Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Άσε τις εξυπνάδες νατσούλα. Σας έκανε ρόμπα ο Χρήστος κι'εσύ αντί να απαντήσεις επί της ουσίας το έριξες στην τρελή.
Άντε τώρα να κλαφτείς στο φιλαράκι σου τον ρουφιανόσπορο μπας και βγάλει τίποτε στοιχεία μου στο φόρουμ να χαρείς. Και μην ξεχάσεις αυτή τη φορά να κλαψομουνιάσεις και τον άλλο κοινό μας φίλο όπως πριν κάνα εξάμηνο που τον παρακάλαγες να μου πει να σταματήσω να σου μπαίνω στο μάτι. :birdman:
-ΕΠΙ της ουσιας πιξι κατι του δινεις και "γινεται" ο πιξ....ο τυπος με αυτα και με αλλα ισχυριστηκε οτι 6ακινητα αντιστοιχουν μεσο ορο σε καθε ελληνικο νοικοκυριο....ΕΒΑΛΑ μεσα βεβαια αποθηκες,χερσοχωραφα,ταφους,πιλοτες,αερα σε ταρατσες και και και...ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΦΟΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ μετα....  :jerking: :jerking: :jerking:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
πάντως το κατάλληλον μέγεθος πέους για να σε ικανοποιήσουμε σε διαβεβαιώ ότι το διαθέτουμε....
...αμα σε τρωει να στο στειλω με μμες ,με βιντζιει ,με χυσα μεσα....αμα δεις το γρυλο μου θα καταλαβεις....  :rockon: :rockon: :rockon: τελος!
υγ.... τελικα εχει ο συρμος του μετρο τιμονι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
...αμα σε τρωει να στο στειλω με μμες ,με βιντζιει ,με χυσα μεσα....αμα δεις το γρυλο μου θα καταλαβεις....  :rockon: :rockon: :rockon: τελος!
υγ.... τελικα εχει ο συρμος του μετρο τιμονι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μμμ γρύλος...  μικρού μεγέθους έντομον δηλαδή...

E5A71AE97748301F63C2A6C9D6DB30C8.jpg


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Έλα ρε τώρα, δεν ασχολούμαστε με καθυστερημένα που υποστηρίζουν ότι στην Ελλάδα υπάρχουν 11 μύρια νοικοκυριά.  :2funny:

Κοκοκοκοκοκοκο!!! Διέψευσε με αν τολμάς μωρή νατσούλα ή αλλιώς βάλε ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα μπας και σε λυπηθούμε.  :birdman:
:2funny: :2funny: και δεν εμεινα μονο εκει.... σου χαρισα και τους ομογενεις... βλαμμενο!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
μμμμμ....γρυλλος ,εργαλειο που σηκωνει μεγαλα "βαρη"...

βεβαια ο καθενας κρινει απο αυτα που διαθετει....  :birdman:
 

Συνημμένα

  • γρυλλος.jpg
    γρυλλος.jpg
    4,6 KB · Εμφανίσεις: 14

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Νατσούλα μου, μέχρι τώρα ήξερα ότι είσαι "τρελή". Τώρα βλέπω ότι το παίζεις και τρελή. Περαστικά σου και ελπίζω να βρεθεί κάνας νταβραντισμένος πάκηςΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ ξεχασες ρε κεφτε να βαλεις, να σου γρασάρει τη ροδέλα μπας και συνέλθεις. :fuck1: :2funny:

Νομίζει ότι είναι όλοι σαν αυτόν που έχει μάθει απ'έξω τα μεγέθη των πάκηδων. :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
περί πληθυντικού μεγαλοπρεπείας δεν θα έχετε ακούσει φαντάζομαι....
-Σοβαρα τωρα .....ποσο ΤΑΚΙΜΙ εχεις γινει με τον παλαμακια αφισοκολλητη του "σιδερενιου"....κατρακυλα χωρις τελος!...τελος!
 

Επισκέπτης
-ΕΠΙ της ουσιας πιξι κατι του δινεις και "γινεται" ο πιξ....ο τυπος με αυτα και με αλλα ισχυριστηκε οτι 6ακινητα αντιστοιχουν μεσο ορο σε καθε ελληνικο νοικοκυριο....ΕΒΑΛΑ μεσα βεβαια αποθηκες,χερσοχωραφα,ταφους,πιλοτες,αερα σε ταρατσες και και και...ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΦΟΡΟ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ μετα....  :jerking: :jerking: :jerking:
Κλασσικη περιπτωση οξειας νεοφιλελευθεριτιδας,εχει εκδηλωσει επισης Πασχισμο/Μπαμπισμο με αποτελεσμα να μην ειναι αναστρεψιμη η περιπτωση του...
επειδη αναφερθηκε το ονομα μου και ακουσα χαρακτηρισμους χωρις καν να ξερετε τι εχω πει θεωρησα καλο να παρεμβω.ανεφερα οτι απο στοιχεια που υπαρχουν στις δου απο το ε9 το μεσο ελληνικο νοικοκυριο κατεχει 6 ακινητα.μιλαμε παντα για το μεσο ορο και μιλαμε για ολα τα ειδη ακινητων απο οικιες μεχρι ταφους.η αποψη μου λοιπον ηταν οτι επιτελους πρεπει η μεγαλη ακινητη περιουσια να φορολογηθει γιατι δε μπορει αλλοι να πεινανε και αλλοι να εχουν 50 ακινητα.εσεις που με βριζετε διαφωνητε με αυτο?η μηπως θελετε μια κοινωνια ανθρωπων να πεθαινουν απο πεινα και παραλληλα μια καστα ιδιοκτητων που να φερονται ως να μη συμβαινει τιποτε?δεν πρεπει να υπαρχει ανακατανομη πλουτου σε αυτην την κοινωνια επιτελους ειδικα αυτη τη στιγμη?
O μεσος ορος της κοινωνιας λοιπον στην Ελλαδα του ετους 3 του μνημονιου ειναι"καστα ιδιοκτητων που φερονται ως να μη συμβαινει τιποτε"και"πρεπει να υπαρχει ανακατανομη του πλουτου σε αυτην την κοινωνια ειδικα αυτη τη στιγμη"...Αλλη απορια?
 

Επισκέπτης
Νατσούλα μου, μέχρι τώρα ήξερα ότι είσαι "τρελή". Τώρα βλέπω ότι το παίζεις και τρελή. Περαστικά σου και ελπίζω να βρεθεί κάνας νταβραντισμένος πάκης να σου γρασάρει τη ροδέλα μπας και συνέλθεις. :fuck1: :2funny:

Ότι εμείς τώρα έχουμε κοινό φίλο και τον έβαλα να σου ζητήσει να μη μου μπαίνεις στη μύτη  :2funny: :2funny: :2funny:
Κι αυτό πρέπει ν'ασχοληθώ να το διαψεύσω κιόλας.
τελικά είσαι πιο τραγικός απ'όσο είχα καταλάβει κακομοίρη.
Κι επειδή πραγματικά σε λυπάμαι, σ'επανασυνδέω με το καυλί μου.
Γράψε ότι γουστάρεις για πάκηδες που γρασσάρουν ροδέλες (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται άλλωστε) για κοινούς φίλους ( :2funny: :2funny:) που σου ζητούν να μη μεμαλώνεις κι ότι άλλο σου κατέβει στο λειψό σου κεφάλι.
Κοίτα να συμβουλευτείς καναν ειδικό κακομοίρη μου για σε βλέπω να φουντάρεις σύντομα..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ότι εμείς τώρα έχουμε κοινό φίλο και τον έβαλα να σου ζητήσει να μη μου μπαίνεις στη μύτη  :2funny: :2funny: :2funny:
Κι αυτό πρέπει ν'ασχοληθώ να το διαψεύσω κιόλας.
τελικά είσαι πιο τραγικός απ'όσο είχα καταλάβει κακομοίρη.
Κι επειδή πραγματικά σε λυπάμαι, σ'επανασυνδέω με το καυλί μου.
Γράψε ότι γουστάρεις για πάκηδες που γρασσάρουν ροδέλες (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται άλλωστε) για κοινούς φίλους ( :2funny: :2funny:) που σου ζητούν να μη μεμαλώνεις κι ότι άλλο σου κατέβει στο λειψό σου κεφάλι.
Κοίτα να συμβουλευτείς καναν ειδικό κακομοίρη μου για σε βλέπω να φουντάρεις σύντομα..
τι έχουμε νατσούλη?

έβαλες τα μεγάλα μέσα για να σταματήσει να σε κάνει ρόμπα ο πίξης?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.275
Πόντοι
25.467
τι έχουμε νατσούλη?

έβαλες τα μεγάλα μέσα για να σταματήσει να σε κάνει ρόμπα ο πίξης?

Ντσκ, ντσκ, ντσκ.

Είδατε;

Τελικά, πόσο χαμηλά θα πέσουν αυτοί οι αναρχοάπλυτοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom