Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ρε γιώργο μην ασχολείσαι με προμότορες; Δεν κατάλαβες τι παίζει;;;;;;

επειδή δεν παρακολουθώ και τόσο ενδελεχώς την κουβέντα και δεν ξέρω ούτε το συγκεκριμένο μέλος, δεν έχω καταλάβει τι παιζει κι αν είναι ή όχι προμότορας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Και τι σε νοιάζει ρε εγώ ποιος είμαι;
αφού ρε κλωνάρη απατεώνα σε καταλάβαμε.....
Πάνε να παίξεις με κάνα 18άχρονο τελευταίε......
Και ξαναβάλε μας όλες τις διευθύνσεις με τα μασαζίδικα που προτιμάς.
Φτιάχνω τσελεμεντέ για παππούδες με ολίγα λιπαρά και πολλά φίδια........
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πέρα από την αντιαισθητικότητα, έχει πέσει τρελλό γέλιο με ορισμένα καμάρια. Θυμάμαι έναν, με μόνιμα χαζό χαμόγελο στο show της Eny. Ότι και να του έκανε χαζογέλαγε, ή γύρναγε γύρω από τη μπάρα για να την αποφύγει
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
επειδή δεν παρακολουθώ και τόσο ενδελεχώς την κουβέντα και δεν ξέρω ούτε το συγκεκριμένο μέλος, δεν έχω καταλάβει τι παιζει κι αν είναι ή όχι προμότορας.
άμα ασχοληθείς λίγο και δεις τι παίζει γενικά εδώ μέσα είναι απλά τα πράματα... Ο τύπος τα έχει βάλει με τον βάσο......Είναι νεανίας στα μασαζίδικα λέει αλλά γνωρίζει ότι ο βάσος είναι μέγας φιδέμπορας.....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Κάτσε κάτω από τη μπάρα ....
κρύψου γύρωα από την κολώνα ...

ιντερεστινγκ ...!!!

άμα ασχοληθείς λίγο και δεις τι παίζει γενικά εδώ μέσα είναι απλά τα πράματα... Ο τύπος τα έχει βάλει με τον βάσο......Είναι νεανίας στα μασαζίδικα λέει αλλά γνωρίζει ότι ο βάσος είναι μέγας φιδέμπορας.....
έχω αρχίσει και σας χάνω ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Πέρα από την αντιαισθητικότητα, έχει πέσει τρελλό γέλιο με ορισμένα καμάρια. Θυμάμαι έναν, με μόνιμα χαζό χαμόγελο στο show της Eny. Ότι και να του έκανε χαζογέλαγε, ή γύρναγε γύρω από τη μπάρα για να την αποφύγει
λεονόρα έχω ρίξει κάτι γέλια στο πρίνσες και το μπέιμπυ ο συγγρού που δεν περιγράφονται........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ειδικά όταν έχει μπάτσελορ αξίζει τον κόπο να πληρώσεις και διπλό εισιτήριο.... Ολα τα λεφτά λέμε....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι.....
Εσύ βρες σφεντόνα για σήμερα και μην ασχολείσαι με τα υπόλοιπα......
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

με ρίχνεις ... πρέπει να κουβαλάω και σακουλάκι με βότσαλα ...

να πάρω τουλάχιστον αεροβόλο ??? ότι πρέπει για τα "σπουργιτάκια"
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Φυσικά, μέρος της διασκέδασης είναι και αυτά, οπότε δεν μας ενοχλούν και τόσο κάποιες εκτραχειλισμένες καταστάσεις
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Γιατι ρε περσονα γελας με τα αγορακια ????

Ισως για μερικους απο αυτους που κανουν μπατσελορ να ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που πανε σε στριπ ....

Ξερεις με ποιον πρεπει να γελας : με τις στριπερ που την εχουν δει και τις εχουμε φαει στη μαπα τις ιδιες και τις ιδιες - ημουνα τις προαλλες σε στριπ και μου ερχεται μια πατσαβουρα και μου λεει = τους βλεπεις αυτους εκει που φευγουν μου ζηταγανε να με γαμησουν και τα σχετικα .... / στη συνεχεια της κουβεντας μου ειπε οτι ηταν Κυπριοι - τι να της πω τωρα της πατσαβουρας της Ρωσσιδας - οτι στην Κυπρο και σε ολο το κοσμο στα στριπ γαμανε και δεν κερνανε ποτα μηπως και γαμησουν ενω εδω στην Ελλαδα κερναμε ποτα και περνουμε δουλεια για το σπιτι / αντε να μας τραβηξουν καμια μαλακια μηπως φυγουν τα χοντρα / με αυτα να γελας φιλε και οχι με τα μπατσελορ ..... 
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Γιατι ρε περσονα γελας με τα αγορακια ????

Ισως για μερικους απο αυτους που κανουν μπατσελορ να ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που πανε σε στριπ ....

Ξερεις με ποιον πρεπει να γελας : με τις στριπερ που την εχουν δει και τις εχουμε φαει στη μαπα τις ιδιες και τις ιδιες - ημουνα τις προαλλες σε στριπ και μου ερχεται μια πατσαβουρα και μου λεει = τους βλεπεις αυτους εκει που φευγουν μου ζηταγανε να με γαμησουν και τα σχετικα .... / στη συνεχεια της κουβεντας μου ειπε οτι ηταν Κυπριοι - τι να της πω τωρα της πατσαβουρας της Ρωσσιδας - οτι στην Κυπρο και σε ολο το κοσμο στα στριπ γαμανε και δεν κερνανε ποτα μηπως και γαμησουν ενω εδω στην Ελλαδα κερναμε ποτα και περνουμε δουλεια για το σπιτι / αντε να μας τραβηξουν καμια μαλακια μηπως φυγουν τα χοντρα / με αυτα να γελας φιλε και οχι με τα μπατσελορ ..... 
Κύριε Υπουργέ στα εν χώρια μαγαζιά τύπου "στριπ" είναι δεδομένο ότι δεν γαμάς? ή είναι υπερκοστολογημένα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Γιατι ρε περσονα γελας με τα αγορακια ????

Ισως για μερικους απο αυτους που κανουν μπατσελορ να ειναι η πρωτη και η τελευταια φορα που πανε σε στριπ ....

Ξερεις με ποιον πρεπει να γελας : με τις στριπερ που την εχουν δει και τις εχουμε φαει στη μαπα τις ιδιες και τις ιδιες - ημουνα τις προαλλες σε στριπ και μου ερχεται μια πατσαβουρα και μου λεει = τους βλεπεις αυτους εκει που φευγουν μου ζηταγανε να με γαμησουν και τα σχετικα .... / στη συνεχεια της κουβεντας μου ειπε οτι ηταν Κυπριοι - τι να της πω τωρα της πατσαβουρας της Ρωσσιδας - οτι στην Κυπρο και σε ολο το κοσμο στα στριπ γαμανε και δεν κερνανε ποτα μηπως και γαμησουν ενω εδω στην Ελλαδα κερναμε ποτα και περνουμε δουλεια για το σπιτι / αντε να μας τραβηξουν καμια μαλακια μηπως φυγουν τα χοντρα / με αυτα να γελας φιλε και οχι με τα μπατσελορ ..... 

εγώ σε αυτές μινίστρο λέω πλέον...

Πασλά τε νάχουι σούτσκα και τελειώνει το παραμύθι.... Σε πολλά στριπομάγαζα πλέον κάνουν πως δε με γνωρίζουν μερικές μερικές.......
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Κύριε Υπουργέ στα εν χώρια μαγαζιά τύπου "στριπ" είναι δεδομένο ότι δεν γαμάς? ή είναι υπερκοστολογημένα?

Απο τα λιγα που ξερω για να γαμησεις πρεπει να εχεις ακρες στα μαγαζια για να γαμησεις σχετικα αμεσα,γρηγορα και καλα / απο εκει και περα υπαρχουν και εξαιρεσεις / ξερω π.χ παλικαρακι με δουλεια "πασιαρικι" που τσιμπανε οι γυναικες που γαμησε με συνοπτικες διαδικασιες / εγω τουλαχιστον απο τη δικη μου εμπειρια αυτα εχω δει αυτα λεω .....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Απο τα λιγα που ξερω για να γαμησεις πρεπει να εχεις ακρες στα μαγαζια για να γαμησεις σχετικα αμεσα,γρηγορα και καλα / απο εκει και περα υπαρχουν και εξαιρεσεις / ξερω π.χ παλικαρακι με δουλεια "πασιαρακι" που τσιμπανε οι γυναικες που γαμησε με συνοπτικες διαδικασιες / εγω τουλαχιστον απο τη δικη μου εμπειρια αυτα εχω δει αυτα λεω .....
;) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Η γνώμη είναι ότι φυσικά και γαμάς άμα ρίξεις στο τραπέζι την ανάλογη προσφορά. Τουλάχιστον σε αυτόν το τομέα όλα είναι matter of money.
κοίτα φιλαράκο....
Για να πάρεις λ.χ. φραπέ θέλεις ένα πενηντάρι, συν είσοδο συν κάνα δυο ποτά....
Σύνολον περί τα 80 Ευρώ.....
Στις μασαζερί με αυτά τρως μπριτζόλα και μάλιστα γάλακτος......
Χρειάζεται να πούμε τίποτα άλλο;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom