Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:

μαλάκα πριν φύγω θυμάμαι απίστευτο σκηνικό..
έχει γίνει πόλεμος σπίτι.....
μου λέει δε θα πάρεις το αυτοκίνητο..
όχι θα το πάρω και θα φύγω... 3 η ώρα ξημέρωμα αυτά.....
καινούριο το τουτού....και καλά δώρο για της πανελλήνιες....
το παίρνω τελικά και το γύρισα μισό....
ααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
σιτροεν βατραχο;;;;;;;;;;
 

Επισκέπτης
υπάρχει τέτοιο αυτοκίνητο;

Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-ΟΣ!

Αυτό τουλάχιστον το ξέρεις?

URL]]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
my 2 cents...

όποιος δε θέλει να γίνει γονιός ή δε νιώθει να γίνει γονιός καθόλου μαλάκας δεν είναι. Έχουμε γεμίσει μαλάκες γονιούς που για τον α ή β λόγο γίνανε γονείς χωρίς να το θέλουνε πραγματικά. Αυτοί είναι και οι πραγματικοί μαλάκες, τη νύφη τη πλήρωσαν οι καρποί αυτής της προσπάθειας κοινωνικού καθωσπρεπισμού. Για να μη φτάσω σε ακραίες περιπτώσεις που ακούμε και διαβάζουμε, άλλος γαμάει το βλαστάρι του και το ανεβάζει βίντεο στο νετ, άλλος το πηδάει 10 χρόνια γκαστρώνοντάς το διαδοχικά.
Υπάρχουνε γονείς που θέλουνε να γίνουνε γονείς ενώ θαπρεπε να στερούνται γονιμότητας από τη φύση, όποιος είναι αντίθετος στην ιδέα της πατρότητας/μητρότητας απλά είναι συνειδητοποιημένος στα ελαττώματά του και προσωπικά ουδόλως με ενοχλεί.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
υπάρχει τέτοιο αυτοκίνητο;

καλά ρε "λούστρος" πράμα και δεν ήξερες τον βάτραχο? ωραία η προσωπική σου ιστοριούλα που περιέγραψες πιο πίσω, αλλά προσωπικά δε με πείθει ότι στερείται σαλτσούλας και συγγραφικής υπερβολής.
Και αν θες να ξέρεις, το να κάνεις τη μικρή σου επανάσταση γνωρίζοντας ότι άμα φτάσει κάποτε το σκατό στον οισοφάγο υπάρχει πάντα η οικογενειακή θαλπωρή της βίλας είναι μεγάλη ψυχολογική αβάντα. Κάποιοι άλλοι φάγανε σκατά επί μακρόν χωρίς εναλλακτικές ή safe backup scenarios, ούτε στο βάθος του μυαλού τους.  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
καλά ρε "λούστρος" πράμα και δεν ήξερες τον βάτραχο? ωραία η προσωπική σου ιστοριούλα που περιέγραψες πιο πίσω, αλλά προσωπικά δε με πείθει ότι στερείται σαλτσούλας και συγγραφικής υπερβολής.
Και αν θες να ξέρεις, το να κάνεις τη μικρή σου επανάσταση γνωρίζοντας ότι άμα φτάσει κάποτε το σκατό στον οισοφάγο υπάρχει πάντα η οικογενειακή θαλπωρή της βίλας είναι μεγάλη ψυχολογική αβάντα. Κάποιοι άλλοι φάγανε σκατά επί μακρόν χωρίς εναλλακτικές ή safe backup scenarios, ούτε στο βάθος του μυαλού τους.  ;)

λες να ξέρω τι είναι το πόνυ και να μην ξέρω το βάτραχο;
που στε ξερόλες......

όταν δεν καταλαβαίνετε μην το κουράζετε....

το αυτοκίνητο που διάλυσα γαμαικάνε ήταν απ το κρακούγιεβατς.

τα σιτροένια τα σιχαινόμουνα πάντα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
λες να ξέρω τι είναι το πόνυ και να μην ξέρω το βάτραχο;
που στε ξερόλες......

όταν δεν καταλαβαίνετε μην το κουράζετε....

το αυτοκίνητο που διάλυσα γαμαικάνε ήταν απ το κρακούγιεβατς.

τα σιτροένια τα σιχαινόμουνα πάντα.

τα υπόλοιπα βλέπω δε τα σχολίασες...γιαυτό σε πάω.  ;) Γιατί έχεις όριο στις παπαριές. Όχι σα κάποιους άλλους
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τα υπόλοιπα βλέπω δε τα σχολίασες...γιαυτό σε πάω.  ;) Γιατί έχεις όριο στις παπαριές. Όχι σα κάποιους άλλους

τι να σχολιάσω ρε παπάρα...

τι να πω... αμα έτσι το θες να σου χαλάσω χατήρι;
θα στο πω με άλλο τρόπο.
Δίκαιος δεν είναι αυτός που δεν αδικεί.
Δίκαιος είναι αυτός που ενώ μπορεί να αδικήσει δεν το θέλει.
καλό σου απόγεμα.
σε πάω κι ας είσαι σπασαρχίδας. ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είπα κι εγώ...........να μη γνωρίζεις τα μνημεία!!!!! :2funny: :2funny:

και που να τους πεις και πώς έμπαιναν οι ταχύτητες στα σημερινά παρτάλια.....
αααααααααααχααχαχαχχααχαχαχααχαχαχααααααα

πούσαι έκτορα... η γκόμενά μου είχε κάποτε ένα τέτοιο.......πρώτη φορά και τελευταία που μπήκα σε κάμπριο με μουσαμά.......

ααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

θέλετε να με στριμώξετε ρε μαλάκες και δε σας βγαίνει.... δε γαμιέται....
για καβλάντισμα μια χαρά σας βρίσκω...

ααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Παίδι θα κάνεις όταν μάθεις να μοιράζεσαι το όποιο εισόδημά σου, είτε είναι αυτό 1000 είτε 10000 Ευρω.

σου περασε καθολου απο το μυαλο οτι το 1000ρικο μοιραζεται τραγικο πιο δυσκολα απο το 10000 που δεν το πολυσκεφτεσαι? :jerking:
 

Επισκέπτης
σου περασε καθολου απο το μυαλο οτι το 1000ρικο μοιραζεται τραγικο πιο δυσκολα απο το 10000 που δεν το πολυσκεφτεσαι? :jerking:

εξαρτάται πως έμαθες...και στην τελική,αν ξέρεις διαίρεση...δεν έχεις πρόβλημα !!! ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
και που να τους πεις και πώς έμπαιναν οι ταχύτητες στα σημερινά παρτάλια.....
αααααααααααχααχαχαχχααχαχαχααχαχαχααααααα

πούσαι έκτορα... η γκόμενά μου είχε κάποτε ένα τέτοιο.......πρώτη φορά και τελευταία που μπήκα σε κάμπριο με μουσαμά.......

ααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

θέλετε να με στριμώξετε ρε μαλάκες και δε σας βγαίνει.... δε γαμιέται....
για καβλάντισμα μια χαρά σας βρίσκω...

ααααααααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

αλησμόνητος λεβιές και κιβώτιο ταχυτήτων. Με την ευκαιρία θυμήθηκα και τις παλιές κασέτες στα κασετόφωνα αυτοκινήτων, τις τετράγωνες γκουμούτσες, πάνω από 3 δε χωράγανε σε ντουλαπάκι  :2funny:  :headbang:
 

Επισκέπτης
εξαρτάται πως έμαθες...και στην τελική,αν ξέρεις διαίρεση...δεν έχεις πρόβλημα !!! ;)

τι να πω εχεις δικιο.
οι περισσοτεροι παντως δεν εχουμε μαθει να ζουμε σαν γυφτοι σε τσαντιρια με αλλαγη σωβρακωφανελας μια φορα την εβδομαδα
 

Επισκέπτης
τι να πω εχεις δικιο.
οι περισσοτεροι παντως δεν εχουμε μαθει να ζουμε σαν γυφτοι σε τσαντιρια με αλλαγη σωβρακωφανελας μια φορα την εβδομαδα

υπάρχουν όμως κ τα ανώνυμα σωβρακάκια...όχι μόνο τα CK...και απο τζιν,υπάρχουν κ αυτά που δεν φαίνεται το CK...υπάρχουν κ τα απλά..;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom