Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
θα επανελθουν τωρα που;;;αυτες συνηθως φευγουν και πανε τετοιες μερες στη πατριδα,μετα κανουν το μεγαλο come-back...
διακοπτουν το πασχα και συνεχιζουν μεχρι καλοκαιρι
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον πρεπει να το καταθεσω αυτο  :headbang: :headbang:  , περασα πρην μια ωρα , δεν θα σας πω ποια πηρα και τι εκανα  :2funny: , αλλα επαθα πλακα με τιν σεριφισα  :rockon:  , τι ηταν τουτο ρε παιδια σημερα  :rockon: , μαυρη φουστα κολιτη μεχρη το γονατο , βαμενη γαματα ,απιστευτο φωτεινο προσωπο ,ειχα να δω τετοια 45 γυναικαρα χρονια τωρα , ειναι θεα η γυναικα  και μια μπλουζα απο επανω που τονιζε υπεροχα τα  :tits2: .... για αυτο δεν θυμαμαι ποια πηρα , διοτι μεσα στο μυαλο μου ηταν σαν να γαμαγα τιν σεριφισα  :knockinb:  , ηθελα ναξερα ποιος ειναιο τυχερος που τιν εχει καταφερει , για να μας πει και εμας πως γινετε να τιν ρηξουμε στο κρεβατι  :headbang: :headbang: :headbang:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αυτεs οι....σεριφησεs τελικα......Ξυπνανε εμαs τουs...ντεσπεραντοs!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πολλες φορες εχουμε περαση με μια κοπελα σε μαγαζια , διοτι μας ειχε καβλωση η σεριφησα αρκετα , εμεις η γεροντοτερη θυμομαστε ακομα τιν θεια ολγα απο το μασαζστουντιο  τις εποχη 90 στα σεπολια , κοντα στο ταχυδρομιο , αυτο γινετε και τωρα με τιν σεριφισα σε αυτο το μαγαζι
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
λοιπον πρεπει να το καταθεσω αυτο  :headbang: :headbang:  , περασα πρην μια ωρα , δεν θα σας πω ποια πηρα και τι εκανα  :2funny: , αλλα επαθα πλακα με τιν σεριφισα  :rockon:  , τι ηταν τουτο ρε παιδια σημερα  :rockon: , μαυρη φουστα κολιτη μεχρη το γονατο , βαμενη γαματα ,απιστευτο φωτεινο προσωπο ,ειχα να δω τετοια 45 γυναικαρα χρονια τωρα , ειναι θεα η γυναικα  και μια μπλουζα απο επανω που τονιζε υπεροχα τα  :tits2: .... για αυτο δεν θυμαμαι ποια πηρα , διοτι μεσα στο μυαλο μου ηταν σαν να γαμαγα τιν σεριφισα  :knockinb:  , ηθελα ναξερα ποιος ειναιο τυχερος που τιν εχει καταφερει , για να μας πει και εμας πως γινετε να τιν ρηξουμε στο κρεβατι  :headbang: :headbang: :headbang:

πως και δε της προτεινες να περασατε,δε ξερω αν καποιος συναγωνιστης την ειχε τιμησει παλαιοτερα σε καποιο μασατζιδικο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πολλες φορες εχουμε περαση με μια κοπελα σε μαγαζια , διοτι μας ειχε καβλωση η σεριφησα αρκετα , εμεις η γεροντοτερη θυμομαστε ακομα τιν θεια ολγα απο το μασαζστουντιο  τις εποχη 90 στα σεπολια , κοντα στο ταχυδρομιο , αυτο γινετε και τωρα με τιν σεριφισα σε αυτο το μαγαζι
Ε οχι και....γεροντοτεροι....Απλα πεs οι λιγο πιο μεγαλοιΒαλθηκεs να μαs γερασειs
Τι λογια ειναι αυτα???? :2funny: :2funny:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
πως και δε της προτεινες να περασατε,δε ξερω αν καποιος συναγωνιστης την ειχε τιμησει παλαιοτερα σε καποιο μασατζιδικο

θυμασαι που δουλευε παλιοτερα ?μου φαινετε γνωστη αλλα σπαω το κεφαλι μου και δεν μου ερχετε
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
μαγκες τα σπαει παντως της ειχα πει να περασουμε μαζι και αρνηθηκε χαριτολογωντας,αυτα ειναι σα βετερανος αποσυρθηκε
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
πρεπει να γαμιεται αγρια βυζουβιος ειναι ζητω η πομπιία :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:

ποτε τιν καταφερες τιν τιπισσα ? για πες , για πες ?  οχι τιποτα διοτι εχω χονδρο κολλημα μαζι της και δεν μου καθετε γαμοτο !!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom