Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Εδώ ο άλλος έδωσε έναν σκασμό λεφτά να πάρει κοτζάμ ferretti και το στέλνει στη Μύκονο μόνο με το πλήρωμα, ενώ αυτός πηγαίνει αεροπορικώς..

Προφανώς δεν το αγόρασε για την χρησιμότητα του ως μεταφορικό μέσον, αλλά για την χρησιμότητα του ως σύμβολο κύρους.

Και εγώ, έχω έναν γνωστό που έχει αγοράσει ένα τύπου FLYING BRIDGE με το οποίο δεν έχει ταξιδέψει ποτέ για τον πιάνει ναυτία.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εδώ ο άλλος έδωσε έναν σκασμό λεφτά να πάρει κοτζάμ ferretti και το στέλνει στη Μύκονο μόνο με το πλήρωμα, ενώ αυτός πηγαίνει αεροπορικώς..

ωραια τα φερετι αλλα δεν ειναι για τα κυβικα μου ουτε θα το φχαριστιομουνα σαν κατοχος, θελει οπωσδηποτε 2 ατομα πληρωμα για να δεσεις χωρια τα αλλα ντραβαλα. φιλοξενουμενος δε λεω οχι.
 

Επισκέπτης
Προφανώς δεν το αγόρασε για την χρησιμότητα του ως μεταφορικό μέσον, αλλά για την χρησιμότητα του ως σύμβολο κύρους.

Τώρα ας βάλουν το κύρος του στον κώλο τους οι "δαγκωμένοι" που τον κυνηγάνε σε όλες τις βαλκανικές χώρες..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Προφανώς δεν το αγόρασε για την χρησιμότητα του ως μεταφορικό μέσον, αλλά για την χρησιμότητα του ως σύμβολο κύρους.

Και εγώ, έχω έναν γνωστό που έχει αγοράσει ένα τύπου FLYING BRIDGE με το οποίο δεν έχει ταξιδέψει ποτέ για τον πιάνει ναυτία.

:2funny:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
λίγη ώρα έλειψα, το ρίξατε στα σκάφη
 

Επισκέπτης
λίγη ώρα έλειψα, το ρίξατε στα σκάφη

Τις μετράμε με τον έκτωρα..

Photo-0047.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Με πολλους ανθρωπους ειναι γνωστό οτι προσπαθω περαν του δεοντως. Συνηθως εντυπωσιαζει η υπομονη μου. Με τον αχα τελειωσαν οι εξηγησεις, συντομα θα συμβει και αυτο με τον κακομοιρη μπολ. Ενας απο τους λογους που προσπαθω  ειναι η περιεργεια . Αν ειναι αληθεια οτι δεν κατανοουν. Με εντυπωσιαζει αυτο τρομερα.

Ειλικρινα εριναλ πιο αστεια τυπισσα δεν εχω συναντησει ξανα.... λες εμενα κακομοιρη τρομαρα σου  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Βρε συ εμενα οι αποριες μου ειναι αρκετα λογικες... αλλα παλι την κάνετε οταν σας στριμωχνουν σου λεω εχω γνωρισει εκτος ιδεολογους προσωρινους οπως ειστε εσεις...

εχω βασικες αποριες εφοσον ειστε αγωνιστες :

1. Γιατι σημερα λειπετε απο τις διαδηλωσεις

2. Εφοσον ξερετε απο δουλειες και εργασιες και κακους εργοδοτες και εμας ταιζουν αλλοι τι κανετε καθε μερα εδω ? εγω το εχω δηλωσει κανω το στρατιωτικο και δε δουλευω τωρα. Εσεις δεν απαντατε σε ερωτησεις....

βρε μηπως ειστε καμια τρομοκρατικη?  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πως θα σου φαινοταν να ερχεται να σου λεει καποιος οτι σε θρεφουν οι γονεις και ταυτοχρονα να ειναι μεσα τις ιδιες ωρες με εσενα αυτον ποιοι τον θρεφουν?????

μηπως ειναι δημοσιος( ακομη χειροτερα) διοτι κραζει το συστημα απο την στιγμη που ανηκει στο συστημα. Και ειναι επισης υποκριτικο να λες οτι εισαι αριστερος αγωνιστης και σημερα αντι να πας σε διαδηλωσεις να εισαι εδω μεσα. Ρε σεις μας κοροιδευετε τωρα?  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Ε ξερω ναι οταν δεν μας παιρνει.... ξεκιναμε την ειρωνια.

ολη η ομαδα στο κολπο.... τα καλα παιδια... ολες οι ψυχουλες :P

εμενα δεν μου κανεις τιποτα.... εσεις εκτειθεστε. Αποφευγετε ερωτησεις  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom