Νέα

Χριστίνα Ανδρεάδου: Από το GNTM στο πορνό !!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
κάτι άσχετο
μεσημεριανή ώρα της δεκάτης εβδόμης του τρέχοντος μηνούς (δεν θέλω να φανώ ανυπόμονος αλλά ναι, για σήμερα μιλάω)
σου παρέδωσα έναν φρέντο εσπρέσσο με ολίγη μαύρη, έξτρα ζαχαρίνη εντός, έξτρα ζαχαρίνη εκτός (για την περίπτωση που δεν επαρκούσε η εντός)
με φυτική κρέμα και κανέλα σε στικ διότι η τριμένη έχει χάσει τα αρώματα της
ξέρω, μην το πεις, καλή μου
εσύ έναν φρέντο εσπρέσσο σκέτο ζήτησες, εγώ πήρα την πρωτοβουλία για τα παρελκόμενα
θεωρώ, ίσως παρασυρόμενος από τα όποια αισθήματά μου αλλά όχι αβάσιμα
ότι υπήρξε μια επαφή των ματιών πιο μακρόσυρτη από την επαφή της κάρτας με το pos
η οποία δεν δικαιολογείται από μία απλή συναλλαγή ευγενείας
θα έπαιρνα το γραφείο για να ρωτήσω αν με θυμάσαι αλλά δεν είναι τα 160 ευρώ το θέμα
το θέμα είναι ότι δεν έχω κάρτα
θα ήθελα να ξέρεις ότι όταν ο ήλιος με βαράει κατακέφαλα στο παπί, κάνω στην άκρη, χώνομαι σε έναν ίσκιο και ονειρεύομαι ότι είμαι πάλι μικρούλης και κάνω αναρρίχηση στην πλαγιά του χωριού μόνο που αυτήν την φορά έχει άσπρες ρίγες ημιξεχειλωμένες σαν το μπραζιλιοστριγκάκι σου
αν δεις το μήνυμά εδώ, στείλε
θα ανέβαζα αγγελία και σε λίφο/αθενς βόις δεν είναι για τον κόπο απλώς δεν έχω κάρτα και θα χάσει και τον ρομαντισμό του

υγ
δεν είμαι ο ντελίβερυ του κίτρινου καφέ, εμείς βάζουμε μαύρο πλαστικό :(
αλλά όλες ίδιες είστε, το χετε δίπορτο και μίνιμουμ αυτό
Τι να σου πω παλικάρι μου, δε ξέρω.. πάντως δεν ανοίγω ποτε εγώ τη πόρτα γιατί είμαι πάντα μόνο με το βρακι.. πάντα ανοίγει ο δικός μου .. ξέρω , δεν είναι πολύ μπρουταλ, αλλά όχι και να τον μπερδέψεις με εμένα .. ?
 

Antidote

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.363
Κριτικές
35
Like
8.130
Πόντοι
6.246
Συνεχίστε, συνεχίστε.. έχω πάρει καφέ και παρακολουθάω ?
Κορμάρα! :sunglasses:
Τέτοιες φωτό θέλουμε να βλέπουμε γιατί έχουμε κουραστεί εδώ μέσα..
Ναι η κοπέλα δεν έχει κλείσει καν τα 21, ναι ήταν ενήλικη όταν ξεκίνησε στο Diva, ναι δεν έχει τις ίδιες άψογες υπηρεσίες με όλους γιατί είναι πιτσιρίκα και παίζει ρόλο τι θα συναντήσει στο δωμάτιο και τι συμπεριφορά θα αντιμετωπίσει..
Αν έχετε την απαίτηση να συναντήσετε πανέμορφο πιτσιρίκι που να ξεσκίζεται στο κρεβάτι σαν 35αρα, απλά προσπεράστε.
Έτσι κι αλλιώς δεν θα της λείψετε.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.495
Κριτικές
171
Like
91.274
Πόντοι
46.423
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Σεβαστή η γνώμη σου και ειλικρινέστατη , αλλά όχι, έχω ακόμα καιρό εδώ, και δεν το λέω εγώ, το λένε οι σταθεροί μου πελάτες που με κόπο την ίδρωσα την φανέλα μου και τους κέρδισα. Αλλά μαρεσει όπως τα λες , ο καιρός θα δείξει ❤️
όχι δεν έχεις τόσο καιρό...κάνεις άνοιγμα στο χώρο των αισθησιακών ταινιών, κάνεις άνοιγμα στο θέατρο...και η μια πόρτα θα κάνει κάποια άλλη να ανοίξει κτλ
και προφανώς ένα κορίτσι σαν εσένα θα έχει και κάποια σταθερή πελατεία, το χω πεί και πιο παλιά για σένα το πες και τώρα εσύ...διαλέγεις πελάτες! Θες πχ τόσα λεφτά από την χ δραστηριότητα, y λεφτά από την άλλη δραστηριότητα και κάποιο fix ποσό από το βιζιτιλίκι!

Για σας τα αγοράκια εκεί έξω να το πω με όρους μπαλίτσας: Θυμηθείτε τον Λουτσιάνο Γκαλέτι του Ολυμπιακού ο οποίος ΔΙΑΛΕΓΕ παιχνίδια για να παίξει :thumbsup: :hi:
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
Όσον αφορά την φίλη μου που λέτε, και τις υπηρεσίες της, σαφώς η Αριανα είναι υ πε ρο χη !
ευχαριστιεται φουλ αυτό που κάνει, και όταν δουλεύουμε μαζί με γεμίζει τόσο θετικά vibes που γίνομαι κι εγώ άλλος άνθρωπος. Οι υπηρεσίες μου με τις δικές της είναι λίγο μακριά σε θέμα σύγκρισης, δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει περάσει καλά μαζί της , κι αν υπάρξει θα είναι απλά η εξαίρεση. Αλλά είμαι άλλος άνθρωπος εγώ κι άλλος η Αριανα, η κάθε μια έχει δικό της χαρακτήρα και δίκη της συμπεριφορά, όπως όλοι οι άνθρωποι άλλωστε. Αλλά ναι, τολμώ να πω πως κι εγώ όταν τη βλέπω να δουλεύει, το χαιρομαι αυτό το κορίτσι. Είναι η χαρά του γραφείου. ❤️
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
όχι δεν έχεις τόσο καιρό...κάνεις άνοιγμα στο χώρο των αισθησιακών ταινιών, κάνεις άνοιγμα στο θέατρο...και η μια πόρτα θα κάνει κάποια άλλη να ανοίξει κτλ
και προφανώς ένα κορίτσι σαν εσένα θα έχει και κάποια σταθερή πελατεία, το χω πεί και πιο παλιά για σένα το πες και τώρα εσύ...διαλέγεις πελάτες! Θες πχ τόσα λεφτά από την χ δραστηριότητα, y λεφτά από την άλλη δραστηριότητα και κάποιο fix ποσό από το βιζιτιλίκι!

Για σας τα αγοράκια εκεί έξω να το πω με όρους μπαλίτσας: Θυμηθείτε τον Λουτσιάνο Γκαλέτι του Ολυμπιακού ο οποίος ΔΙΑΛΕΓΕ παιχνίδια για να παίξει :thumbsup: :hi:
Ναι αλλα ο γκαλετι ειχε βιογραφικο στην ισπανια η σαντρα ειναι μικρη ακομα εχει να μαθει πολλα εχει καιρο ακομα να φτασει στο επιπεδο του γκαλετι οταν θα γινει μιλφ
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
απλά θέλουμε να αρχίσει επιτέλους λίγο να γαμιέται και σαν πουτάνα που σέβεται τον πελάτη!

Καλά το θέμα υπηρεσιών είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

Αυτό που ζητάς δεν βλέπω να γίνεται συντόμως.

Για την ώρα κάνει αρπαχτές. Αν μείνει στον χώρο και αν σε μερικά χρόνια ψάχνει μαρούλι τότε ίσως δώσει βάση στο πως πιάνονται οι πελάτες…
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
όχι δεν έχεις τόσο καιρό...κάνεις άνοιγμα στο χώρο των αισθησιακών ταινιών, κάνεις άνοιγμα στο θέατρο...και η μια πόρτα θα κάνει κάποια άλλη να ανοίξει κτλ
και προφανώς ένα κορίτσι σαν εσένα θα έχει και κάποια σταθερή πελατεία, το χω πεί και πιο παλιά για σένα το πες και τώρα εσύ...διαλέγεις πελάτες! Θες πχ τόσα λεφτά από την χ δραστηριότητα, y λεφτά από την άλλη δραστηριότητα και κάποιο fix ποσό από το βιζιτιλίκι!

Για σας τα αγοράκια εκεί έξω να το πω με όρους μπαλίτσας: Θυμηθείτε τον Λουτσιάνο Γκαλέτι του Ολυμπιακού ο οποίος ΔΙΑΛΕΓΕ παιχνίδια για να παίξει :thumbsup: :hi:
Με λίγα λόγια, είναι η γνώμη σου και η άποψη μου. Δεν νομίζω να ξέρεις εσυ καλύτερα από εμένα ποσό καιρό εχω, εγώ μόνο ξέρω πόσους έχω καθημερινά.. με όλο τον σεβασμό .. πίστεψε με, δεν θέλω να αναφέρω ονόματα αλλά οι μισοί που με κράζουν από εδώ μέσα, είναι αυτοί που μου έχουν δώσει τη περισσότερη δουλειά αυτές τις ημέρες. Όπως και να έχει, το ότι διαλέγω δεν σημαίνει πως δεν θα τους εξυπηρετήσω κάποια στιγμή όλους. Απλά διαλέγω που θα πάω σήμερα, ποιους θα δω αύριο και ποιους θα βάλω από αύριο, μεθαύριο.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Με λίγα λόγια, είναι η γνώμη σου και η άποψη μου. Δεν νομίζω να ξέρεις εσυ καλύτερα από εμένα ποσό καιρό εχω, εγώ μόνο ξέρω πόσους έχω καθημερινά.. με όλο τον σεβασμό .. πίστεψε με, δεν θέλω να αναφέρω ονόματα αλλά οι μισοί που με κράζουν από εδώ μέσα, είναι αυτοί που μου έχουν δώσει τη περισσότερη δουλειά αυτές τις ημέρες. Όπως και να έχει, το ότι διαλέγω δεν σημαίνει πως δεν θα τους εξυπηρετήσω κάποια στιγμή όλους. Απλά διαλέγω που θα πάω σήμερα, ποιους θα δω αύριο και ποιους θα βάλω από αύριο, μεθαύριο.
Το γνωστο κραζεις θαυμαζεις ??
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τώρα για την τιμή. Έκανε που έκανε την μαλακία να γυρίσει το sex tape, οπότε το να ανεβάσει την τιμή είναι το λογικό και όχι το απίθανο.

Οποιαδήποτε στην θέση της αυτό θα έκανε. Πιθανά αυτό θα εξαρτηθεί και από το πως θα πάνε τα booking. Αν δεν προλαβαίνει να εξυπηρετήσει την ζήτηση… ο νόμος της αγοράς είναι αμείλικτος και δείχνει τον δρόμο.

Εκτός από τον νόμο προσφοράς και ζήτησης, τον δρόμο τον δείχνει και το παρελθόν.

Από Αλίκη μέχρι Σοφία, άλλη πολύ, άλλη πάρα πολύ, άλλη λιγότερο ανέβασαν τιμή.

Και είναι και το θέμα της σύγκρισης στο γυναικείο μυαλό. Θα σου πει είναι δυνατόν το ξινομούρικο Σοφάκι να ζητάει τον ουρανό με τ΄ άστρα κι εγώ με τα «ψίχουλα»;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ναι αλλα ο γκαλετι ειχε βιογραφικο στην ισπανια η σαντρα ειναι μικρη ακομα εχει να μαθει πολλα εχει καιρο ακομα να φτασει στο επιπεδο του γκαλετι οταν θα γινει μιλφ
ναι οκ είναι και αυτό μια άποψη
αλλά οι μισοί που με κράζουν από εδώ μέσα, είναι αυτοί που μου έχουν δώσει τη περισσότερη δουλειά αυτές τις ημέρες.
και που σαι ακόμα! ζούμε στη χώρα 4 μνημονίων, έχουμε βγάλει στην Βουλή Λεβέντη, Βελόπουλο, δεν είναι για διαφήμιση η νοημοσύνη του μέσου Ελληνα! Δεν θα μου κάνει εντύπωση ακόμα και αν εγώ σκεφτώ να σε πληρώσω!
anyway αγάπη μόνο
 

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
ναι οκ είναι και αυτό μια άποψη

και που σαι ακόμα! ζούμε στη χώρα 4 μνημονίων, έχουμε βγάλει στην Βουλή Λεβέντη, Βελόπουλο, δεν είναι για διαφήμιση η νοημοσύνη του μέσου Ελληνα! Δεν θα μου κάνει εντύπωση ακόμα και αν εγώ σκεφτώ να σε πληρώσω!
anyway αγάπη μόνο
❤️
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.211
Κριτικές
18
Like
19.996
Πόντοι
4.546
Σάντρα δεν σε έχω συναντήσει, αλλά είσαι ένα κουκλάκι, από ότι βλέπω. Φτου φτου μην σε ματιαξω.

Εννοείται ότι δεν ταιριάζουμε όλοι με όλους, αλλά και εγώ στην δουλειά μου δεν κάνω ΚΑΜΙΑ έκπτωση στις υπηρεσίες, είτε ο ένας είναι οπαδός της τάδε ομάδας, του κόμματος, άπλυτος, καθαρός , όμορφος, άσχημος, κ.λ.π., όταν ο άλλος έχει ανάγκη την βοήθεια σου θα του την προσφέρεις, απλά.
Αυτό που θέλω να πω, είναι πως ο σωστός επαγγελματίας έχει ένα αποδεκτό κατώτατο επίπεδο υπηρεσιών, για αυτό πληρώνεται και ανάλογα.

Φιλικά πάντα. Ίσως να σε συναντήσω κάποια στιγμή.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Παιδιά μου γλυκά δεν χρειάζεται να μαλώνετε μεταξύ σας.. γιατί δεν ρωτάτε εμένα να σας τα πω όπως είναι εγώ τα πράγματα;;
Σαν πουτανα δεν θα γαμηθω ποτέ με όποιον να ναι, τι να κάνω, για να γίνει αυτό πρέπει και να μου το βγάλει ο άλλος. Συγγνώμη αν σας το χαλάω αλλά ναι, έτσι είναι, προτιμώ να είμαι αληθινή από το να προσποιούμαι οργασμούς και καυλες τη στιγμή που είμαι μαζί σας.
Δεύτερον, παιδιά, αυτή είναι η τιμή, δεν την μάθατε τώρα, 2 χρόνια την ξέρετε. Τι σας έχει πιάσει τώρα δεν μπορώ να καταλάβω, ή μάλλον μπορώ, απλά μου φαίνεται αστείο και δεν θέλω να το σχολιάσω. Αν σας αρέσει καλώς, αν όχι , υπάρχουν πολύ φθηνότερες, και ίσως και καλύτερες από μένα (γούστα είναι αυτά), ανοίξτε τα πλοκάμια σας σαν σωστοί γυπαετοι και περάστε καλά!
Επίσης, μην συνδέετε το CG με το πορνό, δεν έχουν καμιιιιιια απολύτως σχέση, και αυτό προσπάθησα να εξηγήσω χθες και στους 8 πελάτες που είχα που πράγμα ρώτησαν όλοι το ίδιο πράγμα.
Σταματηστε να αναλώνεστε χωρίς κανέναν απολύτως λόγο, καλοκαίρι είναι γαμηστε, πιείτε κανένα ποτακι, και αφήστε το πως με λένε, αν θα ανεβάσω τιμή, αν θα με πάρει ο Purna η αν θα μου κάνει κριτική ο John. Μερικοί από εδώ ξέρετε ποσό πολύ σας συμπαθώ.
Adios ❤️
Θα συμφωνήσω ότι το sex ακόμα και το πληρωμένο είναι θέμα χημείας αλλά όταν οι μισοί φεύγουν απο το ραντεβού σου και το σκέφτονται πολύ αν θα σου ξαναακουμπήοσυν τον οβολό σου, θα πρέπει να σε προβληματίσει σαν επαγγελματία!.
Επίσης το forum για αυτό είναι, για να γράφουμε κριτικές και να σχολιάζουμε.
Αν σας αρέσει, αν δεν σας αρέσει ανοίξτε τα ποδαράκια σας και τα μπουτάκια σας μακριά απο το forum που τόσο πολύ ανάγκη το έχετε.
Για τους 8 που ρωτήσανε ακριβώς το ίδιο το αφήνω ασχολίαστο!:2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

Sandra Magic

Call-Girl
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
1.068
Like
12.371
Θα συμφωνήσω ότι το sex ακόμα και το πληρωμένο είναι θέμα χημείας αλλά όταν οι μισοί φεύγουν απο το ραντεβού σου και το σκέφτονται πολύ αν θα σου ξαναακουμπήοσυν τον οβολό σου, θα πρέπει να σε προβληματίσει σαν επαγγελματία!.
Επίσης το forum για αυτό είναι, για να γράφουμε κριτικές και να σχολιάζουμε.
Αν σας αρέσει, αν δεν σας αρέσει ανοίξτε τα ποδαράκια σας και τα μπουτάκια σας μακριά απο το forum που τόσο πολύ ανάγκη το έχετε.
Για του 8 που ρωτήσανε ακριβώς το ίδιο το αφήνω ασχολίαστο!:2funny::2funny:
Είπα κι εγώ.. θα εμφανιστεί, δεν θα εμφανιστεί.. μου έλειψες !
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Είπα κι εγώ.. θα εμφανιστεί, δεν θα εμφανιστεί.. μου έλειψες !
είμαι πριν απο εσένα εδώ και θα συνεχίσω να είμαι και μετά απο εσένα!:)
Πες στους 8 να γράψουν κριτική, όχι μόνο ερωτήσεις να σου σπάνε τα παπαρια!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
κύριοι: Ιδού πιστέψατε, Ιδού προσκυνήσατε, Ιδού να καταθέσετε τον οβολόν σας...
 

Συνημμένα

  • ariana-profil-scaled.jpg
    ariana-profil-scaled.jpg
    303,9 KB · Εμφανίσεις: 174

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom