Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι είναι ανεξάρτητη η Angel;
Εδώ και μισό χρόνο που την γνωρίζω όλο έτσι έρχεται (και πολύ συχνά μάλιστα), και δεν νομίζω ότι είναι ανεξάρτητη, υπό την έννοια ότι άλλος κάνει την επικοινωνία. Περισσότερα δεν γνωρίζω. Για Fair Prices δεν θα πω ως αναρμόδιος, αλλά είναι άριστη επιλογή το κορίτσι και μια χαρά θα περάσεις, αυτό είναι σίγουρο  ;)

Νομίζω ότι όλες τις προηγούμενες φορές, εδώ και 6 μήνες που παρακολουθώ τα του χώρου, έρχεται μέσω πρακτορείου: Αυτή τη φορά όμως δεν υπάρχει ανακοίνωση στο site αυτό, όπως υπήρχε τις προηγούμενες φορές.
Κατά τα λοιπά, όποιος άλλος συμπαίκτης την έχει δοκιμάσει και θέλει, ας μου δώσει τα φώτα του για το ποιές τιμές θα ήταν δίκαιες (fair) στη 1,5 και στις 2 ώρες. Δεν μιλάω για κοψοχρονιά (αλλιώς ξέρω: 100 Ε, και δεν θα ρωτούσα), αλλά για δίκαιες τιμές, που και οι δύο να είμαστε ευχαριστημένοι.
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Mονη της ερχεται αυτη την φορα !!!
Τωρα για τις σωστες τιμες θα σε γελασω !!!
250 τιμη πορτας + τα extra !!
200 VFM ολα μεσα  για 1 ωρα !!!
Σιγουρα σε προταση 250 ολα μεσα θα το δεχτη !! :think:
Γνωμη μου !!
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Mονη της ερχεται αυτη την φορα !!!
Τωρα για τις σωστες τιμες θα σε γελασω !!!
250 τιμη πορτας + τα extra !!
200 VFM ολα μεσα  για 1 ωρα !!!
Σιγουρα σε προταση 250 ολα μεσα θα το δεχτη !! :think:
Γνωμη μου !!

Δεν με φθάνει 1 ώρα, οπότε θα πρέπει να σκεφτώ πόσα να της προτείνω για 1,5 ώρα. Πάντως σ' ευχαριστώ.
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με φθάνει 1 ώρα, οπότε θα πρέπει να σκεφτώ πόσα να της προτείνω για 1,5 ώρα. Πάντως σ' ευχαριστώ.

Έχεις γίνει άπληστος!  ;) :2funny:
Θες να πηδάς ότι τουρίστρια έρχεται και πλέον δεν σε φτάνει ούτε και μία ώρα!  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
"ΜΠΟΙΚΟΤΑΖ"

Boycott.jpg


"ο μονος τροπος να πολεμησεις το συστημα ειναι το μποικοταζ. με μια συνειδητη λιτοτητα,με πειθαρχια και στερηση των υλικων αναγκων μας...στο μετρο του απολυτως αναγκαιου.οχι μονο στη βενζινη.στα παντα! μολις αρχισουν να χανουν εκατομμυρια θα παθουν πανικο. δυσκολο ομως να γινει αυτο απο τον κοσμο. κοιμαται ορθιος.θελει αρετη και τολμη η ελευθερια!!! οι περισσοτεροι ειναι σκλαβοι του ιδιου του εαυτου τους. προσωπικα εχω μειωσει τις αναγκες μου ... αλλα ενας κουκος δεν φερνει την ανοιξη. πρεπει ολοι μαζι να προσπαθησουμε.ενωμενοι δεν χανουμε απο κανενα
."

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Για ολα υπαρχει λυση !! :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Gasb.jpg
    Gasb.jpg
    50,9 KB · Εμφανίσεις: 61

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Πολύ καλά στα λέει ο νεαρός! Σ' έφαγαν οι "κακές παρέες"...
Έχεις γίνει άπληστος!  ;) :2funny:
Θες να πηδάς ότι τουρίστρια έρχεται και πλέον δεν σε φτάνει ούτε και μία ώρα!  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
Οι τιμές πόρτας αντιστέκονται σθεναρά!
Δε θά 'λεγα το ίδιο για τις πραγματικές τιμές! Εχουν τάση διόρθωσης ήδη απ' την αρχή του χρόνου & τελευταία επιταχύνεται. Αρκετοί συμπαίκτες "τρώμε παραμύθι" ιδιαιτερότητας κι αυτό φρενάρει τα πράγματα...

Ακόμη δημιουργήθηκαν επιτέλους διαβαθμίσεις(150 έως 250) κι είναι στο χέρι μας να τις διευρύνουμε σε όφελος μας!

Υπομονή κι εγρήγορση! (σοβαρά τα γράφω...)  ;) 
Και πίστη στο στόχο!
Εκατό - εκατό! Κατοστάρα, εκατό! που τραγουδούσαμε & στο μπάσκετ κάποτε...
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Έχεις γίνει άπληστος!  ;) :2funny:
Θες να πηδάς ότι τουρίστρια έρχεται και πλέον δεν σε φτάνει ούτε και μία ώρα!  :2funny: :2funny: :2funny: :s&m_1:

Δεν με φθάνει 1 ώρα λόγω ηλικίας, νεαρέ μου. Αλλά που θα πάει, δεν θα 'ρθεις στη θέση μου, θα με θυμηθείς τότε.
Όσο για το "ο,τι τουρίστρια έρχεται" κράτα μικρό καλάθι: μόνο όσες έχουν ξεχωρίσει κι εφόσον αντέχω οικονομικά να της "ταίσω". Άντε και καμία που έχει ακουστεί ότι είναι εξελίξιμη, όπως η Karina_ES, αν θυμάσαι.  :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με φθάνει 1 ώρα λόγω ηλικίας, νεαρέ μου. Αλλά που θα πάει, δεν θα 'ρθεις στη θέση μου, θα με θυμηθείς τότε.
Όσο για το "ο,τι τουρίστρια έρχεται" κράτα μικρό καλάθι: μόνο όσες έχουν ξεχωρίσει κι εφόσον αντέχω οικονομικά να της "ταίσω". Άντε και καμία που έχει ακουστεί ότι είναι εξελίξιμη, όπως η Karina_ES, αν θυμάσαι.  :grin:

Ποια ηλικία βρε πιλότε?
Τζόβενο είσαι!  ;)
Δεν ξέρω, εγώ άλλα βλέπω! Ότι καινούργιο έρχεται όλο και ρωτάς και όλο και θα πάς...!!!  :grin: :cheesy: ;)
Δεν ξέρω για ποια μιλάς!
Εγώ την έχω διαγράψει ήδη από το ιστορικό μου όπως και το κάθε παρτσακλό! Μόνο την Άλεξ έκανα κέφι αλλά έφαγε διπλό χ από εμένα μαζί με την αγαπημένη της Ατζέντισσα!  :birdman:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Δεν παμε καλα παιχτες!! Η EWA εκανε μεταγραφη και τωρα θελει 300 την ωρα + χχχ για κουλουρι.


Δεν πρεπει να εχουν παρει το μηνυμα  :idiot: :idiot:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δεν τα θέλει η Εβα, η καΜίλα τα θέλει.

:2funny:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ρε σεις, όσο κάθεστε και το σκέφτεστε τόσο δεν θα γίνει τπτ..

ένα πράγμα θα κάνετε..

κόβετε τα τουριστάκια για μία βδομάδα γιατί πιστεύετε ότι οι τιμές τους είναι απαράδεκτες και τσαφ θα αλλάξει το σύστημα που σας παίζουν..

αλλά γι'αυτό το πράγμα, θέλει να δουλεύει το πάνω κεφάλι κι όχι το κάτω.. σόρι ε!
 

cooljohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
ρε σεις, όσο κάθεστε και το σκέφτεστε τόσο δεν θα γίνει τπτ..

ένα πράγμα θα κάνετε..

κόβετε τα τουριστάκια για μία βδομάδα γιατί πιστεύετε ότι οι τιμές τους είναι απαράδεκτες και τσαφ θα αλλάξει το σύστημα που σας παίζουν..

αλλά γι'αυτό το πράγμα, θέλει να δουλεύει το πάνω κεφάλι κι όχι το κάτω.. σόρι ε!
+1000! και για 2 βδομαδες θα σου ελεγα και για 3...
τερμα οι λαλακίες με τα δηθεν-πατσαβούρια  ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
+1000! και για 2 βδομαδες θα σου ελεγα και για 3...
τερμα οι λαλακίες με τα δηθεν-πατσαβούρια  ;)

ας ξεκινησουν, πρωτα με μια βδομαδα αποχης και μετα βλεπουνν..

μην ξεχνας...η καλογηρικη ειναι δυσκολη... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom