Νέα

Cuckold photo, memes, gif

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MARIOS32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
341
Like
2.646
Πόντοι
441
IMG_20240802_134117.jpg
Καβλιαρα μου
 

dream24

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
16
Like
23
Πόντοι
0
πανεμορφη..ελπίζω να ειναι και πραγματική συζυγος και οχι μουφα..παντως ναι..2 καυλια δεν τις αρκουν..
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.889
Like
8.304
Πόντοι
1.056
Φιλαρακι, εχεις καταλαβει...μοστραρει την Ρουμανα για δικια του...... τι να πεις.....
Καλέ μου φίλε ήμουν παθών να ξέρεις,, τσίμπησα για τα καλά στην αρχή αλλά μου αρέσει που το συνεχίζει ο μπαγάσας..:hi:
 

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
365
Like
461
Πόντοι
21
Καλέ μου φίλε ήμουν παθών να ξέρεις,, τσίμπησα για τα καλά στην αρχή αλλά μου αρέσει που το συνεχίζει ο μπαγάσας..:hi:
==Ειναι μια Ρουμανα προρνοσταρ και γαμω τα μουνια......

==Με την Ξεκωλιαρα την Βερα, ηταν οπως σου τα ελεγα....
Προκαλει, καβλωνει να Αρεσει, εξομολογητε της καβλες της και μεχρι εκει...
Γαμαει ο Αλεξ, οπως φαινετε..... Περνανε καλα τα παιδια....και αφου γουσταρουν μπραβο τους...
==Παντως στο ξαναλεω, ειναι πολυ ξυπνια γκομενα και καβλοπουτανος μεγαλος....
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
10
Like
1.571
Πόντοι
506
Τα εχω ζησει και ηταν απλα τελεια μονο με μια παραφωνια οταν ο αντρας της ηθελε και εκεινη οχι που ηταν κακο ψυχολογικα για την ιδια κ εγω απ την καυλα δεν σκεφτομουν ωσπου καταλαβα τι επαιζε.Οτα ηθελαν ομως ηταν απιστευτες,Αξεχαστες φασεις ειδικα οταν εισαι νεαρος.
 

Aggelos1984

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2024
Μηνύματα
55
Like
422
Πόντοι
20
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
 

Mishathebear

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
102
Πόντοι
0
Θελω να γίνω cuckold στην κοπέλα μου...είμαστε και οι δύο 22 ετών.....έχουμε 4 χρόνια δεσμο.....πρώτη φορά θα κάνουμε κάτι τέτοιο ως εμπειρία...αναφέρω ότι αρχικά ήταν ιδέα της κοπέλας μου...και το δέχτηκα γιατί γουστάρω κι εγω τέτοια φαση....περισσότερες λεπτομέρειες σε προσωπικό μήνυμα παρακαλώ....
Aggelos 1984 και είσαι 22 χρόνων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom