Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
εκπληκτικη ανανεωση στο μαγαζι με νεοφερμενες τσεχες κοπελες ή μεταγραφόμενες απο άλλα μαγαζιά.Το πατάρι κυριλέ,οι τουαλέτες ωραίες,καθαρές,έγινε και μια σχετικά καλή ανανέωση στο χώρο που αρέσει και γενικά ανέβηκε επίπεδο το ιδρυμα.Κοπέλες δε θυμάμαι πέραν απο τις μαρία,χριστίνα,λίντα,μόνικα,τζένιφερ,ντανιέλα,αδερφες τσίχλα,εύα,αόρα,πάολα κολομπιάνα,τερέζα και κανά 2,3 ακόμη καλές υπάρξεις.

μόνικα του lindo?
 

auriol

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
226
Like
2
Πόντοι
1
εκπληκτικη ανανεωση στο μαγαζι με νεοφερμενες τσεχες κοπελες ή μεταγραφόμενες απο άλλα μαγαζιά.Το πατάρι κυριλέ,οι τουαλέτες ωραίες,καθαρές,έγινε και μια σχετικά καλή ανανέωση στο χώρο που αρέσει και γενικά ανέβηκε επίπεδο το ιδρυμα.Κοπέλες δε θυμάμαι πέραν απο τις μαρία,χριστίνα,λίντα,μόνικα,τζένιφερ,ντανιέλα,αδερφες τσίχλα,εύα,αόρα,πάολα κολομπιάνα,τερέζα και κανά 2,3 ακόμη καλές υπάρξεις.


που να θυμοσουν κιολας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εκπληκτικη ανανεωση στο μαγαζι με νεοφερμενες τσεχες κοπελες ή μεταγραφόμενες απο άλλα μαγαζιά.Το πατάρι κυριλέ,οι τουαλέτες ωραίες,καθαρές,έγινε και μια σχετικά καλή ανανέωση στο χώρο που αρέσει και γενικά ανέβηκε επίπεδο το ιδρυμα.Κοπέλες δε θυμάμαι πέραν απο τις μαρία,χριστίνα,λίντα,μόνικα,τζένιφερ,ντανιέλα,αδερφες τσίχλα,εύα,αόρα,πάολα κολομπιάνα,τερέζα και κανά 2,3 ακόμη καλές υπάρξεις.
λευτεριά στο ροστερίδη !!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon::tooth:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
εκπληκτικη ανανεωση στο μαγαζι με νεοφερμενες τσεχες κοπελες ή μεταγραφόμενες απο άλλα μαγαζιά.Το πατάρι κυριλέ,οι τουαλέτες ωραίες,καθαρές,έγινε και μια σχετικά καλή ανανέωση στο χώρο που αρέσει και γενικά ανέβηκε επίπεδο το ιδρυμα.Κοπέλες δε θυμάμαι πέραν απο τις μαρία,χριστίνα,λίντα,μόνικα,τζένιφερ,ντανιέλα,αδερφες τσίχλα,εύα,αόρα,πάολα κολομπιάνα,τερέζα και κανά 2,3 ακόμη καλές υπάρξεις.

Τι διάολο που ήταν καβατζωμένες όλες αυτές διότι εγώ που πήγα Τρίτη βράδυ άντε να είδα 5-6 κοπέλες με το ζόρι
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τι διάολο που ήταν καβατζωμένες όλες αυτές διότι εγώ που πήγα Τρίτη βράδυ άντε να είδα 5-6 κοπέλες με το ζόρι

κι ομως έχασες που πηγες τριτη.Παενε αυριο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αξιζει το μαγαζι βρε παιδια???? ειμαστε μια παρεα γομαρ εεε παιδια απο δω μεσα και λεμε να παμε ν ακουσουμε λιγο...σωληνουργικη μουσικη
Λεει??
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αξιζει το μαγαζι βρε παιδια???? ειμαστε μια παρεα γομαρ εεε παιδια απο δω μεσα και λεμε να παμε ν ακουσουμε λιγο...σωληνουργικη μουσικη
Λεει??
αξιζει ! εχει κανει μεταγραφες με εμφαση στην τσεχια, και παιζουν και καποια παλαια τεμαχια που αξιζουν προσοχης..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αξιζει ! εχει κανει μεταγραφες με εμφαση στην τσεχια, και παιζουν και καποια παλαια τεμαχια που αξιζουν προσοχης..
Ευχαριστω  τα μεγιστα τεραστιε.....Θα το προτεινω ανεπιφυλακτα στην παρεα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μιας και βλεπω online τους μετρ του ειδους εχω να κανω μια ερωτησουλα :)Απο το παλιο Ανατολη στην Χαμοστερνας μηπως ξερουμε που βρισκονται οι εξης...
1)Θεοδωρα με τις  :tits2: της
2)Λαουρα ξανθο ρωσσιδι
3)Ηβη..μαυρη που της αρεσαν και τα ραντεβουδακια εκτος ιδρυματος
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πέρασα και εγώ από εκεί αυτή την εβδομάδα και αν και τα τεμάχια ήταν λίγα, ήταν πολύ εξυπηρετικά

Υπάρχει σαφής βελτίωση του ροστερ και υπάρχουν και οι παλιές καλές αξίες……
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ρε σεις έριξα το σχόλιο Νο 700 μπας και κερδίζω τίποτα?

Κάτι βρε παιδιά? Στους 126 χορούς ο ένας δώρο?

Κάτι έτσι για το γαμώτο
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μπα τίποτα… τα αρχίδια μου με σαντιγί……
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Eπίσκεψη σήμερα κατά τις 3:00.Είπα να του δώσω μια δεύτερη ευκαιρία μετά το φιάσκο του Πάσχα.Δυστυχώς,το Ανατολή κατέχει πλέον το μοναδικό ρεκόρ μαγαζιού στο οποίο έχω φύγει στο 10λεπτο όσες(και τις 2 δηλαδή)φορές έχω πάει.Η χαρά του μπάζου με εξαίρεση ένα ξανθό με βυζάρες και η προσωποποίηση της νύστας.Μετά φόβου Θεού πίστεως,την έκανα για Λίντο..(συνεχίζεται στο ανάλογο thread).ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Ανατολή δεν ξαναπατάω...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Eπίσκεψη σήμερα κατά τις 3:00.Είπα να του δώσω μια δεύτερη ευκαιρία μετά το φιάσκο του Πάσχα.Δυστυχώς,το Ανατολή κατέχει πλέον το μοναδικό ρεκόρ μαγαζιού στο οποίο έχω φύγει στο 10λεπτο όσες(και τις 2 δηλαδή)φορές έχω πάει.Η χαρά του μπάζου με εξαίρεση ένα ξανθό με βυζάρες και η προσωποποίηση της νύστας.Μετά φόβου Θεού πίστεως,την έκανα για Λίντο..(συνεχίζεται στο ανάλογο thread).ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Ανατολή δεν ξαναπατάω...

Γιατί  μωρέ  , κάποιοι το βρίσκουν ωραίο μετά  την ανακαίνιση !
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Eπίσκεψη σήμερα κατά τις 3:00.Είπα να του δώσω μια δεύτερη ευκαιρία μετά το φιάσκο του Πάσχα.Δυστυχώς,το Ανατολή κατέχει πλέον το μοναδικό ρεκόρ μαγαζιού στο οποίο έχω φύγει στο 10λεπτο όσες(και τις 2 δηλαδή)φορές έχω πάει.Η χαρά του μπάζου με εξαίρεση ένα ξανθό με βυζάρες και η προσωποποίηση της νύστας.Μετά φόβου Θεού πίστεως,την έκανα για Λίντο..(συνεχίζεται στο ανάλογο thread).ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Ανατολή δεν ξαναπατάω...
Το Λίντο δεν έχει απολύτως τίποτα καλύτερο από το Ανατολή και τα δυο έχουν το ίδιο αφεντικό και την ιδία φιλοσοφία. Ο χώρος είναι καθαρός τα κορίτσια καλά και φιλότιμα και προσφέρονται υπηρεσίες για όλα τα γούστα…..

Απορώ αλλά μάλλον σε 10 λεπτά δεν κατάλαβες τίποτα……

Το στριπ δεν είναι πεζοδρόμιο που βλέπω και ψωνίζω και αυτό ισχύει για όλα τα μαγαζιά

Βέβαια γούστα είναι αυτά αλλά δεν καταλαβαίνω

Εγώ το ξαναλέω ότι πάντα περνώ καλά και τα τεμάχια είναι πολλά και για όλα τα γούστα……

Α και προς αποφυγήν παρεξηγήσεων για νεώτερους δεν είμαι παπαγάλος αντιθέτως τα χώνω πολύ άσχημα σε όλα τα μαγαζιά στο παραμικρό γλίστρημα

Αυτά (που σε φίλε μου Νοκια? Χάθηκες)

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom