Νέα

Central Spa-Καλλιρόης 48

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antonis n.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 900K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ναι ρε μαγκες.ειναι αυτη με τις βυζαρες????
 

perpetouas

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
75
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
10
ποια λετε οτι ειναι ποιο καύλα, Μαριάννα ή Κατερίνα; :rolleyes:
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Συναγωνιστές, για δώστε τα φώτα σας παρακαλώ. Στο εν λόγω ίδρυμα προσ΄φερουν όλες τις υπηρεσίες από την πρώτη επίσκεψη? Κόστος?
 

aris2659

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη καταθεση , 4.00 , κατεβαινοντας την φραντζη , βαζω το αμαξι στο παρκινγ ( φραντζη + καλληροης) και πηγαινω απεναντι στο μαγαζι , χτυπαω και αναιβενω επανω , με καλοσορηζει η σεριφισα , και αρχιζουν να περνανε τα τεμαχια , κολλισα στιν αντριανα  :rockon: , θεα , και γαμω τα κορμια , περνω το προγραμμα τον 80 , μπανιαριζομαι και ερχεται η θεα , μασαζακι κανενα 15 λεπτο ( οχι κακο ) , μετα μου κανει μια περιποιιμενη  :pipa1: , και συνεχιζουμε σε  :knockinb:  και τελειωνο στον δερματινο καναπε  :fuck1:  , η γκομενα το εχει , τελειωσε  :headbang:  :headbang:  :headbang: , ειναι θεα . . . . .
 

kopa34

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2007
Μηνύματα
52
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σημερινη καταθεση , 4.00 , κατεβαινοντας την φραντζη , βαζω το αμαξι στο παρκινγ ( φραντζη + καλληροης) και πηγαινω απεναντι στο μαγαζι , χτυπαω και αναιβενω επανω , με καλοσορηζει η σεριφισα , και αρχιζουν να περνανε τα τεμαχια , κολλισα στιν αντριανα  :rockon: , θεα , και γαμω τα κορμια , περνω το προγραμμα τον 80 , μπανιαριζομαι και ερχεται η θεα , μασαζακι κανενα 15 λεπτο ( οχι κακο ) , μετα μου κανει μια περιποιιμενη  :pipa1: , και συνεχιζουμε σε  :knockinb:  και τελειωνο στον δερματινο καναπε  :fuck1:  , η γκομενα το εχει , τελειωσε  :headbang:  :headbang:  :headbang: , ειναι θεα . . . . .
Ψυχραιμία.... :sunglasses:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως πηγα 8.30 η ωρα , ειδα μια; μικρη βουλγαρα  :humpleg:  , το απολυτο κορμι  :rockon: :rockon: :rockon: , παντως δεν το αναλυω τωρα , θα το ξαναεπισκευτω , διοτι η πρωτη φορα μπορει να ηταν απολυτα τελεια σε ολα της  :knockinb: αλλα περιμενω να τιν ξαναδω και τιν δευτερι φορα για να ειμαι απολυτος . . . .  :fuck1:
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
παιδιά, ας με διαφωτίσει κάποιος
η σερίφισα με τα μπαλκόνια  :boobies:  κάνει πρόγραμμα όταν πρόκειται για απλό μασάζ και φραπέ ;

 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εχουν ερθει 3 νεα τεμαχια, εμφανισιακα πολυ αξιολογα. Μια μικρη Βουλγαρα που ανεφερε συναγωνιστης (νομιζω λεγεται Αριανα χωρις να ειμαι βεβαιος) ειναι πολυ δυνατο παιδι. Υπαρχει και ενας αλλος μουναρος νεοαφιχθεις που δεν εχει ομως δουλεψει ποτε σε μασαζ, αυτο τωρα δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο.
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
. Μια μικρη Βουλγαρα που ανεφερε συναγωνιστης (νομιζω λεγεται Αριανα χωρις να ειμαι βεβαιος) ειναι πολυ δυνατο παιδι.

σωστα !!!!!!  ετσι τι λενε , το μωρο ειναι ολα τα λεφτα :!!!!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
εχουν ερθει 3 νεα τεμαχια, εμφανισιακα πολυ αξιολογα. Μια μικρη Βουλγαρα που ανεφερε συναγωνιστης (νομιζω λεγεται Αριανα χωρις να ειμαι βεβαιος) ειναι πολυ δυνατο παιδι. Υπαρχει και ενας αλλος μουναρος νεοαφιχθεις που δεν εχει ομως δουλεψει ποτε σε μασαζ, αυτο τωρα δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο.

όταν λές νεοαφιχθέν τεμάχιο ήταν την προηγούμενη βδομάδα? :think:
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
σωστα !!!!!!  ετσι τι λενε , το μωρο ειναι ολα τα λεφτα :!!!!!!!!!

μαγκες εχω παθει τη πλακα μου,τετοια μουναρα δεν πρεπει να παιζει αντιστοιχη σε αλλο μαγαζι αυτο το διαστημα. Μιλαω για την Αντριανα -και οχι Αριανα που απο λαθος ανεφερθη πριν- τη Βουλγαρα. Μωρο γυρω στα 22, ψηλη 1.75 χωρις τακουνι, ξανθια, απιστευτο προσωπο με γαλανα ματια, κορμαρα τελεια -μου ειπαν οτι ηταν μπαλαρινα- και ευγενικο και προθυμο μωρο. Το μονο μειον για μενα ειναι οτι εχει σιλικονατο βυζι αλλα ειναι η πρωτη ισως φορα που αυτο δεν με χαλασε καθολου. Μιλαμε για γυναικα που αν τη κυκλοφορησεις σπανε οι κορνες απο τα αμαξια. Σε περιποηση ηταν κλασεις ανωτερη απο αλλες που την εχουνε δει μουναρες και καθονται σαν κουτσουρα να τις γαμησεις αλλα επειδη ειναι στην αρχη ακομα εχει να μαθει καποια πραγματακια.
Λοιπον δεν γραφω αλλα, ειμαι λατρης των μιλφ και το σιλικονουχο μου τη δινει και μονο απο την οπτικη επαφη αλλα  αυτη η κοπελα με εκανε και αναθεωρησα την αποψη μου. Αυτη ειναι το next top model και οχι τα μπαζα που δειχνει η τηλεοραση.
Περιμενω αποψεις και απο αλλους συναθλητες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom