Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

plumer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
:(Στεναχωριεμαι πολυ που βλεπω οτι υπαρχουν πολλοι ανθρωποι τυφλωμενοι απ το σεξ.Προτιμουν να γαμανε δεξια αριστερα οτι κατσει και δε σκεφτονται καθολου οτι τα χρονια περνανε και θα μεινουν κουτσουρα.Ωραιο ειναι το σεξ.Και γαμω.
Αλλα η ζωη  και η ευτυχια δεν ειναι μονο τα γαμησια.Ξυπνατε μωρε..
Και τι είναι ευτυχία? Ο πατα-κιουτα γαμος που περιγράφει ο τύπος στην αρχή? Ισα ισα που γαμάνε επειδή σκεφτονται. Γαμάνε τώρα που μπορούνε. Αμα περάσουνε τα χρόνια δε θα μπορούνε, και θα γαμάνε άλλοι στη θέση τους... Εσύ ξύπνα!

Sorry κιολας, αλλά στο άλλο thread με τον τύπο που ειχε κολλήσει με τη πίπα απο το γραφείο του, εσυ δεν είχες ζητήσει να μπεί μια μούντζα στα avatar και μάλιστα πως σου αξίζει γιατί πήγες και παντρευτικες? :think:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Sorry κιολας, αλλά στο άλλο thread με τον τύπο που ειχε κολλήσει με τη πίπα απο το γραφείο του, εσυ δεν είχες ζητήσει να μπεί μια μούντζα στα avatar και μάλιστα πως σου αξίζει γιατί πήγες και παντρευτικες? :think:

Αυτό δεν αναιρεί τα όσα λέει, μπορεί να πιστεύει στο γάμο και στην οικογένεια απλώς να μην έκανε καλές επιλογές...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι αλλά λέει στους υπόλοιπους "ξυπνάτε ρε..."  :o

πώς να το πω...

μπορεί αυτή να μην έχει κάνει καλό γάμο αλλά γενικά να πιστεύει στο γάμο (και κατά τη γνώμη μου ίσως θα έπρεπε να προσπαθήσει για κάτι καλύτερο).
δηλαδή άμα χαλάσει μία σχέση στη ζωή σου πάει να πει ότι όλες οι σχέσεις είναι σκάρτες και να μην ξανακάνεις ποτέ στη ζωή σου (εφόσον θες σχέση)?

ουφ... νιώθω σαν να υπερασπίζομαι το γάμο γαμώτο  :2funny: :2funny:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
και μενα δεν την θελανε την μπουμπαρα οι γονεις μου αλλα την παντρευτηκα και τωρα ψαχνω να την δωσω την θελει κανεις ειναι με λιγα χλμ αστρωτη δωρο οι καποτες για τα πρωτα γαμησια!!!!!!!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τον τύλιξα με τις πίπες  :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και μενα δεν την θελανε την μπουμπαρα οι γονεις μου αλλα την παντρευτηκα και τωρα ψαχνω να την δωσω την θελει κανεις ειναι με λιγα χλμ αστρωτη δωρο οι καποτες για τα πρωτα γαμησια!!!!!!!!!

στα πόσα το πρώτο σέρβις;
 

Επισκέπτης
και μενα δεν την θελανε την μπουμπαρα οι γονεις μου αλλα την παντρευτηκα και τωρα ψαχνω να την δωσω την θελει κανεις ειναι με λιγα χλμ αστρωτη δωρο οι καποτες για τα πρωτα γαμησια!!!!!!!!!

τι καπότες δίνεις ? επίσης,τι ημερομηνία λήξης έχουν ?
 

plumer

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
πώς να το πω...

μπορεί αυτή να μην έχει κάνει καλό γάμο αλλά γενικά να πιστεύει στο γάμο (και κατά τη γνώμη μου ίσως θα έπρεπε να προσπαθήσει για κάτι καλύτερο).
δηλαδή άμα χαλάσει μία σχέση στη ζωή σου πάει να πει ότι όλες οι σχέσεις είναι σκάρτες και να μην ξανακάνεις ποτέ στη ζωή σου (εφόσον θες σχέση)?

ουφ... νιώθω σαν να υπερασπίζομαι το γάμο γαμώτο  :2funny: :2funny:
Οχι βέβαια, ξαναπροσπαθείς. Αλλά αν αυτό είναι το σενάριο, δεν θα ήταν πιο ορθή μια προσέγγιση του στυλ "παιδιά θελει πολύ ψάξιμο η ευτιχία και ο γάμος", απο το να αφορίζουμε το sex και τα γαμίσια γενικότερα, λες και φταίνε για όλα τα κακά που μας έχουν βρεί?
Τι χρωστάει αυτός που γαμάει, για τον αποτυχημένο γάμο η σχέση του αλλουνου?
 

Γατουλα

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Οχι βέβαια, ξαναπροσπαθείς. Αλλά αν αυτό είναι το σενάριο, δεν θα ήταν πιο ορθή μια προσέγγιση του στυλ "παιδιά θελει πολύ ψάξιμο η ευτιχία και ο γάμος", απο το να αφορίζουμε το sex και τα γαμίσια γενικότερα, λες και φταίνε για όλα τα κακά που μας έχουν βρεί?
Τι χρωστάει αυτός που γαμάει, για τον αποτυχημένο γάμο η σχέση του αλλουνου?
Επιμενω στην αρχικη μου παραθεση για τα γαμησια.Τωρα για τα υπολοιπα,για να γινω πιο σαφης θα πρεπει να δημοσιοποιησω αρκετα προσωπικα μου και δε θελω.Με το δικιο σας  οσα υποθετετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom