Νέα

Champions League 07-08

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dfwk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 547
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος θα το παρει φετος

  • Μαντσεστερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ρομα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λιβερπουλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Τσελσι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Φενερ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αρσεναλ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σαλκε

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μπαρτσελονα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οσο για τους δημοσιογραφους που δεν περιεγραψαν το ματς αντικειμενικα επειδη ηταν ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ,συμφωνω πως δεν επρεπε να περιγραψουν το ματς αυτο.και εγω ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ειμαι ,αλλα αν ημουν δημοσιογΡΑΦος δε θα μετεδιδΑ ετσι το ματς(και ειμαι πολυ φανατικος ΛΙΒΕΡΠΟΥΛΑΚΙΑς).το ιδιο βεβαια ισχυει και για το ελληνικο πρωταθλημα,οπου οι οπαδοι-δημοσιογραφοι μας τα πρηζουν.ΤΕΛΟς ,για τη ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ,χρειαζεται παικτες με επιθετικες αρετες,γιατι ο μπεναγιουν,καουτ και πενναντ ειναι λιγοι.ακομη ,αριστερος μπακ(ο ραφινια μαλλον θα ερθει),και ενας επιθετικος κλασης.οχι κραουτς και βορονιν που πρεπει να φυγουν οπως και ο ριισε που προσφερε πολλα στο παρελθον .δε συμφωνω με οσους λενε οτι ο μασερανο και ο αλονσο ειναι ''λιγοι''.ευχομαι στην ομαδα μου να ερθουν πιο ταλαντουχοι παικτες.καλο να παιζεις με μεγαλη ''ψυχη'',αλλα για να παιρνεις πρωταθληματα και τσ λινγκ χρειαζονται και πολλοι καλοι παικτες.ενας ΤΖΕΡΑΡΤ ΚΑΙ ΕΝΑς ΤΟΡΡΕς  ειναι λιγοι σε ενα αθλημα που παιζεται με 11
εγω σημερα βλεπω μαντσεστερ λογω ποιοτητας ποδοσφαιρου..αλλα στο ενα ματς ολα γινονται...ειμαι και εγω λιβερπουλ...θελει και ενα χαφ να κανει λιγο παιχνιδι η ομαδα...αυτη η μαλακια να παιζουν στο κεντρο μονο αμυντικα χαφ (ουσιαστικα) ελεος δηλαδη...γιατι και ο τζερραρντ στην ουσια αμ.χαφ ειναι και επειδη ξερει μπαλλα τον βλεπουμε και δευτερο σεντερ φορ για να πιεζει....
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
192
Like
4.420
Πόντοι
15.775
Πιστεύω πως η Τσέλσι θα προσπαθήσει να κάνει κάτι..Να βάλει ενα γκόλ..Η Μάντσεστερ θα κλειστεί πίσω και θα προσπαθήσει να παεί το μάτς σε χαμηλό τέμπο..Άκουσα οτι ο Ασλει Κοουλ είναι αμφίβολος και μπορεί να παίξει ο Μπρίτζ..Ρε πούστη μου αυτή η Μάντσεστερ έχει κάνει την κωλοφαρδία επισήμη..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Έλα ρε συ σιγά την κωλοφαρδία!Μπορεί να μην παίξει ο Κόουλ,50-50 είναι οι πιθανότητες...που σημαίνει ότι εκτός απροόπτου θα παίξει!Ουσιαστικά οι δύο ομάδες θα είναι πλήρεις...
 

Επισκέπτης
η αληθεια ειναι οτι ειναι 2 απο τις πιο αντιπαθεις για μενα ομαδες της πρεμιερ μαζι με εβερτον .αλλα,ΘΑ ηθελα να το παρει η τσελσι,αλλα θεωρω οτι θα τπ παρει η μαντσεστερ,αφου εχει προπονητη με Π ΚΕΦΑΛΑΙΟ και οχι μπανανα στο παγκο οπως η τσελσι
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ρε μαγκες πιστευω η Τσελσι θα το σηκωσει,αποδοση ΟΠΑΠ 2,65,λεω να το ''βαρεσω στεγνα''υπερ της Τσελσι.
Με προβληματιζει μην ληξει Χ και τρεχουμε με ΄΄καντηλια΄΄απο τον καναπε βραδιατικα
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
DYNATA ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

[youtube=525,450]O5HKzm-OUW4[/youtube]
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
@@@@@@δια μπαλα παιξανε και η δυο τους. Προπαντως η United :tickedoff: :tickedoff:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Manchester PEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μονο παναθα κ λιβερπουλ ρεεεεε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
h manchester einai panta  η πιο τυχερη ομαδα.σε κρισιμα ματς ειδικα.ειναι μεγαλη ομαδα παρολα αυτα
 

Επισκέπτης
εμμμ,που πας ρε τσελσακι???μου ηθελες και τσαμπ λινγκ,ξεφτιλα ,κομπλεξικη ομαδουλα.ουτε σε 1000 χρονια δε θα παρεις τσαμπ λινγκ
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εμμμ,που πας ρε τσελσακι???μου ηθελες και τσαμπ λινγκ,ξεφτιλα ,κομπλεξικη ομαδουλα.ουτε σε 1000 χρονια δε θα παρεις τσαμπ λινγκ
νομισε επειδη γαμησε κ εχυσε τον γαβρο,οτι ολες οι ομαδες ειναι γαβρος..
ΕΜ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΡΕ ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΙ?
 

Επισκέπτης
τεραστεια ομαδα ειναι η δικια μας .η μαντσεστερ ειναι απλα μεγαλη και πολυ τυχερη ,λες και τους φυλανε τα φαντασματα αυτων που σκοτωθηκαν στο αεροπορικο τους δυστυχημα
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom