στο μαρούσι ως Μάρθα, μετά Ξενοπούλου ως Βάνα μετά Κύμης για πολύ λίγο και τωρα Δεριγνύ.


Αρα καλά θυμόμουν οτι κάπου την έχω ξαναδεί αλλά χωρίς να την έχω προτιμήσει! Δεν κτύπησε ακόμα καλά το Αλτσχάιμερ!
 

xmacher

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο Ίδρυμα:
Με επεισε η διαφημιση για τη Σάουνα. 120 ευρώ, με την κοπέλα μέσα, μισή ώρα, μια ώρα μασάζ και τα σχετικά , σύνολο μιαμιση. Διάλεξα ασιάτισα, Εν ονώματι Λίντα. Απίθανο μασάζ, πολύ καλή συμετοχή ,με φραπεδάκι ατο τέλος. Το μασάζ όμως ήταν πέρα από κάθε φαντασία. Πραγματικό μασάζ. Τα 120 μάλλον πολλά για χάδια μόνο χωρίς σεξουαλική επαφή. Σαν σύνολο λαμβάνοντας υπόψη τις υπηρεσίες της Λίντα, καλά ήταν αλλά επίσης ελαφρώς προς τα πάνω. Την επόμενη φορά θα πάρω το κορίτσι στο πιο φθηνό πρόγραμμα για μασάζ και μόνο. Πραγματική εμπειρία.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Είναι γεγονός οτι η Λίντα κάνει πάρα πολύ καλό μασάζ αλλά και καλό φραπε. Το μασαζ της μοιάζει λίγο με της Ελισάβετ. Δεν νομίζω όμως οτι αξίζει να δώσεις 120 μόνο για αυτά.
Τώρα αν θες πάλι πάρα πολύ καλό μασαζ (σκέτο) παίρνεις Νιοβη.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Like
3.132
Πόντοι
456
Τί άλλο κάνει βρε συ? Κορόϊδο με έπιασε? Είχε και μπριζόλα?
Οχι φιλε δεν σ'επιασε κοροιδο
Απλα μουτυχε μια φορα αφου με γνωρισε καπως...
Τωρα το πως και γιατι τι να σου πω!
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Οχι φιλε δεν σ'επιασε κοροιδο
Απλα μουτυχε μια φορα αφου με γνωρισε καπως...
Τωρα το πως και γιατι τι να σου πω!
Μπριζολιάζεται απ' ευθείας έναντι ανάλογου αντιτίμου. Δεν μπήκα στην διαδικασία, ούτε να με καλαμώσει δεν την άφησα. Φραπέ και αντε γεια.

 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
επισκεψη σημερα στο ιδρυμα για 1η φορα, καθως βρεθηκα κοντα στην περιοχη και ηθελα να δοκιμασω κατι καινουριο και γιατι οχι να γινω και πελατης αν μεινω ικανοποιημενος...
προφανως η κοπελιτσα με το ωραιο μπουστο και το σκουλαρικακι στη μυτη με περασε για ενστολο... ειχαμε ενα διαλογο που ακρη δεν μπορουσε να βγει.... επειδη ειδα οτι θα εσκαγε πιπα και θα ξενερωνα χερετησα και εφυγα...
το μονο που εχω να πω , συγχαρητηρια στην κοπελα γιατι μου ξεκαθαρισε οτι δεν προκειται να πειξει κατι μεσα στο δωματιο και οτι θα ειμαι ολη την ωρα μπρουμητα, και οχι σαν καποιες που δινουν υποσχεσεις και στο τελος περνεις τα αρχιδια του καραμπελα....
παντως δεν θα ξαναπατησω γιατι δεν ειμαι για να σκορπω λευτα για να με μαθουν.... ετσι θα προτιμω τα σιγουρα
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Αγαπητοί συναγωνιστές πέρασα προχθές στο καινούριο στουντιο της Γ' Σεπτεμβρίου (ΧΑΛΑΨΗΣ) που διαφήμιζε με 50 €. Μάπα τα μπάζα εκεί και έτσι την έκανα για Δεριγνύ 14. Παρότι η κοπέλα στην υποδοχή διαφήμησε ακόμα και τον εαυτό της (ευτυχώς που δεν την πήρα γιατί έμαθα μετά οτι μόνο μασάζ και δεν έχω ουτε το χρόνο ούτε τα φράγκα για επισκέψεις μέχρι να κάτσει).
Ζήτησα την Λίντα και ακολουθώντας τις συμβουλές των συναγωνιστών της ζήτησα στα ίσα τα έξτρα και όταν μου είπε οτι δεν γνωριζόμαστε είπα οτι με σύστησε φίλος να την επισκευτώ. (Μάνος, ένα από τα ονόματα που θυμήθηκα εκείνη τη στιγμή οτι σε παλαιότερες συζητήσεις εδώ , οτι πρότεινε να πουν πως εκείνος τους σύστησε για να μπουν σε μασατζίδικο)
Αυτό νομίζω οτι απέδωσε διότι το μασάζ ήταν καταπληκτικό (μπορεί και 70+ λεπτά). Τέτοιο μασάζ δεν είχα ούτε στην Κύμης 9, ούτε Γ' Σεπτεμβρίου 25, ούτε Μάρνης 28 κλπ.
Δεν ήθελα να σταματήσει. Ακόμα και όταν τελείωσε με το φραπεδάκι συνέχισε το μασάζ από το κεφάλι προς το σώμα ακουμπώντας τα βυζιά της στο πρόσωπο. Μέχρι που πήρε τηλέφωνο από τη ρεσεψιόν και την ανχωσε λίγο, παρόλα αυτά είπε δεν μπορεί να με αφήσει ημιτελή οπως και το έκανε συνέχισε μέχρι που έκρινε οτι ολοκλήρωσε το κύκλο του μασάζ.
Οταν έφυγα από το στούντιο , ένιωθα οτι δεν πάταγαν τα πόδια μου κάτω και ο συνδυασμός μασάζ-φραπέ ήταν σα να είχα 'αδειάσει' από μέσα μου. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα !

 
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Αγαπητοί συναγωνιστές πέρασα προχθές στο καινούριο στουντιο της Γ' Σεπτεμβρίου (ΧΑΛΑΨΗΣ) που διαφήμιζε με 50 €. Μάπα τα μπάζα εκεί και έτσι την έκανα για Δεριγνύ 14. Παρότι η κοπέλα στην υποδοχή διαφήμησε ακόμα και τον εαυτό της (ευτυχώς που δεν την πήρα γιατί έμαθα μετά οτι μόνο μασάζ και δεν έχω ουτε το χρόνο ούτε τα φράγκα για επισκέψεις μέχρι να κάτσει).
Ζήτησα την Λίντα και ακολουθώντας τις συμβουλές των συναγωνιστών της ζήτησα στα ίσα τα έξτρα και όταν μου είπε οτι δεν γνωριζόμαστε είπα οτι με σύστησε φίλος να την επισκευτώ. (Μάνος, ένα από τα ονόματα που θυμήθηκα εκείνη τη στιγμή οτι σε παλαιότερες συζητήσεις εδώ , οτι πρότεινε να πουν πως εκείνος τους σύστησε για να μπουν σε μασατζίδικο)
Αυτό νομίζω οτι απέδωσε διότι το μασάζ ήταν καταπληκτικό (μπορεί και 70+ λεπτά). Τέτοιο μασάζ δεν είχα ούτε στην Κύμης 9, ούτε Γ' Σεπτεμβρίου 25, ούτε Μάρνης 28 κλπ.
Δεν ήθελα να σταματήσει. Ακόμα και όταν τελείωσε με το φραπεδάκι συνέχισε το μασάζ από το κεφάλι προς το σώμα ακουμπώντας τα βυζιά της στο πρόσωπο. Μέχρι που πήρε τηλέφωνο από τη ρεσεψιόν και την ανχωσε λίγο, παρόλα αυτά είπε δεν μπορεί να με αφήσει ημιτελή οπως και το έκανε συνέχισε μέχρι που έκρινε οτι ολοκλήρωσε το κύκλο του μασάζ.
Οταν έφυγα από το στούντιο , ένιωθα οτι δεν πάταγαν τα πόδια μου κάτω και ο συνδυασμός μασάζ-φραπέ ήταν σα να είχα 'αδειάσει' από μέσα μου. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα !

 

ελα φίλε μπορείς να δώσεις μία περιγραφή της Λιντας

ηλικία?
αλλοδαπή ή ελληνίδα?
καμπύλες?
σωματότυπος?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Φιλιππινέζα μετρίου αναστήματος εμφανίσιμη γύρω στα 60 κιλά με πάρα πολύ καλό μασάζ!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αγαπητοί συναγωνιστές πέρασα προχθές στο καινούριο στουντιο της Γ' Σεπτεμβρίου (ΧΑΛΑΨΗΣ) που διαφήμιζε με 50 €. Μάπα τα μπάζα εκεί και έτσι την έκανα για Δεριγνύ 14. Παρότι η κοπέλα στην υποδοχή διαφήμησε ακόμα και τον εαυτό της (ευτυχώς που δεν την πήρα γιατί έμαθα μετά οτι μόνο μασάζ και δεν έχω ουτε το χρόνο ούτε τα φράγκα για επισκέψεις μέχρι να κάτσει).
Ζήτησα την Λίντα και ακολουθώντας τις συμβουλές των συναγωνιστών της ζήτησα στα ίσα τα έξτρα και όταν μου είπε οτι δεν γνωριζόμαστε είπα οτι με σύστησε φίλος να την επισκευτώ. (Μάνος, ένα από τα ονόματα που θυμήθηκα εκείνη τη στιγμή οτι σε παλαιότερες συζητήσεις εδώ , οτι πρότεινε να πουν πως εκείνος τους σύστησε για να μπουν σε μασατζίδικο)
Αυτό νομίζω οτι απέδωσε διότι το μασάζ ήταν καταπληκτικό (μπορεί και 70+ λεπτά). Τέτοιο μασάζ δεν είχα ούτε στην Κύμης 9, ούτε Γ' Σεπτεμβρίου 25, ούτε Μάρνης 28 κλπ.
Δεν ήθελα να σταματήσει. Ακόμα και όταν τελείωσε με το φραπεδάκι συνέχισε το μασάζ από το κεφάλι προς το σώμα ακουμπώντας τα βυζιά της στο πρόσωπο. Μέχρι που πήρε τηλέφωνο από τη ρεσεψιόν και την ανχωσε λίγο, παρόλα αυτά είπε δεν μπορεί να με αφήσει ημιτελή οπως και το έκανε συνέχισε μέχρι που έκρινε οτι ολοκλήρωσε το κύκλο του μασάζ.
Οταν έφυγα από το στούντιο , ένιωθα οτι δεν πάταγαν τα πόδια μου κάτω και ο συνδυασμός μασάζ-φραπέ ήταν σα να είχα 'αδειάσει' από μέσα μου. Τη συστήνω ανεπιφύλακτα !

 

Ποιά ήταν στη πόρτα η Νιόβη?
Το κόστος είναι ακόμα 80?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Έχει κανένας κάποια εμπειρία με την Πένυ (κοντή, μελαχρινή, αδύνατη)?
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Ναί είναι 80 ευρώ. Η Λίντα είναι ασιάτισα μέτριου αναστήματος, φυσιολογικό αδύνατο σώμα με ωραίο στητό 2,5 άρι βυζί.
 

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες η Λίντα τα πετάει όλα έξω όταν χτυπάει το φραπεδάκι ή μένει με ρούχα?
 

FantomFantasma

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι. Μου ανοίγει η Πένυ. Η Πένυ είναι πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση από άποψη εμφάνισης (τουλάχιστον προσωπικά μου άρεσε). Αφού με ενημερώνει για τις κοπέλες και τα σχετικά αποφασίζω να πάρω την σάουνα μαζί με την Λίντα (αφού ήταν διαθέσιμη και έχοντας διαβάσει τους προηγούμενους). Στην αρχή σάουνα για μισή ώρα περίπου ταυτόχρονα με μασάζ. Στην συνέχεια κρύο ντουζάκι για μένα και μετά στο κρεβάτι για ακόμα μια ώρα μασάζ.

Λοιπόν η τύπισσα κάνει εκπληκτικό μασάζ. Όπως με ενημέρωσε κάνει ένα συνδυασμό Φιλιππινέζικου και ταυλανδικού το οποίο εμένα μου άρεσε πάρα πολύ. Η εμπειρία μου σε μασάζ είναι μικρή (μόλις τρίτη φορά και οι δυο πρώτες ήταν σε μεγάλα σπα ξενοδοχεία Ελλάδας και εξωτερικού). Νομίζω ότι αυτό ήταν το καλύτερο από όλα.

Την Λίντα την συστήνω ανεπιφύλακτα για αυτούς που θέλουν να κάνουν πολύ καλό μασάζ. Όσο αφορά τον χώρο μπορώ να πω ότι δεν περίμενα να δω τόσο προσεγμένο και καθαρό χώρο. Νομίζω ότι αξίζουν τα χρήματα που ζητάνε και σίγουρα δεν είναι για αυτούς που θέλουν να φάνε μπριζόλα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom