Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ε ξερω ναι οταν δεν μας παιρνει.... ξεκιναμε την ειρωνια.

:P

εμενα δεν μου κανεις τιποτα.... εσεις εκτειθεστε. Αποφευγετε ερωτησεις 
αποφεύγουμε την συζήτηση μαζί σου. Πιο λογική συζήτηση κάνω με την δίχρονη κόρη μου
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ειλικρινα εριναλ πιο αστεια τυπισσα δεν εχω συναντησει ξανα.... λες εμενα κακομοιρη τρομαρα σου  :P

ελα μπολ σχολασες απο το στρατο;λοιπον αποφασισα να σου πω τι εργασια κανω. με εχει βαλει ο τσιπρας να προωθω αριστερες ιδεες  και το κινημα σε φορουμ. θες να σου πω και μισθο; η θα πεσεις κατω ξερος;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

αποφεύγουμε την συζήτηση μαζί σου. Πιο λογική συζήτηση κάνω με την δίχρονη κόρη μου

Κοιτα δεν σε κατηγορω και εμενα αν δεν με επαιρνε θα απεφευγα.

Γενικα οταν δεν σε παιρνει αποφευγεις... αυτο ειναι πολυ ανθρωπινο
απλα μην περιμενεις μετα να πεισεις κιολας ετσι? εχετε καταντησει κωμωδια  :P

εγω δεν βγηκα να πω ειμαι επαναστατης και να μην πηγαινω στις διαδηλωσεις... ενας πραγματικος επαναστατης του δημοσιου πηγαινει και μαχεται... κανει απεργια ενω πληρωνεται κανονικα καταλαβες???
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κοιτα δεν σε κατηγορω και εμενα αν δεν με επαιρνε θα απεφευγα.

Γενικα οταν δεν σε παιρνει αποφευγεις... αυτο ειναι πολυ ανθρωπινο
απλα μην περιμενεις μετα να πεισεις κιολας ετσι? εχετε καταντησει κωμωδια  :P

εγω δεν βγηκα να πω ειμαι επαναστατης και να μην πηγαινω στις διαδηλωσεις... ενας πραγματικος επαναστατης του δημοσιου πηγαινει και μαχεται... κανει απεργια ενω πληρωνεται κανονικα καταλαβες???

εγω δεν καταλαβα για εξηγησε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βρε μια χαρα τα εχετε καταλαβει ολα τωρα.....

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Βρε μια χαρα τα εχετε καταλαβει ολα τωρα.....

αν αποφευγεις να απαντησεις ειναι ανθρωπινο σε καταλαβαινω αν δεν εχεις κατι να πεις αλλα πανω απο ολα ηρεμησε δεν χρειαζεται να εχεις αγχος 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν αποφευγεις να απαντησεις ειναι ανθρωπινο σε καταλαβαινω αν δεν εχεις κατι να πεις αλλα πανω απο ολα ηρεμησε δεν χρειαζεται να εχεις αγχος 

χαχαχαχαχαχαχαχ ναι ναι  :P
 

Επισκέπτης
Πως θα σου φαινοταν να ερχεται να σου λεει καποιος οτι σε θρεφουν οι γονεις και ταυτοχρονα να ειναι μεσα τις ιδιες ωρες με εσενα αυτον ποιοι τον θρεφουν?????

μηπως ειναι δημοσιος( ακομη χειροτερα) διοτι κραζει το συστημα απο την στιγμη που ανηκει στο συστημα.

Υπονοείς ότι δεν μπορεί να είναι "αντιεξουσιαστής" και "επαναστάτης"
κάποιος λαπάς που μένει στα Β.Π. και έχει μπαμπά βουλευτή,
μαμά υπάλληλο της βουλής και φαμίλια καθηγητάδες πανεπιστημίων , συνδικαλιστάδες ,
συγγραφείς και κοσμηματοπώλες της βουκουρεστίου ;;;;;;;;

Ακόμη κι αν κατεβαίνει στα Εξάρχεια, στα επαναστατικά στέκια ;;;;
(με τη βουλευτική mercedes , που κυκλοφορεί και κάθε μέρα στο δακτύλιο).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πιο πολυ για να βλεπουν οι αλλοι τα εγραψα την δικη σας τακτικη την ξερω απο πριν.... την βλεπω καθημερινα στα καναλια... με τους εκπροσωπους του συριζα.... τους κανεις συγκεκριμενες ερωτησεις και δεν απαντανε ποτε απλα σου λενε τα δικα τους... πας και λες... εσυ εισαι αριστερος γιατι δεν εισαι στην διαδηλωση σημερα??? σου λεει δεν σε καταλαβαινω οπως ειπες ο αλλος πριν... του λες οτι λεει εσενα βυσμα ενω καιγεται στο δημοσιο τα ιδια παλι δεν σε καταλαβαινω σου λεει.... του λες μα εσενα ποιοι σε ταιζουν και εισαι συνεχεια εδω μεσα????? ε και παλι τα ιδια....

αυτα να τα βλεπουν τα αλλα μελη να ξερουν με τι βρωμοσκυλα εχουν να κανουν  :P

+ το χθεσινο με το κολπακι και το σπιτι... μια ανθρωπιστρια δεν χρησιμοποιει τετοιο πραγμα για να βγει απο πανω.... φαντασου να σου ειχα εκμυστηρευθει και μυστικα μου  :P
 

Επισκέπτης
πανω απο ολα ηρεμησε δεν χρειαζεται να εχεις αγχος  

Οι αναρχοάπλυτοι , όταν τους τη λέει κάποιος
ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΓΧΟΣ  ή ΣΥΓΧΙΖΕΤΑΙ κτλ ;;;;;;;;;

Αηδία μπορεί να προκαλούν και έμετο (λόγω οσμής & όψης )... αλλά άγχος ή νεύρα όχι ...........
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Πιο πολυ για να βλεπουν οι αλλοι τα εγραψα την δικη σας τακτικη την ξερω απο πριν.... την βλεπω καθημερινα στα καναλια... με τους εκπροσωπους του συριζα.... τους κανεις συγκεκριμενες ερωτησεις και δεν απαντανε ποτε απλα σου λενε τα δικα τους... πας και λες... εσυ εισαι αριστερος γιατι δεν εισαι στην διαδηλωση σημερα??? σου λεει δεν σε καταλαβαινω οπως ειπες ο αλλος πριν... του λες οτι λεει εσενα βυσμα ενω καιγεται στο δημοσιο τα ιδια παλι δεν σε καταλαβαινω σου λεει.... του λες μα εσενα ποιοι σε ταιζουν και εισαι συνεχεια εδω μεσα????? ε και παλι τα ιδια....

αυτα να τα βλεπουν τα αλλα μελη να ξερουν με τι βρωμοσκυλα εχουν να κανουν  :P

+ το χθεσινο με το κολπακι και το σπιτι... μια ανθρωπιστρια δεν χρησιμοποιει τετοιο πραγμα για να βγει απο πανω.... φαντασου να σου ειχα εκμυστηρευθει και μυστικα μου  :P
ξεβράκωσε μας όλους παίχτη
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μπολ με κανά παιδί απ' το στρατό μιλάς ρε; Ή μόνο στην αναφορά (αν κάνετε) λές ένα καλημέρα.
Όταν είχα άδειες απ' το στρατό, όχι φόρουμ, ούτε στο γκουγκλ δεν είχα όρεξη να μπω. 'Δω μέσα έμπαινα μόνο λίγο για να χαιρετήσω, πολύ λίγο δηλαδή.
Ο τρόπος που γράφεις (αριθμός ποστ, ταχύτητα που στέλνεις ποστ) δείχνει "ανάγκη" να μιλήσεις με κάποιον  :(
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Υπονοείς ότι δεν μπορεί να είναι "αντιεξουσιαστής" και "επαναστάτης"
κάποιος λαπάς που μένει στα Β.Π. και έχει μπαμπά βουλευτή,
μαμά υπάλληλο της βουλής και φαμίλια καθηγητάδες πανεπιστημίων , συνδικαλιστάδες ,
συγγραφείς και κοσμηματοπώλες της βουκουρεστίου ;;;;;;;;

Ακόμη κι αν κατεβαίνει στα Εξάρχεια, στα επαναστατικά στέκια ;;;;
(με τη βουλευτική mercedes , που κυκλοφορεί και κάθε μέρα στο δακτύλιο).

αρχιδια επαξναστατες ειναι ολοι τους η μια ειναι δικηγορος επαναστατρια .... και οι αλλοι ρεμπελα του δημοσιου χαχαχα ελεος... για επαναστασεις με τον σεφερλη να γελαμε καλοι ειναι...

που εισαι νατσε αμα βγαλει ο σεφερλης καμια επιθεωρηση με αριστερους επαναστατες να πας φιλε... εκει θα εχεις μεγαλυτερη πειθω!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπολ με κανά παιδί απ' το στρατό μιλάς ρε; Ή μόνο στην αναφορά (αν κάνετε) λές ένα καλημέρα.
Όταν είχα άδειες απ' το στρατό, όχι φόρουμ, ούτε στο γκουγκλ δεν είχα όρεξη να μπω. 'Δω μέσα έμπαινα μόνο λίγο για να χαιρετήσω, πολύ λίγο δηλαδή.
Ο τρόπος που γράφεις (αριθμός ποστ, ταχύτητα που στέλνεις ποστ) δείχνει "ανάγκη" να μιλήσεις με κάποιον  :(

Εχω εγω αδειες καθε μερα ρε φιλε τι συγκρινεις τωρα???  :2funny: :2funny: :2funny:

 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
αρχιδια επαξναστατες ειναι ολοι τους η μια ειναι δικηγορος επαναστατρια .... και οι αλλοι ρεμπελα του δημοσιου χαχαχα ελεος... για επαναστασεις με τον σεφερλη να γελαμε καλοι ειναι...

που εισαι νατσε αμα βγαλει ο σεφερλης καμια επιθεωρηση με αριστερους επαναστατες να πας φιλε... εκει θα εχεις μεγαλυτερη πειθω!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ξεβράκωσε μας όλους παίχτη

Δεν χρειαζεται εσεις απο μονοι σας ξεβρακωνεστε χαχαχα ασε ρε μλκ

τραβατε να κοροιδεψετε κανεναν ευκολοπιστο... θα μου πεις εσυ εισαι επαναστατης και τετοια μερα εισαι εδω μεσα... ασε μας τωρα μαλακιες θα συζηταμε
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Δεν χρειαζεται εσεις απο μονοι σας ξεβρακωνεστε χαχαχα ασε ρε μλκ

τραβατε να κοροιδεψετε κανεναν ευκολοπιστο... θα μου πεις εσυ εισαι επαναστατης και τετοια μερα εισαι εδω μεσα... ασε μας τωρα μαλακιες θα συζηταμε
τι είναι σήμερα ρε παίχτη? Έγινε επανάσταση και δεν το έμαθα ο ψευτοεπαναστάτης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom