Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Δικιο εχεις αλλα οταν κατηγορεις επι μονιμου βασεως ονομαστικα ,
καποια στιγμη το χανεις και αμεσως υποδυκνειεται οτι το πας καπου αλλου με αλλον σκοπο ισως... ;)
Λεω εγω τωρα

Σε ποιόν απαντάς;
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σε ποιόν απαντάς;

Συγνωμη επερεπε να κανω παραθεση , αλλα οταν δεν κανεις σημαινει οτι απαντας στον προηγουμενο αρα

Σε σενα

Αλλα ξαναλεω οτι δεν ειναι επι προσωπικου , απλα μια απορια και μια εντυπωση που δημιουργειται ...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Πήγαινε για ύπνο διότι έχεις να δουλέψεις ολόκληρο γραφείο και άσε τις Πράγες!  :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαστε μόνο εμείς οι δυο που διαβάζουν αυτό το θρεντ αυτήν την ώρα!  :2funny: :2funny: :2funny: :birdman:

Πρεπει να κανω κανενα ταξιδι στην Πραγα να ξεκουραστω  :2funny: :2funny: Εχει και εκει κρισι και οι τιμες προς τα κατω αν κλεισεις κατευθειαν με το μωρο. Αν πας διαμεσου γραφειου ξεχασε τα.

 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα τα πουμε στο Αεροπορτο Luc !!! ;)
Εγω θα παω λιγο πιο διπλα Buda αλλα και εκει εχει κριση οποτε και στο τσαμπα γαμεις !!!

Ξερω ξερω θα δωσω και τα χαιρετισματα σου !!! :grin:
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Θα τα πουμε στο Αεροπορτο Luc !!! ;)
Εγω θα παω λιγο πιο διπλα Buda αλλα και εκει εχει κριση οποτε και στο τσαμπα γαμεις !!!

Ξερω ξερω θα δωσω και τα χαιρετισματα σου !!! :grin:

Προεδρε να σου πω να δωσεις και για μενα σε 2-3 ?  :grin:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ευκολα ολες μαζεμενες μαζι θα ειναι !!!
Τωρα με τις πλυμηρες !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Θα πλημμρησεις στο μουνι παλι !!  :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Θα τα πουμε στο Αεροπορτο Luc !!! ;)
Εγω θα παω λιγο πιο διπλα Buda αλλα και εκει εχει κριση οποτε και στο τσαμπα γαμεις !!!

Ξερω ξερω θα δωσω και τα χαιρετισματα σου !!! :grin:

:2funny: :2funny: Εσυ για την Ζαφιρα πας  :2funny: :2funny: Λες να παμε παρεα???  :grin:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να κακοπερασουμε παντως δεν νομιζω !!!
Και δεν παμε !!
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σκυλε !!!
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Πρέπει να υπολογίσεις ότι η κυρία εδώ ρισκάρει το να τη χώσουν (όπως έγινε προσφατα με αυτή που λένε ότι πήρε και βουλευτές), οπότε για το ρίσκο της πρέπει να αποζημιωθεί κάπως...

Ποια πήρε βουλευτές;;;;;;
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Συγνωμη επερεπε να κανω παραθεση , αλλα οταν δεν κανεις σημαινει οτι απαντας στον προηγουμενο αρα

Σε σενα

Αλλα ξαναλεω οτι δεν ειναι επι προσωπικου , απλα μια απορια και μια εντυπωση που δημιουργειται ...

Κι εγώ αυτό φαντάστηκα.
Οπότε μήπως μπορείς να γίνεις σε παρακαλώ πιο σαφής στις παρακάτω απορίες μου:
1) Ποιόν πιστεύεις ότι έχω κατηγορήσει ονομαστικά και επί μονίμου βάσεως;
Γιατί δεν θυμάμαι να έχω κάνει κάτι τέτοιο, εκτός κι αν εννοείς την Καρολίνα για τις υπερβολικές (κατά τη κρίση μου) χρεώσεις της σε σχέση με αυτό που προσφέρει. Αν αυτό εννοείς, ναι όντως ισχύει, αλλά πιστεύω αιτιολογημένα και όχι άδικα, αν διαβάσεις τη 1η κριτική μου για έσκορτ. Άλλον κανένα δεν νομίζω ότι έχω κατηγορήσει, είτε ονομαστικά είτε μη.
2) Είτε εννοείς αυτήν είτε όχι, πού κολλάει αυτή σου η κουβέντα σε σχέση με τις σκέψεις μου πάνω στις οποίες έκανες τη παράθεση. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω, αν θες μου εξηγείς.
3) Πού αλλού θεωρείς ότι το πάω; Και με ποιό σκοπό; Πάλι δεν πάει το μυαλό μου κάπου, αν θες μου απαντάς.
4) Δεν θυμάμαι να έχουμε "συνομιλήσει" ποτέ ξανά μέσω posts, αλλά δείχνεις σαν να έχουμε αντιπαραθέσει απόψεις. Μήπως με μπερδεύεις με άλλον; Σε ρωτάω καλοπροαίρετα, δεν σε ειρωνεύομαι.
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Η πρωτη μου ηταν μια απο τον zuzana μια Αnna καπως που ουτε θυμαμαι
Και η τελευταια η Carolina

H πρωτη ηταν η χειροτερη εμπειρια που ειχα
και η τελευταια , με carolina η καλυτερη  επισης .... 
Οσο μεγαλωνεις (48) μαθαινεις ....  :woldman:

Μου φαίνεται ότι, τώρα που διάβασα το παραπάνω ποστ σου στο thread για το πρώτο c.t. του καθενός από εμάς, κατάλαβα γιατί μου έγραψες το προηγούμενο ποστ: για τα επαναλαμβανόμενα αρνητικά σχόλιά μου για τη Καρολίνα. Οπότε, αν είναι έτσι, σου απαντώ:
Πρώτον, να υποθέσω ότι "πιάστηκες" από τη φράση "400άρια" που έγραψα, έχοντας στο μυαλό μου πράγματι τη Καρολίνα, δεν το αρνούμαι.
Δεύτερον, η συγκεκριμένη δεν μου έχει κάνει τίποτα, ούτε στο μοναδικό meeting που είχα μαζί της, ούτε και μετά. Θα ήμουν άδικος να ισχυριζόμουν κάτι τέτοιο.
Τρίτον, μπορεί να μη μου άρεσε σε εμφάνιση (σωματικά κυρίως) και να μην ταιριάξανε τα γούστα μας στο κρεβάτι, αλλά ειλικρινά δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα να έπινα ένα κρασί μαζί της, δεν έχω άλλωστε και τίποτα να χωρίσω μαζί της.
Τέταρτον, ο λόγος που είμαι καυστικός απέναντί της είναι ότι θεωρώ ότι είναι υπερεκτιμημένη και υπερπροβεβλημένη, λόγω marketing, σε σχέση με αυτό που προσφέρει και για τα λεφτά που το προσφέρει, πόσο μάλλον τώρα που τα πράγματα έχουν δυσκολέψει πολύ. Και νομίζω ότι την ίδια αίσθηση έχουν και άλλοι συμπαίκτες, εκτός από μένα.
Πάντως, αν το έχω παρατραβήξει, sorry, θα προσπαθήσω να το περιορίσω όσο μπορώ, πάντως σε διαβεβαιώ ότι δεν αποβλέπω σε κάτι άλλο και δεν έχω κάτι άλλο στο μυαλό μου.  ;)
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Αποτι βλεπω απο τις καινουργιες κριτικες στο φορουμ, τιμες δεν πεφτουν!!  :think: :think:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οι τιμες δεν πεφτουν και εμεις δεν τους δινουμε φραγκο !!!
Το πολυ πολυ να μην ξαναρθουν !!!
Σιγα το κακο που μας βρηκε !!!
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Αποτι βλεπω απο τις καινουργιες κριτικες στο φορουμ, τιμες δεν πεφτουν!!  :think: :think:


[size=20pt]Από σήμερα μόνο αυτό υπάρχει και όποια θέλει...!!![/size]

100euro.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom