Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Άκου εκεί 4 κοπέλες… τα κορίτσια δεν πάνε είτε λόγω διακοπών (πολλές την κάνανε στη πατρίδα) άλλες δεν πάνε γιατί δεν έχει κόσμο και δεν βγαίνει μεροκάματο και να το αποτέλεσμα.

Ήμαρτον βρε παιδιά. Και αυτή η κατάσταση υπάρχει αυτές τις μέρες σε όλα τα μαγαζιά.

Αφού δεν έχουν δουλειά αυτές τις μέρες απορώ γιατί δεν τα κλείνουν τα ρημάδια για 2-3 μέρες.

Ακόμα και έτσι και καλά για σεβασμό λόγω των ημερών.

Πάνε να βγάλουν ψίχουλα και αποτέλεσμα είναι να τρώνε μαύρο από τους πελάτες.

Πάλι ανοιχτή παλάμη στους στριπομαγαζάτορες.

Τελικά  αυτό το μαγαζί είναι σαν να παίζεις μονά ζυγά.. Την μια περνάς καλά και την άλλη χάλια ..!

Η μόνη σταθερή αξία  του μαγαζιού, είναι το ευγενικό προσωπικό του.

Αυτά..

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τελικά  αυτό το μαγαζί είναι σαν να παίζεις μονά ζυγά.. Την μια περνάς καλά και την άλλη χάλια ..!

Η μόνη σταθερή αξία  του μαγαζιού, είναι το ευγενικό προσωπικό του.

Αυτά..

Και τα καθαρά του ξύδια (τουλάχιστον αυτά που ποτίζουν εμένα)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
H ώρα είναι μόλις 1:25 περίπου και εγώ μόλις γύρισα από το Aνατολή. Έκατσα μόλις μία ώρα (τόσο άντεξα) ξενέρωσα και δεν είχα καν όρεξη να πάω κάπου αλλού. Έχω σήζει και αν έχω ζήσει κωμηκοτραγικές καταστάσεις σε strip-clubs αλλά αυτό το πράγμα ήταν η χειρότερη παρωδία ever. Στο μαγαζί υπήρχαν ΄4 χορεύτριες ακριβώς. 4 ούτε μια παραπάνω. Δεν ήξερα ποια ήταν η ποιο άσχημη. Δε μπορούσα να ξεχωρήσω. Δεν ήξερα ποια να σουτάρω λέγοντας "Ουστ από εδώ μωρή πατσαβούρα που θέλεις και χορό". Οι δε πελάτες ήταν όλοι και όλοι 10 από τους οποίους οι 4 ήταν μια παρέα Πακιστανών. ΈΛΕΟΣ.... τι άλλο θα δούμε. Πλέον τα μαγαζιά βάζουν και τους Πακιστανούς μέσα (τι να κάνουν στη χειρότερη 40€ από ποτά είναι, έτσι όπως γίνει τα πράγματα να τα χάσουν) που κάποτε τους έδιωχναν με κλωτσιές επείδη μόνο που πατούσαν στην είσοδο του μαγαζιού τους χάλαγαν τη φήμη. Και μη χειρότερα.

Μα ένα ρόστερ; Μόνο 4 ήταν!!!
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
συμφονω με τον μανο γενικα....τα κοριτσια τετοιεσ μερεσ πανε στο χωριο κ οσεσ μειναν τισ αγιεσ ....μερες μας να ξεκουραστουν ενα βραδυ.να μετανοησοθν λιγο για τις αμαρτιες των ημερων.κ σαν ελληναρας γνησιος λεο οτι επρεπε να τους καψουμε τους μαυρους που μπαινουν στους ιερους χωρους μας.6 πελατες ημεδαποι...τα σκουρα δεν μετρανε με 4.5 ποσο ερχετε΄....ΓΙΑ ΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ 12 ΓΥΝ Κ 80 ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗς ΣΥΓΓΡΟΥ.....ποσο ερχετε......μηπως τα αφεντικα που θελουν σιγουρα βραβειο ανοιχτης παλαμης δεν θελουν εργατριες΄....ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ......Η ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΠΟΥ..ΙΑΣ
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
συμφονω με τον μανο γενικα....τα κοριτσια τετοιεσ μερεσ πανε στο χωριο κ οσεσ μειναν τισ αγιεσ ....μερες μας να ξεκουραστουν ενα βραδυ.να μετανοησοθν λιγο για τις αμαρτιες των ημερων.κ σαν ελληναρας γνησιος λεο οτι επρεπε να τους καψουμε τους μαυρους που μπαινουν στους ιερους χωρους μας.6 πελατες ημεδαποι...τα σκουρα δεν μετρανε με 4.5 ποσο ερχετε΄....ΓΙΑ ΤΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ 12 ΓΥΝ Κ 80 ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗς ΣΥΓΓΡΟΥ.....ποσο ερχετε......μηπως τα αφεντικα που θελουν σιγουρα βραβειο ανοιχτης παλαμης δεν θελουν εργατριες΄....ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ......Η ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΠΟΥ..ΙΑΣ

Η αληθεια ειναι οτι δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως θελεις να πεις..
Μηπως μπορεις να γινεις σαφεστερος ?

Αυτα..
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
νοκια λεο περιπου οτι κ συ..μονα ζυγα....τι 4...τι 14...... αλλα το στη πυρα πυρα με τους πακις-στανους της σειρας...δεν το χωνευω....εχουμε ξευτιλιστει σαν ελληνες πολυ τελευταια.ο ρατσισμος μας ελειπε......
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
νοκια λεο περιπου οτι κ συ..μονα ζυγα....τι 4...τι 14...... αλλα το στη πυρα πυρα με τους πακις-στανους της σειρας...δεν το χωνευω....εχουμε ξευτιλιστει σαν ελληνες πολυ τελευταια.ο ρατσισμος μας ελειπε......

I GIVE UP..!!  :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Αυτα.
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
χαιρομαι πολυ που γελατε.το χιουμορ ειναι πιο ευχαριστο απτο ρατσισμο.εγω απλα δεν μαρεσει καποιος να λεει οτι το μαγαζι ειναι υποδεεστερο επειδη απλα ειχε πακιστανους η σκουρους κτλπ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.κ επειδη ο νοκια ειπε πολυ σωστα οτι τα βραδια μπορει ναναι μισα μισα΄,ο φιλος ενα βραδυ ειδε 4 κ εγω αλλο βραδυ 14 .γκε γκε ΄.κ για να συνε-χυσουμε να γελαμε θα σας φερω μια νεα μελετη του κ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ...ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ εκτος απο ΙΝΔΟΕΥΡΩΠΑΙΟΙ...ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.αυτα ισως σε αλλο θρεντ,να μη κουραζουμε τα ανατολακια...παντως συμφωνω οτι το προσοπικο ειναι εχεμυθο εξυπηρετικο κ το παταρι εχει ακομα; μια αξια.σαφεστερος η σαφετης...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ρατσιστές δεν είμαστε φίλε. Αυτοί είναι πακιστανοί σε στριπτιζάδικο :cheesy:
 

Επισκέπτης
χαιρομαι πολυ που γελατε.το χιουμορ ειναι πιο ευχαριστο απτο ρατσισμο.εγω απλα δεν μαρεσει καποιος να λεει οτι το μαγαζι ειναι υποδεεστερο επειδη απλα ειχε πακιστανους η σκουρους κτλπ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.κ επειδη ο νοκια ειπε πολυ σωστα οτι τα βραδια μπορει ναναι μισα μισα΄,ο φιλος ενα βραδυ ειδε 4 κ εγω αλλο βραδυ 14 .γκε γκε ΄.κ για να συνε-χυσουμε να γελαμε θα σας φερω μια νεα μελετη του κ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗ...ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ εκτος απο ΙΝΔΟΕΥΡΩΠΑΙΟΙ...ΕΙΝΑΙ Κ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΕ ΞΕΝΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ.αυτα ισως σε αλλο θρεντ,να μη κουραζουμε τα ανατολακια...παντως συμφωνω οτι το προσοπικο ειναι εχεμυθο εξυπηρετικο κ το παταρι εχει ακομα; μια αξια.σαφεστερος η σαφετης...

Πέρνα για ηλιόσπορους απ'το μαγαζί σε περίπτωση που σου τελείωσαν κατά την πληκτρολόγηση.

Και επειδή μου φαίνεσαι και για αλβανοπακιστανός,πέρνα και από κανένα φροντιστήριο για εκμάθηση!
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
XAI ΧΙΤΛΕΡ!ΣΑΣ ΜΥΡΙΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΜΕΝΟ...ΟΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΖΕΣΤΕΝΟΝΤΑΙ ΠΑΛΙ.ΠΑΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΝΑ ΣΩΘΟΥΜΕ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΞΗΡΟΚΑΡΠΙΑ ΣΩΣΤΕ ΤΗΝ ΤΡΕΙΣΥ ΝΑΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΓΟΝΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΔΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΝ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΜΒΑΝΩ...ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Λοιπόν επείδη όλοι αυτή η συζήτηση ξεκίνησε από ένα σχόλιο δικό μου οφείλω να τοποθετηθώ και να διευκρινίσω κάποια πράγματα. Τον αν γουστάρω ή όχι τους αλλοδαπούς και το αν είμαι ρατσιστής ή όχι το ξέρω εγώ καλύτερα από το καθένα και είναι προσωπικό δικαίωμα μου και δεν αφορά κανένα. ΤΕΛΟΣ με αυτό.

Το σχόλιο μου για τους Πακιστανούς που ήταν μέσα στο μαγαζί αφορούσε κάτι άλλο και όχι όπως το λάβανε μερικοί οι οποίοι έτραξαν να με στάυρώσουν. Κάποτε (και έχω βρεθεί πολλές φορές σε τέτοια περιστατικά) όχι μόνο δεν έβαζαν αλλοδαπούς σε στριπτιζάδικα άλλα τους πέταγαν έξω με τις κλωτσιές διότι χαλούσαν τη φήμη του μαγαζιού. Τώρα με την οικονομική κρήση και με μαγαζιά άδεια όχι μόνο δεν τους κλωτσάνε όπως κάποτε αλλά τους υποδέχονται με ανοιχτές αγκάλες. Αυτός ήταν ο λόγος και μόνο αυτός που έκανα αυτό το σχόλιο. Στο μέλλον πριν μιλήσουν μερικοί (η καλύτερα κάποιος) ας με ρωτήσει πρώτα και μετά να πετάει τις μαλακίες του. ΤΕΛΟΣ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Φράνσις Φορντ Κόπολα Ράινερ Βέρνερ Φασμπίντερ και ξερό ψωμί

 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
ΒΙΤΣΙ ΚΕΓΩ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ.ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΕΧΟΥΜΕ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΟΣ...Ο ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΙΩΝ 1983 ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΜΙΜΙΤΟ-ΜΙΣΩ ΤΟ ΡΑΤΣΙΖΜΟ Κ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥΣ...ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΤΕΑΟΥΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΦΑΖΜΠΙΝΤΕΡ Κ ΞΕΡΟ-ΚΟΜΑΤΟΙ....
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
ΒΙΤΣΙ ΚΕΓΩ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ.ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΕΧΟΥΜΕ.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΟΣ...Ο ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΑΚΟΥΛΑ ΤΩΝ ΕΞΑΡΧΙΩΝ 1983 ΕΙΠΕ ΤΟ ΑΜΙΜΙΤΟ-ΜΙΣΩ ΤΟ ΡΑΤΣΙΖΜΟ Κ ΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥΣ...ΚΑΠΕΤΑΝΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕΣ ΣΤΕΑΟΥΑ...ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΦΑΖΜΠΙΝΤΕΡ Κ ΞΕΡΟ-ΚΟΜΑΤΟΙ....

Νο problem, κοίτα στο P.m.
 

nanakas

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
38
Κριτικές
13
Like
120
Πόντοι
10
Ρε παιδιά,άν πήγε κανείς σήμερα στο Ανατολή,ας πεί καμιά πληροφορία(άν μαζεύτηκαν οι τσούπρες από τα φαγοπότια)γιατί λέω να δώσω άλλη μία ευκαιρία στο μαγαζί.Η μακακία είναι οτί ενώ είναι μούφα το μαγαζί,δουλεύει εκεί η αγαπημένη μου χορεύτρια όλων των εποχών.Και γεννάται το ρητορικό ερώτημα:Να πηγαίνεις στο μαγαζί που εμπιστεύεσαι ή στη χορεύτρια που εμπιστεύεσαι(και ας δουλεύει σε μούφα μαγαζί)????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom