Νέα

Camping!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Μαλακιες λετε.
Και το ελευθερο μια χαρα ειναι.
Θυμαμαι δηλαδη ενας πολυ φιλικο ζευγαρι που ηξερα, που πηγαν σαμοθρακη και εμειναν μονοι τους κοντα σε ενα καταρακτη. Και οταν ειδα τις φωτο πραγματικα ειχα παει να σκασω απο την ζηλεια μου. Επισης ηταν πολυ προσεχτικοι με το περιβαλον, και δεν χρησιμοποιουσαν καν σαμπουαν.
Γενικα αμα μπορεσω θα παω και εγω εκει.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Μαλακιες λετε.
Και το ελευθερο μια χαρα ειναι.
Θυμαμαι δηλαδη ενας πολυ φιλικο ζευγαρι που ηξερα, που πηγαν σαμοθρακη και εμειναν μονοι τους κοντα σε ενα καταρακτη. Και οταν ειδα τις φωτο πραγματικα ειχα παει να σκασω απο την ζηλεια μου. Επισης ηταν πολυ προσεχτικοι με το περιβαλον, και δεν χρησιμοποιουσαν καν σαμπουαν.
Γενικα αμα μπορεσω θα παω και εγω εκει.
που εχεζαν???
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πλακα πλακα το χειροτερο πραγμα που εχω δει σε καμπινγκ και το οποιο απεχθανομαι ειναι να παρκαρεις το αμαξι ακριβως εξω ή διπλα απο τη σκηνη....χειροτερο καμπινγκ που εχω παει ποτε αν και εχουν περασει τοσα χρονια ειναι μακραν αυτο της Ελαφονησου...

Γιατί? Είναι πολύ βολικό να έχεις το αμάξι δίπλα στην σκηνή ώστε να παίρνεις ρούχα και πράγματα με τη μία. Σε όσα κάμπινγκ έχω πάει, όλοι αυτό έκαναν/κάναμε.

Συμφωνώ για την Ελαφόνησο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γιατί? Είναι πολύ βολικό να έχεις το αμάξι δίπλα στην σκηνή ώστε να παίρνεις ρούχα και πράγματα με τη μία. Σε όσα κάμπινγκ έχω πάει, όλοι αυτό έκαναν/κάναμε.

Συμφωνώ για την Ελαφόνησο.

δεν εχει νοημα να ειμαι υποτιθεται ενα με τη φυση και να στηνω τη σκηνη μου αναμεσα σε αυτοκινητα...το ξερω οτι σε πολλα καμπινγκ ειναι ετσι αλλα εμενα δε μου αρεσει καθολου...μακραν το καλυτερο καμπινγκ που εχω παει ειναι της Σεριφου :rockon:
επισης σε καποια καμπινγκ σε αφηνουν να βαλεις το αμαξι μεχρι να φτασεις κοντα στο σημειο που θα στησεις, ξεφορτωνεις και μετα το βγαζεις εκτος....
 

Επισκέπτης
Μαλακιες λετε.
Και το ελευθερο μια χαρα ειναι.
Θυμαμαι δηλαδη ενας πολυ φιλικο ζευγαρι που ηξερα, που πηγαν σαμοθρακη και εμειναν μονοι τους κοντα σε ενα καταρακτη. Και οταν ειδα τις φωτο πραγματικα ειχα παει να σκασω απο την ζηλεια μου. Επισης ηταν πολυ προσεχτικοι με το περιβαλον, και δεν χρησιμοποιουσαν καν σαμπουαν.
Γενικα αμα μπορεσω θα παω και εγω εκει.
Στον φονια προφανως.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
δεν εχει νοημα να ειμαι υποτιθεται ενα με τη φυση και να στηνω τη σκηνη μου αναμεσα σε αυτοκινητα...το ξερω οτι σε πολλα καμπινγκ ειναι ετσι αλλα εμενα δε μου αρεσει καθολου...μακραν το καλυτερο καμπινγκ που εχω παει ειναι της Σεριφου :rockon:
επισης σε καποια καμπινγκ σε αφηνουν να βαλεις το αμαξι μεχρι να φτασεις κοντα στο σημειο που θα στησεις, ξεφορτωνεις και μετα το βγαζεις εκτος....

Α πάσο.
Εγώ για κάμπινγκ πάω γιατί είναι πιο φτηνά όχι από θέμα φύσης κτλ. :P
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εδω με εχασες...
δε ριχνω ποτε σαμπουαν στη θαλασσα ή στα ποταμια....αλλα διακοπες με μαλλι τζιβα δεν...
Ολα θελουν θυσιες, απλα ηταν τοσο χαρουμενοι και ηρεμοι, που πραγματικα δεν τους ενοιαζαν τετοια πραγματα.
Πηγαιναν και στην πολη μερικες φορες, και δεν εκατσαν και ολοκληρο μηνα.



Στον φονια προφανως.
Δεν θυμαμαι, θυμαμαι ομως οτι ηταν μονοι τους, και το τοππιο απλα δεν υπηρχε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ολα θελουν θυσιες, απλα ηταν τοσο χαρουμενοι και ηρεμοι, που πραγματικα δεν τους ενοιαζαν τετοια πραγματα.
Πηγαιναν και στην πολη μερικες φορες, και δεν εκατσαν και ολοκληρο μηνα.


Δεν θυμαμαι, θυμαμαι ομως οτι ηταν μονοι τους, και το τοππιο απλα δεν υπηρχε.

δεν θυσιαζω την κουρουπα μου..πραγματικα...ειναι πολυτιμη :P
δε μπορω αλουστη και απλυτη...
 

Επισκέπτης
Εμενα παντως με ειχε ξυπνησει ενα πιτσιρικι απο διπλα με αυτο το κομματι!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αυτο που γουσταρω συνηθως ειναι να πηγαινουμε με το σκαφος σε παραλιες, να ψηνουμε, μπυρες, και μετα να κοιμομαστε στην παραλια.
Και κανενα μπαφο φυσικα (Λακη περιμενω επιθεση).
Νιωθω τρομερα ευχαριστημενος οταν το κανω αυτο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τα αγενη πιτσιρικια το καλοκαιρι (σε ΟΛΟΥΣ τους χωρους) και οι αναισθητοι γονεις που αδιαφορουν για το γινεται γυρω τους ειναι ο,τι χειροτερο...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο που γουσταρω συνηθως ειναι να πηγαινουμε με το σκαφος σε παραλιες, να ψηνουμε, μπυρες, και μετα να κοιμομαστε στην παραλια.
Και κανενα μπαφο φυσικα (Λακη περιμενω επιθεση).
Νιωθω τρομερα ευχαριστημενος οταν το κανω αυτο.

ιστιοπλοϊκο :rockon: :rockon: :rockon:
αντιπαξοι :smitten:
για τη θαλασσα πουλαω το καμπινγκ ανετα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δεν θυσιαζω την κουρουπα μου..πραγματικα...ειναι πολυτιμη :P
δε μπορω αλουστη και απλυτη...
Ρε χαζο, εκαναν "μπανιο" στο ποταμι, και φυσικα ειχαν αντιστηπτικα και αλλες μαλακιες. Το μαλλι δεν μπορουσαν απλα.
Και σου λεω πηγαν και στην πολη και εκαναν κανονικο μπανιο, απλα οχι συχνα.
 

Επισκέπτης
Αυτο που γουσταρω συνηθως ειναι να πηγαινουμε με το σκαφος σε παραλιες, να ψηνουμε, μπυρες, και μετα να κοιμομαστε στην παραλια.
Και κανενα μπαφο φυσικα (Λακη περιμενω επιθεση).
Νιωθω τρομερα ευχαριστημενος οταν το κανω αυτο.
Μπαφιάρη!
 

Συνημμένα

  • apopoinikopoiisi narkotikon.jpg
    apopoinikopoiisi narkotikon.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 12

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε χαζο, εκαναν "μπανιο" στο ποταμι, και φυσικα ειχαν αντιστηπτικα και αλλες μαλακιες. Το μαλλι δεν μπορουσαν απλα.
Και σου λεω πηγαν και στην πολη και εκαναν κανονικο μπανιο, απλα οχι συχνα.

νταξ το καταλαβαινω....εγω απλα δε μπορω...εχω θεμα με την καθαριοτητα...θα πηγαινα για αποψιλωση μετα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom