Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Σε club ώστε αν δεν μου κάνες να είχα άλλες επιλογές.....Η αλλαγή του ραντεβού έγινε γιατί απλά σε είδα....
Τη φωτό μου την είδες από την αρχή. Και άμα δε σου άρεσα, δε θα είχες κανονίσει τίποτα, το πολύ πολύ κανένα καφέ έξω. Αυτά.
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Τη φωτό μου την είδες από την αρχή. Και άμα δε σου άρεσα, δε θα είχες κανονίσει τίποτα, το πολύ πολύ κανένα καφέ έξω. Αυτά.
Δίκιο έχεις.....να σε αφήσω στη μιζέρια σου να απαντήσω σε κανένα άλλο πιο ενδιαφέρον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χωριάταρος είμαι.
Ωραίος
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δίκιο έχεις.....να σε αφήσω στη μιζέρια σου να απαντήσω σε κανένα άλλο πιο ενδιαφέρον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ωραίος
Πρέπει να την έχεις καταβρει που όλο το φόρουμ ασχολείται μαζί σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και συνεχιζει να σε ξεφτυλιζει :birdman::tooth:
Άσε, εδώ τρελαινοταν που αργούσα να της απαντήσω επειδή ήμουν στη δουλειά.
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Πρέπει να την έχεις καταβρει που όλο το φόρουμ ασχολείται μαζί σου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άσε, εδώ τρελαινοταν που αργούσα να της απαντήσω επειδή ήμουν στη δουλειά.
Άντρακλα εσύ......αν με ερεθίσεις κι άλλο ίσως μιλήσω.......εσένα σου είπα για τον νεκρό κάτι ηλίθιο?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Άσε, εδώ τρελαινοταν που αργούσα να της απαντήσω επειδή ήμουν στη δουλειά.
κυρα @Voula μας, τα βλεπεις αυτα η' κανεις τον αλεκο ?
σε εχει βαλει κατω, χαλακι εξωπορτας σε εκανε.
δεν το περιμενα απο εσενα, μια κιουρια τετοιου επιπεδου... :undecided:
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
και κακάσχημος μεσήλικας με μικρό πουλί. σου κανω;
Απολύτως
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κυρα @Voula μας, τα βλεπεις αυτα η' κανεις τον αλεκο ?
σε εχει βαλει κατω, χαλακι εξωπορτας σε εκανε.
δεν το περιμενα απο εσενα, μια κιουρια τετοιου επιπεδου... :undecided:
Δεν μπορώ να απαντήσω έχω κουρνιάξει
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Ωραία, στείλε φωτογραφία και τηλέφωνο σε πμ να κανονισουμε
Με την πρώτη ευκαιρία θα είσαι η πρώτη μου επιλογή.Θα ανοίξω κάμερα με με ελέγξεις , θα βρεθούμε και φυσικά, για να μην ανησυχείς, θα πληρώσω τα πάντα εγώ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σου πηρε την μεχρι τωρα αξιοπρεπεια, πολυ σχολαστικα και με αποκαλυψεις ακλωνητες.
με απογοητευσες :undecided:
Για ανοιξου κι εσύ καλός φαίνεσαι για πες
 

maradona7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
150
Like
11.989
Πόντοι
30.733
Βουλα αρχοντογυναικαρα εγω θα σου στελνα αλλα ειμαι παντρεμενος κ δε κανει ναουμε . Εχει εδω ομως μαρκαλευτες να κανεις δουλιτσα , τσιμπα εναν εναν και αφηνε και κριτικες τιμης ενεκεν στο νημα .

Η ερωτηξις απλα που γενναται ευλογως και ταχιστως ομως με τας πληροφοριας που βγαινουν , στο ραντεβου μετα του αραπεως αγαπητικου σας , η συμμετοχη του τελευταιου θα ναι σε επιπεδο ευγενικης χορηγιας ή θα θελησει να παιξει στο εργο ;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
947
Κριτικές
12
Like
2.661
Πόντοι
736
Ξαναλέω πολύ προσοχή έλαβε η ο βούλα. Δεν αξίζει να ασχοληθούμε παραπάνω. Αν είχε την ελάχιστη νοημοσύνη τουλάχιστον θα είχε ανεβάσει μια φωτό που να έδειχνε κάτι για τα μάτια του σάιτ. Είναι φώς φανάρι πώς δεν έχει με τι να ασχοληθεί διότι ο κερατάς-μαλάκας-αγαπούλας που έχει για άντρα θα δουλεύει απο το πρωί μέχρι το πρωί να της παρέχει τα πάντα και αυτή για να περάσει λίγο ευχάριστα την ώρα της,διότι δεν πρέπει να την γαμάει ούτε ψώφια γάτα στην γειτονιά είπε να μπεί με σκοπό να λάβει νόημα η ζωή της.
Παρακαλώ να σβηστεί το θρέντ.
 

punkboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2009
Μηνύματα
24
Like
13
Πόντοι
0
Γεια σε όλους, εδώ και λίγο είμαι σε αναζήτηση ενός νεαρού άντρα( ή και δύο) υγιή ευπαρουσίαστου που λειτουργεί με προφυλάξεις για ερωτική παρέα. Η απογοήτευση είναι μεγάλη βρίσκω μέτριους απεριποίητους και χλιαρούς.....
Επειδή θα αρχίσετε τα σχόλια για εμφάνιση δική μου κτλ αν βρεθώ ποτέ με κανένας από εδώ μέσα ας γράψει εντυπώσεις.
Αναρωτιέμαι λοιπόν πως σου προσφέρεται μια εντυπωσιακή γυναίκα και συ δεν κάνεις τα πάντα για την ικανοποιήσεις/ικανοποιηθείς ........
Εδώ όλοι γαμανε και όλοι από πίσω πονάνε αγαπημένη μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Voula

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Παιδιά όσοι είστε άσχημοι μην αγχώνεστε, θα σας κλείσει απευθείας ραντεβού σε κλαμπ, όπως έγινε με μένα. :P
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Παιδιά όσοι είστε άσχημοι μην αγχώνεστε, θα σας κλείσει απευθείας ραντεβού σε κλαμπ, όπως έγινε με μένα. :P
Ο ανίκητος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξαναλέω πολύ προσοχή έλαβε η ο βούλα. Δεν αξίζει να ασχοληθούμε παραπάνω. Αν είχε την ελάχιστη νοημοσύνη τουλάχιστον θα είχε ανεβάσει μια φωτό που να έδειχνε κάτι για τα μάτια του σάιτ. Είναι φώς φανάρι πώς δεν έχει με τι να ασχοληθεί διότι ο κερατάς-μαλάκας-αγαπούλας που έχει για άντρα θα δουλεύει απο το πρωί μέχρι το πρωί να της παρέχει τα πάντα και αυτή για να περάσει λίγο ευχάριστα την ώρα της,διότι δεν πρέπει να την γαμάει ούτε ψώφια γάτα στην γειτονιά είπε να μπεί με σκοπό να λάβει νόημα η ζωή της.
Παρακαλώ να σβηστεί το θρέντ.
Δημοκρατία πάνω από όλα, πολιτικά που κίνησε?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Ξαναλέω πολύ προσοχή έλαβε η ο βούλα. Δεν αξίζει να ασχοληθούμε παραπάνω. Αν είχε την ελάχιστη νοημοσύνη τουλάχιστον θα είχε ανεβάσει μια φωτό που να έδειχνε κάτι για τα μάτια του σάιτ. Είναι φώς φανάρι πώς δεν έχει με τι να ασχοληθεί διότι ο κερατάς-μαλάκας-αγαπούλας που έχει για άντρα θα δουλεύει απο το πρωί μέχρι το πρωί να της παρέχει τα πάντα και αυτή για να περάσει λίγο ευχάριστα την ώρα της,διότι δεν πρέπει να την γαμάει ούτε ψώφια γάτα στην γειτονιά είπε να μπεί με σκοπό να λάβει νόημα η ζωή της.
Παρακαλώ να σβηστεί το θρέντ.
  • Start dateYesterday at 10:26 AM
  • Replies813
  • Views16K
  • 41 σελιδες
  • με τετοια ποσοστα, δυσκολο να γινει.
  • το παει καλα το γραμμα η κυρα @Voula μας, εχει μελετησει προφανως...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.075
Πόντοι
11.956
Εδώ είμαι .

Λοιπόν και σήμερα βράδι να βρεθούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom