Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
όχι,το σωστό είναι όπως λέει και ο μαλάξς ο γκεοργκίου "σοφή η μαλακία σου" :2funny:
Έχω διαπιστώσει ότι πολλοί που δουλεύουν αλλά και επισκέφτονται τα στριπ ξεχειλίζουν από τέτοιου είδους "σοφία"
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
μηπως τον μπερδεψες με αυτον που ειναι στην πορτα ? γιατι αυτος ειναι μερικές φορές και ταξιθέτης
το καραφλό εννοείς? όχι ρε συ...αυτός είναι σωστός δεν έχω παράπονο και άλλωστε αυτός έβαλε τάξη γτ του είπε του φόρεστ γκαμπ...."ρε συ τα παιδιά ήρθανε νωρίτερα από τους άλλους που έβαλες"
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έχω διαπιστώσει ότι πολλοί που δουλεύουν αλλά και επισκέφτονται τα στριπ ξεχειλίζουν από τέτοιου είδους "σοφία"

καλά αυτό για νέο μας το λές?εκτός αν περίμενες να βρείς τον διευθυντή της χαυδελβεργης στην είσοδο. :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
καλά αυτό για νέο μας το λές?εκτός αν περίμενες να βρείς τον διευθυντή της χαυδελβεργης στην είσοδο. :2funny:
ναι ρε μάστορα δεν αντιλέγω....απλώς απαιτείται νομίζω μια στοιχειώδης νοημοσύνη....δε μπορεί να τα κάνει μαντάρα ο άλλος σε τέτοιες περιπτώσεις που όλα είναι ξεκάθαρα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ναι ρε μάστορα δεν αντιλέγω....απλώς απαιτείται νομίζω μια στοιχειώδης νοημοσύνη....δε μπορεί να τα κάνει μαντάρα ο άλλος σε τέτοιες περιπτώσεις που όλα είναι ξεκάθαρα

τα έκανε μαντάρα,ε?έ δώσε και σύ λίγο πίστωση χρόνου στον ταξιθέτη ώστε να μάθει τη δουλειά του.Δώστου μιά δεύτερη ευκαιρία.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
pathos και mclein και εσείς στη θέση μου μπορεί να το παίρνατε στραβά......αλλά οκ δε θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
τα έκανε μαντάρα,ε?έ δώσε και σύ λίγο πίστωση χρόνου στον ταξιθέτη ώστε να μάθει τη δουλειά του.Δώστου μιά δεύτερη ευκαιρία.
ε ναι ρε συ είπαμε δεν είμαι κάνας περίεργος....αλλά να σου πω την αλήθεια με εκνέυρισε ο τρόπος που αντέδρασε(ξέρεις πήγε να βγει και από πάνω ότι και καλά γτ έφυγες κλπ κλπ) γι'αυτό και τα πήρα λίγο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
pathos και mclein και εσείς στη θέση μου μπορεί να το παίρνατε στραβά......αλλά οκ δε θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας

καλό είναι να γράφονται τα κακά και άσχημα για να υπάρχει βελτίωση στις υπερεσίες στο μέλλον.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
no vasos . pathos !
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
καλό είναι να γράφονται τα κακά και άσχημα για να υπάρχει βελτίωση στις υπερεσίες στο μέλλον.
έτσι είναι διότι θεωρώ πως το συγκεκριμένο site είναι εκτός του να λέμε καμιά μαλακία να περνάει η ώρα ταυτόχρονα να ενημερώνουμε για τα καλά και τα στραβά που συμβαίνουν έτσι ώστε να είμαστε όλοι πιο υποψιασμένοι στο μέλλον
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
και τώρα να πάμε να ροστερισουμε και λίγο φίλε νάτσο....ποιά τεμάχια είδες?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
και τώρα να πάμε να ροστερισουμε και λίγο φίλε νάτσο....ποιά τεμάχια είδες?
α στα ρόστερ δε σε φτάνω με τη καμία....άλλωστε έχω ένα θέμα με τα ονόματα και δεν τα πολυθυμάμαι.μου ήρθανε μία που την έλεγαν Αλεξάνδρα? ΄πολύ λεπτή ξανθιά με μικρό βυζί,μία που έλεγε ότι ήταν ελληνίδα(Αλέξια μου φαίνεται),μία Τσέχα? ή κάτι τέτοιο με γυαλιά-μπάζο και η Τζέσικα(αυτή άξιζε) και κάτι μαύρες που ούτε να με πλησιάσουν δεν τις αφήνω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
α στα ρόστερ δε σε φτάνω με τη καμία....άλλωστε έχω ένα θέμα με τα ονόματα και δεν τα πολυθυμάμαι.μου ήρθανε μία που την έλεγαν Αλεξάνδρα? ΄πολύ λεπτή ξανθιά με μικρό βυζί,μία που έλεγε ότι ήταν ελληνίδα(Αλέξια μου φαίνεται),μία Τσέχα? ή κάτι τέτοιο με γυαλιά-μπάζο και η Τζέσικα(αυτή άξιζε) και κάτι μαύρες που ούτε να με πλησιάσουν δεν τις αφήνω.

την επόμενη φορά καλύτερα,πιό συγκεντρωμένος στα τεμάχια,ντάξ? :2funny:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Επίσης μια ξανθιά ψηλή ήταν καλή που τη λε΄γανε Βερόνικα και η Σελένα επίσης(ξέρεις με τα μαστάρια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom