Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλά έκανε και σου είπε καμία σχέση. Εγώ τους έχω πει να μην επιβεβαιώνουν το προφίλ μου. ❤️ Άλλο τι κάνω εγώ ! Τώρα πια δεν μπορεί να κρυφτεί αλλά παλαιότερα ναι αυτό τους έλεγα
Δε πειραζει απλα ειναι αναξιοπιστος
Να μην παιρνουν σοβαρα τις κριτικες του
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346
Πριν παει στο gntm ηταν κολ- γκερλ?
 

FANTOM12

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
554
Κριτικές
335
Like
5.450
Πόντοι
23.305
απλά θέλουμε να αρχίσει επιτέλους λίγο να γαμιέται και σαν πουτάνα που σέβεται τον πελάτη!

Είναι σύνηθες τα καλά κομμάτια και δη τέτοια ηλικίας να μην τραβάνε στην ανηφόρα…

Έχω τοποθετηθεί για την Σάντρα πριν λίγο καιρό στον thread του Annapurna:


2.jpg



Τώρα για την τιμή. Έκανε που έκανε την μαλακία να γυρίσει το sex tape, οπότε το να ανεβάσει την τιμή είναι το λογικό και όχι το απίθανο.

Οποιαδήποτε στην θέση της αυτό θα έκανε. Πιθανά αυτό θα εξαρτηθεί και από το πως θα πάνε τα booking. Αν δεν προλαβαίνει να εξυπηρετήσει την ζήτηση… ο νόμος της αγοράς είναι αμείλικτος και δείχνει τον δρόμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Παιδιά μου γλυκά δεν χρειάζεται να μαλώνετε μεταξύ σας.. γιατί δεν ρωτάτε εμένα να σας τα πω όπως είναι εγώ τα πράγματα;;
Σαν πουτανα δεν θα γαμηθω ποτέ με όποιον να ναι, τι να κάνω, για να γίνει αυτό πρέπει και να μου το βγάλει ο άλλος. Συγγνώμη αν σας το χαλάω αλλά ναι, έτσι είναι, προτιμώ να είμαι αληθινή από το να προσποιούμαι οργασμούς και καυλες τη στιγμή που είμαι μαζί σας.
Δεύτερον, παιδιά, αυτή είναι η τιμή, δεν την μάθατε τώρα, 2 χρόνια την ξέρετε. Τι σας έχει πιάσει τώρα δεν μπορώ να καταλάβω, ή μάλλον μπορώ, απλά μου φαίνεται αστείο και δεν θέλω να το σχολιάσω. Αν σας αρέσει καλώς, αν όχι , υπάρχουν πολύ φθηνότερες, και ίσως και καλύτερες από μένα (γούστα είναι αυτά), ανοίξτε τα πλοκάμια σας σαν σωστοί γυπαετοι και περάστε καλά!
Επίσης, μην συνδέετε το CG με το πορνό, δεν έχουν καμιιιιιια απολύτως σχέση, και αυτό προσπάθησα να εξηγήσω χθες και στους 8 πελάτες που είχα που πράγμα ρώτησαν όλοι το ίδιο πράγμα.
Σταματηστε να αναλώνεστε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο, καλοκαίρι είναι γαμηστε, πιείτε κανένα ποτακι, και αφήστε το πως με λένε, αν θα ανεβάσω τιμή, αν θα με πάρει ο Purna η αν θα μου κάνει κριτική ο John. Μερικοί από εδώ ξέρετε ποσό πολύ σας συμπαθώ.
Adios ❤️
Καλησπέρα ,γραφω πρώτη φορα εδώ συμφωνώ σε ολα αυτα που λες εκτός απο το πρώτο κομματι (Σαν πουτανα δεν θα γαμηθω ποτέ με όποιον να ναι, τι να κάνω, για να γίνει αυτό πρέπει και να μου το βγάλει ο άλλος. Συγγνώμη αν σας το χαλάω αλλά ναι, έτσι είναι, προτιμώ να είμαι αληθινή από το να προσποιούμαι οργασμούς και καυλες τη στιγμή που είμαι μαζί σας.) η ποιο πολοι δεν εννοούν να το παίξεις και να προσποιηθείς δήθεν αλλά όταν πληρώνεις το Α΄΄ αντίτιμο θέλεις εστω να περάσεις καλα αυτην την ωρα ....να προσφερεις της αναλογίες υπηρεσιες ...και κατι άσχετο περσι τον ιονίου σε ένα καφέ στο κολωνακι (χωρίς να ξερω ποια εισαι εδώ σε γνώρισα αποτι φωτο και έμαθα) με φλέρταρες και σε φλερταρα χωρις κατι παραπανο,
θα ηθελα να καλέσω το γραφειο να βρεθούμε και νομιζω θα με θυμοσουν ... δεν ειναι θεμα τα 160 ευρω αλλά αυτο που με κανει να μην κανω την κίνηση ειναι η υπηρεσιες οχι τοσο καλες που αναφέρονται από πολλους !! :hi:
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
Καλησπέρα ,γραφω πρώτη φορα εδώ συμφωνώ σε ολα αυτα που λες εκτός απο το πρώτο κομματι (Σαν πουτανα δεν θα γαμηθω ποτέ με όποιον να ναι, τι να κάνω, για να γίνει αυτό πρέπει και να μου το βγάλει ο άλλος. Συγγνώμη αν σας το χαλάω αλλά ναι, έτσι είναι, προτιμώ να είμαι αληθινή από το να προσποιούμαι οργασμούς και καυλες τη στιγμή που είμαι μαζί σας.) η ποιο πολοι δεν εννοούν να το παίξεις και να προσποιηθείς δήθεν αλλά όταν πληρώνεις το Α΄΄ αντίτιμο θέλεις εστω να περάσεις καλα αυτην την ωρα ....να προσφερεις της αναλογίες υπηρεσιες ...και κατι άσχετο περσι τον ιονίου σε ένα καφέ στο κολωνακι (χωρίς να ξερω ποια εισαι εδώ σε γνώρισα αποτι φωτο και έμαθα) με φλέρταρες και σε φλερταρα χωρις κατι παραπανο,
θα ηθελα να καλέσω το γραφειο να βρεθούμε και νομιζω θα με θυμούσουν ... δεν ειναι θεμα τα 160 ευρω αλλά αυτο που με κανει να μην κανω την κίνηση ειναι η υπηρεσιες οχι τοσο καλες που αναφέρονται από πολλους !! :hi:
Αλήθεια ; Δεν το θυμάμαι καθόλου.. πρέπει να έχω βγει κολονάκι 3 φορές στη ζωή μου !! Αλλά άμα είναι έτσι, μια χαρά ❤️ Κοιτά να δεις τι μικρός είναι ο κόσμος.. το μόνο σίγουρο είναι πως αν σε φλέρταρα κ γώ τότε θα περάσουμε σίγουρα καλά ???. Πλάκα κάνω .
Τώρα για τις υπηρεσίες , δεν μπορώ επίσης να πάρω μέρος εδώ, διότι με κάποιους ταιριάζω με κάποιους όχι. Στο χέρι σου είναι ❤️
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Οποιαδήποτε στην θέση της αυτό θα έκανε. Πιθανά αυτό θα εξαρτηθεί και από το πως θα πάνε τα booking. Αν δεν προλαβαίνει να εξυπηρετήσει την ζήτηση… ο νόμος της αγοράς είναι αμείλικτος και δείχνει τον δρόμο.
Ήδη έγραψε με στόμφο, 8 ραντεβού χτες. Οπότε καταλαβαίνεις...
Περιμένω το γέλιο του alpula για να χύσω!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
περσι τον ιονίου σε ένα καφέ στο κολωνακι (χωρίς να ξερω ποια εισαι εδώ σε γνώρισα αποτι φωτο και έμαθα) με φλέρταρες και σε φλερταρα χωρις κατι παραπανο,
θα ηθελα να καλέσω το γραφειο να βρεθούμε και νομιζω θα με θυμοσουν


 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Αλήθεια ; Δεν το θυμάμαι καθόλου.. πρέπει να έχω βγει κολονάκι 3 φορές στη ζωή μου !! Αλλά άμα είναι έτσι, μια χαρά ❤️ Κοιτά να δεις τι μικρός είναι ο κόσμος.. το μόνο σίγουρο είναι πως αν σε φλέρταρα κ γώ τότε θα περάσουμε σίγουρα καλά ???. Πλάκα κάνω .
Τώρα για τις υπηρεσίες , δεν μπορώ επίσης να πάρω μέρος εδώ, διότι με κάποιους ταιριάζω με κάποιους όχι. Στο χέρι σου

(θα περάσουμε σίγουρα καλά ???. Πλάκα κάνω .) τώρα τι να πεις απλα προσπερνάς :undecided-old:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τώρα για τις υπηρεσίες , δεν μπορώ επίσης να πάρω μέρος εδώ, διότι με κάποιους ταιριάζω με κάποιους όχι. Στο χέρι σου είναι ❤️
μανάρι μου...
1) ή το κάνεις τζάμπα
2) ή ρίχνεις τιμές
3) ή καταλαβαίνεις πως αμοιβή και υπηρεσίες πρέπει να συμβαδίζουν
Τον άντρα τον απασχολεί να ταιριάζει με μια αν θέλει να την πιάσει γκόμενα, όταν παίρνεις 150+ πρέπει να απασχολεί εσένα, και το μόνο που έχει να κάνει ο άντρας είναι να ναι καθαρός, ευγενικός και να σέβεται την εμπορική συμφωνία που έχετε κάνει.
ΔΕΝ τα λες καλά δεσποινίς Σάντρα
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
μανάρι μου...
1) ή το κάνεις τζάμπα
2) ή ρίχνεις τιμές
3) ή καταλαβαίνεις πως αμοιβή και υπηρεσίες πρέπει να συμβαδίζουν
Τον άντρα τον απασχολεί να ταιριάζει με μια αν θέλει να την πιάσει γκόμενα, όταν παίρνεις 150+ πρέπει να απασχολεί εσένα, και το μόνο που έχει να κάνει ο άντρας είναι να ναι καθαρός, ευγενικός και να σέβεται την εμπορική συμφωνία που έχετε κάνει.
ΔΕΝ τα λες καλά δεσποινίς Σάντρα
Και να τα πω καλά αγάπη μου, πάλι πέφτουν να με φάνε.. όποτε απλά θα γράφω τη μαλακια μου όπως όλοι πια εδώ μέσα ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λες να την είχε κλείσει ο Μπάτης και να την αναγνώρισε;
Μπα.. έχει διαφορετικά γούστα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Και να τα πω καλά αγάπη μου, πάλι πέφτουν να με φάνε.. όποτε απλά θα γράφω τη μαλακια μου όπως όλοι πια εδώ μέσα ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπα.. έχει διαφορετικά γούστα
κοίτα φιλικά πάντα...
καλώς ή κακώς εδώ μέσα ΌΤΙ και να γίνεται διαφήμιση για σένα είναι που ΟΣΟ κρατάει θα την εισπράξεις με οικονομικούς όρους, είναι αυτό που λένε οι Αμερικάνοι: Βρίσε με αλλά πες το όνομά μου σωστά.
τώρα θα σου πω εγώ τι γίνεται με σένα...είσαι σαν ένα νόμισμα αξίας 150 ευρώ που ο πελάτης το πετάει στο αέρα παίζοντας κορώνα γράμματα για το ΑΝ θα περάσει καλά.
πάντα θα υπάρχουν αφελείς/μοντελόπληκτοι που θα τζογάρουν πάνω σου και πάνω στο κάθε μοντελέ κουνελάκι. Το ξέρουν και αυτοί και το κάθε κουνελάκι.
αν ρωτάς εμένα, στη δουλειά αυτή μπήκες για αρπαχτές και είσαι ήδη με το ένα πόδι εκτός (νοητά εννοώ)! Μη σου πω πάλι για τη φίλη σου και το πόση τεράστια διαφορά έχετε :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.619
Πόντοι
3.346

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
κοίτα φιλικά πάντα...
καλώς ή κακώς εδώ μέσα ΌΤΙ και να γίνεται διαφήμιση για σένα είναι που ΟΣΟ κρατάει θα την εισπράξεις με οικονομικούς όρους, είναι αυτό που λένε οι Αμερικάνοι: Βρίσε με αλλά πες το όνομά μου σωστά.
τώρα θα σου πω εγώ τι γίνεται με σένα...είσαι σαν ένα νόμισμα αξίας 150 ευρώ που ο πελάτης το πετάει στο αέρα παίζοντας κορώνα γράμματα για το ΑΝ θα περάσει καλά.
πάντα θα υπάρχουν αφελείς/μοντελόπληκτοι που θα τζογάρουν πάνω σου και πάνω στο κάθε μοντελέ κουνελάκι. Το ξέρουν και αυτοί και το κάθε κουνελάκι.
αν ρωτάς εμένα, στη δουλειά αυτή μπήκες για αρπαχτές και είσαι ήδη με το ένα πόδι εκτός (νοητά εννοώ)! Μη σου πω πάλι για τη φίλη σου και το πόση τεράστια διαφορά έχετε :grin:
Σεβαστή η γνώμη σου και ειλικρινέστατη , αλλά όχι, έχω ακόμα καιρό εδώ, και δεν το λέω εγώ, το λένε οι σταθεροί μου πελάτες που με κόπο την ίδρωσα την φανέλα μου και τους κέρδισα. Αλλά μαρεσει όπως τα λες , ο καιρός θα δείξει ❤️
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom