Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
τα sex show που εχεις δει εσυ απο αυτο το ζευγαρι σε lido, kama sutra και ανατολή περιελαμβαναν χυσιμο στο τελος της επι της σκηνης πραξεως..;-)?  :2on1:?

δεν την πρόσεξα αυτη την λεπτομερεια  :2funny:

...αλλα απ ότι θυμαμαι δν πρεπει να χύνει
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Λοιπόν επείδη όλοι αυτή η συζήτηση ξεκίνησε από ένα σχόλιο δικό μου οφείλω να τοποθετηθώ και να διευκρινίσω κάποια πράγματα. Τον αν γουστάρω ή όχι τους αλλοδαπούς και το αν είμαι ρατσιστής ή όχι το ξέρω εγώ καλύτερα από το καθένα και είναι προσωπικό δικαίωμα μου και δεν αφορά κανένα. ΤΕΛΟΣ με αυτό.

Το σχόλιο μου για τους Πακιστανούς που ήταν μέσα στο μαγαζί αφορούσε κάτι άλλο και όχι όπως το λάβανε μερικοί οι οποίοι έτραξαν να με στάυρώσουν. Κάποτε (και έχω βρεθεί πολλές φορές σε τέτοια περιστατικά) όχι μόνο δεν έβαζαν αλλοδαπούς σε στριπτιζάδικα άλλα τους πέταγαν έξω με τις κλωτσιές διότι χαλούσαν τη φήμη του μαγαζιού. Τώρα με την οικονομική κρήση και με μαγαζιά άδεια όχι μόνο δεν τους κλωτσάνε όπως κάποτε αλλά τους υποδέχονται με ανοιχτές αγκάλες. Αυτός ήταν ο λόγος και μόνο αυτός που έκανα αυτό το σχόλιο. Στο μέλλον πριν μιλήσουν μερικοί (η καλύτερα κάποιος) ας με ρωτήσει πρώτα και μετά να πετάει τις μαλακίες του. ΤΕΛΟΣ

+10000
 

babylon9825

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Οι Ρουμανες Εμμα και Τζινα ειναι ακομα εκει ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν την πρόσεξα αυτη την λεπτομερεια  :2funny:

...αλλα απ ότι θυμαμαι δν πρεπει να χύνει

μή λές ότι δεν ενθυμείσαι....άλλωστε τα φλόκια σε πέτυχαν στο πέτο..ε?στο πέτο του καινούριου σου μπουφάν που το πρωί είχες αγοράσει απο την βαρβάκειο. :2funny:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Επισκευθηκα τελευταιως το εν λογω ιδρυμα και θελω να καταθεσω τη γνωμη μου. Πρωτο και κυριοτερο το μαγαζι εχει πλεον εισητηριο το οποιο εχει φτασει στην τσουχτερη τιμη των 15 Ευρω οταν περυσι το χειμωνα το ειχε 10 και χωρις εισητηριο (σημειωση οτι η αποδειξη ελεγε 12,5 Ευρω δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο) επιπλεον η συμπεριφορα των γκαρσονιων ειναι απαραδεχτη δεν μπορει να κερνας τη γκομενα 20 Ευρω ποτο και να θελεις να κατσεις στον καναπε μαζι της (εννοειτε εχωντας ρωτησει την ιδια πριν) και να ερχετε ο αλλος και να σου λεει φυγε χωρις κανεναν προφανη λογo, τι να πω οσα χρονια παω σε τετοια μαγαζια πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο. Γενικα και περα απο αυτο η συμπεριφορα των σερβιτορων ηταν προκλητικη σαν να ψαχνωντουσαν για καυγα ενα πραμα. Στα θετικα του μαγαζιου οτι ο χoρος ειναι στα 10 Ευρω (50 το πριβε) και αρκετα καλος μπορω να πω (Ρουμανα πιτσιρικα γαρ) και οι γκομενες αρκετες και ανω του μετριου σε σχεση με το τι γινεται σε αλλα μαγαζια βλεπε Platinum.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επισκευθηκα τελευταιως το εν λογω ιδρυμα και θελω να καταθεσω τη γνωμη μου. Πρωτο και κυριοτερο το μαγαζι εχει πλεον εισητηριο το οποιο εχει φτασει στην τσουχτερη τιμη των 15 Ευρω οταν περυσι το χειμωνα το ειχε 10 και χωρις εισητηριο (σημειωση οτι η αποδειξη ελεγε 12,5 Ευρω δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο) επιπλεον η συμπεριφορα των γκαρσονιων ειναι απαραδεχτη δεν μπορει να κερνας τη γκομενα 20 Ευρω ποτο και να θελεις να κατσεις στον καναπε μαζι της (εννοειτε εχωντας ρωτησει την ιδια πριν) και να ερχετε ο αλλος και να σου λεει φυγε χωρις κανεναν προφανη λογo, τι να πω οσα χρονια παω σε τετοια μαγαζια πρωτη φορα μου τυχαινει αυτο. Γενικα και περα απο αυτο η συμπεριφορα των σερβιτορων ηταν προκλητικη σαν να ψαχνωντουσαν για καυγα ενα πραμα. Στα θετικα του μαγαζιου οτι ο χoρος ειναι στα 10 Ευρω (50 το πριβε) και αρκετα καλος μπορω να πω (Ρουμανα πιτσιρικα γαρ) και οι γκομενες αρκετες και ανω του μετριου σε σχεση με το τι γινεται σε αλλα μαγαζια βλεπε Platinum.

μια μογγολορωσίδα μουναρα κατερίνα ήταν εκεί? :rolleyes:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
μια μογγολορωσίδα μουναρα κατερίνα ήταν εκεί? :rolleyes:
Αν λες αυτη απο το Μουσες απο οσο μπορεσα να δω οχι δεν ηταν εκει αλλα επειδη με ειχε αγκαζαρει αρκετη ωρα μια Ρουμανα μπορει και να μου ξεφυγε.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μουναρα ηταν επι εποχης afrodite. εβαψε το μαλλι τωρα, πουρεψε λιγακι, εγινε και ντιβα, παει η παλια χριστινα και οχι κατερινα του αφρο.

πούρεψε?όχι ρε συ...
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Αν λες αυτη απο το Μουσες απο οσο μπορεσα να δω οχι δεν ηταν εκει αλλα επειδη με ειχε αγκαζαρει αρκετη ωρα μια Ρουμανα μπορει και να μου ξεφυγε.
Αυτή είναι στο gold ως Αννίτα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Νάτος  ο ... εξαφανισθείς !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εχω  πολύ  δουλειά  και άυριο πρέπει να  ξυπνήσω  πρωί.
Ο γιατρός μου  είπε  να μην κουράζομαι διότι πρόσφατα  πέρασα  γρίπη
κ.λπ. κλπ.

parole  soltanto parole parole  tra  noi
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Στο πατάρι... όλα καλά???
... ή χρησιμοποιείται μόνο για γυμναστική των κάτω άκρων???

Έχω χρόνια να πάω σ' αυτό το μαγαζί. Χάνω???

Η γυμναστική που κάνω σε αυτό το μαγαζί είναι πιλάτες.  :cheesy:
Στην ερώτηση αν χάνεις, νομίζω ότι αν έχεις χρόνια να πας μάλλον έχεις μείνει πολλά χρόνια πίσω  :2funny: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom