Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Θα είμαστε Βουδαπέστη
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
μεταξυ μας τωρα και τον γκουανγιου ζου να ελεγε ειμαι σιγουρος οτι παλι θα την ερωτευοσουν την μανταμ βουλα :undecided:
Οι περισσότερες που ξέρω είναι με τον ξενερουά Μαξ.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Βουλάρα δε μπορούμε να λύσουμε τα τραυματα σου. Άποψη μου να ανοίξεις ένα νήμα με το τι ακριβώς ψάχνεις, συνειδητοποιημένα, μαν συμπεριφερθεις σαν γυναίκα, και να πάρεις τον αμοιβαίο σεβασμό. Όταν φαιρεσαι σαν έφηβος και μειώνεις επανηλειμμένα χωρίς λόγο όλα τα παιδιά, θα λάβεις τις ανάλογες απαντήσεις. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις, μέσα σε δευτερόλεπτα σε ψυχολόγησα, είναι ώρα να ηρεμήσεις και αν όντως ψάχνεις να συναντηθείς με κάποιο δροσερό αγόρι του σάιτ, φρόντισε να είσαι λίγο σοβαρή.

Το θετικό είναι πως έχουμε ότι θες. Ψάχνεις καλό σεξ; Εδώ είμαι. Ψάχνεις κάτι πιο μπρουταλ; Έχουμε τον @roughfucker . Θέλεις λεσβιακό; Στο νήμα του Μάτζικ οι @Γιολάντα Magic και @Sofia_Magic θα στα μάθουν όλα. Θέλεις δικηγόρο; Βγήκες πρόσφατα από διαζύγιο; Με δυο πίπες ο @alex71 καθαρίζει. Θέλεις παρτουζα; Στη λέσχη των ηττημένων θα χαρούμε να εξυπηρετήσουμε. Ψάχνεις κάτι πιο ήρεμο; Συνοδεία; Γεύμα; Ποιότητα; Το μέλος @feragamo είναι διαθέσιμο, αν εξαιρέσεις την αφόρητη μιζέρια του. Ψάχνεις μόνο πρωκτικό; Το μέλος @clonarius είναι πάντα ετοιμοπόλεμο. Θέλεις να πιεις ένα τριφυλλο να χαλαρώσεις; @srek7 περιπετειώδης τύπος. Θες να έχεις εσυ τον ρόλο του άντρα; Σου αρέσει το στραπ; Πηδα στο νήμα με τις αφεντρες. Ψάχνεις έναν άνθρωπο ώριμο, της εκκλησίας, με αισθήματα; Ο @ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ... ειναι εδώ. Θέλεις αποκλειστικά παρτουζα με τρεις; Θελεις να δικαστεις; Μαζί με τα αδέρφια μου @Reznov και @athinaios44 φροντίζουμε να γίνουν όλα τα όνειρα σου πραγματικότητα. Θέλεις ταξίδια στις Ελβετικές Άλπεις; Ο @Annapurna είναι ότι ψάχνεις, ευγενικός και με εξαιρετικό γούστο στο κρασί. Θέλεις άντρα να σου μαγειρέψει; @HoneyVoskos και θα γλύφεις τα δάχτυλα σου. Θέλεις να πας κάπου; Άργησες για χτένισμα; @geroksouras και με μια πίπα καθάρισες. Θες swingers; Έχουμε. Θες cucks; Έχουμε. Θες να συζητήσεις μόνο; Έχουμε τα πάντα, από νήματα για Ελληνίδες μέχρι νήματα για αρρενωπό νέο που ψάχνει κατούρημα από δέκα.

Όλα τα έχουμε... τι σκατα θες επιτελους... ΤΙ ΘΕΣ....; Με τις μαλακιες σου χάνουμε και το έργο...
:2funny:
:2funny::2funny::wanker:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.172
Like
50.937
Πόντοι
12.756
Για κανε μου ενα ψυχογραφημα Βουλας κολλητε μου :coffee:
τυπος Βουλα ατομο διαταραγμενο,χωρις φιλους,κανει θυληκη περσονα εδω για να μαζευει ψωλες απο ντικ πικς..δυαρακι στα Σεπολια,ιντερνετ απο βονταφον με προσφορα εως 24 με 21,5 ευρω,παιρνει ΚΕΑ,ανεργος και γελαει χαιρεκακα με τους μυστες-μπηχτες γιατι πιστευει οτι ειναι εξυπνος και τους κοροιδευει..:coffee:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.720
Κριτικές
90
Like
36.384
Πόντοι
25.467
Για κανε μου ενα ψυχογραφημα Βουλας κολλητε μου :coffee:


Ωραία περιοχή, με αξιόλογο νοσοκομέιο, καλή καντίνα για βρώμικα, αλλά το πανόραμα είναι υπερτιμημένο και η συγκοινωνία ελλιπής.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.033
Πόντοι
27.261
Ωραία περιοχή, με αξιόλογο νοσοκομέιο, καλή καντίνα για βρώμικα, αλλά το πανόραμα είναι υπερτιμημένο και η συγκοινωνία ελλιπής.
προσφατα, πηγαν να το καψουν κιολας τα πουστοκαργιολια :undecided:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.239
Like
24.159
Πόντοι
6.056
τυπος Βουλα ατομο διαταραγμενο,χωρις φιλους,κανει θυληκη περσονα εδω για να μαζευει ψωλες απο ντικ πικς..δυαρακι στα Σεπολια,ιντερνετ απο βονταφον με προσφορα εως 24 με 21,5 ευρω,παιρνει ΚΕΑ,ανεργος και γελαει χαιρεκακα με τους μυστες-μπηχτες γιατι πιστευει οτι ειναι εξυπνος και τους κοροιδευει..:coffee:
ψυχολογια αθηνας και εσεις?
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
τυπος Βουλα ατομο διαταραγμενο,χωρις φιλους,κανει θυληκη περσονα εδω για να μαζευει ψωλες απο ντικ πικς..δυαρακι στα Σεπολια,ιντερνετ απο βονταφον με προσφορα εως 24 με 21,5 ευρω,παιρνει ΚΕΑ,ανεργος και γελαει χαιρεκακα με τους μυστες-μπηχτες γιατι πιστευει οτι ειναι εξυπνος και τους κοροιδευει..:coffee:
Ψυχολογία Αθήνας και εσείς προφανώς....με ενδιαφέρει πολύ η άποψη σας συνεχίστε παρακαλώ. Τα καλύτερα κομμάτια τραβάω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom