Νέα

Big Βrother η επιστροφή...!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποίος πιστέυετε θα είναι ο νικητής

  • Αλέξης

    Ψήφοι: 8 2,6%
  • Αντώνης

    Ψήφοι: 51 16,7%
  • Φουκάκης

    Ψήφοι: 158 51,6%
  • Γιωργος

    Ψήφοι: 25 8,2%
  • Εβελίνα

    Ψήφοι: 26 8,5%
  • Ηλίας

    Ψήφοι: 92 30,1%
  • Μαρία

    Ψήφοι: 2 0,7%
  • Μιχάλης

    Ψήφοι: 11 3,6%
  • Νάρα

    Ψήφοι: 25 8,2%
  • Στέλλα

    Ψήφοι: 19 6,2%
  • Χριστίνα

    Ψήφοι: 7 2,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    306

Επισκέπτης
ναι αλλα ο κοσμος που το παρακολουθει ψοφαει γ ιντριγκα.οποτε ειναι πολυ πιθανο να φυγει ο κλαψιαρης μπαστουνοβλαχος.


Μη στενοχωριέσαι....αν φύγει ο μπαρμπα-Γιώργος,αμέσως μετά θα φύγει και ο Αλέξης,οικιοθελώς :2funny:
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Μη στενοχωριέσαι....αν φύγει ο μπαρμπα-Γιώργος,αμέσως μετά θα φύγει και ο Αλέξης,οικιοθελώς :2funny:
σιγα μην φυγει οκειοθελως ο αλεξης!!!
αν δεν γαμισει ολες τις γυναικες δεν το κουναει απο κει μεσα!
Ειναι παιδι "με αρχες απο την οικογενεια" του οπως ειπε ο ιδιος...
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Πραγματικα δεν μπορω να πιστεψω τι μαλακιες διαβαζω εδω μεσα!
Ειναι δυνατον να γραφετε εστω και μια καλη κουβεντα για ολους τους κομπλεξικους που εχουν λαβει μερος στο παιχνιδι αυτο?
Ο καθε ενας ειναι περιπτωση που εχει επιλεχθει απο ειδικους για να ψυχαγωγησει τους οφθαλμολαγνους και δις κομπλεξικους τηλεθεατες του.

Τραγικο να διαβαζεις το "ποιος θα/αξιζει να κερδισει" τα φραγκα.
Ακομα χειροτερο να επιδοκιμαζονται βλαχοι,αγραμματοι,ωραιοπαθεις,εγωπαθεις και καθε ψωλου που μπηκε οχι για το game αλλα για το ..μετα!

Το αν θα κερδισει λοιπον ενας κουτοπονηρος 20χρονος βλαχος απο την Κρητη η ενας κλαψας απο το Βολο η ενας αγαμητος εντελως γυαλακιας ειναι καθαρα το τελευταιο πραγμα
στην βιομηχανια της κρεατομηχανης.

Σαχλα αστεια.δηθεν θεωριες του κωλου,ψευτικα συναισθηματα κανουν τους βλαμμενους και αγραμματους συγγενεις και κοντοχωριανους να πλερωνουν αδρα για την επικρατηση του πιο
ξεφτιλισμενου ειδους ανθρωπου.
Αυτου που δεχεται για οικονομικο οφελος να ξεπουλα την αξιοπρεπεια του σε ενα κλουβι με επιλεκτες περιπτωσεις ανθρωπων με σοβαρα ψυχολογικα προβληματα!

Τεσπα ,τοσες μαλακιες στο τοπικ εγραψα κτη δικη μου
περισσοτερο για να δειξω οτι αυτοι που παιζουν στο παιχνιδι παει στο διαολο κυνηγανε τα λεφτα,
αυτοι ομως που καθονται και παρακολουθουν το σοου,φτιαχνουν τοπικ και σχολιαζουν και κανουν διαλογο για αυτη τη μπουρδα
ειστε πραγματικα για το
[size=50pt]ΜΠΟΥΤΣΟ!  :birdman:[/size]
προσπάθησα και εγώ να δω αυτό το πράγμα και το άλλαξα σε μισώ λεπτό, χώρια από ότι άκουγα δεν καταλάβαινα τη σκατά λέγανε...


για τον[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt] ΠΟΥΤΣΟ[/size][/size][/size][/size] έτσι τον λέμε εμείς
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Αυτη η μαυρουλα που παιζει ειναι λεει στριπτιτζου? :tits2:
 

panos188

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
82
Like
3
Πόντοι
0
Μη σας ξεγελαει παντως ο "αθωος" φουκακης. Αρχιδι ειναι κ μεγαλο μαλιστα, με την πρωτη ευκαιρια να πεταχτει να πει τα δικα του στα live μπας και τον αγαπησει το κοινο και καλα, ετσι νομιζει. ολο μαντιναδες και παπαριες, ασε που τις κανει ολες λαθος.
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Μη σας ξεγελαει παντως ο "αθωος" φουκακης. Αρχιδι ειναι κ μεγαλο μαλιστα, με την πρωτη ευκαιρια να πεταχτει να πει τα δικα του στα live μπας και τον αγαπησει το κοινο και καλα, ετσι νομιζει. ολο μαντιναδες και παπαριες, ασε που τις κανει ολες λαθος.

Στην αρχή έτσι μου χε φανεί και μένα , είχε και γέλιο στις εκφράσεις του και τον είχα συμπαθήσει , αλλά τώρα όσο πάει και μου τη σπάει.
Σήμερα πλάκιζαν μαζί με το βολιώτη και την άλλη βλαμμένη κρητικιά, ότι η Νάρα έιναι μαύρη σα τον Καρεμπέ και πώς θα ήταν γουλί και τέτοια.
Και η Νάρα τους λέει να σταματήσουν και μετά του απαντάει πώς θα ήταν με κόκκινο στριγκάκι και ξάνθια περούκα, κι έγινε έξαλλoς !
Πηγαινοερχόταν μέσα έξω γκαρίζοντας πάλι τα γνώστά " μια κουβέντα θα σου πώ, όπως σε σέβομαι θα με σεβεσαι, δε μου τα πε κανείς εξω να τονε γαμήσω ντάκα ντούκα κλπ.
Ε σιγά ρε μεγάλε πια έλεος, κατούρα και λίγο , του θίξανε τον ανδρισμό του βουνίσιου δροσερού αγοριού...

Εγώ ο Ηλίας θέλω να τα πάρει, για να δώ πόσες απ΄όλες μέσα έξω, που τον έχουν στο φτύσιμο, θα του κωλοτρίβονται μετά, με τα 200 στην τσέπη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Στο big brother είναι κάπου 2 μήνες μέσα σ'αυτό το σπίτι και δεν έχουν τραβήξει ούτε μία  :jerking: :think:.Αν είναι έτσι τα καλύτερα σκηνικά τώρα αρχίζουν :grin: :2funny:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
πω πω ρε παιδί τι είναι αυτή οι κρητικοί στα ριάλιτοι, πολλοί άνδρες - μάγκες. Γιατί εγώ στο στρατό δεν γνώρισα ούτε έναν...
 

isidoro

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
10
Like
3
Πόντοι
26
πω πω ρε παιδί τι είναι αυτή οι κρητικοί στα ριάλιτοι, πολλοί άνδρες - μάγκες. Γιατί εγώ στο στρατό δεν γνώρισα ούτε έναν...
γιατι φιλε μου ειναι μαγκες μονο οταν ειναι πανω απο δυο
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
Μη σας ξεγελαει παντως ο "αθωος" φουκακης. Αρχιδι ειναι κ μεγαλο μαλιστα, με την πρωτη ευκαιρια να πεταχτει να πει τα δικα του στα live μπας και τον αγαπησει το κοινο και καλα, ετσι νομιζει. ολο μαντιναδες και παπαριες, ασε που τις κανει ολες λαθος.
ολο μαγκια και σεβασμος μηδεν
για φαπες....
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
γιατι φιλε μου ειναι μαγκες μονο οταν ειναι πανω απο δυο
μονο στα Reality???? γενικα ειναι κουραδομαγκες...μονο με το σιδερικο στην ζωνη κανουν μαγκιες...
τζαμπα μαγκες. μαγκια κλανια μονο.
 

panos188

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
82
Like
3
Πόντοι
0
Στην αρχή έτσι μου χε φανεί και μένα , είχε και γέλιο στις εκφράσεις του και τον είχα συμπαθήσει , αλλά τώρα όσο πάει και μου τη σπάει.
Σήμερα πλάκιζαν μαζί με το βολιώτη και την άλλη βλαμμένη κρητικιά, ότι η Νάρα έιναι μαύρη σα τον Καρεμπέ και πώς θα ήταν γουλί και τέτοια.
Και η Νάρα τους λέει να σταματήσουν και μετά του απαντάει πώς θα ήταν με κόκκινο στριγκάκι και ξάνθια περούκα, κι έγινε έξαλλoς !
Πηγαινοερχόταν μέσα έξω γκαρίζοντας πάλι τα γνώστά " μια κουβέντα θα σου πώ, όπως σε σέβομαι θα με σεβεσαι, δε μου τα πε κανείς εξω να τονε γαμήσω ντάκα ντούκα κλπ.
Ε σιγά ρε μεγάλε πια έλεος, κατούρα και λίγο , του θίξανε τον ανδρισμό του βουνίσιου δροσερού αγοριού...

Εγώ ο Ηλίας θέλω να τα πάρει, για να δώ πόσες απ΄όλες μέσα έξω, που τον έχουν στο φτύσιμο, θα του κωλοτρίβονται μετά, με τα 200 στην τσέπη.

Ετσι..

Στην αρχη τον μου αρεσε σαν ατομο και τον ειχα για φαβορι...αλλα απ οταν φανηκε ο πονηρια του και η κλικα που κανει με τον πορδιλα το βλαχαδερο τον Γιωργο..αναθεωρισα.

Οσο για το σκηνικο με τη Ναρα. ειμαι μαζι της. Το δικιο το ειχε αυτη, δεν αρχισε τιποτα και επεμενε να σταματησουν.

Λεει η αλλη μετα για τους κρητικους και καλα αν ειπωθει κατι μεταξυ 2 ανδρων θα γινει "μακελειο"...μονο στην Κρητη ετσι? Γιατι στη υπολοιπη Ελλαδα θεωρουμαστε αδερφες και τα δεχομαστε? θα κοψουν κανα βρακοσκοινο απ το ζορισμα καμια μερα τα κρητικοπουλα εκει μεσα.
 

panos188

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
82
Like
3
Πόντοι
0
πω πω ρε παιδί τι είναι αυτή οι κρητικοί στα ριάλιτοι, πολλοί άνδρες - μάγκες. Γιατί εγώ στο στρατό δεν γνώρισα ούτε έναν...

Ετσι θελουν (απ την παραγωγη) να τους προβαλλουν προς τα εξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom