Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

Επισκέπτης
το μαγκωσαμε την ναυταρα σινερμαν
:2funny: :2funny: :2funny:

Λοιπον ΟΤΑΝ θα πας φανταρος ρωτα κανα παλιο,καναν ανθυπα πχ για το ποτε ηταν το 15μηνο και σε ποιο Οπλο,με ποιες προυποθεσεις...Πες μου ειπαν οτι επι Βαρβιτσιωτη παλια ετσι κι ετσι,θα ξερει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τυπε προσεχε γιατι μετα θα ζητα την διαγραφη σου :S

στα αρχιδια μου και εγω ζηταω να αναιρεσει τις αδικες κατηγοριες περι βυσματων αλλα δεν το κανει.
Οποτε δεν ειναι εγκυρη οποιαδηποτε συμφωνια μεταξυ μας. Αν θελει ας τα βρει εγω για διαγραφες δεν λεω παντως.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Εγω? ποτε βρες ποστ τωρα σε προκαλω. Ψαξε τα ποστ μου Μαιου - Ιουνιου

σουπερμαους α ρε ναυτακι βυσματικο
εκεινη την εποχη στο ναυσταθμο τα βραδια βγαιναμε κυνηγη για ποντικια στους καδους χαμος απο αρουρια...πηγαινε ενας και χτυπαγε τον καδο και πεταγοντουσαν απο μεσα εκατονταδες και ενας αλλος με μια σανιδα 3μετρη σαρωνε τα ποντικια στην θαλασσα οπως ετρεχαν να κρυφτουν..
και μια φορα ειχα σκοτωσει ενα μεσα στην ναρκαλα και πηρα 5ημερη αδεια...ξερω απο ποντικια τυπε.. :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εκεινη την εποχη στο ναυσταθμο τα βραδια βγαιναμε κυνηγη για ποντικια στους καδους χαμος απο αρουρια...πηγαινε ενας και χτυπαγε τον καδο και πεταγοντουσαν απο μεσα εκατονταδες και ενας αλλος με μια σανιδα 3μετρη σαρωνε τα ποντικια στην θαλασσα οπως ετρεχαν να κρυφτουν..
και μια φορα ειχα σκοτωσει ενα μεσα στην ναρκαλα και πηρα 5ημερη αδεια...ξερω απο ποντικια τυπε.. :grin:

Τυπε ποια χρονολογια ηταν αυτο? να δουμε ποτε εκανε την θητεια του ο υπερποντικας στον ναυσταθμο  :grin:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
στα αρχιδια μου και εγω ζηταω να αναιρεσει τις αδικες κατηγοριες περι βυσματων αλλα δεν το κανει.
Οποτε δεν ειναι εγκυρη οποιαδηποτε συμφωνια μεταξυ μας. Αν θελει ας τα βρει εγω για διαγραφες δεν λεω παντως.

χου ρε ψευτοκοτα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166

Επισκέπτης
εκεινη την εποχη στο ναυσταθμο τα βραδια βγαιναμε κυνηγη για ποντικια στους καδους χαμος απο αρουρια...πηγαινε ενας και χτυπαγε τον καδο και πεταγοντουσαν απο μεσα εκατονταδες και ενας αλλος με μια σανιδα 3μετρη σαρωνε τα ποντικια στην θαλασσα οπως ετρεχαν να κρυφτουν..
και μια φορα ειχα σκοτωσει ενα μεσα στην ναρκαλα και πηρα 5ημερη αδεια...ξερω απο ποντικια τυπε.. :grin:
Αχαχαχαχα,και εγω καπως ετσι το ανοιξα το νικ...ειχα καθαρισει εναν ποντικο στο σπιτι,μετα πηγα να ανοιξω τον λογαριασμο,το ενα νικ πιασμενο,το αλλο πιασμενο,δε γαμιεται λεω,σε σαιτ για πουτανες κανω εγγραφη,βαλε ενα μαλακια νικ να τελειωνουμε...που να 'ξερα οτι θα κολλαγα με τη λιγδοινη...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ετσι μπραβο. ψευτης, κοτα και...γιωτας αστρατευτος. ταπαμε.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε το θυμασαι το ξεβρακωμα που το επαιζε στρατονομος? και συ ησουν θυμαμαι στην συζητηση ονλαιν.
ναι ρε τυπε πως δεν θυμαμαι
αλλα δεν θυμαμαι πως προεκυψε
αν ειχε πει ο μορτης οτι ειναι στην στρατονομια
ή το πεταξε καποιος αλλος
οταν υπαρχουν στοιχηματα που περιλαμβανουν διαγραφες νικ πρεπει να μιλανε οι αποδειξεις :rockon:
 

Επισκέπτης
στα αρχιδια μου και εγω ζηταω να αναιρεσει τις αδικες κατηγοριες περι βυσματων αλλα δεν το κανει.
Οποτε δεν ειναι εγκυρη οποιαδηποτε συμφωνια μεταξυ μας. Αν θελει ας τα βρει εγω για διαγραφες δεν λεω παντως.
Mαλακας πιαστηκες,αν δεν το εχεις εχει γραψει πρεπει να δεχτεις το στοιχημα,αν το εχεις γραψει σκυψε ευλαβικα τον σβερκο να πεσει φαπα,παντως ο λοπεθ ειναι μανουλα σε αυτα,η ζωη του ειναι το bou,θυματε και την παραμικρη λεπτομερια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom