Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 170K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

real_gon

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ότι και να πω για αυτό το μαγαζί είναι λίγο πηγαίντε και θα με θυμηθείτε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ωραίο μέρος
Χαλιά
Πολυέλαιοι
Κρύσταλα
Δερμάτινοι καναπέδες
Μοντέλα  έτοιμα  να ικανοποιήσουν την κάθε  κρυφή  φαντασίωσή  σου  για  ελάχιστα  ευρώ
Πρόθυμοι περιποιηταί  που  το αδιόρατό  σου  νευμα  σκίζονται  να  σε  σερβίρουν .
Αχ  να  υπήρχαν  πολλοί επίγειοι παράδεισοι
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Ωραίο μέρος
Χαλιά
Πολυέλαιοι
Κρύσταλα
Δερμάτινοι καναπέδες
Μοντέλα  έτοιμα  να ικανοποιήσουν την κάθε  κρυφή  φαντασίωσή  σου  για  ελάχιστα  ευρώ
Πρόθυμοι περιποιηταί  που  το αδιόρατό  σου  νευμα  σκίζονται  να  σε  σερβίρουν .
Αχ  να  υπήρχαν  πολλοί επίγειοι παράδεισοι

Ξέχασες το κυριότερο. Prive τσάμπα, επειδή τα κορίτσια-μοντέλα έχουν καλή καρδιά

ΕΕΕΕΕ!!!! Ρε τι τραβάμε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ξέχασες το κυριότερο. Prive τσάμπα, επειδή τα κορίτσια-μοντέλα έχουν καλή καρδιά

ΕΕΕΕΕ!!!! Ρε τι τραβάμε

Γιατί  ρε  είσαι  ψεύτης !
το πριβέ  δεν είναι τσάμπα , σε κεράνανε και  ένα  ποτό για  κάθε  πριβέ που  κάνεις !
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Γιατί  ρε  είσαι  ψεύτης !
το πριβέ  δεν είναι τσάμπα , σε κεράνανε και  ένα  ποτό για  κάθε  πριβέ που  κάνεις !

Εμένα πάντως μια φορά μετά τη φραπεδιά μου έκαναν και έξτρα δωρεάν ποδόλουτρο με αρωματικά έλαια.

Άλλα επίπεδα σου λέω, το μαγαζί είναι πολύ μπροστά
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Εμένα πάντως μια φορά μετά τη φραπεδιά μου έκαναν και έξτρα δωρεάν ποδόλουτρο με αρωματικά έλαια.

Άλλα επίπεδα σου λέω, το μαγαζί είναι πολύ μπροστά
διλαδι εμισ ιμαστε φλιφλισ :think:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ότι και να πω για αυτό το μαγαζί είναι λίγο πηγαίντε και θα με θυμηθείτε

η αληθεια ειναι οτι στο ανατολη βρισκεις τα παντα και σου προσφερονται απλοχερα.Θες πριβε παταρι με σπα φραπεδία και κορεατορωσιδες μιλφ να σου παιζουν όμποε?Θες μακαρονια με σπεσιαλ σαλτσα και σαλατα του καισαρος με εξτρα παρθενο σπερμελαιο?Θες να δεις το ολυμπιακος-παναθηναικος στη ριζουπολη ετσι για να θυμηθεις τα παλια?Ψαχνεις το collateral στο βιντεο κλαμπ και δεν το βρισκεις και εχεις παθει παρακρουση?Το ανατολη να ειναι καλα και ολα τα προσφερει!Θες να καθησεις σε καναπε-κολλατο και να αραξεις για ολο το βραδυ?Ανετα,το λες στα κοριτσια και σου ετοιμαζουν και τις μπυρες σου!

υ.γ. Τι αλλο ξεχασα? :think:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
η αληθεια ειναι οτι στο ανατολη βρισκεις τα παντα και σου προσφερονται απλοχερα.Θες πριβε παταρι με σπα φραπεδία και κορεατορωσιδες μιλφ να σου παιζουν όμποε?Θες μακαρονια με σπεσιαλ σαλτσα και σαλατα του καισαρος με εξτρα παρθενο σπερμελαιο?Θες να δεις το ολυμπιακος-παναθηναικος στη ριζουπολη ετσι για να θυμηθεις τα παλια?Ψαχνεις το collateral στο βιντεο κλαμπ και δεν το βρισκεις και εχεις παθει παρακρουση?Το ανατολη να ειναι καλα και ολα τα προσφερει!Θες να καθησεις σε καναπε-κολλατο και να αραξεις για ολο το βραδυ?Ανετα,το λες στα κοριτσια και σου ετοιμαζουν και τις μπυρες σου!

υ.γ. Τι αλλο ξεχασα? :think:
ΠΟΛλα αλΛΑ ΒΑΣικα!.. 
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
εγω το κολατεραλ το ειχα δει στο afrodite Α' προβολη
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αδέλφια το ίδρυμα αυτό χρειάζεται περισσότερη προσοχή.

Οι επενδύσεις εκεί έχουν πολύ καλή απόδοση.

;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
Αδέλφια το ίδρυμα αυτό χρειάζεται περισσότερη προσοχή.

Οι επενδύσεις εκεί έχουν πολύ καλή απόδοση.

;)
εγο το θεορο απο τα πιο τιμια σχεσι πελατι
κ καταστιματοσ λεο......
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αν είσαι οπαδός του ημίμετρου,σίγουρα!

*προφανώς αναφέρομαι στην εξωτερική εμφάνιση των τρυπών και σε τίποτα άλλο!

Έχει απο ολα ο μπαξές.

Και ημίμετρα και καλύτερα και πολύ καλύτερα.

Θέλει λίγο ψάξιμο νομίζω.

Αλλά να μην περιμένουμε και τελειότητες φίλε γιατί μην ξεχνάμε που είμαστε…

Συγγρού, Αθήνα, Ελλάδα

Με το ζόρι κυκλοφορούν 7αρια με άριστα το 10 και λίγα μάλιστα

 

Επισκέπτης
Γνώμη μου : κάτι που να ξεπερνά το 4,δεν υπάρχει στο συγκεκριμένο μαγαζί ! Αναφορά στην κατάσταση προ 2 εβδομάδων!

Τονίζω : μιλάω για εμφάνιση ΜΟΝΟ !!!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Γνώμη μου : κάτι που να ξεπερνά το 4,δεν υπάρχει στο συγκεκριμένο μαγαζί ! Αναφορά στην κατάσταση προ 2 εβδομάδων!

Τονίζω : μιλάω για εμφάνιση ΜΟΝΟ !!!

Γούστα φίλε,

Εδώ μερικοί την βρίσκουν με την γκαβριελα τη σκατομηχανή του Λίντο
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τρυπές ανεβάζουν, ξεβράκωτες κατεβάζουν... Μαλακισμένες είναι που έχουν ταλαιπωρήσει κόσμο και τρώνε φόλες από τα χειρότερα καθάρματα. Δεν φτύνουμε εκεί που γλύφουμε btw...συνήθως :grin:
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
H ώρα είναι μόλις 1:25 περίπου και εγώ μόλις γύρισα από το Aνατολή. Έκατσα μόλις μία ώρα (τόσο άντεξα) ξενέρωσα και δεν είχα καν όρεξη να πάω κάπου αλλού. Έχω σήζει και αν έχω ζήσει κωμηκοτραγικές καταστάσεις σε strip-clubs αλλά αυτό το πράγμα ήταν η χειρότερη παρωδία ever. Στο μαγαζί υπήρχαν ΄4 χορεύτριες ακριβώς. 4 ούτε μια παραπάνω. Δεν ήξερα ποια ήταν η ποιο άσχημη. Δε μπορούσα να ξεχωρήσω. Δεν ήξερα ποια να σουτάρω λέγοντας "Ουστ από εδώ μωρή πατσαβούρα που θέλεις και χορό". Οι δε πελάτες ήταν όλοι και όλοι 10 από τους οποίους οι 4 ήταν μια παρέα Πακιστανών. ΈΛΕΟΣ.... τι άλλο θα δούμε. Πλέον τα μαγαζιά βάζουν και τους Πακιστανούς μέσα (τι να κάνουν στη χειρότερη 40€ από ποτά είναι, έτσι όπως γίνει τα πράγματα να τα χάσουν) που κάποτε τους έδιωχναν με κλωτσιές επείδη μόνο που πατούσαν στην είσοδο του μαγαζιού τους χάλαγαν τη φήμη. Και μη χειρότερα.

 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Kαλα τους πακιστανους κιτας εσυ εδω βαζουν μεσα τους Ελληνες
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.566
Πόντοι
22.785
ρε παιδια αυτα τα εχουμε ξαναπη ..........
ολα κ ολα 3 στριπ πεζουνε μονο.............
κ αυτα σε λιγο καιρο  :think: :think:
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Άκου εκεί 4 κοπέλες… τα κορίτσια δεν πάνε είτε λόγω διακοπών (πολλές την κάνανε στη πατρίδα) άλλες δεν πάνε γιατί δεν έχει κόσμο και δεν βγαίνει μεροκάματο και να το αποτέλεσμα.

Ήμαρτον βρε παιδιά. Και αυτή η κατάσταση υπάρχει αυτές τις μέρες σε όλα τα μαγαζιά.

Αφού δεν έχουν δουλειά αυτές τις μέρες απορώ γιατί δεν τα κλείνουν τα ρημάδια για 2-3 μέρες.

Ακόμα και έτσι και καλά για σεβασμό λόγω των ημερών.

Πάνε να βγάλουν ψίχουλα και αποτέλεσμα είναι να τρώνε μαύρο από τους πελάτες.

Πάλι ανοιχτή παλάμη στους στριπομαγαζάτορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom