Νέα

City Tours σωστές τιμές βάσει Service !!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tresurert
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

schumi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1

μολις μιλησα με rob και του ειπα 150 για 1,5 ωρα full service...
μου απαντησε ιτι το καταλαβαινει αλλα τα κοριτσια ειναι στενομυαλο και δεν καταλαβαινουν :rockon: :rockon:
αν δεν καταλαβαινουν τοτε... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Υ.Γ. αυτο ισχυει και για τα αλλα πρακτορεια εννοειται
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
μολις μιλησα με rob και του ειπα 150 για 1,5 ωρα full service...
μου απαντησε ιτι το καταλαβαινει αλλα τα κοριτσια ειναι στενομυαλο και δεν καταλαβαινουν :rockon: :rockon:
αν δεν καταλαβαινουν τοτε... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Υ.Γ. αυτο ισχυει και για τα αλλα πρακτορεια εννοειται
Πάντως ο Robάκος ήταν και είναι από τους πιο ανοικτόμυαλους στο χώρο.
Τα κορίτσια όντως είναι πολύ δύσκολο να αντιληφθούν την κατάσταση, ειδικά οι νεώτερες ή οι φρέσκιες στο επάγγελμα. Κατά κανόνα όλες αυτές νομίζουν ότι είναι κούκλες, ότι προσφέρουν τις καλύτερες υπηρεσίες, και ότι γενικά μας κάνουν χάρη που έρχονται μαζί μας και ότι λίγα μας παίρνουν. Αυτό το νομίζουν γιατί δεν έχουν ιδέα του τι ισχύει στο χώρο. Και πώς άλλωστε να έχουν όταν τους έχουν φουσκώσει τα μυαλά οι διάφοροι ατζέντηδες.
Οι ωριμότερες στο επάγγελμα και επίσης αυτές με τις μεγαλύτερες ανάγκες συνήθως σύντομα αντιλαμβάνονται τους κανόνες του παιχνιδιού. Και τότε ή επιστρέφουν στο πρότερο επάγγελμά τους ή λογικεύονται.
Φυσικά αναφέρομαι σε κοπέλες που με δική τους πρωτοβουλία κάνουν αυτήν τη δουλειά, γιατί υπάρχουν και οι περιπτώσεις που άλλοι (κύρια εξ ανατολών) έχουν τον έλεγχο οπότε τα παραπάνω δεν ισχύουν…
 

geamoiri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Λες  :jerking: :jerking: Για βρες στην Πραγα την Μοργκαν στα 120 η οποια αλλη αναφερεσαι!!! και ελα να μου τα πεις!!

Μην πετας κοτσανες αν δεν γνωριζεις!!

Σέβομαι την γνωμη σου οποτε κανε και εσυ το ιδιο φιλε μου  , εχω παει Πραγα αρκετες φορες δεν μιλαω στον βροντο
απο και και περα ειπαμε ο καθενας κουμαντο κανει στην τσεπη του ..

Εγω θα κανω αυτο που νομιζω δηλαδη αποχη μεχρι να πεσουν εκει που πρεπει αλλα θα λεω την γνωμη οπως νομιζω σωστο σωρις να θυγω κανεναν
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
[size=20pt]Από σήμερα μόνο αυτό υπάρχει και όποια θέλει...!!![/size]

100euro.jpg

Απο αυριο μαλλον αυτο !!!  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • apollo_drachma.jpg
    apollo_drachma.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 32

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Σέβομαι την γνωμη σου οποτε κανε και εσυ το ιδιο φιλε μου  , εχω παει Πραγα αρκετες φορες δεν μιλαω στον βροντο
απο και και περα ειπαμε ο καθενας κουμαντο κανει στην τσεπη του ..

Εγω θα κανω αυτο που νομιζω δηλαδη αποχη μεχρι να πεσουν εκει που πρεπει αλλα θα λεω την γνωμη οπως νομιζω σωστο σωρις να θυγω κανεναν

Δεν αμφισβητω την θεληση σου να πεασουν οι τιμες, ολοι μας αυτο θελουμε, αλλα την Μοργκαν και καμια αλλη σιτιτουριστρια δεν θα βρεις στην Πραγα για 120-130 την ωρα οσο και να ψαξεις!!!  ;)
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1

Τωρα για αυτην τι να πεις??? βεβαια σηκωνει μονη της τα τηλ και δεν ξερω αν αυτο ειναι κολπακι της Εμμα αλλα οχι ρε φιλε ξανα στα 250...ολοι φταιμε οποτε ολοι μαζι πρεπει να μαζεψουμε την κατασταση και τα μυαλα απο τα κοριτσακια...εμπαργκο...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλες ειναι οι θεωριες αλλα εχω την αισθηση οτι αρκετοι δε θελουν να πεσουν οι τιμες, καθοτι ετσι θα προαχθουν στο ταργκετ γκρουπ και μπουρδελιαρηδες απο στουντιο και μεταξι. Αυτο εχει υποτιθεμενα κακα, περισσοτερα ραντεβου δηλ. δυσκολοτερο μπουκινγκ, αυξηση φορτου εργασιας αρα μειωση ποιοτητας υπηρεσιων, μειωση της "αιγλης" του σιτιτουρα κτλ.
Εξαλλου αν υπηρχε αυτη η θεωρητικα συναδελφικη αλληλεγγυη, δε θα υπηρχε το φαινομενο συναγωνιστες να κουσκουσευουν αλλους συναγωνιστες στις τουριστριες  ;)

πηγη: ανεξαρτητος παρατηρητης  :boobies:
 
OP
OP
tresurert

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Να προαχθουν τα παιδια να προαχθουν !!!
Εγω υποβιβαστικα παντως κατηγορια !!! :grin: :cheesy: :grin:
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
μολις μιλησα με rob και του ειπα 150 για 1,5 ωρα full service...
μου απαντησε ιτι το καταλαβαινει αλλα τα κοριτσια ειναι στενομυαλο και δεν καταλαβαινουν :rockon: :rockon:
αν δεν καταλαβαινουν τοτε... :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Υ.Γ. αυτο ισχυει και για τα αλλα πρακτορεια εννοειται

Παράθεση από χθεσινή εμπειρία με Ρομπ και Μία!
Τη Μία την έχω ξαναπάρει και τη βρίσκω συνηθισμένη αλλά στα 100Ε μια χαρά περίπτωση και φεύγεις και με χαμόγελο!
Δεν μπήκα στη διαδικασία να το παζαρέψω με το Ρομπ μιας που λογικά θα αρνιόταν αν και παλιά με είχε φτιάξει με ωραία τιμή αφού όπως λέει και ο Ωραίος είναι από τους πλέον ανοιχτόμυαλους!
Οπότε μόλις φτάνω στη Μία και μετά από λίγο διάλογο, βγάζω το 100Ε και όπως με έχει μάθει ο δάσκαλος χωρίς πολλά-πολλά και με ιδιαίτερο βλέμμα και τόνο φωνής, της έδωσα να καταλάβει ότι αυτά υπάρχουν και για μια ώρα και αν τα θέλει!
Με καληνύχτισε ευγενικά και έφυγα και κατέληξα στο Αλκατράζ με τη Σονίτα!  :grin: :cheesy:
Συμπέρασμα?
Ακόμα δεν έχει πεινάσει η κυρία και δεν διαπραγματεύεται εύκολα η ίδια ή εγώ απλά δεν ήξερα να το θέσω το θέμα σωστά ώστε να δεχθεί!
Αυτά...!  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16

Τωρα για αυτην τι να πεις??? βεβαια σηκωνει μονη της τα τηλ και δεν ξερω αν αυτο ειναι κολπακι της Εμμα αλλα οχι ρε φιλε ξανα στα 250...ολοι φταιμε οποτε ολοι μαζι πρεπει να μαζεψουμε την κατασταση και τα μυαλα απο τα κοριτσακια...εμπαργκο...

Αυτή φαίνεται δεν κατάλαβε τι έγινε στο προηγούμενο τουρ της!
Κάτσε να δεις σε αυτό!  :cheesy:
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
263
Πόντοι
3.287
Ακόμα δεν έχει πεινάσει η κυρία και δεν διαπραγματεύεται εύκολα η ίδια ή εγώ απλά δεν ήξερα να το θέσω το θέμα σωστά ώστε να δεχθεί!
Αυτά...!  ;)

Μολις θα το κανουν ολοι αυτο, μορτη μου, να δεις πως θα το παιρνουν το 100αρι και θα λενε ευχαριστω.  ;) ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Μολις θα το κανουν ολοι αυτο, μορτη μου, να δεις πως θα το παιρνουν το 100αρι και θα λενε ευχαριστω.  ;) ;)

Έτσι όπως κάποιοι δεν είχαν την ικανότητα να προβλέψουν την οικομική κρίση, έτσι και εμείς τις αφήσαμε ανεξέλεγτες και δεν προβλέψαμε ότι θα καβαλήσουν το καλάμι και ορίστε τα αποτελέσματα!
Αν το είχαμε κάνει προπολλού αυτό σήμερα μπορεί να τις πέρναμε με τέτοιες τιμές!
Σοφός ο τσόπανος...!  ;)
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Παράθεση από χθεσινή εμπειρία με Ρομπ και Μία!
...
Οπότε μόλις φτάνω στη Μία και μετά από λίγο διάλογο, βγάζω το 100Ε και όπως με έχει μάθει ο δάσκαλος χωρίς πολλά-πολλά και με ιδιαίτερο βλέμμα και τόνο φωνής, της έδωσα να καταλάβει ότι αυτά υπάρχουν και για μια ώρα και αν τα θέλει!
Με καληνύχτισε ευγενικά και έφυγα και κατέληξα στο Αλκατράζ με τη Σονίτα!  :grin: :cheesy:
Συμπέρασμα?
Ακόμα δεν έχει πεινάσει η κυρία και δεν διαπραγματεύεται εύκολα η ίδια ή εγώ απλά δεν ήξερα να το θέσω το θέμα σωστά ώστε να δεχθεί!
Αυτά...!  ;)
Εύγε Latin Boy, το πέρασες και αυτό το μάθημα  :cheesy:
Από την στιγμή που μπήκες στην διαδικασία να το παίξεις σκληρός, και δεν δέχτηκε,
πολύ καλά έκανες και έφυγες όμορφα και ωραία...
Το θέμα είναι ότι η Μία και η Kate έχουν (λογικά) κάνει γερό κομπόδεμα
γιατί είναι από τις πιο εργατικές τουρίστριες την τελευταία διετία,
άρα έχουν (λογικά) λίπος να κάψουν όταν κάνει κρύο  ;)
Φυσικά για πόσο ακόμα θα το κάνουν αυτό είναι άλλο θέμα...
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Εύγε Latin Boy, το πέρασες και αυτό το μάθημα  :cheesy:
Από την στιγμή που μπήκες στην διαδικασία να το παίξεις σκληρός, και δεν δέχτηκε, πολύ καλά έκανες και έφυγες όμορφα και ωραία...
Το θέμα είναι ότι η Μία και η Kate έχουν (λογικά) κάνει γερό κομπόδεμα γιατί είναι από τις πιο εργατικές τουρίστριες την τελευταία διετία, άρα έχουν (λογικά) λίπος να κάψουν όταν κάνει κρύο  ;)
Φυσικά για πόσο θα το κάνουν αυτό είναι άλλο θέμα  ;)

Τότε ας πέσουν σε χειμερή ανάρκη...!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leathal

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2010
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
7
Πόντοι
1
Αυτή φαίνεται δεν κατάλαβε τι έγινε στο προηγούμενο τουρ της!
Κάτσε να δεις σε αυτό!  :cheesy:
δηλωνει και fully booked...ελπιζω οχι απο μελη αυτου του site...παρεπιπτοντως το τι εγινε στο προηγουμενο τουρ για εμενα ειναι λιγο μπερδεμενο...το μονο σιγουρο τα μαζεψανε και φυγανε τροχαδιν...λογω κτραξιματος ομως??? :huh: :huh: :huh:
 

kon.air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
29
Like
87
Πόντοι
246
Να ρωτήσω όσους συμπαίκτες την έχουν δοκιμάσει και ξέρουν:
Ποιές είναι οι σωστές τιμές (fair prices) για 1,5 ή για 2 ώρες (καθότι η 1 ώρα δεν επαρκεί) με όλα μέσα (f.s.) για την επανερχόμενη στα τέλη του μήνα Angel , και μάλιστα αυτή τη φορά ως independent?
Γιατί καιρό την έχω στα υπόψη, και όλο κάτι συμβαίνει και το αναβάλλω κάθε φορά.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Να ρωτήσω όσους συμπαίκτες την έχουν δοκιμάσει και ξέρουν:
Ποιές είναι οι σωστές τιμές (fair prices) για 1,5 ή για 2 ώρες (καθότι η 1 ώρα δεν επαρκεί) με όλα μέσα (f.s.) για την επανερχόμενη στα τέλη του μήνα Angel , και μάλιστα αυτή τη φορά ως independent?
Γιατί καιρό την έχω στα υπόψη, και όλο κάτι συμβαίνει και το αναβάλλω κάθε φορά.
Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι είναι ανεξάρτητη η Angel;
Εδώ και μισό χρόνο που την γνωρίζω όλο έτσι έρχεται (και πολύ συχνά μάλιστα), και δεν νομίζω ότι είναι ανεξάρτητη, υπό την έννοια ότι άλλος κάνει την επικοινωνία. Περισσότερα δεν γνωρίζω. Για Fair Prices δεν θα πω ως αναρμόδιος, αλλά είναι άριστη επιλογή το κορίτσι και μια χαρά θα περάσεις, αυτό είναι σίγουρο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom