Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Αγαπητοί φίλοι ας κάνω και κάτι χρήσιμο για όλους εσάς που έχετε στα άμεσα σχέδια σας να επισκεφτείτε το εν λόγω ίδρυμα...έχουμε και λέμε λοιπόν:
2)Γίνεται και ένα ψιλοβαρετό Live show(κατ'εμέ) από γνωστό ζευγάρι που αλωνίζει τα strip clubs της Συγγρού
Αυτά εν ολίγοις ελπίζω να βοήθησα και σημειοτέον ότι το επισκέφτηκα χθες

Ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση αγαπητε μου φιλε nacho_scocco με τον κινδυνο να γινω λιγο γραφικος ρωτωντας για αγαπημενο μου θεμα θα ηθελα να σε ρωτησω για το Live show που παρακολουθησες γιατι ηταν βαρετο..; ηταν πραγματικο (ξερεις εννοω χωρις πλαστικο strap on,κτλ..? και φυσικα το ζητημα που μας καιει.. :cheesy:
τελειωσε ο τυπος στο τελος εχυσε πραγματικα πανω στη γκομενα (προσωπο,στομα,βυζια,κωλο, κτλ..;-)

ευχαριστουμε και παλι αγαπητε συναγωνιστη καλη συνεχεια σου ευχομαι με υγεια και εις αλλες ενημερωσεις :)!!!!!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση αγαπητε μου φιλε nacho_scocco με τον κινδυνο να γινω λιγο γραφικος ρωτωντας για αγαπημενο μου θεμα θα ηθελα να σε ρωτησω για το Live show που παρακολουθησες γιατι ηταν βαρετο..; ηταν πραγματικο (ξερεις εννοω χωρις πλαστικο strap on,κτλ..? και φυσικα το ζητημα που μας καιει.. :cheesy:
τελειωσε ο τυπος στο τελος εχυσε πραγματικα πανω στη γκομενα (προσωπο,στομα,βυζια,κωλο, κτλ..;-)

ευχαριστουμε και παλι αγαπητε συναγωνιστη καλη συνεχεια σου ευχομαι με υγεια και εις αλλες ενημερωσεις :)!!!!!


το μόνο σόου που αξιζει ειναι, μαρκος με το μαρκούτσι και τζίνα η μαρκουτσοπνίχτρα  :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.158
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
ρε παιδιά διαβασμένα

έχω μια απορία:

1999, Πετραλωνα-Χαμοστέρνας κοντά, όταν ήταν, έπαιζε μια κοντούλα ξανθοκάστανη με βυζί φυσικό αστροναυτικό, παρόλο το μέγεθος, το Νευτώνιο αξίωμα δεν την έπιανε με τίποτα...κάτι ακροβατικά...ένα μυρωδάτο κορμί,
Δεν θυμάμαι όνομα, μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση αγαπητε μου φιλε nacho_scocco με τον κινδυνο να γινω λιγο γραφικος ρωτωντας για αγαπημενο μου θεμα θα ηθελα να σε ρωτησω για το Live show που παρακολουθησες γιατι ηταν βαρετο..; ηταν πραγματικο (ξερεις εννοω χωρις πλαστικο strap on,κτλ..? και φυσικα το ζητημα που μας καιει.. :cheesy:
τελειωσε ο τυπος στο τελος εχυσε πραγματικα πανω στη γκομενα (προσωπο,στομα,βυζια,κωλο, κτλ..;-)

ευχαριστουμε και παλι αγαπητε συναγωνιστη καλη συνεχεια σου ευχομαι με υγεια και εις αλλες ενημερωσεις :)!!!!!
Αδελφέ έχω να σου πω τα εξής:
Το live show στο οποίο αναφέρθηκα ήταν πραγματικό(χωρίς strap-on και μαλακίες) αλλά ήταν βαρετό γιατί δε ξέφευγε από τα τετριμμένα(άλλωστε το εν λόγω σόου το έχω παρακολουθήσει και σε άλλα ιδρύματα με τους ίδιους πρωταγωνιστές όπως προείπα) και αυτά τα έχω χιλοπαρακολουθήσει οπότε πλέον δε μου κάνουν καθόλου μα καθόλου εντύπωση.Τέλος όσον αφορά το θεματάκι που σε καίει έχω να σου πω ότι φυσικά και δεν είχαμε grande finale επί πίστας(άλλωστε το live show αυτό δε πρέπει να διήρκεσαι πάνω από ένα τέταρτο με τίποτα).....ελπίζω να σε κάλυψα.
Υ.Γ:Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και ανταποδίδω
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδιά διαβασμένα

έχω μια απορία:

1999, Πετραλωνα-Χαμοστέρνας κοντά, όταν ήταν, έπαιζε μια κοντούλα ξανθοκάστανη με βυζί φυσικό αστροναυτικό, παρόλο το μέγεθος, το Νευτώνιο αξίωμα δεν την έπιανε με τίποτα...κάτι ακροβατικά...ένα μυρωδάτο κορμί,
Δεν θυμάμαι όνομα, μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Χαμοστέρνας στην Καλλιθέα ήταν τότε και μάλλον λες τη Βικτώρια...
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
το μόνο σόου που αξιζει ειναι, μαρκος με το μαρκούτσι και τζίνα η μαρκουτσοπνίχτρα  2funny
Περίμενε να δεις αυτό που θα ανεβάσω εγώ σε λίγο...;)

φιλε ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ το live sex show που αναφερεσαι οτι ειναι το μονο που αξιζει ειναι πραγματικο με ζευγαρι που λεγονται μαρκος και τζίνα εμφανιζονται σε καποιο στριπτιζαδικο ποιο ειναι αυτο το μαγαζι..???

φιλε McLein εχεις videaki απο καποιο live sex show με grande finale επί πίστας..(χυσιμο πανω στη καλλιτεχνιδα..;-)??? απο που ειναι αυτο απο την εκθεση Erotica με τον μαυρο..? Αναμενουμε να το ανεβασεις asap!!!!

Thanks guys :)!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
φιλε ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ το live sex show που αναφερεσαι οτι ειναι το μονο που αξιζει ειναι πραγματικο με ζευγαρι που λεγονται μαρκος και τζίνα εμφανιζονται σε καποιο στριπτιζαδικο ποιο ειναι αυτο το μαγαζι..???


σε lido, kama sutra και ανατολή....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
να χαρώ βιντεάκια εγώ...όσο και να κρύβεσαι,ξέρω ότι σου λείπει τρελλά η τζίνα.. :2funny:
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες.Προ ημερων στο εν λογω ιδρυμα εφαγα ενα κολλημα μ'ένα ρωσιδακι (μάλλον), ονοματι Αναστασια.Δεν πηρα τηλ αλλα θελω να ξαναπαω και να δοκιμασω.Μου εκανε ασχημο κλικ. 0:) 0:) :smitten:.Ξερει κανεις τιποτα για το εν λογω κορμακι?
Γενικες εντυπωσεις του μαγαζιου παντως, καλές.Οχι κορυφαιο αλλα με 3-4 καλα τεμαχια και 20ε το ποτο (σφηνακι)που νομιζω οτι αντιστοιχει στα 30αρια ποτα των αλλων στριπτιτζαδικων.
Υ.Γ. Πολυ σκοταδι!!! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom