Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βρήκα εγώ :birdman:

η επικαλούμενη ως αναίτια και απρόκλητη επίθεση των ματ δεν προκύπτει από το βίντεο, καθ'ότι είναι φανερό ότι στο επίμαχο σημείο έχει γίνει μοντάζ:
στο 1:51 που πέφτουν τα γράμματα φαίνεται ότι είναι πράγματι μια ειρηνική διαδήλωση
στο 1:52-53 όμως η σκηνή αλλάζει και φαίνεται ότι οι φιλειρηνικοί ως τότε διδαηλωτές έχουν πέσει πάνω στα ματ (δεν δείχνει τι έχει προηγηθεί, προφανώς διότι δεν συμφέρει την πλευρά των κατά τα άλλα ήρεμων διαδηλωτών)

από κει και πέρα η ενέργεια του ματατζή να πετάξει το καπνογόνο πάνω στην τύππισσα είναι μαλακισμένη και καταδικαστέα

να τα λέμε όλα όμως :birdman: :birdman: :birdman:
Δεν την εψαξα τι εγινε εκει περα απο την στιγμη που εγινε οτι εγινε εδω στην Αθηνα,οποτε δεν παιρνω θεση.

Το σχολιο μου ειχε αλλο νοημα.
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ποιος το ανεφερε εδω μεσα το σκηνικο αυτο και ΓΙΑΤΙ,θυμασαι?

Οχι εγω παντως,γιατι ακουγονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ περι μυξοκλαψας και αρχιδια.

Δεν θυμάμαι. Πίστευα εσύ. Για αυτό απευθύνθηκα και σε εσένα.

Περσόνας; Ποιός;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Στα λινκς δεν μπήκα. Είχα μείνει λίγο "μαλακας" από τις 3 πρώτες λέξεις. Άμα το έγραφε κανένας SANIM θα έλεγα ΟΚ. Κοντοστάθηκα που το έγραψες εσύ... Ακόμη όμως δεν μπορώ να το εξηγήσω - δικαιολογήσω.

Όσο για τα λινκς, Δεν πιστεύω να περιμένεις να δω αστυνομική αυθαιρεσία και να πω μπράβο, ε;

ΥΓ: Ούτε κι εσύ πιστεύω supermouse να περιμένεις να πει κανείς μπράβο ή να δικαιολογήσει το περιστατικό με την έγκυο που απέβαλε στην Κερατέα. Λογικοί να είμαστε...

 Δεν μου λες (δεν θυμαμαι ακριβως)εσυ δεν ησουν ενας απο αυτους που λυσσαγαν για την μειωση
 των μισθων στο Δημοσιο,τα δωρα τους,και το ποσο πρεπει να περικοπουν οι θεσεις εργασιας τους
 και διαφορα αλλα τετοια;;;

 Το ξερεις οτι τα μπατσακια της ΔΙΑΣ πληρωνουν μονοι τους τον εξοπλισμο τους,τα
 τακακια φρενων για τα μηχανακια τους,οτι οι συμβασεις τους ειναι αοριστου χρονου και
 ανα πασα μπορουν απολυθουν με το περιφημο "Διευθυντικο δικαιωμα";;;

 Οτι δεν εχουν δικαιωμα να αρνηθουν τιποτα,οτι ειναι προβατα προς σφαγη;;
 Οτι στο σπιτι του Παγκαλου (τυχαιο το ονομα..) φρουρουν με πολυβολα ΜΡ5 και στις συλληψεις
 πανε με τα πιστολακια;;;

 Πως σου φαινονται αυτα;;

  εντιτ

  Διαμαρτυρηθηκε ποτε κανεις για αυτα;;;

  Ααα ξερω..δεν βρηκε κανεις χρονο,τα διαδικτυακα συλληπητηρια ειναι ενδειξη συμπαραστασης στην πενθουσα ΕΛΑΣ
  Α ρε πουστη μου υποκρισια!!!!

  Ρε στα αρχιδια μου και δυο ωα εκ Τουρκιας!!!!!
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Πως σου φαινονται αυτα;;

Άσχετα με το "ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ" που έγραψες.

Και ποτέ δεν είπα για απολύσεις αλλά ακριβώς το αντίθετο. Όντως δε θυμάσαι καλα.

Και δε γουστάρω να σφαγούμε διότι μου είσαι συμπαθές Nickname. Έκανα μια ερώτηση διότι μου φάνηκε πολύ περίεργο να γράψεις έτσι εσύ και αυτό είναι όλο. Άμα θέλεις απαντάς (έστω με πμ) άμα δεν θέλεις δεν το κάνεις.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
σε ολα τα καναλια τα ειπαν μονοι τους οι μπατσοι!!!!! οι απο πανο πολιτικοι και αστηνομικοι τους πρωισταμενοι ανεξαρτητου κηβερνησης εχουν κανει το σωμα πουτανα!!!! δεν εχουν ουτε βενζινη λεει για τα περιπολικα  :S :S :S :S :S εχει διαληθει το συμπαν!!!! λεμε!!!οπος ολο το κρατος ετσι και η αστηνομια μπουρδελο!!!!!!!!!!!!!!! εεε ρεεε καταντια!!! αλλα δηστηχος θα δουμε και χειροτερα!!!!!   :S :S :S :S :S και βεβεα!!!! κανενας δεν παρετηθηκε!!!! ολα καλα!!!!!!!!!  :S :S :S :S :S :S :S μεχρι τα επομενα θυματα  καλα κρασια!!!!!!!!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πω πω ποσες σελιδες απο το μεσημερι :|
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
.... φρουρουν με πολυβολα ΜΡ5 και στις συλληψεις
  πανε με τα πιστολακια;;;

Να τους δωσουμε ρε σπαθια σαμουράϊ να ναι πιο αποτελεσματικοι ....
βουτα τη γλώσσα στο μυαλο ρε προτου γραψεις  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα θερμα μου συλληπητηρια στις οικογενειες των αδικοχαμενων παιδιων.

Καλο ταξιδι... αντιμετωπισαν τον κινδυνο προσωπο με προσωπο.... ειναι ηρωες.

ΕΛαχιστοι το κανουν αυτο σημερα.... παρολαυτα εχασαν.

Ειναι ντροπη να τους πιανουμε στο στομα μας για οποιαδηποτε αλλο λογο

εκτος απο το να τους απονειμουμε το ελαχιστο που μπορουμε.... ενα υστατο χαιρε

και ενα ας τους συγχωρεσει ο θεος.... να ζησουν να τους θυμουνται.

Εφριξα με αυτα που διαβασα... πραγματικα ντρεπεσαι που εισαι ανθρωπος ωρες ωρες.

ΑΥτα και καλο θα ηταν να μην μπλεκονται τα γεγονοτα.... οι διαδηλωσεις με την καταδιωξη δολοφονων.
 

Ισιδώρα

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
το καλλίτερο ήταν αυτό που είπε ο στρέιτ περί ειρηνικών νόμιμων διαδηλώσεων.
μήπως να τις κάναμε στην πεντέλη που πρότεινε η πιπιλή; :2funny: :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • plezourakatoura.jpg
    plezourakatoura.jpg
    138,2 KB · Εμφανίσεις: 26

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε για τον δικο μας πλεζουρα ειναι αυτες?
τον πλεζουρα που ολοι ξεραμε και ολοι αγαπησαμε?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
  Ετσι γνωριζω...
  Εξαλλου θα το επιβεβαιωσει (ή διαψευσει) σε λιγακι ο Βολταιρος

Δεν ξέρω ρε εσύ.

Αστυνομικοί και ειδικοί φρουροί δεν είναι τα μέλη της ΔΙΑΣ;

Έχω την εντύπωση ότι δεν προσλήφθηκαν ειδικά για την ομάδα ΔΙΑΣ αλλά προέρχονται από το σώμα.
Τώρα πως τους επιλέγουν ιδέα δεν έχω.
Πάντως μου φαίνεται απίθανο να μην παίζει και κανένα επιδοματάκι.

Τώρα για τις απολύσεις κράτα και μικρό καλάθι. Ποιός απολύθηκε ποτέ από το Δημόσιο έστω και με σύμβαση αορίστου χρόνου;
 

Επισκέπτης
ρε παιδια μια απορια η δελτα δεν ειναι για το κεντρο της Αθηνας τη δουλια εχουν με μενιδια και καταδιωξεις
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 "Η υπόθεση αξιολογήθηκε ως άκρως σημαντική και για το λόγο αυτό την ανέλαβαν προσωπικά οι στρατηγοί της ΕΛ.ΑΣ., ενώ και ο υπουργός Προστασίας του Πολίτη κ. Χρήστος Παπουτσής επέστρεψε εσπευσμένα από την Άγκυρα όπου βρισκόταν, προκειμένου να έχει άμεση ενημέρωση για την πορεία των ερευνών.

Το γεγονός ότι η αιματηρή καταδίωξη με τους δύο νεκρούς αστυνομικούς συνέβη λίγα 24ωρα πριν ξεκινήσουν οι ετήσιες κρίσεις της ΕΛ.ΑΣ. αναγκάζει τους επιτελείς της να διαλευκάνουν άμεσα την υπόθεση, τόσο γιατί είναι πλέον θέμα τιμής για το Σώμα, όσο και για το αποτέλεσμα των αποφάσεων του ΚΥΣΕΑ. "


 

 Α ρε μουνια....
 Σας φυλανε καλα αυτοι που τοσο ωραια στελνετε καταπανω μας με τα μηχανακια στις πορειες,αυτοι που τους στελνετε
 ξεβρακωτους στα αγγουρια
 Το εχετε "φτιαξει" καλα το κολπο

 Και οι μαλακες κλαιγονται στα φορα,μνημονευοντας και τρωγοντας διαδικτυακα κολλυβα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom