Νέα

δεν δινουν αποδειξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ρε φιλε αποπανω δε διαφωνω, θα ηταν καλο να ειμαστε βεβαιοι οτι τα λεφτα μας πιανουν τοπο (πλεον πιστευω οτι οι σπαταλες οι πολλες εχουν κοπει και σιγα σιγα θα πιανουν τοπο)

το θεμα ειναι απλο. ο μισθοτος δε μπορει να φοροδιαφυγει. ο ελευθερος επαγγελματιας μπορει. οι φοροι που χρειαζεται να μαζεψει το κρατος (δεν εξεταζουμε αν θα επενδυθουν σωστα) ειναι συγκεκριμενοι. αν δε μαζευτουν απολους θα αυξηθει το ποσοστο συμμετοχης του μισθωτου που δε μπορει να κανει αλλιως και να κλεψει. και αυτο ειναι αδικο. και πρεπει να τελειωσει.

το "οι φοροι μας δε πιανουν τοπο" ειναι πολυ ευκολη δικαιολογια αλλα ο δρομος εστω και με τις οποιες ατελειες του που θα σου φτιαξουν η το νοσοκομειο που θα νοσηλεφτεις (χτυπα ξυλο) η η κοινωνικες υπηρεσιες του κρατους που θα ταισουν αυτους που δεν εχουν για να μη ζητιανευουν στο δρομο χρειαζεται καποια λεφτα και επειδη εσυ εχεις τη δικαιολογια οτι οι φοροι σου δε πιανουν τοπο αρα δε πληρωνεις, τα λεφτα αυτα θα τα δωσει κυριως ο μισθωτος. τι εισαι εσυ πιο μαγκας? και θα δωσεις πιο λιγα επειδη μπορεις? δεν ειναι λογικο εγω που δε μπορω να παρεξηγηθω με αυτη την πρακτικη σου?
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ναι αδερφε...η απορια μου ηταν φιλοσοφικου χαρακτηρα..
ξερω και αλλα τοσα ...
το γιατι ομως δεν με καλυψε ποτε...

Παρολα αυτα αν ο φιλος που ανοιξε το νημα και γενικα καποιος με διαβεβαιωσει οτι οι φοροι μου θα πανε εκει που πρεπει εγω μαζι του...
προς το παρον μαγκα εσυ που αποζητας το δοσιμο των φοροφυγαδων...
περνα μια βολτα απ το σπιτι της αγγελοπουλου να σου πεσουν τ αρχιδια στο πατωμα..να δεις που πηγαν οι φοροι και τα λεφτα για την ολυμπιαδα..περνα μια βολτα απ τα ολυμπιακα ακινητα να δεις τι γιναν τα λεφτα σου..
και πληρωνε και διοδια για την εθνικη αθηνων πατρων εδω και δεν ξερω κι εγω ποσα χρονια για να σκοτωνονται τα παιδια σου...
ειδικα αυτο με τα διοδια...για να το καταλαβουν καποιοι επειδη το κρατος λεει οτι πληρωνουμε για να φτιαχτει ο δρομος...
θα στεκομαι καθε μερα σ ενα κεντρικο σημειο της αθηνας..θα περνατε ολοι και θα μου πληρωνετε 0.80 για μια τυροπιτα ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΝΩ για 5 χρονια με την δικαιολογια οτι θελω ν ανοιξω τυροπιταδικο..σε 5 χρονια που θα τ ανοιξω θα συνεχισετε να πληρωνετε 0,80 και θα σας δινω πλεον την τυροπιτα.....και δεν θα σταματησετε να την πληρωνετε γιατι σε αλλα 5 χρονια θα χρειαστει και ανακαινιση το μαγαζι...
ρε που ταχετε δει αυτα ρεεεεεεεεεεεε.....

α στα διαλα πια!!!!

Παράθεση από: Paralimnios στις σήμερα στις 20:06
Εδω και 2 ωρες σου ειπα να κανεις την αρχη και ν' αρχισεις να δινεις καταστηματα, εργαζομενους κτλ που δεν σου δωσαν αποδειξη. Δεν εχεις κανει τιποτα ακομα.
Ουτε μαγκας εισαι ουτε εχεις αρχιδια.

Αλλα ετσι ειναι οι ρουφιανοι, δειλοι.

δεν ειναι οι ρουφιανοι δειλοι αδερφε....οι δειλοι γινονται ρουφιανοι....

όπως τα λες είναι...  δλδ τα αυτονόητα λες.
αλλά κάποιος που είναι κομματικοποιημένος  θα σε πει λαϊκιστή,γραφικό, και αυτά που λες ανάξια λόγου.

μην το κουράζεις...
η ανοησία τους είναι ανίκητη
απλά δεν μπορουν να χωνέψουν ότι οι αυτοί που ψήφιζαν τόσα χρόνια τους έπιασαν και τους πιάνουν τους ποπούς
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ποια ανοησια μου ανικητη ρε βλακα εγω ειμαι το πιο μη κομματικοποιημενο ατομο που ξερω, ως νεος θα χαρακτηριζομουνα "αναρχικος" πλεον τεινω προς τον "εθνικισμο" αν και γενικα δε θα ελεγα πως αυτα τα 2 απεχουν και παρα πολυ ουτως η αλλως. η θα ειμαστε ολοι σωστοι η να το διαλυσουμε το μπουρδελο και να παρουμε τα καλασνικοφ και οποις επιβιωσει - οσο επιβιωσει
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
ποια ανοησια μου ανικητη ρε βλακα εγω ειμαι το πιο μη κομματικοποιημενο ατομο που ξερω, ως νεος θα χαρακτηριζομουνα "αναρχικος" πλεον τεινω προς τον "εθνικισμο" αν και γενικα δε θα ελεγα πως αυτα τα 2 απεχουν και παρα πολυ ουτως η αλλως. η θα ειμαστε ολοι σωστοι η να το διαλυσουμε το μπουρδελο και να παρουμε τα καλασνικοφ και οποις επιβιωσει - οσο επιβιωσει

ε αφού δεν είναι κομματικοποιημενο άτομο τι σε κάνει να νομίζεις ότι απευθύνθηκα σε σένα και μου απαντάς ?  :uglystupid:
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
διοτι αναφεροσουνα σε εμενα η σε ανθρωπους που λενε τα ιδια που λεω και εγω
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
διοτι αναφεροσουνα σε εμενα η σε ανθρωπους που λενε τα ιδια που λεω και εγω

να στο ξαναπώ αλλιώς
σε όσους καθαγιάζουν τις πράξεις του πασοκ και της νδ απευθύνθηκα 
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε αποπανω δε διαφωνω, θα ηταν καλο να ειμαστε βεβαιοι οτι τα λεφτα μας πιανουν τοπο (πλεον πιστευω οτι οι σπαταλες οι πολλες εχουν κοπει και σιγα σιγα θα πιανουν τοπο)

το θεμα ειναι απλο. ο μισθοτος δε μπορει να φοροδιαφυγει. ο ελευθερος επαγγελματιας μπορει. οι φοροι που χρειαζεται να μαζεψει το κρατος (δεν εξεταζουμε αν θα επενδυθουν σωστα) ειναι συγκεκριμενοι. αν δε μαζευτουν απολους θα αυξηθει το ποσοστο συμμετοχης του μισθωτου που δε μπορει να κανει αλλιως και να κλεψει. και αυτο ειναι αδικο. και πρεπει να τελειωσει.

το "οι φοροι μας δε πιανουν τοπο" ειναι πολυ ευκολη δικαιολογια αλλα ο δρομος εστω και με τις οποιες ατελειες του που θα σου φτιαξουν η το νοσοκομειο που θα νοσηλεφτεις (χτυπα ξυλο) η η κοινωνικες υπηρεσιες του κρατους που θα ταισουν αυτους που δεν εχουν για να μη ζητιανευουν στο δρομο χρειαζεται καποια λεφτα και επειδη εσυ εχεις τη δικαιολογια οτι οι φοροι σου δε πιανουν τοπο αρα δε πληρωνεις, τα λεφτα αυτα θα τα δωσει κυριως ο μισθωτος. τι εισαι εσυ πιο μαγκας? και θα δωσεις πιο λιγα επειδη μπορεις? δεν ειναι λογικο εγω που δε μπορω να παρεξηγηθω με αυτη την πρακτικη σου?

κατ αρχην δεν ξερεις αν ειμαι μισθωτς κι εγω...
παιζεις κι εσυ το παιχνιδι που πολυ εξυπνα σε βαζουν κι εσενα και ολους μας με τον καλυτερο τροπο
διαχωριζεις "αυτους" απ τους "αλλους"
τους δημοσιους απ τους ιδιωτικους
τους μισθωτους απ τους ελευθερους επαγγελματιες
τους μεν απ τους δε και παει λεγοντας...
οχι ρε φιλε
δεν ειναι ετσι
δεν μπορεις ουτε εσυ ουτε κανενας να ερχεσαι τωρα και να μου λες οτι ξαφνικα εσυ η οποιοσδηποτε αλλος απεκτησε συνειδηση
(δεν μιλαω προσωπικα για σενα.χαριν διαλογου χρησιμοποιω το 2ο προσωπο)
τα χρηματα που μου αναλογουν τα δινω τοσα χρονια σ αυτο μπουρδελο που λεγεται κρατος(συγγνωμη απ τα αληθινα μπουρδελα...λειτουργουν με πολυ περισσοτερη οργανωση..εγω θα παρεξηγιομουν..)
και χωρια απ τα δικα μου χρηματα στο γαμωδημοσιο ταμειο εχουν μπει και πολλα δις ακομη τα οποια αντι να πανε εκει που πρεπει εγιναν βιλλες,αυτοκινητα,off shore με τρελλα αφορολογητα κερδη ταξιδια και χαιλικια πουσταραδων που εσυ και ο καθε ""ευσηνηδειτος" ψηφιζε τοσα χρονια..
αν θελει ο οποιοσδηποτε να αποκτησω εγω φορολογικη συνηδειση να στρεψει την ευσηνειδησια του πρωτα προς το μετωπο που ειναι υποχρεωμενος...
ας βρει τροπο ο καθε ενας μας να κρεμασει και να κατασχεσει τα χρηματα απ τους λογαριασμους ολων των πουσταραδων που τσακιζουν τους μισθους και τις συνταξεις των αλλων και οχι τις δικες τους φυσικα,ας ασχοληθεις κι εσυ και ολοι με το τι κακο κανουν σε σενα και οχι το ποσο πουστης και κλεφτης ειμαι εγω και μετα θ αποκτησω φορολογικη συνηδειση κι εγω...
ειπαμε...
μην ασχολεισαι με το τι κανω εγω ,ασχολησουν με το οτι γαμησαν την δικη σου την ζωη πρωτα...
αν το κανει ο καθε εσυ μοιραια θα φτασει και σε μενα η θηλεια...

αλλωστε κι εσυ κι εγω και ολοι μας τους ψηφισαμε..και μην πεις οχι...δεν βγαιναν μονοι τους τοσα χρονια...

Δεν γινεται ρε φιλε ενα μαγαζι (κρατος) να μπαινει μεσα και αντι να μαζευεις τα εξοδα του πρωτα να πουλας πιο ακριβα το ανυπαρκτο του εμπορευμα..
Δεν γινεται μετα απο 3 χρονια να χουμε φαει τετοια πουτσα,να λενε ακομη κι αυτοι που μας υποχρεωσαν οτι αυτη η πολιτικη δεν βγαινει κι εσυ σαν κρατος να συνεχιζεις.
Δεν γινεται να χρωσταγαμε 120 δις και μετα απο 3 χρονια θηλεια οι μισθοι και οι συνταξεις να ειναι στο μισι η ανεργια στο 50% και να χρωσταμε 160 δις πλεον κι εσυ να συνεχιζεις να μου ζητας φορους φορους κι αλλους φορους...
μου γαμησες ολο τον ιδιωτικο τομεα απ τον οποιο θα πρεπε να εισπραττεις γιατι εισαι ανικανος να τον ελεγξεις σωστα και γιατι ακομα και τωρα εισαι ρουσφετολογος και ζητας απο μενα να βγαλω το φιδι απ την τρυπα??ε οχι...
να πας να γαμηθεις...
δεν θα κλεισεις εμενα επειδη εσυ εισαι κλεφτης και αναξιος...
θα σε γαμαω οπου σε βρω μεχρι να βαλεις μυαλο...

εκτος κι αν......
 
OP
OP
P

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
οτι δεν εγινε σωστη διαχειρηση κανεις δε διαφωνει! αλλα ακομα και για να βρεις αυτους που παρανομησαν και φαγανε χρημα που δεν τους ανηκε ολα αυτα τα χρονια χρειαζεσαι καποιους υπαλληλους για να το κανεις. αυτους τους υπαλληλους καποιος θα πρεπει να τους πληρωσει. γιατι ο μισθωτος να τους πληρωσει παραπανω αποτι ο ελ.  επαγγελματιας?

η λογικη ειναι απλη!
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Παλι στην παγιδα...
δεν υπαρχει μισθωτος,ελ επαγγελματιας,συνταξιουχος,δημοσιος υπαλληλος,ιδ υπαλληλος.......
δεν υπαρχει τιποτα που να διαχωριζει εσενα απο εμενα η απ τον αλλο....
ολοι ειμαστε πολιτες ενος κρατους...το οποιο το θρεψαμε για να μας μαθει να γαμαμε τον διπλανο μας...πιστευοντας πως η φωτια θα φτασει μεχρι το διπλα σπιτι...και οταν φτανει στο δικο μας τρεχουμε πανικοβλητοι...

2 πραγματα θα σου πω εντελως φιλικα οπως και ολη η συζητηση που εκανα μεχρι τωρα...
αν θελεις να διαχωρισουμε εσενα ως μισθωτο απο εμενα ως ελ επαγγελματια ευχαριστως να πιουμε ενα καφε παρεα και να σου αποδειξω με επιχειρηματα πως τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα...εσυ σαφως σκεφτεσαι απ την δικη σου πλευρα κι εχεις δικιο.
επειδη εχω υπαρξει και στις 2 πλευρες και τωρα σκεφτομαι απ την αλλη μπορω σου παραθεσω καποια πραγματα που πιθανον δεν θα σου αλλαξουν γνωμη αλλα θα σε κανουν να ξανασκεφτεις τις αποριες σου..
ειπα για καφε γιατι αν τα γραψω θα ξημερωσουμε.

το βασικοτερο ομως...σταματα να σκεφτεσαι τι κανω εγω αυτος εκεινος ο αλλος....βαλε ενα ποτακι που γουσταρεις κατσε αναπαυτικα με μουσικη που επισης γουσταρεις και αναλογισου τι ειχες και τι εχασες,πως ηταν η ζωη σου και πως εγινε,τι μπορουσες να σχεδιασεις και τι μπορεις....
Πανω απ ολα ομως σκεψου τι μπορεις να κανεις για να παρεις πισω αυτα που σου ανηκουν,αυτα που σου εκλεψαν,αυτα που δικαιουσαι...
ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ και μονο για σενα...για κανεναν αλλο..
μην μπεις στο τριπακι τι κανει ο διπλα....δεν μπορεις να φτιαξεις εμενα οταν δεν μπορεις να φτιαξεις τον ιδιο σου τον εαυτο πρωτα...
Μαθε επιτελους να απαιτεις και να διεκδικεις οσα σου αναλογουν απο εκει που πρεπει...
το να πεις εμενα κλεφτη ειναι ευκολη λυση...δεν θα κερδισεις τιποτα ...πιστεψε με...το να βαλεις λιθαρακι ν αλλαξει αυτο το μπουρδελο ουσιαστικα εναι η μονη λυση...

ΥΓ. Ελα μες την αληθεια...αυτο που ειπες  πριν οτι και καλα εχουν σταματησει οι πολλες σπαταλες κι οτι τα λεφτα θα πιανουν τοπο το πες πανω στην σουρα σου ετσι??Δεν μπορει να το εννοουσες.....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
τι θα λεγατε να ξεκινουσαμε ενα θεμα που να γραφουμε ποιος δε μας δινει αποδειξη συστηματικα? απο μινι μαρκετ μεχρι σουπερ μαρκετ. η ιδεα μου ηρθε απο το θεμα VFM και δε θα ηταν ασχημο να διαδοθει.. οποιος ειναι νομιμος δεν εχει να φοβαται τιποτα (παρα μονο ισα ισα που τον διαφημιζουμε γιατι πιθανον να παει και καποιος αλλος να τσεκαρει) και οποιος ειναι παρανομος να αρχισει να αγχωνεται...

εχουμε τα αρχιδια για κατι τετοιο?

η στα λογια δε γουσταρουμε τους φορους αλλα δε κανουμε τιποτα για αφτους που στην ουσια μας κλεβουν? διοτι ειναι αρκετοι που μεταχειριζονται διαφορα κολπα για να μη κοψουν αποδειξη που λες: καλα για τοσο βλακα με περναει? λοιπον για πειτε ποιος ειναι αρκετα μαγκας να κανει την αρχη?

Τι θα ελεγες, να γραφουμε αυτους που μας κοβουν αποδειξεις, ετσι και αλλιως ειναι λιγοτεροι !!!


:grin: :grin: :grin:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Αλλος ενας κλεφτης που φωναζει για να φοβηθει ο νοικοκυρης
ρε ξετρυπωσε σου λεω απο την τρυπα..
μιλάς αpo θέση ισχύος ,..όταν εχεις το Μύρτο σε απόσταση αναπνοής  :rockon:    :rockon: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
λουτσε μυρτο δεν παω αυγουστο..μαιο και σεπτεμβριο τον απολαμβανω.. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: τωρα κονομαμε για να εχουμε τον χειμωνα.. :2funny:
 

lavios

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.567
Κριτικές
31
Like
554
Πόντοι
1.226
Σιγά μη διαβάσω 15 σελίδες, σίγουρα υπάρχουν αυτοί που είναι υπέρ της καταγγελίας κι αυτοί που είναι κατά.

Θέτω το εξής προς συζήτηση: Στη Γλυφάδα που μένω υπάρχει ένα κινέζικο εστιατόριο υπό αμιγώς κινεζική ιδιοκτησία και διεύθυνση που συστηματικά δεν εκδίδει αποδείξεις όταν κάνει διανομή παρά το ότι μετά την 3η-4η φορά τους το ζήτησα επισταμένως. Ο διανομέας, ένα συμπαθέστατο κινεζάκι, πάντα μου λέει χαμογελώντας χαζά όταν ζητάω την απόδειξη "απτό όκι απόδεικση" και μου δίνει το δελτίο παραγγελίας.

- Αν τους καταγγείλω είμαι δοσάκιας;

- Παίζει ρόλο το ότι αν τους κλείσει το ΣΔΟΕ απλά θα φύγουν και θα πάνε αλλού να κάνουν τα ίδια;

- Παίζει ρόλο ότι ελάχιστα από τα λεφτά που καταχράζονται επιστρέφουν στην τοπική οικονομία;

- Να τους ζητήσω απλά έκπτωση 25% και όλα είναι εντάξει;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
Σιγά μη διαβάσω 15 σελίδες, σίγουρα υπάρχουν αυτοί που είναι υπέρ της καταγγελίας κι αυτοί που είναι κατά.

Θέτω το εξής προς συζήτηση: Στη Γλυφάδα που μένω υπάρχει ένα κινέζικο εστιατόριο υπό αμιγώς κινεζική ιδιοκτησία και διεύθυνση που συστηματικά δεν εκδίδει αποδείξεις όταν κάνει διανομή παρά το ότι μετά την 3η-4η φορά τους το ζήτησα επισταμένως. Ο διανομέας, ένα συμπαθέστατο κινεζάκι, πάντα μου λέει χαμογελώντας χαζά όταν ζητάω την απόδειξη "απτό όκι απόδεικση" και μου δίνει το δελτίο παραγγελίας.

- Αν τους καταγγείλω είμαι δοσάκιας;

- Παίζει ρόλο το ότι αν τους κλείσει το ΣΔΟΕ απλά θα φύγουν και θα πάνε αλλού να κάνουν τα ίδια;

- Παίζει ρόλο ότι ελάχιστα από τα λεφτά που καταχράζονται επιστρέφουν στην τοπική οικονομία;

- Να τους ζητήσω απλά έκπτωση 25% και όλα είναι εντάξει;

Τυπε ειμαι ο ανθρωπος σου , απο το Golden η απο τον αλλον στην Κυπρου ?

Στην ερωτηση σου εχω τις εξης απαντησεις.....


Στο 1. Αμα τους κλεισες δεν ξερω αν θα εισαι δοσακιας αλλα ειναι αντισυναδελφικο ρε τυπε !! Εγω ο συνάδελφος σου δηλαδη να μην φαω Κινεζο σπιτι ?
      2. Ισχυει η απαντηση Νο1
      3. Εχεις δικιο εδω
      4. Για σενα δουλευω , τον περηφανο  Γλυφαδιωτη ...εχω ανοιξει τον δρομο για την περιπτωση σου με πολυ κοπο

Αμα ψωνιζεις απο τον μαλακα στην Κυπρου , δινε του λιγοτερα λεφτα , εγω ετσι εκανα , και με πηρε τηλ ο τυπακος που το εχει με την γυναικα του και εγινε του Μπρους-Λη το καγκελο , αποτελεσμα , μηδεν , αν φερουν αποδειξη παίρνουν αυτα που γραφει η αποδειξη αν δεν φερουν κανω αναλογα με τις καυλες μου και με ποσους εχω τσακωθει την ημερα απο 25% εως και 35% εκπτωση ..με τσαμπουκα...και του ειπα του Κινεζου αν μου κανει καμια μαλακια ο ντελιβερας δεν θα γυρισει ποτε πισω στο μαγαζι απο την παραγγελια μου , αν τον χρειαζεται θα πρεπει να ερθει να τον ξεθαψει απο τον κηπο μου ...

Επισης τον εχω στειλει τον κινεζο καμια 10ρια φορες πισω οπως ηρθε , να παει μαγαζι να φερει αποδειξη ( εννοειτε ειχα κρατησει τα πραγματα ) και μετα οταν γυρισε δεν του ανοιγα καν .... κτλ κτλ κτλ  απειρα σκηνικα τους εχω κανει , να φανταστεις δεν ξερω αν ψωνιζω απο εκει επειδη θελω να φαω Κινεζικο η εχω ορεξη απλως για την μανουρα για να ξεδώσω...Μου ειχε κανει και ενα εμπάργκο 1 μηνα που δεν μου ερχότανε αλλα τον περιέλαβα και εστρωσε...  Εχει γινει δουλεια σου λεω με το θεμα σου , μασημενη τροφη στα εχω ολα...

Αν περνεις απο αυτον το νου σου γιατι οταν κοβει τις αποδειξεις κανει κατι "λαθακια" στις τιμες , αλλα επεσε σε μενα που τον καταλογο του τον ξερω καλυτερα απο τον αριθμο του κινητου μου....

Οτι delivery θες απο Απω ανατολη και ΟΧΙ ΜΟΝΟ στα νοτια  ρωτα εδω , και αυτη η υπηρεσια προσφερεται δωρεαν στα μελη απο το bou.com :rockon:
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
Οτι delivery θες απο Απω ανατολη και ΟΧΙ ΜΟΝΟ στα νοτια  ρωτα εδω , και αυτη η υπηρεσια προσφερεται δωρεαν στα μελη απο το bou.com :rockon:

Τυπε δε θελω να στεναχωρησω αλλα εχεις καταναλωσει τονους ροχαλας με το σετσουαν σου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
Τυπε δε θελω να στεναχωρησω αλλα εχεις καταναλωσει τονους ροχαλας με το σετσουαν σου

Τυπε το πιο πιθανο ειναι αυτο  :S 

Αν ομως τον παρω χαμπαρι του το ειπα , θα τον κλεισω πριν προλαβει να πει Ni Hao , στον φοβο στηριζω την τακτικη ... :rockon:
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
908
Like
119
Πόντοι
6
Τυπε το πιο πιθανο ειναι αυτο  :S 

Αν ομως τον παρω χαμπαρι του το ειπα , θα τον κλεισω πριν προλαβει να πει Ni Hao , στον φοβο στηριζω την τακτικη ... :rockon:
ρε φιλε και μετα απο ολα αυτα συνεχιζουν να μη σου φερνουν αποδειξη??Καλα σαδοχιστες ειναι??
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.021
Like
72.060
Πόντοι
12.756
ρε φιλε και μετα απο ολα αυτα συνεχιζουν να μη σου φερνουν αποδειξη??Καλα σαδοχιστες ειναι??

Τυπε και εγω το εχω απορια αυτο ....πρεπει να ειναι πολυ ξεροκεφαλοι οι Κινεζοι ...ή πολυ μαλακες ...δεν υπαρχει αλλη εξηγηση , η ζυγαρια παει προς το δευτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom