Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
μαγκες εχω παθει τη πλακα μου,τετοια μουναρα δεν πρεπει να παιζει αντιστοιχη σε αλλο μαγαζι αυτο το διαστημα. Μιλαω για την Αντριανα -και οχι Αριανα που απο λαθος ανεφερθη πριν- τη Βουλγαρα. Μωρο γυρω στα 22, ψηλη 1.75 χωρις τακουνι, ξανθια, απιστευτο προσωπο με γαλανα ματια, κορμαρα τελεια -μου ειπαν οτι ηταν μπαλαρινα- και ευγενικο και προθυμο μωρο. Το μονο μειον για μενα ειναι οτι εχει σιλικονατο βυζι αλλα ειναι η πρωτη ισως φορα που αυτο δεν με χαλασε καθολου. Μιλαμε για γυναικα που αν τη κυκλοφορησεις σπανε οι κορνες απο τα αμαξια. Σε περιποηση ηταν κλασεις ανωτερη απο αλλες που την εχουνε δει μουναρες και καθονται σαν κουτσουρα να τις γαμησεις αλλα επειδη ειναι στην αρχη ακομα εχει να μαθει καποια πραγματακια.
Λοιπον δεν γραφω αλλα, ειμαι λατρης των μιλφ και το σιλικονουχο μου τη δινει και μονο απο την οπτικη επαφη αλλα  αυτη η κοπελα με εκανε και αναθεωρησα την αποψη μου. Αυτη ειναι το next top model και οχι τα μπαζα που δειχνει η τηλεοραση.
Περιμενω αποψεις και απο αλλους συναθλητες.
ελεγα να βγω παγανια το σαββατο σε αναζητηση βυζομιλφ αλλα μας βαζεις σε σκεψεις...
θα περασω κι ελπιζω να μη δω ουρα μεχρι του Καρατζαφερη
thanx 4 sharing :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
εγω παντως πηρα την προστυχη μεν (αβιζη δε) καυλοφατσα μαριανα διδυμο με νεαρα αννα αρτι αφιχθεισα απο αρμενια..τα παντα ολα!!!καθοτι δεν μιλαει καθολου ελληνικα η μαριαννα ανελαβε να την καθοδηγησει...αλλωστε οι γλωσσες τους εχουν πολλα κοινα   :pipa2: :pipa2:
τα παντα ολα  :fuck1: :fuck1:και σε τιμη προσφορας....αβλεπι θα τιμηθουν ξανα... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
παιδιά, ας με διαφωτίσει κάποιος
η σερίφισα με τα μπαλκόνια  :boobies:  κάνει πρόγραμμα όταν πρόκειται για απλό μασάζ και φραπέ ;
πρεπει γιατι καποια μερα ηταν σε δωματιο με πελατη...
ενδιαφερεσαι??
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
εκτός από καθημερινές είναι και σαββατοκύριακο ανοιχτό το εν λόγω ίδρυμα?
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ένα κοντοπούτανο μελαχροινό ρουμανάκι γύρω στα 20 πως το έλεγαν θυμάται κανείς?
(ήταν πριν 3-4 μήνες)
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες εχω παθει τη πλακα μου,τετοια μουναρα δεν πρεπει να παιζει αντιστοιχη σε αλλο μαγαζι αυτο το διαστημα. Μιλαω για την Αντριανα -και οχι Αριανα που απο λαθος ανεφερθη πριν- τη Βουλγαρα. Μωρο γυρω στα 22, ψηλη 1.75 χωρις τακουνι, ξανθια, απιστευτο προσωπο με γαλανα ματια, κορμαρα τελεια εχει σιλικονατο βυζι


+ 1000000000000000000000000
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κυριακή είναι με φούλ τεμάχια το ίδρυμα ή λειψό?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Γιατί
ρωτάς χτες βράδι-και μιά και δεν βρέθηκε άθρωπας να απαντήσει-, απαντάς σήμερα, προφανώς ύστερα απο επιτόπια έρευνα ! Αξιος !  :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η τσατσά του μαγαζιού (έχασε τον χαρακτηρισμό manager!!!) έκανε ένα μεγάλο λάθος: αν λες ψέμματα στους πελάτες αυτό θα μαθευτεί και θα γυρίσει εναντίον σου... και οι πληροφορίες πλέον δεν μένουν κρυφές και η μαντάμ το ξέρει!!!!
εμπάργκο λοιπόν στο μαγαζί μέχρι να στρώσει η κυρά... ευτυχώς έχει εκεί γύρω και άλλα μαγαζιά να δουλέψουν. Το καλύτερο θα είναι να περνάς από εκεί και μετά να φεύγεις... λέγοντας πως δεν έχει αυτό που ψάχνεις
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
πέρασα εχτές από το εν λόγω ίδρυμα
η τσατσά με το που μπήκα ούτε να ρωτήσει για τη βροχή που έφαγα ούτε να εξυπηρετήσει τίποτα,
με άρχισε στις ερωτήσεις λες και ήταν από την μεγάλη των μπάτσων σχολή
το ξενέρωμα ήταν απίστευτο
βγήκαν δύο γκόμενες εκ των οποίων η μία ηκόρη του δράκουλα και η άλλη απλά χοντρούλα
οι άλλες μου είπε ήταν απασχολημένες και δεν ήξερε πότε θα τελειώσουν (προφανώς κρυβόντουσαν)
αντί να μου πει κάτι άλλο αισθανόταν ότι μας κάνει και χάρη που υπάρχει
της είπα γειά σου ευγενικά και σηκώθηκα να φύγω
είναι προφανές ότι δεν ξαναπατάω σε αυτό το μαγαζί και απλά τρώει μαύρο!!!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αργα σηκωσε ο εποπτης το of side... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
                          ......και λιγα λεω....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως το ωραίο μωρό κάηκε?τί έγινε άραγε?μας το κρύβει η μάνατζερ(μα ποιά είναι,ο αρσέν βενγκέρ?)μήπως το ερωτευθούμε και αφήσουμε τις υπόλοιπες πατόλες αλβανίδες χωρίς δουλειά?δεν είναι η πρώτη φορά.....βέβαια τα ωραία μουνιά θέλουν αρκετά χρήματα παραπάνω από την κόρη του δράκουλα και δε συμφέρει...όση δουλειά και να φέρει γιατί πολύ απλά δεν έχει 10 μουνιά στα σκέλια της....οπότε μόλις δούν ότι όλοι πατούν το ποδι τους για πάρτη της,την ξαποστέλνει για να υπάρξει ισορροπία για αυτήν και κόρες του δράκουλα για μάς...απλά είναι τα πράματα παίδες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom