Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Γιατι να πηγαινεις μονο πεζικο δεν καταλαβαινω , εγω δεν δηλωσα πεζικο φιλε μου
και επειδη απλα πηγα σε αυτο που δηλωσα εξαρχης με λεει ο καθε μαλακας κομπλεξικος βυσμα

εχεις την εντυπωση πως στο πολεμικο ναυτικο αμα ξαναβαλεις τους ναυτες στα καραβια θα ειναι ευκολοτερο απο το πεζικο?

Ποιος τα λεει αυτα?
σου είπα τι είχε πει ο κουρασμένος.
είχε πει πως αεροπορία και ναυτικό θα ήταν μονιμάδες μόνο.

τελικά προφανώς δεν έγινε αυτό.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τέλος πάντων...ο πόντικας μόλις τον ρώτησα πού πήγε αυτός εξαφανίστηκε.
εγώ σας χαιρετώ ...πάω να ξαπλώσω γιατί αύριο έχω πτήση στις 4
 

Επισκέπτης
ο ΑΣΜ αποτελείται από 3 μέρη:
1. αριθμός στρατολογικού γραφείου,
2. αα εγγραφής στα μητρώα αρρένων,
3. κλάση
δεν χρειάζεται να τον γνωρίζεις για να τον ανασυνθέσεις
Δυσκολο(εδω στην Αττικη υπαρχουν αυτοι με"100",με"141"και δεν θυμαμαι ποιον αλλο αρχικο αριθμο),αλλα ενταξει δεν ειναι αδυνατο.
Το ζητημα ειναι γιατι να μπει στον κοπο καποιος απο τη στιγμη που του εκοψαν τη φορα.
έλα μωρέ παπαριές...

είναι ο άλλος 20 χρονών τσουτσέκι και θα κρύψει από τους γονείς του το ΑΣΜ για να μην του βάλουνε βύσμα...

δηλαδή ..το τι διαβάζουμε εδώ μέσα...όχι απλά τραβηγμένα από τα αφτιά...
αυτά δεν τα λες ούτε με 30 βότκες
Κλασσικος νεοελληναρας καφενοβιος...Επειδη λες οτι"αυτα ειναι μαλακιες"σου εχω και παραδειγμα παντως:ΓΑΠ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Lastmoican τους ανθρωπους του εμπορικου ναυτικου δεν μπορεις να τους πας στο πεζικο εκτος και αν εισαι ηλιθιος να βαλεις εναν πλοιαρχο καπετανιο στα χαρακωματα αντι να διευθυνει στην γεφυρα του πλοιου  ;)

Αυτα μονο στην Ελλαδα γινονται με τις μεσαιωνικες αντιληψεις οτι οποιος καθεται 10 μερες και τρωει εμπλοκη σε ενα στρατοπεδο ειναι περισσοτερο αντρας και εκπαιδευμενος απο εναν που 3 η ωρα ειναι σπιτι του. Αν ο δευτερος κανει ποιοτικη εκπαιδευση και ενδιαφερεται να μαθει τοτε ο 1ος θα βρεθει προ τετελεσμενων γεγονοτων καποια στιγμη.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Lastmoican τους ανθρωπους του εμπορικου ναυτικου δεν μπορεις να τους πας στο πεζικο εκτος και αν εισαι ηλιθιος να βαλεις εναν κυβερνητη στα χαρακωματα αντι να διευθυνει στην γεφυρα του πλοιου  ;)
mpolnti naytiko eisai?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σιν θα σου πω σε πμ αν ειναι

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ti ??κρατικο μυστικο ειναι? :2funny: :2funny:

Οχι απλα εχω αποφασισει εξαρχης να μην το πω δημοσια...

εκτος και αν οποιος μιλησε για βυσμα αναιρεσει την εικασια του δημοσια .
Μονο τοτε θα μαθει που ειμαι  :P

p.s Προκειται περι εικασιας οταν δεν εισαι 100% σιγουρος. Μπορει να ειναι κανονας οτι οποιος μενει αθηνα μπορει να χει βαλει δοντι αλλα σε καθε κανονα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σου είπα τι είχε πει ο κουρασμένος.
είχε πει πως αεροπορία και ναυτικό θα ήταν μονιμάδες μόνο.

τελικά προφανώς δεν έγινε αυτό.

ή προφανως δεν κανει θητεια ο μπολντης και λεει φουμαρα.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Οχι απλα εχω αποφασισει εξαρχης να μην το πω δημοσια...

εκτος και αν οποιος μιλησε για βυσμα αναιρεσει την εικασια του δημοσια .
Μονο τοτε θα μαθει που ειμαι  :P
εμενα τυπε  μου ειχε ερθει βυσμα ουρανοκατεβατο..ημουν ναυτικο 5 μηνες παλασκα 6 μηνες ναρκαλιευτικο και 14 μηνες δπα....δπα ηταν αραλικη καθε μερα εξω και το πρωι δεν ειχε αναφορες και μαλακιες ..οτι ωρα γουσταρες εμπαινες...  ειχε ερθει τοτε μια φρεγατα για κατι εορτασμους στο νησι και ο κυβερνητης εφαγε στην ταβερνα του γερου μου..και γνωριστικαν..στην κουβεντα επανω του ειπε ο γερος μου οτι υπηρετω στο ναυτικο και ο κυβερνητης ζητησε το ονομα μου..εε μετα απο καμια 20αρια μερες πηρα μεταθεση.... :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εμενα τυπε  μου ειχε ερθει βυσμα ουρανοκατεβατο..ημουν ναυτικο 5 μηνες παλασκα 6 μηνες ναρκαλιευτικο και 14 μηνες δπα....δπα ηταν αραλικη καθε μερα εξω και το πρωι δεν ειχε αναφορες και μαλακιες ..οτι ωρα γουσταρες εμπαινες...  ειχε ερθει τοτε μια φρεγατα για κατι εορτασμους στο νησι και ο κυβερνητης εφαγε στην ταβερνα του γερου μου..και γνωριστικαν..στην κουβεντα επανω του ειπε ο γερος μου οτι υπηρετω στο ναυτικο και ο κυβερνητης ζητησε το ονομα μου..εε μετα απο καμια 20αρια μερες πηρα μεταθεση.... :grin:

Σε φρεγατα πηρες μεταθεση? δεν μπορω να συζητησω περαιτερω γιατι παρακολουθουν  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
έχω γνωρίσει μόνο ΕΝΑ μαλάκα που έβαλε βύσμα να πάει πεζοναύτες... και φυσικά κόπηκε αργότερα και πήγε μαυροσκούφηδες

μαλακας γιατι? πολλοι βαζουνε βυσμα για να πανε στο κομματι των ειδικων δυναμεων που θελουνε γιατι προφανως δεν πανε ΟΠΟΥ θελουνε μετα το πευκο. το 'φυσικα κοπηκε αργοτερα' ειναι τελειως ασχετο με το πρωτο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οχι ρε μαλακα  :2funny: :2funny:...διοικηση πλοιων αποβασεως.... αραλικη..ξυναμε τα αρχιδια μας..

σκεψου και το εγραψες κιολας. αλλα δεν εχει ιδεα τι ειναι το δπα. κατα τα αλλα υποννοει συνεχεια οτι ειναι και στο ναυτικο.
τωρα θα το γυρισει θα ειναι αεροπορια.
σκεψου οτι μας ξεκινησε τη θητεια του απο τη στρατονομια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σινερ ο σουπερμαους σε ρωταει για να δει αμα λες αληθεια  :2funny: :2funny:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σκεψου και το εγραψες κιολας. αλλα δεν εχει ιδεα τι ειναι το δπα. κατα τα αλλα υποννοει συνεχεια οτι ειναι και στο ναυτικο.
τωρα θα το γυρισει θα ειναι αεροπορια.
σκεψου οτι μας ξεκινησε τη θητεια του απο τη στρατονομια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σιγα μην με κραζεις οτι ειμαι λιποτακτης και να σου πω και που ειμαι
πρωτα η συγγνωμη φιλε και μετα. Αλλιως πουλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom