Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
κοίτα να δείς,μήν νομίζεις ότι και γώ έχω τη δυνατότητα να πηγαίνω μιά φορά το δίμηνο γερμανία....αλλά αυτά που σου προσφέρουν σε σένα και σε άλλα 3,4 φιλαράκια σου θα έπρεπε να τα προσφέρουν έτσι και αλλιώς αυτά τα ούτως ή άλλως πολύ μέτρια τεμάχια που έχουν τα περισσότερα μασατζίδικα.Εγώ απλά σου εξηγώ πώς λειτουργεί η ελληνική κωλό-πιάτσα με την οποία διαφωνώ κάθετα,αλλά αναγκάζομαι να την υποστώ επειδή είμαι κάτοικος αυτού του μπουρδέλου όπου αναγκαζόμεθα να ανοίγουμε τα πόδια σε όποιον μαλάκα αποφασίσει κάτι για να αυξήσει τα κέρδη του χωρίς να προσφέρει τα απαιτούμενα....Έχεις σκεφτεί ποτέ γιατί δεν έχει καθόλου μουνάρες στα μασατζίδικα?φαντάζομαι το ξέρεις και αν δεν το ξέρεις,το έχεις σκεφτεί και έχεις συμπεράνει.Εγώ να ξέρεις τα λέω σταράτα και όπως πιστεύω ότι έχουν τα πράγματα στα λαδοιδρύματα...Και πιστεύω για το καλό των παιδιών που διαβάζουν,ψάχνουν,έχουν απορίες κλπ...καλό θα είναι να τους ενημερώνουμε σωστά,με αντικειμενικά κριτήρια και με απόλυτη σαφήνεια για τό τί προσφέρεται στο κάθε μαγαζί....ας πούμε στη καλλιρόης προσφέρονται μπάζα,στη μπουμπουλίνας προσφέρονται ωραία μωρά,στην ιλιάδα το ίδιο αν και σε μικρότερη ποιότητα παρά την ποσότητα...,στη σολωμού μπάζα,στη στουρνάρη λίγο καλύτερα τα πράματα,αχιλλέως και βενιζέλου σκατά κλπ....
καλλιποης δεν εχει μπαζα το αντιθετο,απλως δεν κανουμε μασαζ ...και καποιες τις εχει κρυμμενεσ καμια φορα αγνωστο το γιατι....
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Έχεις σκεφτεί ποτέ γιατί δεν έχει καθόλου μουνάρες στα μασατζίδικα?

εγω  βρησκω αρκετα καλα κομματια στα μασαζ , σορρυ  :grin:

ας πούμε στη καλλιρόης προσφέρονται μπάζα,στη μπουμπουλίνας προσφέρονται ωραία μωρά,στην ιλιάδα το ίδιο αν και σε μικρότερη ποιότητα παρά την ποσότητα...,στη σολωμού μπάζα,στη στουρνάρη λίγο καλύτερα τα πράματα,αχιλλέως και βενιζέλου σκατά κλπ....

εγω μπορω να πω το αντιθετο δηλαδη  καλλιρόης προσφέρονται ωραια ,στη μπουμπουλίνας προσφέρονται μπάζα, στη σολωμού ωραια,στη στουρνάρη μπάζα, δηλαδη τι θελω να σου πω , οτι τα γουστα του καθε ανθρωπου ειναι καθαρα προσοπικα , εμενα μπορει τα βυζια τις λιζα ( κ48) να μου αρεσουν , εσενα οχι , εμενα μου αρεση η κολαρα τις ροξανης ( μ.προδρομου ) εσενα οχι , . . . . οποτε ασε στο καθενα να κρινη απο μονο του  ;)
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Σημερα κυριακη 6/12 ωρα 13:00 επισκεψη...τεμαχια 3 + 1 η σεριφισσα. ολα μπαζα εκτος απο ενα μελαχροινο (δεσποινα-βουλγαρακι) ,σχετικα καλο μασαζ (25 λεπτα) και στη συνεχεια απλα αντε να φυγουμε. εχει παντως ωραιο κολαρακι, δεν το δινει και δεν αφηνει δακτυλα φιλια κλπ. μουσειακο ειδος...βλεπετε αλλα μην αγγιζετε. η σεριφισσα σε ερωτηση μου ειπε οτι δεν κανει προγραμμα η ιδια , και οτι ο μουναρος η βουλγαρα εχει γριππη.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εγω  βρησκω αρκετα καλα κομματια στα μασαζ , σορρυ  :grin:

εγω μπορω να πω το αντιθετο δηλαδη  καλλιρόης προσφέρονται ωραια ,στη μπουμπουλίνας προσφέρονται μπάζα, στη σολωμού ωραια,στη στουρνάρη μπάζα, δηλαδη τι θελω να σου πω , οτι τα γουστα του καθε ανθρωπου ειναι καθαρα προσοπικα , εμενα μπορει τα βυζια τις λιζα ( κ48) να μου αρεσουν , εσενα οχι , εμενα μου αρεση η κολαρα τις ροξανης ( μ.προδρομου ) εσενα οχι , . . . . οποτε ασε στο καθενα να κρινη απο μονο του  ;)

μωρέ εσύ μπορεί να πείς ότι η μάρσυ ας πούμε είναι τρελλό μπάζο,οι υπολοιποι όμως θα πούν ότι είναι και γαμώ τα κορμιά και γαμώ τα παιδιά....οτιδήποτε καλό φαίνεται....κάνει μπάμ,δεν κρίνεται...απλά φαίνεται εξωφθαλμα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σημερα κυριακη 6/12 ωρα 13:00 επισκεψη...τεμαχια 3 + 1 η σεριφισσα. ολα μπαζα εκτος απο ενα μελαχροινο (δεσποινα-βουλγαρακι) ,σχετικα καλο μασαζ (25 λεπτα) και στη συνεχεια απλα αντε να φυγουμε. εχει παντως ωραιο κολαρακι, δεν το δινει και δεν αφηνει δακτυλα φιλια κλπ. μουσειακο ειδος...βλεπετε αλλα μην αγγιζετε. η σεριφισσα σε ερωτηση μου ειπε οτι δεν κανει προγραμμα η ιδια , και οτι ο μουναρος η βουλγαρα εχει γριππη.

+10000000000 ακριβώς ετσι ειναι.Αμφιβαλλω μονο για το τελευταίο...
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
δεν θα το σινεχισω για να μην χαλασω το ποστ του μαγαζιου   :jerking:

σε ευχαριστω . . .    :birdman:
παρακαλώ
:birdman:
σου αφιερώνω και ένα βίντεο για τα γούστα σου και το επίπεδο εξυπηρέτησης που επιθυμείς
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Σημερα κυριακη 6/12 ωρα 13:00 επισκεψη...τεμαχια 3 + 1 η σεριφισσα. ολα μπαζα εκτος απο ενα μελαχροινο (δεσποινα-βουλγαρακι) ,σχετικα καλο μασαζ (25 λεπτα) και στη συνεχεια απλα αντε να φυγουμε. εχει παντως ωραιο κολαρακι, δεν το δινει και δεν αφηνει δακτυλα φιλια κλπ. μουσειακο ειδος...βλεπετε αλλα μην αγγιζετε. η σεριφισσα σε ερωτηση μου ειπε οτι δεν κανει προγραμμα η ιδια , και οτι ο μουναρος η βουλγαρα εχει γριππη.

Η1Ν1
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ο τακις15 εχει δικιο,μιλαω για την αντριαννα απο βουλγαρια,μωρο 19 ετων,177 υψος, αψογο σε ολα!σωμα,προσωπο,υπηρεσιες φουλ του ασσου!το καλυτερο μωρο που εχει περασει απο τα ιδρυματα αυτα.ηταν εκει πεμπτη και παρασκευη,τωρα πληροφορηθηκα οτι εχει δηλωσει ασθενεια.τζουλια αλεξανδρατου επι 2 φορες καλυτερη. 
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μι μαλονετε  ;)
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
μάθε να γράφεις πρώτα και μετά να κρίνεις

πεζοι  ρολο το ανωρθωφραφω γραφοις στα λαιγωμαινα καποιου ? 




μην ασχολεισαι ρε φιλε , κανε κατι αλλο στις ζωη σου , και ασε εμας να πηγαινουμε στα μασαζ , εσυ που εισαι πρυτανης και καθηγητης της ελλινηκης γλωσσας ανεχεσαι να πηγαινεις στον αγοραιο ερωτα ?  μενω αφωνος !!!!!!!!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αντριαννα τελος.
καραισκου δε ξερω αν πηγε
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
είναι οριστικό? στο είπε η τσατσα?
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πεζοι  ρολο το ανωρθωφραφω γραφοις στα λαιγωμαινα καποιου ? 




μην ασχολεισαι ρε φιλε , κανε κατι αλλο στις ζωη σου , και ασε εμας να πηγαινουμε στα μασαζ , εσυ που εισαι πρυτανης και καθηγητης της ελλινηκης γλωσσας ανεχεσαι να πηγαινεις στον αγοραιο ερωτα ?   μενω αφωνος !!!!!!!!!!
εκτός από σαβουρογάμης είσαι και πανύβλακας, τι να κάνω,
συνέχισε να πηγαίνεις εκεί που πληρώνεις και σε φτύνουν
μάλλον αυτό είναι αναγκαίο για κάποια ζώα σαν κι εσένα
:birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom