Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Να σε ρωτησω κατι σοβαρα?
Με ποια λογικη θα ασχοληθει μαζι σου καποιος σοβαρος αντρας, οταν δεν εχει την παραμικρη ιδεα με ποια εχει να κανει?
Εχεις ενα νημα 33 σελιδων μεσα σε 12 ωρες και δεν εχεις πει η δειξει το παραμικρο.
Εισαι συνεχεια στην ειρωνια και την απαξιωση.
Τι νοημα μπορει να εχει ολο αυτο αληθεια δεν καταλαβαινω...
Διαφωτησε με λιγο με μια κανονικη απαντηση και οχι μια-δυο λεξεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.045
Πόντοι
27.261
Δεν είμαι δύο μέτρα, δεν είμαι μελαχρινή, έχω στητα βυζία αλλά όχι φυσικά...
οκ κυρα @Voula μας, ευχαριστω για την αμεση και κατατοπιστικη απαντηση σας.
δε θα σας ξαναενοχλησω αλλο.
καλη συνεχεια στη συγκομιδη και στη διαλογη σας.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εχω και μαρτυρες οτι λεω το εννοω ντομπρα και σενια
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Να σε ρωτησω κατι σοβαρα?
Με ποια λογικη θα ασχοληθει μαζι σου καποιος σοβαρος αντρας, οταν δεν εχει την παραμικρη ιδεα με ποια εχει να κανει?
Εχεις ενα νημα 33 σελιδων μεσα σε 12 ωρες και δεν εχεις πει η δειξει το παραμικρο.
Εισαι συνεχεια στην ειρωνια και την απαξιωση.
Τι νοημα μπορει να εχει ολο αυτο αληθεια δεν καταλαβαινω...
Διαφωτησε με λιγο με μια κανονικη απαντηση και οχι μια-δυο λεξεις
Εάν είχες καταλάβει θα μιλάγαμε αλλού..... γίνονται πράγματα πέρα από εκεί που αντιλαμβάνεσαι.... καληνύχτα .....δεν είναι κακό....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

Να σε ρωτησω κατι σοβαρα?
Με ποια λογικη θα ασχοληθει μαζι σου καποιος σοβαρος αντρας, οταν δεν εχει την παραμικρη ιδεα με ποια εχει να κανει?
Εχεις ενα νημα 33 σελιδων μεσα σε 12 ωρες και δεν εχεις πει η δειξει το παραμικρο.
Εισαι συνεχεια στην ειρωνια και την απαξιωση.
Τι νοημα μπορει να εχει ολο αυτο αληθεια δεν καταλαβαινω...
Διαφωτησε με λιγο με μια κανονικη απαντηση και οχι μια-δυο λεξεις
απαντω εγω που ειμαι μανατζερ
η τρελα ειναι η νεα λογικη
για καβλαντα ζαντα αμανικο ρετσινα ρεκτιφιε μιζανπλι πεντικιουρ μανικιουρ και λουκανικο
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
απαντω εγω που ειμαι μανατζερ
η τρελα ειναι η νεα λογικη
για καβλαντα ζαντα αμανικο ρετσινα ρεκτιφιε μιζανπλι πεντικιουρ μανικιουρ και λουκανικο
Είσαι ο καλύτερος συνέχισε δεν θα κοιμηθώ να διαβάζω τι γράφεις
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.081
Πόντοι
3.446
Εάν είχες καταλάβει θα μιλάγαμε αλλού..... γίνονται πράγματα πέρα από εκεί που αντιλαμβάνεσαι.... καληνύχτα .....δεν είναι κακό....
Εχεις προβλημα να μου στειλεις πμ? Ειναι ταμπου να στειλω πρωτος? Το καληνυχτα μου το λες και καλα δεν σου μιλαω αλλο?
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Εχεις προβλημα να μου στειλεις πμ? Ειναι ταμπου να στειλω πρωτος? Το καληνυχτα μου το λες και καλα δεν σου μιλαω αλλο?
Αν βλέπεις F1 κυκλοφορεί ένα team radio ”is not to clever this guy"
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
η γοητεια της συναντησης με εναν αγνωστο σε συνδυασμο με το ρομαντισμο του υπερεγω ωθει τη βουλα να υπερβαινει αγγιζοντας τον ουρανο. ταυτοχρονα μια περιπετεια με σασπενς και ρομαντικες πινελιες ερωτα εκτυλισεται
καθε νοικοκυρα ονειρευεται εναν ερωτα πουθα την κανει να νοιωσει ρομαντικα
νεορπμαντισμος και παλιας κοπης φλερτ σε φα μειζονα
αβαντι μαεστρο
παμε σε ενα μπλουζ με χαμηλωμενα φωτα
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
η γοητεια της συναντησης με εναν αγνωστο σε συνδυασμο με το ρομαντισμο του υπερεγω ωθει τη βουλα να υπερβαινει αγγιζοντας τον ουρανο. ταυτοχρονα μια περιπετεια με σασπενς και ρομαντικες πινελιες ερωτα εκτυλισεται
καθε νοικοκυρα ονειρευεται εναν ερωτα πουθα την κανει να νοιωσει ρομαντικα
νεορπμαντισμος και παλιας κοπης φλερτ σε φα μειζονα
αβαντι μαεστρο
παμε σε ενα μπλουζ με χαμηλωμενα φωτα
Δεν θα κοιμηθώ απόψε θα περιμένω αναρτήσεις σου
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
193
Like
320
Πόντοι
21
γυναικα στο σαϊτ????
ΜΥΘΟΜΑΝΙΑ=ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΠΟΡ!!!!
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Αν βλέπεις F1 κυκλοφορεί ένα team radio ”is not to clever this guy"

Βουλάρα δε μπορούμε να λύσουμε τα τραυματα σου. Άποψη μου να ανοίξεις ένα νήμα με το τι ακριβώς ψάχνεις, συνειδητοποιημένα, μαν συμπεριφερθεις σαν γυναίκα, και να πάρεις τον αμοιβαίο σεβασμό. Όταν φαιρεσαι σαν έφηβος και μειώνεις επανηλειμμένα χωρίς λόγο όλα τα παιδιά, θα λάβεις τις ανάλογες απαντήσεις. Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις, μέσα σε δευτερόλεπτα σε ψυχολόγησα, είναι ώρα να ηρεμήσεις και αν όντως ψάχνεις να συναντηθείς με κάποιο δροσερό αγόρι του σάιτ, φρόντισε να είσαι λίγο σοβαρή.

Το θετικό είναι πως έχουμε ότι θες. Ψάχνεις καλό σεξ; Εδώ είμαι. Ψάχνεις κάτι πιο μπρουταλ; Έχουμε τον @roughfucker . Θέλεις λεσβιακό; Στο νήμα του Μάτζικ οι @Γιολάντα Magic και @Sofia_Magic θα στα μάθουν όλα. Θέλεις δικηγόρο; Βγήκες πρόσφατα από διαζύγιο; Με δυο πίπες ο @alex71 καθαρίζει. Θέλεις παρτουζα; Στη λέσχη των ηττημένων θα χαρούμε να εξυπηρετήσουμε. Ψάχνεις κάτι πιο ήρεμο; Συνοδεία; Γεύμα; Ποιότητα; Το μέλος @feragamo είναι διαθέσιμο, αν εξαιρέσεις την αφόρητη μιζέρια του. Ψάχνεις μόνο πρωκτικό; Το μέλος @clonarius είναι πάντα ετοιμοπόλεμο. Θέλεις να πιεις ένα τριφυλλο να χαλαρώσεις; @srek7 περιπετειώδης τύπος. Θες να έχεις εσυ τον ρόλο του άντρα; Σου αρέσει το στραπ; Πηδα στο νήμα με τις αφεντρες. Ψάχνεις έναν άνθρωπο ώριμο, της εκκλησίας, με αισθήματα; Ο @ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ... ειναι εδώ. Θέλεις αποκλειστικά παρτουζα με τρεις; Θελεις να δικαστεις; Μαζί με τα αδέρφια μου @Reznov και @athinaios44 φροντίζουμε να γίνουν όλα τα όνειρα σου πραγματικότητα. Θέλεις ταξίδια στις Ελβετικές Άλπεις; Ο @Annapurna είναι ότι ψάχνεις, ευγενικός και με εξαιρετικό γούστο στο κρασί. Θέλεις άντρα να σου μαγειρέψει; @HoneyVoskos και θα γλύφεις τα δάχτυλα σου. Θέλεις να πας κάπου; Άργησες για χτένισμα; @geroksouras και με μια πίπα καθάρισες. Θες swingers; Έχουμε. Θες cucks; Έχουμε. Θες να συζητήσεις μόνο; Έχουμε τα πάντα, από νήματα για Ελληνίδες μέχρι νήματα για αρρενωπό νέο που ψάχνει κατούρημα από δέκα.

Όλα τα έχουμε... τι σκατα θες επιτελους... ΤΙ ΘΕΣ....; Με τις μαλακιες σου χάνουμε και το έργο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom