Νέα

Champions League 2022/23

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νικητής διοργάνωσης

  • Ατλέτικο Μαδρίτης (35.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ντόρτμουντ (50.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λειψία (75.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σεβίλλη (75.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πόρτο (100.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Άιντραχτ Φρανκφούρτης (150.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σάλτσμπουργκ (150.00€)

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Ρε ασε τα σαπια τωρα και τα αστεια σου περι παοκτζηδων και εμεις σας θελουμε εδω να γελαμε αλλα αστα τωρα αυτα.Εσυ πριν κατι σελιδες ελεγες οτι ο Γκουαρντιολα ειναι loser και οτι η Σιτη δεν μπορει να κερδισει.Φετος εγω λεω οτι θα το σηκωσει.Θα βαλεις στοιχημα?Για λεφτα εγω πισω απο PC δεν βαζω και ουτε θελω συναλλαγες με ξενους.Το στοιχημα ειναι οτι θα διαγραψει ενας απο τους 2 μας το account του.Αφου λοιπον εισαι τοσο σιγουρος οτι η Ρεαλ δεν χανει και οτι ο loser Γκουαρντιολα δεν μπορει να παρει τελικο Champions League δεν εχεις κατι να χασεις.Σωστα δεν τα λεω?Τι φοβασαι.,,αφου εισαι σιγουρος!!!!
ρε πανιβλακα βλαχο, διαβασε με τα ματια και οχι με την κωλοτρυπιδα μια φορα.
Σου λεω οτι σου ειχα πει και τοτε, ο γκουαρντιολα ειναι λουσερ με τη σιτυ ευρωπαικα και 7 χρονια παιρνει τα αρχιδια μου. Δεν ειναι η αποψη μου, ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. Δεν εχει ακουμπησει τιτλο στην ευρωπη ενω καθε χρονο βγαινει, και μολις πηγε τελικο εφαγε κωλογαμησι απο χειροτερη ομαδα.

επισης σου λεω, οτι τα ματς με την Ρεαλ, θα ειναι ντερμπι, απλα ποδοσφαιρικα ΠΙΣΤΕΥΩ θα τα παρει η Ρεαλ. Που ειδες την σιγουρια μου; Εισαι τρελος ρε μαλακα;

Και σε ξαναρωταω, τι ηλιθιο στοιχημα ειναι αυτο με τη διαγραφη λογαριασμων; Απτην μια μας "θελετε εδω" αλλα απτην αλλη μου λες να διαγραφτω για ενα ματς ποδοσφαιρου; Μηπως σε εχει τσουξει η κωλαρα τυπακο; :tooth:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
ρε πανιβλακα βλαχο, διαβασε με τα ματια και οχι με την κωλοτρυπιδα μια φορα.
Σου λεω οτι σου ειχα πει και τοτε, ο γκουαρντιολα ειναι λουσερ με τη σιτυ ευρωπαικα και 7 χρονια παιρνει τα αρχιδια μου. Δεν ειναι η αποψη μου, ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ. Δεν εχει ακουμπησει τιτλο στην ευρωπη ενω καθε χρονο βγαινει, και μολις πηγε τελικο εφαγε κωλογαμησι απο χειροτερη ομαδα.

επισης σου λεω, οτι τα ματς με την Ρεαλ, θα ειναι ντερμπι, απλα ποδοσφαιρικα ΠΙΣΤΕΥΩ θα τα παρει η Ρεαλ. Που ειδες την σιγουρια μου; Εισαι τρελος ρε μαλακα;

Και σε ξαναρωταω, τι ηλιθιο στοιχημα ειναι αυτο με τη διαγραφη λογαριασμων; Απτην μια μας "θελετε εδω" αλλα απτην αλλη μου λες να διαγραφτω για ενα ματς ποδοσφαιρου; Μηπως σε εχει τσουξει η κωλαρα τυπακο; :tooth:
χαχαχα ωραια κωλοτουμπα γαυρουλη...αλλα μας εγραφες πριν κατι μερες.Τωρα εγινε ντερμπακι το ματς.Ο Γκουαρντιολα δεν ειναι καθολου loser με τα πιτσιρικια του παιζει και τους εχει κανει ολους παιχταραδες.Σε οποια ομαδα πηγαινει οι ομαδες του παιζουν το ομορφοτερο ποδοσφαιρο και περυσι απο δικα του κολληματα και μαλακιες τον εχασε τον αγωνα με την Ρεαλ γιατι ειναι ιδεολογος και δεν θελει το αχαρο ποδοσφαιρο αλλα φετος δεν εχει δευτερη.Οσο βαρια φανελα και να εχει η Ρεαλ οσο μεγαλη ομαδα και να ειναι φετος θα χασει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
χαχαχα ωραια κωλοτουμπα γαυρουλη...αλλα μας εγραφες πριν κατι μερες.Τωρα εγινε ντερμπακι το ματς.Ο Γκουαρντιολα δεν ειναι καθολου loser με τα πιτσιρικια του παιζει και τους εχει κανει ολους παιχταραδες.Σε οποια ομαδα πηγαινει οι ομαδες του παιζουν το ομορφοτερο ποδοσφαιρο και περυσι απο δικα του κολληματα και μαλακιες τον εχασε τον αγωνα με την Ρεαλ γιατι ειναι ιδεολογος και δεν θελει το αχαρο ποδοσφαιρο αλλα φετος δεν εχει δευτερη.Οσο βαρια φανελα και να εχει η Ρεαλ οσο μεγαλη ομαδα και να ειναι φετος θα χασει.
λουσερ ειναι μεχρι να αποδειξει το αντιθετο.
Αμα ρε πουστη χασει η σιτυ απτην ρεαλ, τι θα μου πεις; θα παραδεχτεις οτι ειναι λουσερ; Εγω θα παραδεχτω οτι δεν ειναι αμα το σηκωσει προφανως, αμα ομως φαει γαμησι απτην ρεαλ, θα βρεις τα αρχιδια να μου πεις οτι δεν μπορει να παρει τιτλο χωρις μεσσι-ινιεστα-τσαβι ή θα μου λες παλι οτι "βγαζει παιχτες";

Εδω θα ειμαστε...
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
λουσερ ειναι μεχρι να αποδειξει το αντιθετο.
Αμα ρε πουστη χασει η σιτυ απτην ρεαλ, τι θα μου πεις; θα παραδεχτεις οτι ειναι λουσερ; Εγω θα παραδεχτω οτι δεν ειναι αμα το σηκωσει προφανως, αμα ομως φαει γαμησι απτην ρεαλ, θα βρεις τα αρχιδια να μου πεις οτι δεν μπορει να παρει τιτλο χωρις μεσσι-ινιεστα-τσαβι ή θα μου λες παλι οτι "βγαζει παιχτες";

Εδω θα ειμαστε...
Πρωτα πες του ενα μπραβο που θα ξανα σηκωσει την κουπα της πρεμιερ λιγκ(5 φορα) και βλεπουμε τι θα γινει και με το CL.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Πρωτα πες του ενα μπραβο που θα ξανα σηκωσει την κουπα της πρεμιερ λιγκ(5 φορα) και βλεπουμε τι θα γινει και με το CL.
ελα ετοιμο στο εχω.
αφου μου το παιζεις σιγουρος, ριχτο ενα κατοσταρικο
σου εβαλα και τον παοκ, γιατι προφανως δεν θα μου πεις οτι θα χασετε και το κυπελλο...
ενα μηνα αναμονη και πληρωθηκες. στοιχημα δεν θες; :tooth:

1681858756237.png
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
ελα ετοιμο στο εχω.
αφου μου το παιζεις σιγουρος, ριχτο ενα κατοσταρικο
σου εβαλα και τον παοκ, γιατι προφανως δεν θα μου πεις οτι θα χασετε και το κυπελλο...
ενα μηνα αναμονη και πληρωθηκες. στοιχημα δεν θες; :tooth:

1681858756237.png
Ο ΠΑΟΚ κυπελλο δεν παιρνει με αυτη την ομαδα καφενειο που εχει φετος.Δεν θα τον επαιζα για κανενα λογο.Η Σιτη απο την αλλη θα το σηκωσει για πλακα...την επομενη αγωνιστικη εχει την Αρσεναλ μεσα στο Μαντσεστερ αμα νικησει τελειωνει κιολας.Μετα πολυ δυσκολα να κανει γκελα.Καλα το επαιξες το δελτιακι αλλα βγαλε τον ΠΑΟΚ.Βρες καποια αλλη!!!
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506

* Έφτασε η ώρα μωρή Μιλανάρα!!!!! :rockon:
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Προσωπικά κάνω μια πρόβλεψη ως ζευγάρι του τελικού Μίλαν - Ρεάλ πάντως!
Κι έτσι θα παρακολουθήσουμε δύο πραγματικά μεγαθήρια σ'έναν τελικό βγαλμένο από τα παλιά....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Ποιά Μίλαν.....
Με ποια παίζει ημιτελικό?

:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Κατά τύχη βρέθηκε στους 4.
Κυριολεκτικά....

Τι σχέση έχει με την Μίλαν των παικταράδων?
Και λογικά και η Ίντερ στους 4.
Άλλη πουτανομάδα άμπαλη....
Ήρθε η χρονιά της Σίτυ....

:confused:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Μιλαν και Ιντερ οταν βγαζαν τον προγραμματισμο της χρονιας στην αρχη της σεζον ουτε στα ονειρα τους δεν βλεπαν 4αδα στο τσου λου ποσο μαλλον τελικο. Ο σωστος τελικος θα ηταν Σιτι-Ναπολι. Η Ρεαλ αυτη την φορα δεν περναει την σιτι ουτε με σφαιρες. Στον τελικο θα εχουμε σεξοκωμοδια με αντιπαλους Μιλαν-Ιντερ. Το να κανει 2 επιθεσεις η Μιλαν και να βαλει ενα γκολ ενω ο αντιπαλος εχει 20 τελικες με 1 γκολ απλα δεν ξαναγινεται.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Προσωπικά κάνω μια πρόβλεψη ως ζευγάρι του τελικού Μίλαν - Ρεάλ πάντως!
Κι έτσι θα παρακολουθήσουμε δύο πραγματικά μεγαθήρια σ'έναν τελικό βγαλμένο από τα παλιά....
Η μιλαναρα σιγουρα θα παει τελικο !

Δε μπορω να συνελθω με τιποτα. Τι εκανε ρε παιδια ο λεαο χθες; Ποσο brutal ηταν αυτο το σολο;

404837152.jpg


MOTM-leao-napoli-2.jpg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Και χθες έπαιξε πολύ καλή μπάλα η Milan

Πολύ καλή μπάλα,που πέρασε τη σέντρα 3 φορές όλες κι όλες,και αν δεν ήταν ο Λεάο μάλλον δεν θα την πέρναγε καμία.Ενώ οι α΄λλοι ΄20 τελικές και άλλα 20 κόρνερ,θα μου πεις ας έβαζαν γκολ,οκ το δέχομαι,αλλά είχαν και τραυματισμούς.

Πάντως απο τη Μίλαν μου αρέσει πολύ ο τερματοφύλακας,αυτός παίζει να γίνει και ο καλύτερος μαύρος τέρμας όλων των εποχών.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
290
Εμφανίσεις
9K
Απαντήσεις
77
Εμφανίσεις
4K
Απαντήσεις
564
Εμφανίσεις
19K
Απαντήσεις
40
Εμφανίσεις
3K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom