Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε Νοκια,

Ολες φιλε με και χωρις χαρτια.

Ξενερωμα φιλε και ειναι πολυ για γελια τα στρουμφακια.

Τωρα που το σκεφτομαι λες λογω της αναδουλειας και της γενικης κρισης να εχουν αυξημενες αναγκες τα στρουμφ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
λίγα  πράματα εκλεκτέ
Τώρα  έχει  σημασία  η  λεπτομέρεια
εσύ  ξέρεις και  τι  παίζει  και  γιατί  στο  Sygrou Ave
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ερωτηση: Αληθευει οτι η Κλειω απο Λιντο ηρθε μεταγραφη στο Ανατολη??? (Γραφτηκε στο θρεντ του Λιντο)
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
σορρυ, εχει κατι ιδιαιτερο η εν λογω κοπελα?
Θελω να τη γνωρισω στη μαμα μου και να την παντρευτω το συντομοτερο...

Και οπως λεει και ο vitsi εδω..."Κλειώ. Η γυναίκα θεωριά και απόλυτη εφαρμογή στη πράξη. Ο δωδεκάλογος της stripper είναι εμπνευσμένος από αυτή (βλέπε παλαιότερη ανάρτηση στο blog). Η τέλεια γυναίκα, η τέλεια επαγγελματίας, η τέλεια stripper, μα πάνω απ’όλα το τέλειο υπέρμουνο. Η γυναίκα που σέβεται απόλυτα το πελάτη και θα κάνει τα πάντα για να μη φύγει δυσαρεστημένος. Μα πανω απ’όλα η γυναίκα που κάθε φορά που θα βρεθώ στο Lido θα αποτελεί τη πρώτη προτεραιότητα μου για συντροφιά."

Κατι με το οποιο συμφωνω απολυτα!!!
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
γινεται να κανετε μια περιγραφη γιατι δεν την θυμαμαι ...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
σορρυ, εχει κατι ιδιαιτερο η εν λογω κοπελα?
Μια πολυ αδυνατη μελαχροινη ξερακιανη ρουμανιδα ειναι.Τωρα περι ορεξεως μελιτζανοπιτα,αλλα εμενα προσωπικως με αφηνει εντελως αδιαφορο εμφανισιακως! :S
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Παντως υπαρχει μεγαλη βελτιωση στο ροστερακι του μαγαζιου που εκτος απο τις λιγες καλες παρουσιες του παρελθωντος εχουν σκασει και πολυ γερα κομματια νεας εσοδειας.

Για μενα παντως οι παλιες ειναι οι γεφυρες για τις νεες αφηξεις για γρηγορες προσεγγισεις και οχι τιποτα αλλο να βγαλουν και οι παλιες το μεροκαματακι για να βγαλουμε και μεις το νεο κομματακι..........
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μια πολυ αδυνατη μελαχροινη ξερακιανη ρουμανιδα ειναι.Τωρα περι ορεξεως μελιτζανοπιτα,αλλα εμενα προσωπικως με αφηνει εντελως αδιαφορο εμφανισιακως! :S
Συγνωμη που σας κουραζω, αλλα ειμαι και λιγο αργοστροφος... Τελικα πηγε Ανατολη η Κλειω ή οχι???
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ο Γκαλέτι ?
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ετοιμάζω βαλίτσες για μόνιμη εγκατάσταση στο Ανατολή. Κλειο πόσα ακόμα θα μου φας. Παντρέψουμε να τελειώνουμε...

ΑΑαααα συγνώμη ξέχασα, γίνομαι πατέρας σε 7 μήνες, ας επανέλθω στη πραγματικότητα
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
κλειω...ρωσοφωνη  χτικιαρα αβυζη χανθιαμε γλυκο προσοπο.δουλεθει καιρο στο παραπανω ιδρυμα.αλλ εχετε δει καθολου κατι αλλα,οπως εβα γκρετα (ΤΑ ΔΙΜΕΤΡΑ)αλεξανδρα ελενα τα τσεχακια ολα.καιροσ να αραβωνιαστουμε.......παντωσ εχει καλο κορμο το μαγαζι.στα μειον η εισοδος 15ευ παρ-σαβ ειδικα σε περιοδουσ κρισης
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μετα απο επισκεψη σε γνωστο φαγαδικο στη βαρη και σοβαρη καταναλωση βρομικου κατεληξα σε κατι πιο λαιτ αλλα περισσοτερο βρομικο.

πρωτη σταση σε λιντο οπου και καταναλωσα μερικα ποτακια και κερασα αρκετες φιλες. να ειναι καλα τα βρομικα που καταναλωσα νωριτερα και οι βοτκουλες δεν μου ειπαν τιποτα.

κατα τις 3και φευγα ειπα και γω να την κανω για υπνο αφου ειχα δουλειες το πρωι και σαν καλος παιδι τραβηξα την λεωφορο της δοξας προς τα νοτια αλλα το κολαμαξο ειχε αλλη αποψη και ετσι υποχρεωθηκα σε σταση στο ανατολη. παλιαμαξο γιατι σε εβαλα στον αυτοματο?

αφου λοιπον δεν μπορουσα να του χαλασω το χατηρι μπηκα μεσα οπου και καταναλωσα μερικες βοτκουλες ακομα και εκανα χαρουλες με παλιες και νεες κορασιδες.

Αδερφια δεν θα το πιστεψετε.... πανω στο χαβαλε και στην γλυκα εγινε παλι το κακο.

ναι γαμωτο. μιλαμε πρεπει να μου εχουν φυτεψει εντοπιστη τα στρουμφακια γιατι παλι οπως και την βδομαδα πριν εκει καπου στις 5 παρα κατι νατοι παλι σκανε μυτη....

λεω δεν ειναι δυνατον παλι ρε παιδια παλι ντου?

και παλι το ιδιο παραμυθι, αναβουμε τα φωτα, κλεινουμε την μουσικη και μαζευουμε τα μπουμπουκια.

και γω παλι εμεινα με το ..... ποτακι στο χερι.

εμαθα βεβαια οτι την προηγουμενη βδομαδα ηταν γαδοστρουμφακια ενω χτες ηταν λοκαλ τα παιδια. γαμω την ατυχια μου μεσα....

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mανο, εχθες βραδυ εγινε το "ντου" ?

 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Ενα χρυσό καλό παχουλό κορίτσι που συστήνεται ως Νταϊάνα, εργάζεται ακόμα εκεί;
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Mανο, εχθες βραδυ εγινε το "ντου" ?

ναι φιλε Νοκια και μαζεψανε οτι δεν ειχε χαρτια

γιαυτο και την τετερτη το βραδυ το μαγαζι ειχε πολυ λιγα τεμαχια αφου οι υποχρεωσεις τους τελειωσανε την τεταρτη κατα τις 4 το απογευμα....

τα κακομοιρα τεμαχια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom