Νέα

Δεν αξίζει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mathimatikos1966
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mathimatikos1966

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Κυριοι  συναγωνιστες, συναθλητες , συναδελφοι , ???.ή όπως θελετε.
Καταρχην ειμαι μελος εδώ και αρκετο καιρο (παραπανω από ένα χρονο)  και θα ηθελα σημερα να πω δυο λογια

Ασχολουμαι  με τα μπουρδελα , στουντιο , μασαζ (σαν πελατης βεβαια ) πανω από 12 χρονια. Εχω παει με πολλες πορνες αλλα μετα από αυτό που θα εξιστορησω  θα το κοψω το αθλημα!

Την τριτη το πρωι εκανα την τσαρκα μου σε καποια γνωστη (mature στο σπιτι της) όλα καλα , πιπα καλη και όλα τα σχετικα.

Μετα από δυο ωρες αρχισα να εχω έναν ερεθισμο στο κεφαλακι της πουτσας μου . δεν εδωσα σημασια αλλα αρχισα λιγο να ανησυχω. Τελος παντων σημερα πηγα στο γιατρο και ευτυχως δεν είναι τιποτα παρα ενας απλος ερεθισμος (λογω τριβης ή λογω προφυλακτικου όπως μου ειπε) πηρα λοιπον τα σαπουνακια μου , μια κρεμουλα και ετσι ησυχασα.

ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ :  τετοιο ΦΟΒΟ που ενιωσα μεχρι να δω ότι δεν είναι τιποτα δεν ειχα ξανανιωσει !!!!!

Τερμα πια οι πουτανες για την παρτη μου  ,αρχισα να φοβαμαι πια  και πιο πολύ για τους οικειους μου( παντρεμενος με 2 παιδια)

Συγνωμη μαγκες αν σας κουρασα αλλα το οφειλω πιστευω στον εαυτο μου να απεχω πια !!!!!

Και από μενα αν θελετε μια όχι συμβουλη αλλα μια προτροπη

]ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ  ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ

ΜΑΣ          ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ    ΓΕΡΟΥΣ !!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ  ΟΛΟΙ    ΚΑΛΑ  !!!!!!!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ

 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Το συγκεκριμενο "αθλημα" εχει και τα ρισκα του και το ξερουμε ολοι μας πολυ καλα.
θΕΛΕΙ  πανω απο ολα ΠΡΟΣΟΧΗ.
Εγω προσωπικα δεν εχω οικογενεια. Αν ημουν στη θεση σου μπορει ισως να αντιδρουσα με τον ιδιο τροπο, αλλα ισως και να μην ασχολουμουν και καθολου με το συγκεκριμενο "αθλημα".
Για την ωρα ομως ειμαι φανατικος πουτανιαρης  :dancing:...( αν και τα χω μαζεψει τα παρασημακια μου  :( ) και θα συνεχισω να ειμαι!!!!


Υ.Γ προσεχουμε για να εχουμε  ;)


 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ναι ναι ναι.. μονο οι πουτανες μας αγαπουν και σεβονται τα λεφτα που σπαταλαμε....... αλλα δεν υπαρχει λογος να τρελεναισαι με τα κεφαλαια.... :grin: :grin: :grin: :grin:

εννοειται οτι κανω πλακα, μη με φατε.. ;)
 

Επισκέπτης
Όλοι μας λίγο-πολύ είχαμε τύχει σε κάποιες "στραβές". Το ότι έχεις οικογένεια και παιδιά παίζει κι αυτό μεγάλο ρόλο γιατί πλεόν δεν είσαι για την πάρτη σου αλλά και για την πάρτη άλλων. Δικαίωμά σου να αποφασίσεις να απέχεις, κανείς δεν μπορεί να σου πει τίποτα.

Να σου πω και κάτι άλλο να σε ηρεμήσω: Έχω έναν γνωστό (δεν μπορώ να τον πω φίλο) ο οποίος είναι 55άρης, έχει σχέσεις με μαγαζιά (κολλάδικα και μη), είναι άνθρωπος της νύχτας γενικά. Αυτός έχει γαμήσει ό,τι κινείται. Από 25άρες μέχρι 50άρες. Μου έλεγε λοιπόν ότι ΟΛΕΣ τις γαμάει χωρίς καπότα... αναγνωρίζει την μαλακία που κάνει αλλά δεν σκοπεύει να αλλάξει ρότα γιατί δεν μπορεί με το προφυλακτικό. Μέχρι στιγμής είναι εντελώς καλά...!
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κυριοι  συναγωνιστες, συναθλητες , συναδελφοι , ???.ή όπως θελετε.
Καταρχην ειμαι μελος εδώ και αρκετο καιρο (παραπανω από ένα χρονο)  και θα ηθελα σημερα να πω δυο λογια

Ασχολουμαι  με τα μπουρδελα , στουντιο , μασαζ (σαν πελατης βεβαια ) πανω από 12 χρονια. Εχω παει με πολλες πορνες αλλα μετα από αυτό που θα εξιστορησω  θα το κοψω το αθλημα!

Την τριτη το πρωι εκανα την τσαρκα μου σε καποια γνωστη (mature στο σπιτι της) όλα καλα , πιπα καλη και όλα τα σχετικα.

Μετα από δυο ωρες αρχισα να εχω έναν ερεθισμο στο κεφαλακι της πουτσας μου . δεν εδωσα σημασια αλλα αρχισα λιγο να ανησυχω. Τελος παντων σημερα πηγα στο γιατρο και ευτυχως δεν είναι τιποτα παρα ενας απλος ερεθισμος (λογω τριβης ή λογω προφυλακτικου όπως μου ειπε) πηρα λοιπον τα σαπουνακια μου , μια κρεμουλα και ετσι ησυχασα.

ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ :  τετοιο ΦΟΒΟ που ενιωσα μεχρι να δω ότι δεν είναι τιποτα δεν ειχα ξανανιωσει !!!!!

Τερμα πια οι πουτανες για την παρτη μου  ,αρχισα να φοβαμαι πια  και πιο πολύ για τους οικειους μου( παντρεμενος με 2 παιδια)

Συγνωμη μαγκες αν σας κουρασα αλλα το οφειλω πιστευω στον εαυτο μου να απεχω πια !!!!!

Και από μενα αν θελετε μια όχι συμβουλη αλλα μια προτροπη

]ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ   ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΑΣ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΙ

ΜΑΣ           ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ    ΓΕΡΟΥΣ !!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ   ΟΛΟΙ     ΚΑΛΑ  !!!!!!!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ
ρε κοβει η πουτανα το γαμ...sex???????

που να δεις τον πουτανιαρη και ας ειναι ξαι 80 χρονων.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Φιλαρακι το παν ειναι να προσεχεις,μην χρησιμοποιεις προφυλακτικα που σου δινουν στα σπιτια ή τα studio εχε τα δικα σου(κανονας 1)
Κανονας 2:μην κανεις ελευθερο στοματικο!
Κανονας 3:Μην τις αφηνεις να σου πιασουν το εργαλειο εαν πιο πριν εχουν βαλει δακτυλο στο μ...νι τους αλλα να μην το κανεις και εσυ.
Τελος θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι ολα αυτα που σου λεω δεν ισχυουν μονο στα εργαζομενα κοριτσια αλλα για το 90% το γυναικων οι οποιες μπορει να εχουν κατι και απλα να μην το γνωριζουν.
Συμβουλη : Ηρεμησε λιγακι,σκεψου πιο χαλαρα και παρε την αποφαση σου μετα τις γιορτες.
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Φιλαρακι το παν ειναι να προσεχεις,μην χρησιμοποιεις προφυλακτικα που σου δινουν στα σπιτια ή τα studio εχε τα δικα σου(κανονας 1)
Κανονας 2:μην κανεις ελευθερο στοματικο!
Κανονας 3:Μην τις αφηνεις να σου πιασουν το εργαλειο εαν πιο πριν εχουν βαλει δακτυλο στο μ...νι τους αλλα να μην το κανεις και εσυ.
Τελος θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι ολα αυτα που σου λεω δεν ισχυουν μονο στα εργαζομενα κοριτσια αλλα για το 90% το γυναικων οι οποιες μπορει να εχουν κατι και απλα να μην το γνωριζουν.
Συμβουλη : Ηρεμησε λιγακι,σκεψου πιο χαλαρα και παρε την αποφαση σου μετα τις γιορτες.
Ρε αδερφέ, και τι προτείνεις, να τις ρωτάμε που έχουν βάλει το δάχτυλό τους πριν μας τον πιάσουν? δε λέω, σωστά επί της ουσίας όσα λες, αλλά δεν είναι λίγο και εκτός πραγματικότητας? όχι ελεύθερο στοματικό, τι νόημα έχει? και καλά στα πάσης φύσεως κολλάδικα κλπ, αλλά αν πας με καμιά κοπέλα, όχι πουτάνα, τι θα της πεις, να σου πάρει πίπα με καπότα?
να είμαστε και ρεαλιστές κάπου σε αυτά που λέμε και στις συμβουλές που δίνουμε..
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
και μία ερώτηση, γιατί θεωρείς αναξιόπιστα τα προφυλακτικά των μπουρδέλων? να τα έχουν τρυπήσει για να γκαστρωθούν επίτηδες (όπως κάνουν κάποιες καργιόλες), χλωμό. να είναι παλιά και κακώς διατηρημένα, επίσης.. τότε?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και για να το χοντρύνουμε το παιχνίδι:

Αν αυτή που σε αγαπάει και σε χρειάζεται γερό, σου κάνει την ζημιά? Τότε τι γίνεται???
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Παντως επειδη τραβιέμαι με προστάτη, από κουβέντες που έχω κάνει με κανα δυο γιατρους για την τρέχουσα κατάσταση, η γονόροια θερίζει. Αστεία αρρώστια αν αντιμετωπιστεί άμεσα (πολύ επικίνδυνη αν αφεθεί ) και ευκολα αντιμετωπίσιμη, αλλα γινεται χαμός. Επίσης στις γυναίκες ειναι συνηθισμενη η φαρυγγική γονόροια που την μεταδιδουν με πίπα, χωρίς να γνωρίζουν ότι την έχουν.
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
266
Κριτικές
3
Like
195
Πόντοι
1
Συνάδερφοι...

Ασ θυμηθούμε το....

ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΔΕΝ ΚΟΛΑΕΙ...............
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Να σου πω και κάτι άλλο να σε ηρεμήσω: Έχω έναν γνωστό (δεν μπορώ να τον πω φίλο) ο οποίος είναι 55άρης, έχει σχέσεις με μαγαζιά (κολλάδικα και μη), είναι άνθρωπος της νύχτας γενικά. Αυτός έχει γαμήσει ό,τι κινείται. Από 25άρες μέχρι 50άρες. Μου έλεγε λοιπόν ότι ΟΛΕΣ τις γαμάει χωρίς καπότα... αναγνωρίζει την μαλακία που κάνει αλλά δεν σκοπεύει να αλλάξει ρότα γιατί δεν μπορεί με το προφυλακτικό. Μέχρι στιγμής είναι εντελώς καλά...!

μια στραβη ομως αν του τυχει (πραγμα που απευχομαι για τον ανθρωπο) τοτε τι γινεται?  :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Ειχατε δεν ειχατε με χαλασατε παλι. Αντε να σου σηκωθει τωρα εχοντας στο νου σου ολες αυτες τις ασθενειες..

 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
και μία ερώτηση, γιατί θεωρείς αναξιόπιστα τα προφυλακτικά των μπουρδέλων? να τα έχουν τρυπήσει για να γκαστρωθούν επίτηδες (όπως κάνουν κάποιες καργιόλες), χλωμό. να είναι παλιά και κακώς διατηρημένα, επίσης.. τότε?
Ρε φιλαρακι δεν τα θεωρω αναξιοπιστα,απλα ειναι οτι φθηνοτερο κυκλοφορει στην αγορα,Οσον αφορα το κακως διατηρημενα δεν το ξερεις!!θα σου πω ενα περιστατικο που ετυχε να ειμαι μπροστα.Καποιο βραδυ γυριζοντας απο ενα στριπτιζαδικο περπατουσα στον παραδρομο της Συγγρου.Εκει λοιπον εκαναν πιατσα διαφορα τραβεστι,σε μια στιγμη ερχεται ενας παππους με ενα ποδηλατο και μια σακουλα μαυρη.Και τι ειχε μεσα Οεο??? Προφυλακτικα για τον κοσμακη. Εαν λοιπον εσυ εμπιστευεσαι τον παπουλη με το ποδηλατακι εγω φιλε δεν τον εμπιστευομαι καθολου τωρα οπως σου ειπα αυτα που εχουν στα σπιτια και τα στουντιο δεν λεω οτι ειναι κακα, απλα ειναι φθηνα φιλε και στην τελικη εσυ στο αυτοκινητο σου βαζεις λαστιχα οτι να ειναι? Εγω παντως οχι.
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ απο το προφυλακτικο μπορει να εξαρτηθει εαν θα ζησεις ή θα πεθανεις.
Αυτα σορρυ εαν σε στεναχωρισα αποψεις ανταλασουμε εδω,φιλαρακια ειμαστε ολοι.!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
6
Ρε αδερφέ, και τι προτείνεις, να τις ρωτάμε που έχουν βάλει το δάχτυλό τους πριν μας τον πιάσουν? δε λέω, σωστά επί της ουσίας όσα λες, αλλά δεν είναι λίγο και εκτός πραγματικότητας? όχι ελεύθερο στοματικό, τι νόημα έχει? και καλά στα πάσης φύσεως κολλάδικα κλπ, αλλά αν πας με καμιά κοπέλα, όχι πουτάνα, τι θα της πεις, να σου πάρει πίπα με καπότα?
να είμαστε και ρεαλιστές κάπου σε αυτά που λέμε και στις συμβουλές που δίνουμε..
Οκ και εμενα ακαποτη πιπα μου περνουν αλλα τι να λεει αυτο,μια φορα θα σου κατσει η στραβη και μετα ξεχνας την πιπα και το sex γενικοτερα για κανενα μηνα(ακλουθεις θεραπευτικη αγωγη).
Τωρα απο εκει και περα το θεμα ειναι να μην προκαλεις την τυχη σου,ενταξει πας με μια πουτανα, ξερεις ποσα ελευθερα στοματικα εχει κανει μεσα σε μια μερα πριν απο σενα?????
Με την γκομενα ειναι λιγο πιο ελεγχομενη η κατασταση, ε του πουστη δεν κανει και 20 πιπες την ημερα!!!
Οχι οτι δεν κινδυνεις παλι αλλα λεμε τωρα!
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
...Αυτα σορρυ εαν σε στεναχωρισα αποψεις ανταλασουμε εδω,φιλαρακια ειμαστε ολοι.!!
Ναι ρε φίλε, τι με στενοχώρισες, όλοι απόψεις λέμε. άλλωστε το ζητούμενο είναι να χουμε υγεία. χωρίς αυτό.. γάμησέ τα.. το σκηνικό με τον παππούλη που λες μου θυμίζει ευαγγελάτο, λέτε να χε δίκιο? τελικά, είναι να μη σου τύχει..
πάντως, όπως είπε και ένας φίλος, αρρώστιες σε σχέση με το σεξ θερίζουν.. και η μαλακία με αυτές τις κωλοαρρώστιες είναι ότι δε φαίνονται. π.χ η γονόροια, αν μεταδοθεί μέσω φάρυγγα, ούτε που θα προσέξει τα συμπτώματα η γκόμενα, ειδικά αν καπνίζει.. και δε μιλάμε μόνο για πουτάνες, και για τη γκόμενά σου..
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Ειχατε δεν ειχατε με χαλασατε παλι. Αντε να σου σηκωθει τωρα εχοντας στο νου σου ολες αυτες τις ασθενειες..
Και για να ξενερώσω τον papazoglou, άκου σκηνικό στην πιο πρόσφατη επίσκεψή μου σε στριπ:
Ζητάω, που λες, τη θεά Ίνα για χορό (συστάσεις περιττές, νομίζω) και επειδή η κοπέλα δεν προλάβαινε ούτε το σουτιέν να βάλει από την πολύ πελατεία, αναγκάστηκα και στήθηκα δίπλα στον καναπέ που έκανε το χορό για να την προλάβω την ώρα που τελείωνε από τον πελάτη. Και εκεί που με καθίζει, πάω να τσιμπήσω ρόγα, και ρε φίλε, ήταν γεμάτη σάλια....από τον προηγούμενο... και για να σε προλάβω, όχι, δεν ήταν ιδρώτας, ήταν σάλια.... για σένα, pap)))
άντε, καλές γιορτές))))))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom