Νέα

Δεν γαμάει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Voula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Εσείς Ψυχολογία Αθήνας είπαμε? Μήπως η προσέγγιση σας δεν αξίζει πάνω από οκ? Αν χρειάζεστε βοήθεια να τη ζητήσετε.....Αν θέλετε δημοσιεύστε τα μνμ να γελάσουν οι φίλοι σας

Δημοσιεύστε τα εσείς, στο νήμα σας είμαστε. Το γέλιο όλο δικό μας. Μη διστάσετε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.953
Κριτικές
42
Like
29.291
Πόντοι
28.246
Δε νομιζω πως συντρεχει λογος να επεμβω σε αυτο το ιδεατο σεναριο.
Ε, αντε πηδηξου κι εσυ. Μηπως θελεις να τα αφησω ολα να επιβλεπω εγω; Με νερακι σκετο.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.107
Like
22.833
Πόντοι
5.506
Ε, αντε πηδηξου κι εσυ. Μηπως θελεις να τα αφησω ολα να επιβλεπω εγω; Με νερακι σκετο.
Ενταξει, θα επιβλεπω, μη μας κυνηγανε οι φιλοζωικες για δηλητηριαση αδεσποτου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.715
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Έγινε μια πρώτη καταδρομική στα πμ της Βουλας.
Εκτίμηση: πληγωμενη μεσηλιξ που αποσκοπεί στο να δημιουργήσει εντάσεις και να μειώσει όπως μπορεί τον καθένα, μετατραυματικό σοκ χωρισμού.
Η πενταγιωτισσα ειναι και το παιζει βουλα τωρα
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
μωρη καμπια ειπες καληνυχτα εδω και 2 σελιδες, γιατι γλειφεσαι ακομα; υποτιθεται οτι τον εφαγες σημερα, για χαλαρωσε λιγο μην σε αδυνατισουμε ομαδικα.
Άνθρωπε με μυαλό αμοιβαδας καληνύχτα είπα στο κύριο που ήθελε να πάει για ύπνο. Για τύπους σαν και εσένα διάβασε τον τίτλο.....
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Άνθρωπε με μυαλό αμοιβαδας καληνύχτα είπα στο κύριο που ήθελε να πάει για ύπνο. Για τύπους σαν και εσένα διάβασε τον τίτλο.....
Αν δεν έμαθες τι έπαθαν οι πρώινοι εδώ είμαι....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.953
Κριτικές
42
Like
29.291
Πόντοι
28.246
Άνθρωπε με μυαλό αμοιβαδας καληνύχτα είπα στο κύριο που ήθελε να πάει για ύπνο. Για τύπους σαν και εσένα διάβασε τον τίτλο.....
Λατζα ξερεις να κανεις;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.043
Πόντοι
27.261
Άνθρωπε με μυαλό αμοιβαδας καληνύχτα είπα στο κύριο που ήθελε να πάει για ύπνο. Για τύπους σαν και εσένα διάβασε τον τίτλο.....
περιμενω ακομα φωτο κυρα @Voula μας ομως... επισης:tired:
θα στειλετε αν εχετε την ευγενη καλωσυνη η' να παω για νανακια και να φανταστω καμια 2μετρη μονδελα, μελαχρινη με προστυχη φατσα, κορμι λαμπαδα και φυσικα στητα βυζια να μου κλεινουν το ματι αγγελικα?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
γεια βουλα κι εγω για λατζα λατρα ενδιαφερομαι γυμνη να μου κανεις το σπιτι λαμπικο και μετα θα σε κανω σταρ
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Οχι
περιμενω ακομα φωτο κυρα @Voula μας ομως... επισης:tired:
θα στειλετε αν εχετε την ευγενη καλωσυνη η' να παω για νανακια και να φανταστω καμια 2μετρη μονδελα, μελαχρινη με προστυχη φατσα, κορμι λαμπαδα και φυσικα στητα βυζια να μου κλεινουν το ματι αγγελικα?

περιμενω ακομα φωτο κυρα @Voula μας ομως... επισης:tired:
θα στειλετε αν εχετε την ευγενη καλωσυνη η' να παω για νανακια και να φανταστω καμια 2μετρη μονδελα, μελαχρινη με προστυχη φατσα, κορμι λαμπαδα και φυσικα στητα βυζια να μου κλεινουν το ματι αγγελικα?
Δεν είμαι δύο μέτρα, δεν είμαι μελαχρινή, έχω στητα βυζία αλλά όχι φυσικά...
 
OP
OP
V

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
γεια βουλα κι εγω για λατζα λατρα ενδιαφερομαι γυμνη να μου κανεις το σπιτι λαμπικο και μετα θα σε κανω σταρ
Τώρα αυτό από ξεφύτρωσε.... ωραίος είσαι πες κι άλλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom