Νέα

Χρεοκοπεί η Ελλάδα ή η ...ΕΕ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Άλλαξε κατι;

  • Οχι.Ολα τα ίδια αλλάζουν κι ολα τα ίδια μένουν.

    Ψήφοι: 47 23,7%
  • Οι πλούσιοι παρέμειναν πλούσιοι οι φτωχοί έμειναν φτωχότεροι

    Ψήφοι: 93 47,0%
  • Ανεργία

    Ψήφοι: 14 7,1%
  • Ηρθε η αναπτυξη

    Ψήφοι: 15 7,6%
  • Γίναμε πλουσιότεροι σαν Εθνος

    Ψήφοι: 5 2,5%
  • Ο Τσιπρας ειναι ο καλύτερος ( δεν κολλαει αλλα ηθελα να το πω)

    Ψήφοι: 24 12,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Ρε μπόμπιρα, διάβασμα δεν έχεις απόψε; Στούρνος θα μείνεις μου φαίνεται και σε λίγα χρόνια βλέπω τη μάνα σου να κλαίγεται στις κάμερες σαν τη μάνα Νάσιουτζικ.  :birdman: :2funny:
..θα κανω φιλο τον κρις71 ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Παράθεση από: samsung στις σήμερα στις 09:09:29
Θα θυμάσαι πόσο "πανηγυρίστηκε" τότε η "επιτυχία" της συμφωνίας.

Κάπως το ίδιο όπως πανηγυρίζονται τώρα οι συμφωνίες για τις δόσεις, τη σωτηρία της χώρας και την παραμονή στο ευρώ.

τωρα τι σχεση εχουν μεταξυ τους αυτα τα δυο δεν ξερω

αλλα και παλι δεν ειδα να πανυγηριζει κανεις για το δευτερο

Σοβαρολογείς?
Έχουν τη σχέση ότι πανηγυρίστηκαν!  Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο!

Δεν πανηγύρισε ο Σαμαράς όταν γύρισε με τη δόση των 52 εκ?

Είπε όλα αυτά που σου έγραψα (και ξανάβαλα εδώ από πάνω), και άλλα πανηγυριώτικα.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Εγώ δυο φορές το μήνα μπορώ να χαλάσω λεφτά για να βγω και να φάω ένα σουβλάκι. Κι όμως πρόβλημα επιβίωσης δεν αντιμετωπίζω. Τρώω κάθε μέρα, έχω δυο αλλαξιές ρούχα, έχω ηλεκτρικό, έχω τηλέφωνο.
Μεγάλε, σε ζηλεύω!
Εσύ είσαι στην ανώτερη κοινωνική τάξη!
Πρόσεχε, μην έρθουν οι κουμουνιστές και στα πάρουν!
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
επειδη αναφερθηκε το ονομα μου και ακουσα χαρακτηρισμους χωρις καν να ξερετε τι εχω πει θεωρησα καλο να παρεμβω.ανεφερα οτι απο στοιχεια που υπαρχουν στις δου απο το ε9 το μεσο ελληνικο νοικοκυριο κατεχει 6 ακινητα.μιλαμε παντα για το μεσο ορο και μιλαμε για ολα τα ειδη ακινητων απο οικιες μεχρι ταφους.η αποψη μου λοιπον ηταν οτι επιτελους πρεπει η μεγαλη ακινητη περιουσια να φορολογηθει γιατι δε μπορει αλλοι να πεινανε και αλλοι να εχουν 50 ακινητα.εσεις που με βριζετε διαφωνητε με αυτο?η μηπως θελετε μια κοινωνια ανθρωπων να πεθαινουν απο πεινα και παραλληλα μια καστα ιδιοκτητων που να φερονται ως να μη συμβαινει τιποτε?δεν πρεπει να υπαρχει ανακατανομη πλουτου σε αυτην την κοινωνια επιτελους ειδικα αυτη τη στιγμη?
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
ΑΣ μην το πλατιασουμε αλλο....11.000.000 Χ 6 =66.000.000 ιδιοκτησιες!
αδερφε μιλησα για νοικοκυρια.τα νοικοκυρια ειναι 11,000,000?
οσον αφορα τις ιδιοκτησιες να βαλεις μεσα ολων των μορφων(οικιες,καταστηματα,αποθηκες,γηπεδα,εξοχικα,χωραφια,ταφοι κλπ)
 

Επισκέπτης
επειδη αναφερθηκε το ονομα μου και ακουσα χαρακτηρισμους χωρις καν να ξερετε τι εχω πει θεωρησα καλο να παρεμβω.ανεφερα οτι απο στοιχεια που υπαρχουν στις δου απο το ε9 το μεσο ελληνικο νοικοκυριο κατεχει 6 ακινητα.μιλαμε παντα για το μεσο ορο και μιλαμε για ολα τα ειδη ακινητων απο οικιες μεχρι ταφους.
Παίκτη ομολογώ πως μπορεί να σε αδίκησα γράφοντας ότι έγραψα για σένα χωρίς να σε ξέρω.
Τώρα όμως που εξήγησες τι ακριβώς εννοούσες ειδικά με τους τάφους αποφάσισα ν'αποκαταστήσω αυτήν την αδικία.
Πραγματικά αξίζεις να είσαι φίλος με τον πίξη..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Παίκτη ομολογώ πως μπορεί να σε αδίκησα γράφοντας ότι έγραψα για σένα χωρίς να σε ξέρω.
Τώρα όμως που εξήγησες τι ακριβώς εννοούσες ειδικά με τους τάφους αποφάσισα ν'αποκαταστήσω αυτήν την αδικία.
Πραγματικά αξίζεις να είσαι φίλος με τον πίξη..


καλά... λέγε τις παπαριές σου .. ο τάφος θεωρείται ακίνητο και είναι αντικείμενο αγοραπωλησίας...


 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Στο 0,2% ο πληθωρισμός τον Ιανουάριο του 2013

Σύμφωνα με την Ελληνική Στατιστική Αρχή, ο πληθωρισμός τον Ιανουάριο 2013 διαμορφώθηκε στο 0,2%, από 0,8% το Δεκέμβριο και 2,3% τον Ιανουάριο 2012.

Από τη σύγκριση του Γενικού Δείκτη Τιμών Καταναλωτή του μηνός Ιανουαρίου 2013, προς τον αντίστοιχο Δείκτη του Ιανουαρίου 2012, προκύπτει αύξηση 0,2%, έναντι αύξησης 2,3%, που σημειώθηκε κατά την ίδια σύγκριση του έτους 2012 προς το 2011.

Ο Γενικός Δείκτης κατά το μήνα Ιανουάριο 2013, σε σύγκριση με τον Δεκέμβριο 2012, παρουσίασε μείωση 1,4%, έναντι μείωσης 0,8% που σημειώθηκε κατά την αντίστοιχη σύγκριση του προηγούμενου έτους.

Ο μέσος δείκτης του δωδεκάμηνου Φεβρουαρίου 2012 - Ιανουαρίου 2013, σε σύγκριση προς τον ίδιο Δείκτη του δωδεκάμηνου Φεβρουαρίου 2011 - Ιανουαρίου 2012, παρουσίασε αύξηση 1,3%, έναντι αύξησης 3,1%, που σημειώθηκε κατά τα αντίστοιχα προηγούμενα δωδεκάμηνα.

www.zougla.gr/money/article/sto-02-o-pli8orismos-ton-ianouario]http://www.zougla.gr/money/article/sto-02-o-pli8orismos-ton-ianouario[/url]

*ε ρε αθάνατη καµπύλη Phillips.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
καλά... λέγε τις παπαριές σου .. ο τάφος θεωρείται ακίνητο και είναι αντικείμενο αγοραπωλησίας...


οσο παει και η  :jerking: μας βαραει στο κεφαλι. Εκτος απο ταφους να γνωριζει ο τυπος οτι υπαρχουν και οι θυριδες για τα λειψανα
 

Επισκέπτης
Εμείς πάντως σίγουρα δε σε έχουμε αδικήσει. Τέτοιο σκατόψυχο και ανεγκέφαλο ανθρωπάριο σαν εσένα, που πανηγύριζε πάνω από τα πτώματα των καμμένων της Μαρφίν και τα κατεστραμμένα μαγαζιά του κέντρου, αξίζει να είναι φίλος με τον ρουφιανόσπορο τον ποντικό και τα υπόλοιπα ανεπάγγελτα μέλη της συμμορίας σας.

Περίμενα να'χεις λίγη αξιοπρέπεια και αν όχι να παραδεχτείς το λάθος σου (λέμε και καμιά μαλακία...) τουλάχιστον να το βουλώσεις. Αλλά βέβαια ποιός έχασε τον ανδρισμό και την αξιοπρέπεια για να τον βρει κάποιος που του γρασάρουν τη σούφρα οι πάκηδες. :fuck2:
Είσαι άξιος διάδοχος του Γκοτζαμάνη και του Εμμανουηλίδη.

Εσύ τώρα για να έχεις φορτώσει έτσι, θεωρείς προσβολή το ν'αξίζει κάποιος να είναι φίλος σου, γιατί εγώ αυτό έγραψα..
 

Επισκέπτης
Στ'αρχίδια μου τι γράφεις για μένα μωρή λούγκρα. Εσύ είτε μιλάς, είτε κλάνεις το ίδιο είναι.

Κι'αφού γούσταρεις τόσο πολύ τους τάφους να κάνουμε έρανο όλοι εμείς εδώ στο μπου να σου αγοράσουμε έναν, να μπεις μέσα, μπας και μας απαλλάξεις από την παρουσία σου.

Τελικά ναι, θεωρείς προσβολή το ν'αξίζει ο άλλος να είναι φίλος σου.
Και πολύ καλά κάνεις  :2funny: :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Τελικά ναι, θεωρείς προσβολή το ν'αξίζει ο άλλος να είναι φίλος σου.
Και πολύ καλά κάνεις  :2funny: :2funny:
...ΡΕ λεμε για απιστευτο διδυμο που πρεπει να φτιαχνει με το κρις!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝΕ ΦΩΤΙΑ ΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ...Μπηκε01.20  ΤΟ ΒΡΑΔΥ να απαντησει σε τρολια ασυναρτητου χαβαλε και πολλαπλασιασμων ΠΟΥ ειχα στησει στο αλλο πουλεν τον τραβοκαβαντζα....ΤΑ ατομα ειναι οφ τελειως!
ΥΓ ...Παληκαρια....μηπως εκτος απο οφ ειστε και ατριχοι?αυτο μονο...τελος!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Άσε τις εξυπνάδες νατσούλα. Σας έκανε ρόμπα ο Χρήστος κι'εσύ αντί να απαντήσεις επί της ουσίας το έριξες στην τρελή.
Άντε τώρα να κλαφτείς στο φιλαράκι σου τον ρουφιανόσπορο μπας και βγάλει τίποτε στοιχεία μου στο φόρουμ να χαρείς. Και μην ξεχάσεις αυτή τη φορά να κλαψομουνιάσεις και τον άλλο κοινό μας φίλο όπως πριν κάνα εξάμηνο που τον παρακάλαγες να μου πει να σταματήσω να σου μπαίνω στο μάτι. :birdman:
...Η ασφαλεια και η μοσαντ σε κυνηγανε ακομα?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
...ΡΕ λεμε για απιστευτο διδυμο που πρεπει να φτιαχνει με το κρις!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΠΑΖΟΥΝΕ ΦΩΤΙΑ ΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΙΟΥΝΤΑΙ...Μπηκε01.20  ΤΟ ΒΡΑΔΥ να απαντησει σε τρολια ασυναρτητου χαβαλε και πολλαπλασιασμων ΠΟΥ ειχα στησει στο αλλο πουλεν τον τραβοκαβαντζα....ΤΑ ατομα ειναι οφ τελειως!
ΥΓ ...Παληκαρια....μηπως εκτος απο οφ ειστε και ατριχοι?αυτο μονο...τελος!

πάντως το κατάλληλον μέγεθος πέους για να σε ικανοποιήσουμε σε διαβεβαιώ ότι το διαθέτουμε....
 

Επισκέπτης
Και μην ξεχάσεις αυτή τη φορά να κλαψομουνιάσεις και τον άλλο κοινό μας φίλο όπως πριν κάνα εξάμηνο που τον παρακάλαγες να μου πει να σταματήσω να σου μπαίνω στο μάτι. :birdman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ.
ΕΝΑΣ ΑΤΡΙΧΟΣ ΘΕΟΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom