Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
1000000938.jpg
Γεφυρα Ρίο Αντίρριο
Τις φώτο ποιος τις βγάζει;
 

Nice44

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
56
Like
214
Πόντοι
20
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
Αν θέλετε σοβαρά να το κάνετε στείλε να τα πούμε.
 
Εγγρ.
5 Αυγ 2024
Μηνύματα
71
Like
126
Πόντοι
0

Nice44

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
56
Like
214
Πόντοι
20
Καλησπέρα παιδιά καυλώνω πολύ με cuckold και θα ήθελα πολύ να γαμηθει με άλλον η κάθε κοπέλα που έχω. Αυτό το διάστημα δεν έχω μια σταθερή κάνω κάτι με μερικές. Αν κάποιος όσο μεγαλύτερος σε ηλικία γίνεται γουστάρει από Θεσσαλονίκη να με στείλει ένα μήνυμα να δούμε μήπως μπορεί να με βοηθήσει να καυλώσει κι άλλο με αυτό είμαι 25 ευχαριστώ. Δεν τάζω ιστορικές από το κεφάλι μου και ψέματα το λέω από τώρα
Στείλε ένα μήνυμα να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε
 

Boleyn

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
64
Like
452
Πόντοι
20
Κωλάρα έχει. Να φανταστείς προχτές στην παραλία ένας ξάδερφος μου της το είπε κιόλας. Όπως έκανε ηλιοθεραπεία μπρούμυτα, της είπε ότι έτσι όπως κάθεται θα μαυρίσει η κωλάρα της. Και καλά το είπε για αστείο, αλλά χρησιμοποίησε τηβ λέξη κωλάρα, μπροστά μου κιολας
Έχεις γίνει πολύ κουραστικός γενικά μπερδεύοντας τη πραγματικότητα με τη φαντασία, αλλά το πρόβλημα είναι πως είσαι και δυστυχισμένος,και προσωπικά σε λυπάμαι,και να ξέρεις στο λέω ειλικρινά και με φιλική διάθεση.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Έχεις γίνει πολύ κουραστικός γενικά μπερδεύοντας τη πραγματικότητα με τη φαντασία, αλλά το πρόβλημα είναι πως είσαι και δυστυχισμένος,και προσωπικά σε λυπάμαι,και να ξέρεις στο λέω ειλικρινά και με φιλική διάθεση.
Το νημα ειναι για τετοια βιτσια τυπε.
Δεν καταλαβαινω τον λογο να προσβαλλεις τον αλλον.
Ξεχασα…εισαι ειλικρινης και εχεις φιλικη διαθεση….
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
957
Like
4.008
Πόντοι
446
Το νημα ειναι για τετοια βιτσια τυπε.
Δεν καταλαβαινω τον λογο να προσβαλλεις τον αλλον.
Ξεχασα…εισαι ειλικρινης και εχεις φιλικη διαθεση….
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Teaserman που απάντησες κατάλληλα.


Έχεις γίνει πολύ κουραστικός γενικά μπερδεύοντας τη πραγματικότητα με τη φαντασία, αλλά το πρόβλημα είναι πως είσαι και δυστυχισμένος,και προσωπικά σε λυπάμαι,και να ξέρεις στο λέω ειλικρινά και με φιλική διάθεση.
Δεν μπέρδεψα την πραγματικότητα με την φαντασία, λυπάμαι που θα στο χαλάσω.
Δυστυχισμένος δεν είμαι. Απογοητευμένος είμαι σε ένα βαθμό, όπως πολλοί παντρεμένοι όμως. Κάπου χάνεις κάπου κερδίζεις.
Κατά τα άλλα η απαντηση του Teaserman με καλύπτει απόλυτα!
 

Aggelos1984

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
55
Like
422
Πόντοι
20
Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.488
Πόντοι
5.585
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....

Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας
 

Vagelis69696969

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2013
Μηνύματα
116
Like
195
Πόντοι
1
Θελω να γίνω cuckold στην σύζυγο μου....ειναι 40 ετων..έχουμε κι ενα παιδί μαζί.....ειναι και μητερα δηλαδή....ειμαστε 10 χρονια παντρεμενοι.....
1000002903.jpg
περισσότερα σε προσωπικό μήνυμα για λόγους εχεμύθειας και διακριτικοτητας
Καυλάκι δυνατό η σύζυγος:fuck1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom