Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κοιτα εγω δεν εχω προβλημα να σας πω και τωρα που ειμαι αλλα.... πρωτα θα γραψετε σε δικο σας ποστ οτι δεν ξερετε αν ειναι βυσμα ή οχι ο μπολ οποτε δεν ξερουμε τι λεμε και τι μας γινεται (την αληθεια δηλαδη)... αμα το γραψεις αυτο σου λεω. Αλλιως ζηλια ψορα.

Μολις το δω γραμμενο σου λεω ακριβως σε ποιο σωμα ειμαι και ποια ειναι η υπηρεσια μου.  :grin:

εγω λεω οτι δεν εισαι τωρα τι θες να σου γραψω κατσε και βαρα τον κωλο σου παπακι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
χαχαχα βρε εγω δεν το εριξα σε καμια κλαψα... εσυ νομιζες οτι θα το εριχνα αλλα δεν ηξερες πως ολο αυτο ηταν ενα ωραιο δολωμα το οποιο τσιμπησες... ποτε δεν πιστεψα οτι ενας δικηγορος ειναι ανθρωπιστης. Ανθρωπιστες ειναι οι γιατροι χωρις συνορα εριναλ... οχι εσυ...

Ε σημερα ειμαι ανθρωπιστης αυριο σκυλι μαυρο και μεθαυριο θα γινω βραζιλιανα.. ριχνω κατι δολωματα τωρα και σε κανα τριμηνο αν καποιος παει να μου πει κατι θα του πω οτι ειναι μουφα και οτι τσιμπησε :tooth: αντρικια πραγματα  οχι τιποτα πουστιες


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
μολις εκανα μπανιο και ειμαι ανετη στο καναπε μου λακη. Μυριζω παπαγια. Ενω εσυ βρωμας και λες παπαρια χααχχααχαχχααχχαχαχααχαχαχα εχω διαβολεμενη ορεξη λογω καιρου. Ο ηλιος με θρεφει :tits2:

Σίγουρον. Ως γνωστόν : Ο ύπνος θρέφει τα παιδιά και ο ήλιος τα μοσχάρια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ε σημερα ειμαι ανθρωπιστης αυριο σκυλι μαυρο και μεθαυριο θα γινω βραζιλιανα.. ριχνω κατι δολωματα τωρα και σε κανα τριμηνο αν καποιος παει να μου πει κατι θα του πω οτι ειναι μουφα και οτι τσιμπησε :tooth: αντρικια πραγματα  οχι τιποτα πουστιες

Ελα ελα τσωπα τσωπα
Την επομενη φορα να προσεχεις περισσοτερο..... συμβαινουν αυτα δεν πειραζει
το παθημα μαθημα.  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
εγω λεω οτι δεν εισαι τωρα τι θες να σου γραψω κατσε και βαρα τον κωλο σου παπακι

Δεν βαραω εγω το κωλο μου φιλε.... οσοι λυσανε και δεν μπορουν να το χωνεψουν τον βαρανε... αλλα το παιζουν υπερανω.

Η πλακα ειναι πως πριν μερικους μηνες νομιζαν οτι θα φαμε τρεξιμο.... καταλαβες ποσο εξω επεσαν???? εγω τους καταλαβαινω και τους συμμεριζομαι... μου χει κανει μαθηματα ανθρωπισμου η εριναλ και εχω γινει καλος σε αυτα  :P
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ήρθε ο μπόλντης να στις λύσει όλες  :2funny: :2funny:

αυτη δεν ειναι για τον μπολντη.
γιατι ειναι αστειο και χλευαστικο να εισαι φτωχος και καπιταλιστης οπως ο μπολντης και δεν ειναι αντιστοιχα να εισαι αριστερος και πλουσιος?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αυτη δεν ειναι για τον μπολντη.
γιατι ειναι αστειο και χλευαστικο να εισαι φτωχος και καπιταλιστης οπως ο μπολντης και δεν ειναι αντιστοιχα να εισαι αριστερος και πλουσιος?

Αν ημουν φτωχος τωρα θα δουλευα φιλε.... δεν θα ετρωγα τον χρονο μου με τον καθε ασχετο στο ιντερνετ.
Οπως και ολη η παρεα εδω... δεν ειστε φτωχοι κανεις δεν ειναι.... μην ανησυχειτε ο δημος δεν μοιραζει και ιντερνετ μαζι με τα συσσιτια  ;)
 

Επισκέπτης
αυτη δεν ειναι για τον μπολντη.
γιατι ειναι αστειο και χλευαστικο να εισαι φτωχος και καπιταλιστης οπως ο μπολντης και δεν ειναι αντιστοιχα να εισαι αριστερος και πλουσιος?

Και θες να ψάξω να σου βρω πλούσιο αριστερό ν'απαντήσει τώρα??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Και θες να ψάξω να σου βρω πλούσιο αριστερό ν'απαντήσει τώρα??

λαθος το πας. η απορια ειναι για σενα και οσους κοροιδευουν. γιατι κοροιδευεις μονο το ενα και οχι το αλλο.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
λαθος το πας. η απορια ειναι για σενα και οσους κοροιδευουν. γιατι κοροιδευεις μονο το ενα και οχι το αλλο.
και τους αριστερους κοροιδεύουμε γενικώς. Ασχέτως οικονομικής κατάστασης
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Αν ημουν φτωχος τωρα θα δουλευα φιλε.... δεν θα ετρωγα τον χρονο μου με τον καθε ασχετο στο ιντερνετ.
Οπως και ολη η παρεα εδω... δεν ειστε φτωχοι κανεις δεν ειναι.... μην ανησυχειτε ο δημος δεν μοιραζει και ιντερνετ μαζι με τα συσσιτια  ;)

Μάλλον έχετε λίγο "αχταρμά" στο κεφάλι σας τις έννοιες απαιτώ και επαιτώ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
λαθος το πας. η απορια ειναι για σενα και οσους κοροιδευουν. γιατι κοροιδευεις μονο το ενα και οχι το αλλο.

παντως το να εχεις λεφτα και να θες να τα απαρνηθεις ειναι χαζο αλλα ηρωικο - ενω το αντιθετο ειναι απλα κουτο  

 

Επισκέπτης
λαθος το πας. η απορια ειναι για σενα και οσους κοροιδευουν. γιατι κοροιδευεις μονο το ενα και οχι το αλλο.

Δεν κορόιδεψα πόσο μάλλον δεν ασχολήθηκα ποτέ με την οικονομική κατάσταση κάποιου.
Ποτέ.
Με το μπόλντη πάει αλλού. Όταν κατά δήλωσή του δεν έχει δουλέψει ποτέ στην πιάτσα, δεν έχει βγάλει ή πληρώσει φράγκο στη ζωή του και δηλώνει καπιταλιστής, είναι λίγο φαιδρό όπως και να' χει..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ποτε εχω κανει εγω δηλωση οτι δεν εχω δουλεψει ποτε?

για δειξτο μου... βρες το ποστ

και ανασφαλιστος εχω δουλεψει... αλλα επαιρνα υψηλο μεροκαματο...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν βαραω εγω το κωλο μου φιλε.... οσοι λυσανε και δεν μπορουν να το χωνεψουν τον βαρανε... αλλα το παιζουν υπερανω.

Η πλακα ειναι πως πριν μερικους μηνες νομιζαν οτι θα φαμε τρεξιμο.... καταλαβες ποσο εξω επεσαν???? εγω τους καταλαβαινω και τους συμμεριζομαι... μου χει κανει μαθηματα ανθρωπισμου η εριναλ και εχω γινει καλος σε αυτα  :P

κλαψε κλαψε να ξεσπασεις   :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποτε εχω κανει εγω δηλωση οτι δεν εχω δουλεψει ποτε?

για δειξτο μου... βρες το ποστ

και ανασφαλιστος εχω δουλεψει... αλλα επαιρνα υψηλο μεροκαματο...
αυτο το οτι εχεις δουλεψει ειναι παγιδα για να δειχνεις φτωχος ενω εισαι πλουσιος οποτεδεν μετραει ααααααααχχαχαχααχαχαχαχαχαχχααχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom