Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 285K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Απο τα λιγα που ξερω για να γαμησεις πρεπει να εχεις ακρες στα μαγαζια για να γαμησεις σχετικα αμεσα,γρηγορα και καλα / απο εκει και περα υπαρχουν και εξαιρεσεις / ξερω π.χ παλικαρακι με δουλεια "πασιαρακι" που τσιμπανε οι γυναικες που γαμησε με συνοπτικες διαδικασιες / εγω τουλαχιστον απο τη δικη μου εμπειρια αυτα εχω δει αυτα λεω .....
Για να ανέβεις στο ρινγκ και να παίξεις με τον Μωχάμεντ Άλι πρέπει να είσαι δυνατός "παίκτης". Αυτό ισχύει παντού στριπ,κωλόμπαρα κ.λ.π.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.029
Πόντοι
8.235
Για να ανέβεις στο ρινγκ και να παίξεις με τον Μωχάμεντ Άλι πρέπει να είσαι δυνατός "παίκτης". Αυτό ισχύει παντού στριπ,κωλόμπαρα κ.λ.π.

To δυνατος εχει πολλες εννοιες / αν το εννοεις ως οικονομικη ανεση εγω εκει δεν παιζω / στα αλλα ειμαι μεσα και εχω κερδισει μια φορα / τις αλλες φορες ομως γιατι εχω βγει knock out ???? / γιατι προφανως δεν παιζει παραδακι και ουτε θα παιξει και ποτε ...... 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εχει αναλυθει 1,000αδες φορες..Το θεμα ειναι πως την βρισκει ο καθενας.
εγώ απάντησα στην ερώτηση "γαμάς σε στριπ και άν ναι είναι υπερτιμημένο;"

η απάντησις λοιπόν είναι απλή. Σε ελάχιστε περιπτώσεις και είναι και υπερτιμημένο......

Τώρα περί ορέξεως έχουμε πει... Κολοκυθόσπορος.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
To δυνατος εχει πολλες εννοιες / αν το εννοεις ως οικονομικη ανεση εγω εκει δεν παιζω / στα αλλα ειμαι μεσα και εχω κερδισει μια φορα / τις αλλες φορες ομως γιατι εχω βγει knock out ???? / γιατι προφανως δεν παιζει παραδακι και ουτε θα παιξει και ποτε ...... 
έχω δει υπουργέ και κάτι νόκ αουτ στο παραδάκι........
Εχουν χάσει μάγκες χιλια μύρια παραγάδια κι ήταν λάθος τα σημάδια........
Προσωπικά έχω εμπειρία που με 5 τουβλάκια ΔΕΝ έκανε ZENGA.... Και αν δεν έριχνα και καμμιά χριστοπαναγία να στανιάρει ακόμα τουβλάκια θα κόλλαγε............
 

Επισκέπτης
έχω δει υπουργέ και κάτι νόκ αουτ στο παραδάκι........
Εχουν χάσει μάγκες χιλια μύρια παραγάδια κι ήταν λάθος τα σημάδια........
Προσωπικά έχω εμπειρία που με 5 τουβλάκια ΔΕΝ έκανε ZENGA.... Και αν δεν έριχνα και καμμιά χριστοπαναγία να στανιάρει ακόμα τουβλάκια θα κόλλαγε............

Δασκαλε ανεβαζετε την δυσκολια του μαθηματος  :2funny: :boobies: :uglystupid:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
To δυνατος εχει πολλες εννοιες / αν το εννοεις ως οικονομικη ανεση εγω εκει δεν παιζω / στα αλλα ειμαι μεσα και εχω κερδισει μια φορα / τις αλλες φορες ομως γιατι εχω βγει knock out ???? / γιατι προφανως δεν παιζει παραδακι και ουτε θα παιξει και ποτε ...... 
Όλη αυτή η μεγάλη ,ας την πούμε, εταιρεία του Αγοραίου Έρωτα(CT,call-girls,σπίτια) και των θυγατρικών αυτής (στριπ,κωλόμπαρα) έχει στηθεί με μοναδικό σκοπό το κέρδος.
Άρα για να παίξεις σε μία από τις πολλές ποιοτικά κατηγορίες που έχει πρέπει να υπάρχει και η ανάλογη οικονομική άνεση. Άλλο μπάτζετ θέλει για να γαμήσεις στο Μεταξουργείο και άλλο παραδείγματος χάρη στο Baby Gold. Αυτός είναι ο μοναδικός δρόμος.
Όμως σε ένα μεγάλο μονόδρομο υπάρχουν και οι παράδρομοι. Εκεί έχεις άλλα όπλα για να πετύχεις τον στόχο σου. Αλλά δεν στέφεται πάντοτε από επιτυχία.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Η δικιά μου άποψη είναι ότι όποιος θέλει να γαμήσει να πάει σε σπίτι/studio/cg.

Αν περιμένεις να πηδήσεις σε στριπ επειδή έχεις λεφτά είσαι καραγκιόζης.
Ναι ξέρω, πολλοί πήγαν και έκαναν τη δουλειά, πόσοι όμως είναι αυτοί που πήραν δουλειά για το σπίτι μόνο ?

Για μένα το στριπ είναι ένας τρόπος διασκέδασης, πίνω το ποτό μου, βλέπω το show (για χιλιοστή φορά ... :tickedoff:) κάνω τους χορούς μου και κερνάω τα ποτά μου όσα και σε όποια κοπέλα γουστάρω. Αν τύχει και κάποια κοπέλα με γουστάρει και τη γουστάρω φυσικά και δεν θα πω όχι να πάμε μαζί, αλλά πιστεύω ότι αυτό είναι ο κανόνας που επιβεβαιώνει την εξαίρεση.

Τώρα για το αν παίζουν κολπα όταν είσαι δικτυωμένος με αφεντικά και ιστορίες, ούτε το ξέρω ούτε με ενδιαφέρει γιατί είμαι εκτός δικτύου.
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Η δικιά μου άποψη είναι ότι όποιος θέλει να γαμήσει να πάει σε σπίτι/studio/cg.

Αν περιμένεις να πηδήσεις σε στριπ επειδή έχεις λεφτά είσαι καραγκιόζης.
Ναι ξέρω, πολλοί πήγαν και έκαναν τη δουλειά, πόσοι όμως είναι αυτοί που πήραν δουλειά για το σπίτι μόνο ?

Για μένα το στριπ είναι ένας τρόπος διασκέδασης, πίνω το ποτό μου, βλέπω το show (για χιλιοστή φορά ... :tickedoff:) κάνω τους χορούς μου και κερνάω τα ποτά μου όσα και σε όποια κοπέλα γουστάρω. Αν τύχει και κάποια κοπέλα με γουστάρει και τη γουστάρω φυσικά και δεν θα πω όχι να πάμε μαζί, αλλά πιστεύω ότι αυτό είναι ο κανόνας που επιβεβαιώνει την εξαίρεση.

Τώρα για το αν παίζουν κολπα όταν είσαι δικτυωμένος με αφεντικά και ιστορίες, ούτε το ξέρω ούτε με ενδιαφέρει γιατί είμαι εκτός δικτύου.
:thumbsup:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Η δικιά μου άποψη είναι ότι όποιος θέλει να γαμήσει να πάει σε σπίτι/studio/cg.

Αν περιμένεις να πηδήσεις σε στριπ επειδή έχεις λεφτά είσαι καραγκιόζης.
Ναι ξέρω, πολλοί πήγαν και έκαναν τη δουλειά, πόσοι όμως είναι αυτοί που πήραν δουλειά για το σπίτι μόνο ?

Για μένα το στριπ είναι ένας τρόπος διασκέδασης, πίνω το ποτό μου, βλέπω το show (για χιλιοστή φορά ... :tickedoff:) κάνω τους χορούς μου και κερνάω τα ποτά μου όσα και σε όποια κοπέλα γουστάρω. Αν τύχει και κάποια κοπέλα με γουστάρει και τη γουστάρω φυσικά και δεν θα πω όχι να πάμε μαζί, αλλά πιστεύω ότι αυτό είναι ο κανόνας που επιβεβαιώνει την εξαίρεση.

Τώρα για το αν παίζουν κολπα όταν είσαι δικτυωμένος με αφεντικά και ιστορίες, ούτε το ξέρω ούτε με ενδιαφέρει γιατί είμαι εκτός δικτύου.

εγώ τη μόνη συμβουλή που έχω να σου δώσω ως βετεράνος στα κωλόμπαρα: να έχεις πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού σου να μη χαθεί η μπάλλα. Γιατί εάν χαθεί ο έλεγχος μετά οι συνέπειες είναι πολλαπλές....
Από χρηματικές μέχρι ιατρικές............
 

Επισκέπτης
εγώ τη μόνη συμβουλή που έχω να σου δώσω ως βετεράνος στα κωλόμπαρα: να έχεις πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού σου να μη χαθεί η μπάλλα. Γιατί εάν χαθεί ο έλεγχος μετά οι συνέπειες είναι πολλαπλές....
Από χρηματικές μέχρι ιατρικές............

Χιχιχι  :rolleyes:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
εγώ τη μόνη συμβουλή που έχω να σου δώσω ως βετεράνος στα κωλόμπαρα: να έχεις πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού σου να μη χαθεί η μπάλλα. Γιατί εάν χαθεί ο έλεγχος μετά οι συνέπειες είναι πολλαπλές....
Από χρηματικές μέχρι ιατρικές............

Κοντά 10-11 χρόνια μεσα στα κολομπαρα ξέρω ακριβώς τι εννοείς.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Τα κολομπαρα τα έφαγα με το κουτάλι, τα βαρέθηκα, τα σιχάθηκα, τώρα αν τύχει μπορεί να πάω για βόλτα 1-2 φορές το χρόνο με συγκεκριμένη παρέα.

Το BG είναι πιο κυριλέ, έχει γυναικάρες, έχει (το γνωστό εξαπανέκαθεν) show και έχει και χορούς.

Οπως νομίζω είχα πει και σε προηγούμενο ποστ είναι για μένα ψυχολογική ξεκούραση για τις μέρες που η οικογένεια είναι διακοπές.

Και είναι σαφώς καλύτερο από το να είμαι σπίτι και να βλέπω dvd αγκαλιά με πίτσα και μπύρα και να με παίρνει ο ύπνος στο καναπε ...

περί ορέξεως κολοκυθόσπορος...  :sunglasses:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τεσπα..Και ενα οn topic..Ακουσα οτι εχθες χορεψαν αι κατωθι μπαλαριναι..

Λυδια, Ντενιζ, Μαρινα, Μαρια, Εβελινα, Νικολ, Τσαρλυ, Ενυ, Χαρα, Σειλα, Ηρα και Μονα Λιζα (καπως αλλιως λεγεται τωρα αυτη, αλλα δεν βαριεσαι..)

Aυτα και καλο απογευμα.
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Επιβεβαιώνω τις ανωτέρω σχεδόν όλες ...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
να αγοραζετε απο το περιπτερο 3 κρουασαν φολι φολι να τα περνετε μαζι στο μαγαζι ,και να τρωτε ενα κρουασαν μετα να περνετε το σακουλακι και βουρ για φραπε και να στραγγιζετε την κρεμα στη συσκευασια του φολι φολι!!!!!!!!!!Και μετα το επομενο κρουασαν.....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τα κολομπαρα τα έφαγα με το κουτάλι, τα βαρέθηκα, τα σιχάθηκα, τώρα αν τύχει μπορεί να πάω για βόλτα 1-2 φορές το χρόνο με συγκεκριμένη παρέα.

Το BG είναι πιο κυριλέ, έχει γυναικάρες, έχει (το γνωστό εξαπανέκαθεν) show και έχει και χορούς.

Οπως νομίζω είχα πει και σε προηγούμενο ποστ είναι για μένα ψυχολογική ξεκούραση για τις μέρες που η οικογένεια είναι διακοπές.

Και είναι σαφώς καλύτερο από το να είμαι σπίτι και να βλέπω dvd αγκαλιά με πίτσα και μπύρα και να με παίρνει ο ύπνος στο καναπε ...

περί ορέξεως κολοκυθόσπορος...  :sunglasses:

300€ για ξεκούραση; Οι έχοντες πρότερο €ντιμο βίο ξεκουράζονται στο Gold με ακατάλληλα για τον mc :2funny: νούμερα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Τα κολομπαρα τα έφαγα με το κουτάλι, τα βαρέθηκα, τα σιχάθηκα, τώρα αν τύχει μπορεί να πάω για βόλτα 1-2 φορές το χρόνο με συγκεκριμένη παρέα.

Το BG είναι πιο κυριλέ, έχει γυναικάρες, έχει (το γνωστό εξαπανέκαθεν) show και έχει και χορούς.

Οπως νομίζω είχα πει και σε προηγούμενο ποστ είναι για μένα ψυχολογική ξεκούραση για τις μέρες που η οικογένεια είναι διακοπές.

Και είναι σαφώς καλύτερο από το να είμαι σπίτι και να βλέπω dvd αγκαλιά με πίτσα και μπύρα και να με παίρνει ο ύπνος στο καναπε ...

περί ορέξεως κολοκυθόσπορος...  :sunglasses:
υπάρχουν και αυτοί πο κάθοντια σπίτι και βλέπουν dvd αγκαλά με 2-3 στριπτιζούδες του BG με πίτσα και μπύρα..... και τους παίρνει ο ύπνος αγκαλίτσα....

σίγουρα περί ορέξεως κολοκυθόσπορος...  :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
α, και που σαι
κυριλέ δεν είναι το BG
το Ερώτικα είναι.........

Υ.Γ. Το Μυρτώ δεν είναι Γαλλικό άρωμα όταν το βάζεις σε Γαλλικό μπουκαλάκι......
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom