Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Δεν το αμφισβητώ, αλλά δεν μου απαντήσατε σε αυτό που σας ρώτησα. Γιατί καταφύγατε στο να βάλετε αγγελία εδώ (που λίγο-πολύ γνωρίζατε τόσο το κλίμα, όσο και την χαζομάρα) και δεν στραφήκατε στους εξειδικευμένους ιστότοπους τους οποίους χρησιμοποιούν οι σουίνγκερς για αυτού του είδους τις αναζητήσεις;
Καλτίλα :confused:
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Εσυ νομίζεις αν είσαι όντως γυναίκα ότι αξιζεις πολλα και θέλεις και πιτσιρίκα που θα τα δώσει όλα κιόλας. Εχεις το χρυσό μουνί όπως και όλες. Ο πιτσιρικάς Δεν έχει λόγω να πάει με σένα πέρα από μερικές φούστες.
Προφανώς έχεις δίκιο......... πάντα
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Εσυ νομίζεις αν είσαι όντως γυναίκα ότι αξιζεις πολλα και θέλεις και πιτσιρίκα που θα τα δώσει όλα κιόλας. Εχεις το χρυσό μουνί όπως και όλες. Ο πιτσιρικάς Δεν έχει λόγω να πάει με σένα πέρα από μερικές φούστες.
What is golden pussy?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Ρε μυστες ....
αφηστε λιγο την Βουλα γιατι της εχω στειλει μνμ και δεν προλαβαινει να μου απαντησει :rockon:

Δικίο ξεδικιο πάω στην πουτανάρα μου να ξεδοσω χωρίς φανφάρες και πολλές διατυπώσεις
Μαζί σου!!!!! εκδηλώσου πες μας ότι σε πνίγει
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.044
Like
1.830
Πόντοι
216
τυπος Βουλα ατομο διαταραγμενο,χωρις φιλους,κανει θυληκη περσονα εδω για να μαζευει ψωλες απο ντικ πικς..δυαρακι στα Σεπολια,ιντερνετ απο βονταφον με προσφορα εως 24 με 21,5 ευρω,παιρνει ΚΕΑ,ανεργος και γελαει χαιρεκακα με τους μυστες-μπηχτες γιατι πιστευει οτι ειναι εξυπνος και τους κοροιδευει..:coffee:
Εγώ πιστεύω ότι είναι προμοτορας από τσοντοσινεμα ... Όπως στο παρελθόν κάποια και καλά ζευγάρια του σαητ ενημέρωναν ότι θα πανε και τρέχαν όλοι!!! Κοβοντουσαν εισιτήρια και μετά λέγαν τι έγινε ρε ????

Αν η Βούλα ήθελε να γαμηθει δεν θα μίλαγε πολύ και θα είχε πιασει δουλειά ...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εγώ πιστεύω ότι είναι προμοτορας από τσοντοσινεμα
Κοπέλα είναι βρε παιδιά. Αφού σας είπα ότι έχω μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο. Απλά έχει θεματακια. Παίζει και να μη βλέπεται.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
τοτε πρεπει να αλλαξω την γνωματευση:undecided:
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Κοπέλα είναι βρε παιδιά. Αφού σας είπα ότι έχω μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο. Απλά έχει θεματακια. Παίζει και να μη βλέπεται.
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις .... συγνώμη που ρωτάω επειδή έχεις μεγάλη αντίληψη, για εκλογές πότε το βλέπεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παίζει και να ναι παντρεμένη που απλά ψάχνει νεανικές φούστες ή αυτό που ειπες
Είμαι παντρεμένη.....
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Κοπέλα είναι βρε παιδιά. Αφού σας είπα ότι έχω μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο. Απλά έχει θεματακια. Παίζει και να μη βλέπεται.
Εγώ μπορεί και μην βλέπομαι .....αλλά έχω δει φωτό σου και για το καλό δεν μιλάω.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις .... συγνώμη που ρωτάω επειδή έχεις μεγάλη αντίληψη, για εκλογές πότε το βλέπεις?
Στην τετραετία, αλλά τι σημασία έχει, βιάζεσαι να ψηφίσεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ μπορεί και μην βλέπομαι .....αλλά έχω δει φωτό σου και για το καλό δεν μιλάω.....
Ναι ο,τι πεις, είμαι μπάζο, αλλά κανόνισες μαζί μου συνάντηση.
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
μελεταω βιβλιογραφια τωρα

Στην τετραετία, αλλά τι σημασία έχει, βιάζεσαι να ψηφίσεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι ο,τι πεις, είμαι μπάζο, αλλά κανόνισες μαζί μου συνάντηση.
Σε club ώστε αν δεν μου κάνες να είχα άλλες επιλογές.....Η αλλαγή του ραντεβού έγινε γιατί απλά σε είδα....
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.044
Like
1.830
Πόντοι
216
Κοπέλα είναι βρε παιδιά. Αφού σας είπα ότι έχω μιλήσει μαζί της στο τηλέφωνο. Απλά έχει θεματακια. Παίζει και να μη βλέπεται.
Υπάρχουν και κοπέλες προμοτορες δεν μίλησα για φύλο αλλά για τον αυτοσκοπό της ... Μην σας φανεί περίεργο αν αύριο μεθαύριο σας δώσει ραντεβού στο ΑΤ ή άλλου...

Ξαναλέω οποία θέλει να γαμηθει ή οποίο ζευγάρι θέλει να κάνει swinging, , cuckold ακολουθεί άλλη μεθοδολογία.

Από χτες έχετε μπλέξει τα παπάρια σας μαζί κ εγώ να βγάλετε άκρη ...
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Λοιπόν βούλα ( με ερωτηματικό) νομίζω ότι λίγο πολύ ολοι καταλάβαμε τι θες. Ανελέητο σκίσιμο.
Μυαλό ξυράφι, από που κατάγεσαι, ποια περιοχή βγάζει τέτοια μπουμπούκια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom