Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειχαμε νεες αφηξεις εδω και το ροστερ εχει βελτιωθει ειδικα για τους λατρεις των ρουμανοκορασιδων
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
βελτιωση του ροστερ αλλα το μαγαζι θελει βελτιωση στην υποδομη του.

αυτοι οι καναπεδες ειναι παγιδες μιλαμε με το που καθεσαι βουλιαζεις.

καμια μερα θα χαθει κανας πελατης απο κατω και θα τον μαζεψουν μετα απο κανα εξαμηνο οταν σκεφτει η καθαριστρια να τσεκαρει αν εχει πεσει κανα ευρο απο κατω
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
ειχαμε νεες αφηξεις εδω και το ροστερ εχει βελτιωθει ειδικα για τους λατρεις των ρουμανοκορασιδων

Φίλε μου είναι από τα χειρότερα μαγαζιά. Τι να το κάνεις το ρόστερ. Λες και μπαίνεις σε αποθήκη του ρέντη. Και μη ξεχνάς ότι ο ιδιοκτήτης το κρατάει έτσι επίτηδες (Lido)
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου είναι από τα χειρότερα μαγαζιά. Τι να το κάνεις το ρόστερ. Λες και μπαίνεις σε αποθήκη του ρέντη. Και μη ξεχνάς ότι ο ιδιοκτήτης το κρατάει έτσι επίτηδες (Lido)

ναι συμφωνω αλλα εχει πολυ γερα κοριτσακια το μαγαζι
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εγω μονο τους καναπεδες θελω να φτειξουν.

εχει κατι το underground και κατα τα αλλα ειναι μια χαρα αρκει να βαστιξουν το επιπεδο των μπουμπουκων καλο
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
εγω μονο τους καναπεδες θελω να φτειξουν.
πηγα σημερα μετα απο πολυ καιρο και αφου σε νοιαζει αυτο μονο θα χαρεις που θα διαβασεις οτι οι αθλιοι διαλυμενοι καναπεδες ειναι παρελθον και εχει γινει πληρης ανακαινιση στο μαγαζι .Τα καλα ομως τελειωνουν εδω
το υλικο ρε παιδια ειναι επικεικως απαραδεκτο .Ωρες ωρες αναρωτιεμαι πως γινεται να βρουν τοσο αθλιες "χορευτριες" ,πρεπει να το προσπαθησαν πολυ.Ακομα και η τερατομανα ρουμανια δεν γινεται να βγαζει μονο χαλια γκομενες.
Ισως να κερδιζουν στις υπηρεσιες τα κοριτσια αλλα δεν ημουν τοσο τολμηρος να το διαπιστωσω , πηγα και αργα (γυρω στις 4.30) και μαλον βαριοντουσαν γιατι δεν γυρναγανε στα τραπεζια.
τιμες 15 εισοδος , 12 χορος , 55 πριβε
αν και μια με ωραιο στηθος που ρωτησε ενας φιλος μου για χορο του ειπε 20 και 50 πριβε , οτι να ναι δλδ
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
πηγα σημερα μετα απο πολυ καιρο και αφου σε νοιαζει αυτο μονο θα χαρεις που θα διαβασεις οτι οι αθλιοι διαλυμενοι καναπεδες ειναι παρελθον και εχει γινει πληρης ανακαινιση στο μαγαζι .Τα καλα ομως τελειωνουν εδω
το υλικο ρε παιδια ειναι επικεικως απαραδεκτο .Ωρες ωρες αναρωτιεμαι πως γινεται να βρουν τοσο αθλιες "χορευτριες" ,πρεπει να το προσπαθησαν πολυ.Ακομα και η τερατομανα ρουμανια δεν γινεται να βγαζει μονο χαλια γκομενες.
Ισως να κερδιζουν στις υπηρεσιες τα κοριτσια αλλα δεν ημουν τοσο τολμηρος να το διαπιστωσω , πηγα και αργα (γυρω στις 4.30) και μαλον βαριοντουσαν γιατι δεν γυρναγανε στα τραπεζια.
τιμες 15 εισοδος , 12 χορος , 55 πριβε
αν και μια με ωραιο στηθος που ρωτησε ενας φιλος μου για χορο του ειπε 20 και 50 πριβε , οτι να ναι δλδ

Ας ελπίσουμε ότι μετά τις γιορτές θα έχουμε καλά νέα
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Αδερφια μηπως ξερει κανεις που δουλευει η Μελινα (απο Σερβια) που δουλευε στο Ανατολη?  :bounce: :bounce: :bounce:
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
αυτη μηπως ειναι μια με πρασινο μαλι που δουλευε και απεναντι ενα φεγγαρι ?
 

geoanastas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
θυμούνται οι παλιοί μια τύπισα πορνοστάρ ποθ έβγαινε παλιά για show φορώντας κατι δερματινα, μαζι με αλλον έναν τυπά με κεριά και τέτοιες ιστορίες? Ήταν ξανθιά απίστευτη με τατού και βυζάρες. Ξέρει κανείς πως λεγότανε?
 

Kokovikos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2008
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
θυμούνται οι παλιοί μια τύπισα πορνοστάρ ποθ έβγαινε παλιά για show φορώντας κατι δερματινα, μαζι με αλλον έναν τυπά με κεριά και τέτοιες ιστορίες? Ήταν ξανθιά απίστευτη με τατού και βυζάρες. Ξέρει κανείς πως λεγότανε?

luna stern
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι μετα απο πολυ καιρο περασα μια βολτα απο Ανατολι και ειδα νεο αερα.

Πρεπει να ηταν βορειος και μαλλον Ρουμανιος αλλα εκτος απο τα πολλα και πολυ βελτιωμενα μπουμπουκια στο μαγαζι

επιτελους ΑΛΑΑΞΑΝΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ και επεσε μεγαλη ανακαινηση.

απο ροστερακι αστε τα γιατι δεν ειμαι καλος σε αυτα, αφου αλλοι ειναι οι δασκαλοι, ειχε πολλα Ρουμανακια που προσωπικα δεν με χαλαει καθολου και μαλιστα αρκετα καλα εως πολυ καλα.

και βεβαια δεν λοιπαν και κατι τσεχες και πρωην Ρωσσοκαταστασεις.

θα εξετασω το θεμα περισσοτερο συντομως
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ειμαι πολυ χαρουμενος γιατι μετα απο πολυ καιρο περασα μια βολτα απο Ανατολι και ειδα νεο αερα.

Πρεπει να ηταν βορειος και μαλλον Ρουμανιος αλλα εκτος απο τα πολλα και πολυ βελτιωμενα μπουμπουκια στο μαγαζι

επιτελους ΑΛΑΑΞΑΝΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ και επεσε μεγαλη ανακαινηση.

απο ροστερακι αστε τα γιατι δεν ειμαι καλος σε αυτα, αφου αλλοι ειναι οι δασκαλοι, ειχε πολλα Ρουμανακια που προσωπικα δεν με χαλαει καθολου και μαλιστα αρκετα καλα εως πολυ καλα.

και βεβαια δεν λοιπαν και κατι τσεχες και πρωην Ρωσσοκαταστασεις.

θα εξετασω το θεμα περισσοτερο συντομως

Αυτά τα είδαμε κι εμείς κανένα τεστ-ντραϊβ έκανες;
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καπετανιε μου εγω προσωπικα δεν ειμαι του καφε αλλα της φορτωτικης.

Πολλα και ενδιαφεροντα ρουμανακια στο μαγαζι αλλα ειμαι ταφος στα θεματα αυτα.

ναι ειμαι παλιοπαιδο και δεν λεω περισσοτερα αλλα τα κοριτσακια με αγαπανε χαχαχα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εχω μεινει μαμακας γιατι το σχολιο μου για την εφοδο των κολοστρουμφ νωρις το πρωι στο Ανατολη εφυγε μαγικα απο εδω?

Πατερ μου απορω και απαιτω απαντηση.

Για να μην αρχισω να βαζω κατινιστικες σκεψεις στο κεφαλι μου πως κατι αλλο παιζει στο αγαπημενο μας φορουμ και πως φυσαει αλλος αερας μετα τα γνωστα προβληματα του παρελθοντος.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
εχω μεινει μαμακας γιατι το σχολιο μου για την εφοδο των κολοστρουμφ νωρις το πρωι στο Ανατολη εφυγε μαγικα απο εδω?

Πατερ μου απορω και απαιτω απαντηση.

Για να μην αρχισω να βαζω κατινιστικες σκεψεις στο κεφαλι μου πως κατι αλλο παιζει στο αγαπημενο μας φορουμ και πως φυσαει αλλος αερας μετα τα γνωστα προβληματα του παρελθοντος.

Για λεγε την φαση Μανο..

Τι / ποιες μαζεψανε ?

Αυτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom