Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εχω εγω αδειες καθε μερα ρε φιλε τι συγκρινεις τωρα???  :2funny: :2funny: :2funny:

Γενικά έτσι πολύ μιλάς και στην ρίαλ λάιφ; Έχω παρατηρήσει ότι γίνεται το ανάποδο συνήθως.
Όταν μαζέυεστε με τους φίλους σου και παίζετε με τις τάπες πόκεμον αρχίζεις κι εκεί τις ρητορίες;
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Γενικά έτσι πολύ μιλάς και στην ρίαλ λάιφ; Έχω παρατηρήσει ότι γίνεται το ανάποδο συνήθως.
Όταν μαζέυεστε με τους φίλους σου και παίζετε με τις τάπες πόκεμον αρχίζεις κι εκεί τις ρητορίες;
χαζεύουνε γκομενάκια με την τρελοπαρέα ρε και τρώνε φυστίκια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γενικά έτσι πολύ μιλάς και στην ρίαλ λάιφ; Έχω παρατηρήσει ότι γίνεται το ανάποδο συνήθως.
Όταν μαζέυεστε με τους φίλους σου και παίζετε με τις τάπες πόκεμον αρχίζεις κι εκεί τις ρητορίες;

Τα ποκεμον τα παιζεις εσυ λιονταρακι... σε βαζανε να μαζευεις ποκεμον στο στρατο και σου εμεινε...


 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Πως θα σου φαινοταν να ερχεται να σου λεει καποιος οτι σε θρεφουν οι γονεις και ταυτοχρονα να ειναι μεσα τις ιδιες ωρες με εσενα αυτον ποιοι τον θρεφουν?????

Δηλαδή, την περίπτωση του να είναι κανείς έμπορος ή ελεύθερος επαγγελματίας με γραφείο, και να βαράει μύγες από την αναδουλειά, την έχουμε απορρίψει.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δηλαδή, την περίπτωση του να είναι κανείς έμπορος ή ελεύθερος επαγγελματίας με γραφείο, και να βαράει μύγες από την αναδουλειά, την έχουμε απορρίψει.
σκάσε ρε μαλάκα, μη μας χαλάς το παιχνίδι
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μπολ με κανά παιδί απ' το στρατό μιλάς ρε; Ή μόνο στην αναφορά (αν κάνετε) λές ένα καλημέρα.
Όταν είχα άδειες απ' το στρατό, όχι φόρουμ, ούτε στο γκουγκλ δεν είχα όρεξη να μπω. 'Δω μέσα έμπαινα μόνο λίγο για να χαιρετήσω, πολύ λίγο δηλαδή.
Ο τρόπος που γράφεις (αριθμός ποστ, ταχύτητα που στέλνεις ποστ) δείχνει "ανάγκη" να μιλήσεις με κάποιον  :(

αμα ειναι αυτος στο στρατο εγω ειμαι δασκαλα ζουμπα ζουμπα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
LION7 οσο γουσταρω θα μιλαω.... εσυ που δεν εχεις αποψη καλυτερα να μη μιλας καθολου
παιξτο ηρεμη δυναμη χαχαχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αμα ειναι αυτος στο στρατο εγω ειμαι δασκαλα ζουμπα ζουμπα.

Κοιτα εγω δεν εχω προβλημα να σας πω και τωρα που ειμαι αλλα.... πρωτα θα γραψετε σε δικο σας ποστ οτι δεν ξερετε αν ειναι βυσμα ή οχι ο μπολ οποτε δεν ξερουμε τι λεμε και τι μας γινεται (την αληθεια δηλαδη)... αμα το γραψεις αυτο σου λεω. Αλλιως ζηλια ψορα.

Μολις το δω γραμμενο σου λεω ακριβως σε ποιο σωμα ειμαι και ποια ειναι η υπηρεσια μου.  :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
+ το χθεσινο με το κολπακι και το σπιτι... μια ανθρωπιστρια δεν χρησιμοποιει τετοιο πραγμα για να βγει απο πανω.... φαντασου να σου ειχα εκμυστηρευθει και μυστικα μου  :P

δεν καταλαβαινω τι λες μπολ γιατι το εριξες στην κλαψα; ποιος νοιαζεται τι θα δουν  και τι θα πουν οι αλλοι εδω μεσα σκασιλα μας

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
σκάσε ρε μαλάκα, μη μας χαλάς το παιχνίδι

Ναι. Το βλέπω ότι σας παίζει στα δάκτυλα.

Και το "ρε" είναι πλεονασμός

Ένα ¨σκάσε μαλάκα" αρκεί. Τα έχουμε ξανασυζητήσει αυτά...
 

Επισκέπτης
αρχιδια επαξναστατες ειναι ολοι τους η μια ειναι δικηγορος επαναστατρια .... και οι αλλοι ρεμπελα του δημοσιου χαχαχα ελεος... για επαναστασεις με τον σεφερλη να γελαμε καλοι ειναι...

που εισαι νατσε αμα βγαλει ο σεφερλης καμια επιθεωρηση με αριστερους επαναστατες να πας φιλε... εκει θα εχεις μεγαλυτερη πειθω!!!!!

Ρε μαλάκα, μην παίρνεις ότι σου πασάρουν για φίνο στην Ομόνοια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δεν καταλαβαινω τι λες μπολ γιατι το εριξες στην κλαψα; ποιος νοιαζεται τι θα δουν  και τι θα πουν οι αλλοι εδω μεσα σκασιλα μας

χαχαχα βρε εγω δεν το εριξα σε καμια κλαψα... εσυ νομιζες οτι θα το εριχνα αλλα δεν ηξερες πως ολο αυτο ηταν ενα ωραιο δολωμα το οποιο τσιμπησες... ποτε δεν πιστεψα οτι ενας δικηγορος ειναι ανθρωπιστης. Ανθρωπιστες ειναι οι γιατροι χωρις συνορα εριναλ... οχι εσυ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Οι αναρχοάπλυτοι , όταν τους τη λέει κάποιος
ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΓΧΟΣ  ή ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ κτλ ;;;;;;;;;

Αηδία μπορεί να προκαλούν και έμετο (λόγω οσμής & όψης )... αλλά άγχος ή νεύρα όχι ...........

μολις εκανα μπανιο και ειμαι ανετη στο καναπε μου λακη. Μυριζω παπαγια. Ενω εσυ βρωμας και λες παπαρια χααχχααχαχχααχχαχαχααχαχαχα εχω διαβολεμενη ορεξη λογω καιρου. Ο ηλιος με θρεφει :tits2:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
χαχαχα βρε εγω δεν το εριξα σε καμια κλαψα... εσυ νομιζες οτι θα το εριχνα αλλα δεν ηξερες πως ολο αυτο ηταν ενα ωραιο δολωμα το οποιο τσιμπησες... ποτε δεν πιστεψα οτι ενας δικηγορος ειναι ανθρωπιστης. Ανθρωπιστες ειναι οι γιατροι χωρις συνορα εριναλ... οχι εσυ...
ξέχασε να πεις ζήλια ψώρα και σ'αυτήν
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
LION7 οσο γουσταρω θα μιλαω.... εσυ που δεν εχεις αποψη καλυτερα να μη μιλας καθολου
παιξτο ηρεμη δυναμη χαχαχαχα

Βάζω στοίχημα τις τάπες μου ότι στην πραγματικότητα είσαι ο τύπος "στόμα έχω και μιλιά δε έχω", το παιδί στην παρέα (αν έχει) που καταλαβαίνεις ότι υπάρχει μόνο άμα τυχόν βήξει, γι' αυτό έρχεσαι 'δω πέρα κι αρχίσεις τα ένα ποστ μετά το άλλο και θέλεις να τραβάς την προσοχή.
Άμα έχεις άποψη, μπορείς και με μισό ποστ να την γράψεις και να την καταλάβει ο άλλος άμα έχει λίγο νιονιό. Δε χρειάζεται να γράψεις 200 ποστ στα οποία οι σκέψεις πάνε η μία πάνω στην άλλη σα μακριά γαϊδούρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom