Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίτα  τους  λαλακες , όταν επέστρεψα  εγώ  απλά  φ΄τύνανε  στον κόρφο  τους !
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Μιας και βλεπω online τους μετρ του ειδους εχω να κανω μια ερωτησουλα :)Απο το παλιο Ανατολη στην Χαμοστερνας μηπως ξερουμε που βρισκονται οι εξης...
1)Θεοδωρα με τις  :tits2: της
2)Λαουρα ξανθο ρωσσιδι
3)Ηβη..μαυρη που της αρεσαν και τα ραντεβουδακια εκτος ιδρυματος

Δεν θα έχουν γεράσει αυτές από τότε? :think:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Κοίτα  τους  λαλακες , όταν επέστρεψα  εγώ  απλά  φ΄τύνανε  στον κόρφο  τους !

Μην μας ζηλευεις αγαπητε Πουρε..Με τον Παθιαρη( οπως και με πολυ λιγους ακομη) μας ενωνει μια παραλληλη πορεια αρκετων ετων στα ιδρυματα σωματικης ανατασης..

Ειναι κατι σαν τις φιλιες του στρατου..Σπανια τους ξαναβλεπεις, αλλα  "ειναι παντα εκει" οταν τους χρειαστεις..!

Αυτα..

Αυτα..

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
επέστρεψε ο σβεν γκοραν νοκια!Γ Ι Ο Υ Π Ι Ι Ι                   

Καλως σε βρηκα, ισοβιε σημαιοφορε των απανταχου στριπτοφαγων..

Μονος σου και ολοι μας = 2-0..

Αυτα..

ΥΓ - Χωρις πλακα..Αν γινοταν μια ολιγομελης ομαδα με εσενα, τον Μακ, Παπα-Γιωργη,τον Πουρο και Πεταλουδιτσα, Βιτσι, Καπετανιο και Ινδιανο, θα μπορουσατε να εκδοσετε κατι αναλογο με το Αθηνοραμα..Για δεστε το λιγο μπιζναδορικα.. ;) ;)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
:rockon:
Μην μας ζηλευεις αγαπητε Πουρε..Με τον Παθιαρη( οπως και με πολυ λιγους ακομη) μας ενωνει μια παραλληλη πορεια αρκετων ετων στα ιδρυματα σωματικης ανατασης..

Ειναι κατι σαν τις φιλιες του στρατου..Σπανια τους ξαναβλεπεις, αλλα  "ειναι παντα εκει" οταν τους χρειαστεις..!

Αυτα..

Αυτα..

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΥΓ - Χωρις πλακα..Αν γινοταν μια ολιγομελης ομαδα με εσενα, τον Μακ, Παπα-Γιωργη,τον Πουρο και Πεταλουδιτσα, Βιτσι, Καπετανιο και Ινδιανο, θα μπορουσατε να εκδοσετε κατι αναλογο με το Αθηνοραμα..Για δεστε το λιγο μπιζναδορικα.. ;) ;)

και ποιός θα μας εκδόσει?ο λαμπράκης? :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Καλως σε βρηκα, ισοβιε σημαιοφορε των απανταχου στριπτοφαγων..

Μονος σου και ολοι μας = 2-0..

Αυτα..

ΥΓ - Χωρις πλακα..Αν γινοταν μια ολιγομελης ομαδα με εσενα, τον Μακ, Παπα-Γιωργη,τον Πουρο και Πεταλουδιτσα, Βιτσι, Καπετανιο και Ινδιανο, θα μπορουσατε να εκδοσετε κατι αναλογο με το Αθηνοραμα..Για δεστε το λιγο μπιζναδορικα.. ;) ;)

Άντε... εκδιδόμενες μας έκανες...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Παντως αν θελετε να ξενερωσετε τελειως τη ζωη σας πηγαιντε Ανατολη και ζητειστε στο τραπεζι σας τη Δαφνη την Ελληνιδα ....... στιπερ και Ελληνιδα ρε φιλε δε γινεται γαμωτο μου ..... και μιλαμε μια μουτσουνα σαν το θειο το Γιωργο απο το χωριο ...... ελεος !!!!!!!!!!!!
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Παντως αν θελετε να ξενερωσετε τελειως τη ζωη σας πηγαιντε Ανατολη και ζητειστε στο τραπεζι σας τη Δαφνη την Ελληνιδα ....... στιπερ και Ελληνιδα ρε φιλε δε γινεται γαμωτο μου ..... και μιλαμε μια μουτσουνα σαν το θειο το Γιωργο απο το χωριο ...... ελεος !!!!!!!!!!!!


Ασε μας ρε μλκ, πήγα την αλλη φορά και της είπα ότι με έστειλε ο Υπουργός και μου έφτυνε τα σποράκια όταν τ ακουσε  :s&m_3: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παντως αν θελετε να ξενερωσετε τελειως τη ζωη σας πηγαιντε Ανατολη και ζητειστε στο τραπεζι σας τη Δαφνη την Ελληνιδα ....... στιπερ και Ελληνιδα ρε φιλε δε γινεται γαμωτο μου ..... και μιλαμε μια μουτσουνα σαν το θειο το Γιωργο απο το χωριο ...... ελεος !!!!!!!!!!!!

ρε άει πάενε απο δου χάμου εσύ νέα ελβετία! :cheesy:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ και αληθινο pathos gia stripo-δρωμενα!!!!!!! σας αγαπω ...... αντε να τα πουμε και απο κοντα ρε παλιοπαιδα ...... θα σας στειλω πμ !!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ και αληθινο pathos gia stripo-δρωμενα!!!!!!! σας αγαπω ...... αντε να τα πουμε και απο κοντα ρε παλιοπαιδα ...... θα σας στειλω πμ !!!!!!!

μόλις αμολύθηκε μία υπέρτατη κλανιά απο αέρια αρακά! :s&m_2:

υ.γ.αυτό είναι το αυταρχικό στα 80? :think:
 

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Παντως αν θελετε να ξενερωσετε τελειως τη ζωη σας πηγαιντε Ανατολη και ζητειστε στο τραπεζι σας τη Δαφνη την Ελληνιδα ....... στιπερ και Ελληνιδα ρε φιλε δε γινεται γαμωτο μου ..... και μιλαμε μια μουτσουνα σαν το θειο το Γιωργο απο το χωριο ...... ελεος !!!!!!!!!!!!
Μεγάλη πατσαβουρο-ελληνίδα αυτή η Δάφνη,ήμαρτον και έλεος μαζί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom